Pogoń Szczecin

4

Górnik Łęczna

0

• Koniec meczu! Pogoń wysoko wygrała z Bogdanką. Fenomenalne spotkanie rozgrywał Edi, który zanotował dwie bramki i asystę.

• Żółta kartka dla Petera Hricki. Rzut wolny dla Bogdanki z dwudziestego metra

• Prostopadłę podanie Nildo do Oziemczuka. Ten ostatni przegrał jednak pojedynek sam na sam z Janukiewiczem

• Sotirovic wchodzi za strzelca bramki Donalda Djousse

• Pogoń nadal w natarciu! Bardzo groźne ataki prawym skrzydłem, które z trudem powstrzymywane są przez obrońców gości.

• Żółta kartka dla Prusaka za dyskusję z sędzią liniowym.

• Edi w świetnej formie dzisiejszego wieczoru. Dwójkowa akcja z Djousse, który odegrał do Ediego piętką. Ten ostatni podciął piłkę i pięknym lobem pokonał Prusaka

• Błyskawiczna reakcja Piotra Rzepki. Zmiana w zespole Bogdanki Kusiak za Zubera

• Piorunujące dwie minuty Pogoni! Edi wywalczył piłkę i niczym dwudziestolatek pobiegł na bramkę Prusaka. Podał piłkę do Djousse, który pewnie pokonał bramkarza gości!

• Niesamowita bramka w Szczecinie! Edi strzelił pięknego gola bezpośrednio z rzutu rożnego wkręcając piłkę do bramki Bogdanki!

• Chwila nudniejszej gry na stadionie w Szczecinie.

• Po rzucie rożnym dla Bogdanki faulowany w polu karnym był Przemysław Pietruszka. Ukarany żółtą Kartką Benevente

• Dobra akcja Hricki na prawym skrzydle. Jego dośrodkowanie doszło do Ediego, który minimalnie przestrzelił.

• Od początku drugiej połowy a ataku gospodarze. Mało zabrakło Frączczakowi by wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Ediego

• Po ładnej akcji padł gol dla Pogoni, który jednak nie został uznany. Edi Andradina był na spalonym.

• w przerwie meczu Jhonatan Oliveira za Łuczaka

• Rozpoczęli goście.

• Na stadion Pogoni przybyło dziś 2090 fanów Portowej jedenastki. Mecz odbywa się bez udziału kibiców gości.

• W pierwszej połowie zobaczyliśmy w miarę wyrównany pojedynek na stadionie im. Floriana Krygiera. To Pogoń zgodnie z oczekiwaniami kibiców atakuje przeciwnika z Łęcznej, a Bogdanka próbuje odpowiadać kontratakami. Po jednym z nich goście mogli zdobyć bramkę - Nildo otrzymał prostopadłe podanie w pole karne, ale Bartosz Ława w ostatniej chwili zdołał ją mu odebrać. Wyróżniającym się zawodnikiem jest Robert Kolendowicz, który zdobył bramkę dającą prowadzenie zespołowi Portowców po kuriozalnej sytuacji w polu karnym. Adam Frączczak dobiegł do linii końcowej i podał piłkę na piąty metr do Djousse, który w nią nie trafił. Na szczęście dla Pogoni kilka metrów dalej stał Kolendowicz, który płaskim strzałem pokonał Sergiusza Prusaka.

• Ładne prostopadłe podanie od Pietruszki otrzymał Ława. Jego strzał był jednak niecelny. Po tej akcji sędzia zakończył pierwszą połowę.

• Dwie minuty doliczone. Niecelny strzał zza pola karnego Retusza

• Rzut wolny z narożnika pola karnego dla Pogoni. Dośrodkowanie Łuszkiewicza wyłapuje jednak Prusak

• Kolejna akcja aktywnego dzisiaj Kolendowicza. Jego dośrodkowanie nie dotarło jednak do Djousse lecz zostało przejęte przez obrońce gości

• Po raz kolejny na skrzydle poślizgnął się Kolendowicz. Ślisko dzisiaj w Szczecinie

• Środkiem boiska przedzierał się Wojciech Łuczak. Był on jednak dobrze kryty przez kapitana gospodarzy, Bartosza Ławę, który w ostatniej chwili odebrał mu piłkę.

• Strzał z dystansu Ediego zablokowany. Rzut rożny dla Pogoni.

• Słaby strzał z rzutu wolnego Andradiny nie był problemem dla Sergiusza Prusaka

• Faul na Djousse. Rzut wolny dla Pogoni dwadzieścia metrów od bramki gości.

• Kolendowicz urwał się na lewym skrzydle, lecz zbyt długo czekał z dośrodkowaniem w wyniku czego zostało wybite na aut brakowy przez obrońców gości

• pogoń szczecin, gks bogdanka

• Za kontuzjowanego Matuszczyka wszedł Łuszkiewicz. Szałek z przymusu zagra na pozycji środkowego obrońcy.

• Na boisku leży Łukasz Matuszczyk

• Groźna akcja Nildo. Ograł Matuszczyka na lewej stronie i podkręconym strzałem próbował pokonać Janukiewicza. Piłka po jego strzale przeszła minimalnie nad bramką gospodarzy.

• Tym razem żółta kartka dla piłkarza gospodarzy. Za zagranie ręką ukarany Łukasz Matuszczyk.

• Chwilę po wznowieniu gry dryblingiem popisał się Ława, który w ostateczności został sfaulowany przez Łuczaka. Piłkarz gości za to zagranie ukarany żółtą kartką.

• Kuriozalna akcja Pogoni. Zamieszanie pod bramką Prusaka najpierw nie wykorzystał Djousse, który nie trafił w piłkę. Napastnika wyręczył Kolendowicz płaskim strzałem pokonując bramkarza gości!

• Strzał Djousse z narożnika pola karnego obok bramki Prusaka

• Dośrodkowanie Kolendowicza w pole karne do Djousse, lecz napastnik szczecińskiej drużyny był wywracany i nie doszedł do tej piłki.

• Wojciech Łuczak z Dystansu, lecz jego strzał metr ponad bramką

• Groźna akcja Pogoni. O piłkę na prawym skrzydle powalczył Kolendowicz po czym wycofał ją przed pole karne do nadbiegającego Kolendowicza. Jego strzał odbił się jeszcze od obrońcy gości i wyszedł poza boisko

• Akcja lewym skrzydłem pogoni. Piłkę na dobieg dostał Kolendowicz, lecz potknął się i nie zdołał dośrodkować

• Prostopadłą piłkę w pole karne dostał Brazylijczyk Nildo, lecz był obstawiony przez dwójkę obrońców i nie zdołał oddać strzału na bramkę Radosława Janukiewicza.

• Akcja prawą stroną Bogdanki zakończyła się rzutem rożnym dla gości którego nic nie wynikło

• Rozpoczęli Portowcy

• Kibice przed spotkaniem zapowiedzieli przyniesienie białych chusteczek co oznacza, że trener Sasal ma ostatnią szansę na poprawienie gry szczecińskiej jedenastki.

• W zespole ze Szczecina najbardziej odczuwalna będzie absencja rozgrywającego Pogoni, Takafumiego Akahoshiego. Dobrze wyszkolony technicznie zawodnik wprowadzał dużo ożywienia do ofensywnych poczynań szczecińskiej drużyny.

• W tym spotkaniu największym zagrożeniem dla Portowców, będzie aktualny król strzelców pierwszej ligi Nildo Franca. Będzie dążył do powiększenia okazałej liczby dziesięciu bramek strzelonych w dotychczasowych spotkaniach.

• Bogdanka: Sergiusz Prusak, Dawid Sołdecki, Wallace Benevente, Veljko Nikitovic(k), Łukasz Pielorz, Michał Żuber, Radosław Bartoszewicz, Wojciech Łuczak, Tomas Pesir, Michał Retusz, Nildo Franca.

• Pogoń w składzie: Radosław Janukiewicz, Łukasz Matuszczyk, Mateusz Szałek, Edi Andradina, Przemysław Pietruszka, Donald Djousse, Peter Hricko, Adam Frączczak, Robert Kolendowicz, Emil Noll, Bartosz Ława(k).

• Witamy wszystkich ze stadionu imienia Floriana Krygiera w Szczecinie. Spotkanie, które jest jednym z hitów tej kolejki zapowiada się naprawdę Ciekawie.