3

KS Polkowice

2

• Pogoń już na pewno zimę spędzi na pozycji llidera.

• Koniec! Po nerwowej końcówce Pogoń wymęczyła zwycięstwo powiększając przewagę nad wiceliderem do 4 punktów!

• Piłkarze Pogoni umiejętnie przetrzymują piłkę w narożniku boiska.

• Djousse wywalczył rzut rożny dla Portowców

• Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Goście się nie poddają wykorzystując niedokładność w podaniach Portowców. Jak narazie jednak górą obrońcy Pogoni.

• Z linii bramkowej piłkę wybił Ława! Polkowice krok od wyrównania!

• Akahoshi za Ediego.

• Strzał Ediego z rzutu wolnego w mur

• Wyrównany mecz. KS Polkowice nadal szuka swoich szans w groźnych kontrach. Pogoń Szczecin też nie odpuszcza. Faulowany przed polem karnym gości Edi.

• Podstawek za Więzika

• Żółta kartka dla Rogalskiego

• Po raz kolejny pewnie interweniujący w bramce Janukiewicz po dośrodkowaniu Polkowiczan

• Wacławczyk za Kocota

• Przyzwoity strzał Bartosza Ławy z 25 metra minimalnie ponad bramką.

• Po rzucie rożnym zamieszanie w polu karnym gości. Sytuację wyjaśniają jednak obrońcy. Chwilę później na boisko padł Krzysztof Kazimierczak

• Mandrysz za Szałka

• Bryła za Piotrowskiego

• Po raz kolejny obudził się KS Polkowice. Trzy szybkie ataki nie odnoszą jednak skutku.

• Moment mniej składnej gry z obu stron.

• Zamieszanie w polu karnym gości. Piłka wyszła przed pole karne gdzie czekał na nią Hricko. Strzał Słowaka jednak wysoko ponad bramką

• Rogalski za Frączczaka

• Zawodnik polkowiczan przewracał się w polu karnym lecz sędzia nie odgwizdał faulu.

• Z Polkowic nie przyjechał ani jeden kibic

• Dwa niegroźne strzały Polkowiczan na rozruszanie szczecińskiego golkipera.

• Frączczak dostał idealne podanie na prawe skrzydło, lecz zaplątał się w dryblingu i stracił piłkę.

• Dośrodkowanie Hricki na nogę Ławy. Mocny strzał kapitana Portowców odbity od jednego z obrońców. Chwilę później skrzydłem atakował Kolendowicz, lecz jego dośrodkowanie padło łupem Szymańskiego.

• Salomoński ponad bramką z 35 metrów.

• Żółta kartka dla Frączczaka

• Bramka z niczego! Kolendowicz pobiegł lewym skrzydłem i w ostatniej chwili dośrodkował piłkę. Do niej dopadł Djousse i zdobył kolejną bramkę w barwach Pogoni!

• Portowcy mają problemy z utrzymaniem się przy piłce. W natarciu KS Polkowice.

• Drugą połowę z większym impetem rozpoczęli polkowiczanie.

• Dośrodkowanie w pole karne Janusa, lecz żaden z piłkarzy gości nie doszedł do tego podania.

• Drugą połowę rozpoczęli piłkarze z Polkowic.

• Po wyrównanej pierwszej połowie na stadionie w Szczecinie mamy remis.

• 1 minuta doliczona

• Mamy wyrównanie! Po rzucie rożnym bramkę strzela Marcin Nowak

• Janus wbiegł w pole karne, lecz jego strzał na rzut rożny wybił Janukiewicz.

• Idealnie dośrodkowanie Ediego na nogę Djousse, a ten nie ma najmniejszego problemu by z bliskiej odległości pokonać bramkarza Polkowiczan!

• Słabe dośrodkowanie Pietruszki padło łupem Szymańskiego.

• Obudzili się piłkarze z Polkowic. Strzał z dystansu Piotrowskiego wybity na rzut rożny przez Radlera.

• Bardzo groźnie pod bramką Pogoni. Główką minimalnie obok bramki Piątkowski.

• Żółtą kartką ukarany Pietruszka.

• Dośrodkowanie Ediego minęło zarówno głowy napastników jak i bramkę polkowiczan.

• Mateusz Szałek poza boiskiem zmienia obuwie.

• Po akcji Polkowiczan niecelnie na bramkę Portowców uderzał Piotrowski.

• Po dośrodkowaniu Ediego z rzutu rożnego niezbyt udanie przewrotką próbował strzelać Radler.

• Piękna kombinacyjna akcja Djousse i Frączczaka. Najpierw Kameruńczyk technicznie ograł obrońcę Polkowiczan, a następnie piętką wyłożył piłkę Frączczakowi. Ten ostatni oddał zbyt słaby strzał by zaskoczyć Szymańskiego.

• Przy piłce ciągle Pogoń. Po długiej akcji Portowcy wywalczyli rzut rożny.

• W doskonałej sytuacji Mateusz Piątkowski, lecz będąc sam na sam z Janukiewiczem nie trafił nawet w bramkę.

• Na boisku leży bramkarz polkowiczan Sebastian Szymański

• Po dośrodkowaniu Ławy z najbliższej odległości nie trafił w bramkę Djousse.

• Po akcji Kolendowicza rzut rożny dla Portowców.

• Słąby strzał z wolnego Mateusza Szałka obok bramki.

• Na 30 metrze wywracany Ława. Rzut wolny dla Portowców.

• Po dośrodkowaniu Ediego przewrotką strzelał Djousse. Piłka minimalnie minęła bramkę.

• Na pełnej prędkości wywracany przez Nowaka był Djousse. Zawodnik z Polkowic ukarany żółtą kartką.

• Pogoń naciera, a Polkowice kontrują. Szybki mecz w Szczecinie.

• Próba strzału z dystansu Ediego obok bramki Szymańskiego.

• Zapowiada się ciekawie. Portowcy po szybko straconej bramce natychmiast rozpoczęli oblężenie bramki Polkowiczan co poskutkowało natychmiastowym wyrównaniem.

• Portowcy chcą pójść za ciosem. Zaraz poi wznowieniu gry skrzydłem atakował Kolendowicz. Po dośrodkowaniu w pole karne piłka została wybita na rzut rożny przez obrońców z Polkowic.

• Błyskawiczna odpowiedź Portowców. Pietruszka dokładnie dośrodkował z linii końcowej na głowę Bartosza Ławy, a ten bez problemu wpakował piłkę do siatki!

• Pierwsza akcja Polkowiczan i bramka!! Po wyrzucie z autu powstało gigantyczne zamieszanie i piłka wpadła do bramki! Strzelcem bramki najprawdopodobnie Janus.

• Rozpoczęli Portowcy

• Edi Andradina został uhonorowany za rozegranie 100 meczów w barwach Pogoni Szczecin.

• Marcin Sasal nie może wystawić dzisiaj do gry jedynie Łukasza Matuszczyka i Mateusza Lewandowskiego. Skład portowców wygląda na wykrystalizowany i żadne kontuzje nie zagrażają stabilności zespołu.

• Zarówno piłkarze ze Szczecina jak i z Polkowic są już na murawie na przedmeczowej rozgrzewce.

• Obie drużyny mają odpowiednią motywację by stworzyć dziś ciekawe widowisko.

• Ks Polkowice gra natomiast o wydostanie się ze strefy spadkowej.

• Dzisiejsza ewtualna wygrana Portowców zapewniłaby im fotel lidera na okres przerwy zimowej gdyż główni rywale do awansu pogubili punkty w tej kolejce.

• Witamy wszystkich ze stadionu imienia Floriana Krygiera. Zapraszamy wszystkich do przeczytania zapowiedzi i śledzenia naszej relacji na żywo.