• Volkov po podaniu Jevticia zagrał w pole karne. Nielsen nie zdołał jednak wiele tam dokonać.

• Premierowa zmiana w szeregach gospodarzy.Marcin Listkowski za Ricardo Nunesa.

• Trałka zagrywał w pole karne, lecz zamiast Nielsena, doszedł do piłki Czerwiński

• Jevtić sam wykonywał rzut wolny. Dalekie dośrodkowanie w pole karne wybił jednak Czerwiński

• Faul Nunesa na Jevticiu. Będzie rzut wolny dla Lecha

• Jan Urban stawia wszystko na jedną kartę. Do zakończenia meczu jeszcze kwadrans, a on dokonał już trzech zmian. Zamiast Karola Linettego, Abdul Aziz Tetteh

• Dvalishvili dostał idealną szansę na podwyższenie prowadzenia. Idealne podanie od Frączczaka zostało jednak zmarnowane, gdyż Gruzin zbyt liberalnie wypuścił sobie piłkę

• Jevtić zagrał w pole karne, lecz piłkę odebrał Murawski

• Na boisku pojawił sie Darko Jevtić. Zmienił Dawida Kownackiego.

• Linetty z dystansu. Odważnie, lecz nieprecyzyjnie. Piłka przeleciała po zewnętrznej stronie słupka

• Pawłowski zagrał na prawo do Nielsena. Ten podał piłkę prosto w ręce Słowikowi

• Murawski źle wybił rzut rożny. Do piłki doszedł Ceesay, jednak ten też się mylił i oddał piłkę Murawskiemu. Kapitan Portowców dośrodkował jeszcze raz. Tym razem prosto do Zwolińskiego, który umieścił piłkę w siatce.

• Murawski z dystandu na pustą bramkę. Kapitan Portowców jednak chybił i nie wykorzystał błedu Buricia

• Murawski pchnął akcję Pogoni do przodu. Podał do Nunesa, a ten podaniem szukał Zwolińskiego. Nie znalazł.

• Murawski strzelał w kierunku pola karnego, lecz piłka wyleciała na aut

• Z korneru Murawski. Wysoko zagral piłkę pod bramkę, lecz nikt jej tam nie odebrał.

• Rafał Murawski upomniany za to żółtą kartką

• Zrobiło się naprawdę gorąco. Murawski odepchnął Kadara, tym samym rozpoczynając przepychankę. Czyżby miały posypać się kartki?

• Pawłowski dostał piłkę pod polem karnym Pogoni, jednak nie zdołał nic tam zrobić. Dobra praca defensorów gospodarzy

• Po fantastycznym początku, teraz tempo gry nieco zwolniło. Ostatnie kilka minut piłka spędziła w środku boiska. Czy to tylko chwilowa zadyszka z obu stron?

• Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę. W tle leci hymn Portowców

• A w Szczecinie pogoda nie sprzyja. Po naprawdę ładnym dniu, teraz się rozpadało. Czy ta niekorzystna aura przeszkodzi piłkarzom w grze?

• Już za nieco mniej niż 20 minut zabrzmi premierowy gwizdek w Szczecinie. Lokalna Pogoń podejmie ubiegłorocznego Mistrza Polski, Lech Poznań. Aktualnie miejsce wyżej w tabeli znajdują się gospodarze, mając nad dzisiejszym rywalem punkt przewagi. Jak będzie to wyglądało po tym spotkaniu?