• Ale emocje!!! Hernani trafia w poprzeczkę po strzale głową!!!

• Pogoń pod bramką Kolejarza ale czy piłkarze Tarasiewicza zdążą?

• Gollllllllllllllllll!!!!! Markowski po rzucie rożnym dochodzi do piłki na 16 metrze i mocnym uderzeniem pokonuje Janukiewicza!!!

• Basta sprytnie wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny

• Schodzi strzelec bramki dla gości w jego miejsce Rupa

• Kolejny rzut rożny dla Pogoni i kolejna zmiana w zespole Kolejarza

• Przed polem karnym zatańczył Ława, zagrał do Akahoshiego ten na lewą stronę do Williamsa. Reprezentant Trynidadu i Tobago w pole karne na posterunku jednak obrońcy gości.

• Frączczak zagrał idealną piłkę w pole karne, tam do strzału głową złożył się Sotirovic, jednak na posterunku był dobrze dziś dysponowany Sobański, który po raz kolejny uratował swój zespół przed utratą bramki.

• Zacznijcie grać... lalalalala skandują kibice zgromadzeni na 12 sektorze szczecińskiego stadionu! A do końca meczu 15 minut

• W odpowiedzi dośrodkowanie Akahoshiego, do piłki dochodzi Sotirovic, jednak piłka po jego strzale powędrowała wysoko nad bramką Kolejarza.

• W dogodnej sytuacji znalazł się wprowadzony w drugiej części spotkania Michał Gryźlak i Portowców przed utratą drugiej bramki uratował instynktowną interwencja Janukiewicz.

• Na strzał z dystansu zdecydował się kapitan gospodarzy - Bartosz Ława. Piłka mija jednak bramkę Sobańskiego.

• ...i schodzi także Edi a na murawie melduje się Kolendowicz

• Pierwsza zmiana w zespole Pogonii

• Do wejścia na boisko szykują się Kolendowicz i Sotirovic.Tarasiewicz próbuje wzmocnić siłę ofensywną

• Rzut rożny dla Pogoni, dośrodkowuje Andradina, do piłki dochodzi Williams jednak piłka po jego uderzeniu szybuje wysoko ponad bramką.

• Williams dośrodkował wprost na głowę Djousse, ten uderzył w kierunku lewego słupka gości, jednak instynktowną interwencją popisał się Sobański, który zażegnał niebezpieczeństwo.

• Na murawie w Szczecinie mamy chwilę spokoju oba zespoły grają głównie w środku boiska

• Zbyt mocne zagranie Bartosza Ławy do Ediego Andradiny. Brazylijczyk nie zdołał opanować futbolówki.

• Chrapek dośrodkowuje z rzutu wolnego ale tym razem pewnie łapie piłkę Janukiewicz

• Pogoń długo konstruuje swoje ataki. Portowcy wymieniają dużą liczbę podań, jednak taka gra nie przynosi żadnego pożytku w postaci zagrożenia bramki Sobańskiego.

• Po godzinie gry można obiektywnie stwierdzić, że w drugiej części szczególnie goście nie istnieją w Szczecinie. Co z tego skoro piłkarze Pogoni po raz kolejny nie potrafią jak do tej pory swojej przewagi zamienić na bramki

• Pierwsza zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza kapitan w jego miejsce Gryźlak

• Ładne podanie Andradiny do Bartosza Ławy, ten ostatni jednak na pozycji spalonej.

• Pierwsza kartka w tym meczu dla zawodnika gospodarzy

• W odpowiedzi groźną akcję Kolejarza zatrzymuje Hernani

• Kolejny faul odgwizdany na Maksymilianie Rogalskim. Ponownie do piłki podchodzi Andradina. Dośrodkowanie w pole karne, piłka wraca do Brazylijczyka, ten po raz kolejny w pole karne, jednak bezbłędnie obrońcy gości oddalają ją od własnego pola karnego.

• Wzmaga się doping w Szczecinie zachęcający gospodarzy do bardziej wzmożonego dopingu

• Rzut wolny dla Portowców. Uderzał Maksymialian Rogalski jednak prosto w plecy jednego z obrońców Kolejarza.

• Zagranie jednak bardzo złe i kontrę rozpoczyna Kolejarz

• Kolejny raz przed szansą na gola z rzutu wolnego stanie Edi Andradina. Tym razem faulowany był Frączczak

• Drugą połowę zaczynają gospodarze

• Arbiter z Olsztyna kończy pierwszą część spotkania

• Za faul na Donaldzie Djousse

• 120 sekund doliczone

• Urazu nabawił się Michał Chrapek, którego zahaczył Mekeil Williams.

• Frączczak na 4 metrze przed bramką dopada do piłki po dośrodkowaniu Ediego ale trafia w obrońcę!!

• Ława kolejny raz podaje niecelnie wprost na nogę...rywala

• Zdecydowanie to Pogoń jest stroną przeważającą natomiast goście schowani na swojej połowie starają się skutecznie kontrować gospodarzy

• Na strzał wydawało się, że decyduje się Andradina, który niczym Ronaldo odmierzył cztery kroki od piłki, jednak futbolówkę uderzał Japończyk, ta jednak odbita od muru trafia pod nogi piłkarzy gości.

• W okolicy pola karnego faulowany Maksymilians Rogalski. Do piłki podchodzą Akahoshi, Ława i Andradina.

• W pole karne dośrodkowywał Williams, Sobański jednak uprzedził Djousse i wyłuskał piłkę

• Kolejna akcja Adama Frączczaka zakończona dośrodkowaniem, po którym gospodarze wywalczyli rzut rożny. Zamieszanie w polu karnym, od bramki rozpocznie jednak Sobański.

• Bardzo ładne dośrodkowanie Frączczaka, które wyłapuje jednak Sobański.

• Mimo bramki wyrównującej, kibice wyrażają swoje niezadowolenie. Najbardziej obrywa się kapitanowi granatowo-bordowych Bartoszowi Ławie.

• Japończyk minął dwóch rywali i pewnie pokonał Sobańskiego wyrównując wynik meczu.

• Ale błyskawiczna odpowiedź gospodarzy, Straty wyrównany na listę strzelców wpisuje się Akahosi

• Golllll!!!! Sensacja w Szczecinie!!! Nitkiewicz strzelcem bramki dla gości

• Kontra gości i z narożnika boiska będzie dośrodkowywał Michał Chrapek.

• Andradina uderza źle, piłka trafia w mur i wychodzi za linię końcową

• W okolicy pola karnego faulowany Donald Djousse. Do piłki podchodzą Andradina i Akahoshi.

• Gracz Kolejarza ukarany pierwszym kartonikiem w tym spotkaniu

• Goście od rzutu wolnego z połowy boiska rozpoczynają kolejną akcję

• Piłkę z rzutu wolnego dośrodkowywał Edi Andradina, obrońcy gości wybijają ją na rzut rożny. Ponownie Edi, głową uderza Donald Djousse, a ta o centymetry mija poprzeczkę bramki strzeżonej przez Sobańskiego.

• W okolicy 15 metrów od linii pola karnego Kolejarza faulowany kapitan gospodarzy - Bartosz Ława.

• Pada Kamil Nitkiewicz w polu karnym ale sędzia z Olsztyna pozostaje niewzruszony

• Źle, fatalnie zagrywa Ława do Japończyka w barwach Pogoni. Mogło być groźnie gdyby doświadczony zawodnik zagrał celnie

• Pierwsze minuty to aktywna gra Pogoni, która jednak gra niedokładnie. Piłkarze Kolejarza jak na razie schowani przyjmują gospodarzy na swojej połowie

• Pogoń od samego początku pierwszej części spotkania stara się narzucić własny styl gry. Aktywny na szpicy jest Donald Djousse.

• Pierwszy niecelny strzał gości na bramkę Janukiewicza

• Zaczynają goście z maleńkich Stróż

• Przywitanie obu zespołów z arbitrami i za chwilę zaczynamy

• Już tylko kilka chwil do rozpoczęcia meczu, zawodnicy powoli pojawiają się na boisku

• Wobec zwycięstw Piasta Gliwice oraz Termaliki aby nie stracić pozycji w czołówce tabeli szczecińska Pogoń powinna dzisiejszy mecz wygrać. Pytanie czy chimerycznych podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza na to stać.

• Znamy już składy obu zespołów, do rozpoczęcia meczu pozostało 35 minut.