Pogoń Szczecin

3

Olimpia Elbląg

1

• Koniec spotkania. Pogoń pewnie wygrała z Olimpią, lecz piłkarze z Elblągą zagrali całkiem dobre spotkanie, wbrew temu co pokazuje wynik.

• Siadło tempo spotkania. Obie drużyny dosyć wolno przeprowadzają swoje akcje.

• 3 minuty dolicza arbiter.

• Słaby strzał z dystansu Ediego trafia prosto w bramkarza.

• Wymiana ciosów między zespołami. Kontra Pogoni powstrzymana przez obrońców gości. Kontra Olimpii zakończona strzałem w boczną siatkę.

• Schodzi strzelec bramki Vuk Sotirovic. Za niego wchodzi Donald Djousse

• Po bramce przysnęła Pogoń oddając inicjatywę rywalowi. Akcjom Olimpii brakuje jednak ostatniego podania.

• W natarciu Pogoń. Skrzydłami szarżują kolejno Edi i Kolendowicz. Ich dośrodkowania jednak niecelne.

• Zaniewski za Bartosiaka

• Bramka dla Pogoni. Strzelcem Robert Kolendowicz

• Wólkiewicz za Szałka.

• Podwójna zmiana w Pogoni. Rogalski za Frączczaka...

• Janukiewicz dwukrotnie ratuje prowadzenie Pogoni. W ciągu minuty wybronił dwie stuprocentowe sytuacje. Próbowali kolejno Matwijów i Koczon.

• Olimpia próbuje pójść za ciosem. Kopia sytuacji z przed minuty. Piłka jednak minimalnie minęła słupek bramki Janukiewicza.

• Bramka dla Olimpii. Zaspała obrona Pogoni pozwalając piłkarzom Olimpii wejść w pole karne. Po jednym z takich rajdów bramkę z bliskiej odległości strzelił Koczon

• Po kontakcie z Kolendowiczem bardzo teatralnie upadł Stodoła. Wszystko widział sędzia i ostrzegł bramkarza gości przed symulowaniem.

• W natarciu Olimpia, która próbuje odrobić straty. Przed polem karnym faulowany Lubenow. Strzelał Szary lecz jego mocne uderzenie trafiło w mur.

• Rzut wolny dla Olimpii. Dośrodkowanie Matwijowa zbyt mocne i bez problemu poradzili sobie z wybiciem piłki obrońcy Pogoni.

• Rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego Pogoni. Dośrodkowanie Matwijowa na strzał zamienił Lubenow. Czujny jednak Janukiewicz.

• Matwijów za Pietronia

• Lubenow za Sieranta

• Gra toczy się w środku pola. Tu techniką błyszczy Edi raz po raz efektownie wykładając piłkę kolegom z drużyny.

• Niedaleko trybuny prasowej mecz obserwuje szkoleniowiec Warty Poznań Artur Płatek.

• Mocny strzał z dystansu Ławy. Końcami palców piłkę nad bramką przeniósł Stodoła.

• Drugą połowę rozpoczęli goście.

• Wynik idealnie odzwierciedla sytuacje na boisku. Pogoń dominuje i gdyby nie słaba skuteczność prowadziłaby większą ilością bramek. O dziwo Olimpia nie postawiła autobusu w bramce i próbowała atakować. Zostawili jednak za dużo miejsca piłkarzom ze Szczecina co zemściło się na nich w postaci dwóch bramek.

• Koniec pierwszej połowy.

• Adam Frączczak zrehabilitował się za sytuacje sprzed minuty. Po idealnie bitym rzucie rożnym głową zdobył bramkę dla Portowców.

• Portowcy marnują dziś olbrzymią ilość stuprocentowych sytuacji. Sam na sam Frączczak, lecz strzelił prosto w bramkarza.

• W ataku Pogoń. Frączczak idealnie wyłożył ze skrzydła piłkę Sotirovicowi. Serbski napastnik nie przyłożył się jednak do tego strzału. Strzelił zbyt lekko i niecelnie mimo, że miał dużo miejsca i czasu by skierować piłkę do siatki.

• Po rzucie rożnym Edi strzelał z dystansu na bramkę Stodoły, lecz golkiper gości wykazał się refleksem i wybronił ten trudny płaski strzał.

• Groźnie pod bramką Olimpii. Z kontrą wyszła Pogoń. Edi wyłożył piłkę Sotirovicowi, lecz jego strzał po rykoszecie wyszedł na rzut rożny.

• Rzut wolny w okolicach narożnika pola karnego Pogoni. Dośrodkowanie wybił Frączczak, a dobitkę Bartosiaka wybił na rzut rożny Janukiewicz.

• Kolejna akcja Olimpii. Zbyt dużo miejsca przed polem karnym miał Bartoszak, który uderzył na bramkę Janukiewicza. Golkiper Portowców jednak na posterunku.

• Obudziła się Olimpia. Z dośrodkowaniem Szarego minął się Koczon. Spory błąd przy tej akcji popełnili obrońcy Pogoni.

• Po straconej bramce pogubiła się Olimpia. Zawodnicy gości starają się wykopywać piłkę ze swojej połowy.

• Dryblingiem popisał się Sotirovic, który ograł obrońcę i wyszedł sam na sam z bramkarzem. Jego strzał jednak zbyt słaby by zaskoczyć Stodołę.

• Pogoń chce pójść za ciosem. Dośrodkowanie Kolendowicza na 3 metr. W ostatniej chwili piłkę sprzed nogi Frączczaka wybił obrońca gości.

• Groźna akcja Pogoni. Sam na sam wychodził Kolendowicz, lecz dogonił go Paweł Wojciechowski, który wybił piłkę na rzut rożny. Po stałym fragmencie gry strzału z woleja próbował Edi lecz trafił w obrońcę.

• Akcja lewą stroną Olimpii lecz Mateusz Kołodziejski minął linię bramkową zanim zdążył dośrodkować.

• Kąśliwe dośrodkowanie Ediego sprawiło problem obrońcy Olimpii, który nie zdążył do tej piłki. Wykorzystał to Sotirovic, który wyprzedził defensora przyjezdnych i wślizgiem zdobył bramkę. To trzecia bramka w trzecim meczu w wykonaniu serbskiego napastnika.

• Ta bramka wisiała w powietrzu. Dośrodkowanie Ediego wślizgiem na bramkę zamienił Sotirovic.

• Akahoshi dośrodkowywał z lewego skrzydła. Strzał głową Ediego minimalnie niecelny, a Frączczak minimalnie minął się z piłką by zmienić jej tor lotu.

• Groźna akcja Olimpii przerwana idealnym wślizgiem Mateusza Szałka

• Groźna akcja Pogoni. Frączczak uwolnił się na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne. Strzał Kolendowicza zablokowany przez obrońcę Olimpii, a piłka wyszła na rzut rożny.

• Pierwsza akcja przyjezdnych. Lecz bardzo dobrze poradzili sobie obrońcy Pogoni na spółkę z Janukiewiczem.

• Źle do dośrodkowana wyszedł Krzysztof Stodoła w wyniku czego leży na murawie opatrywany przez masażystkę.

• Pierwsza okazja dla Pogoni. Kolendowicz wpuszczony dobrym podaniem w pole karne wykłada piłkę Ediemu, lecz ten strzela w obrońcę gości.

• W Szczecinie nadal brak zorganizowanego dopingu. Jest to wynikiem nieporozumień na linii zarząd - kibice.

• Rozpoczęli Portowcy.

• Piłkarze już na murawie. W Szczecinie idealna pogoda na mecz. Świeci słońce lecz nie jest zbyt gorąco. Na stadionie około 3 tysięcy fanów Szczecińskiej drużyny.

• W składzie Pogoni, nawet na ławce rezerwowych, brakuje Mateusz Lewandowskiego, który był do tej pory pewniakiem wśród młodzieżowców.

• Witamy ze Szczecina. Pogoda jest ładna, ale kibiców na razie mało na stadionie. Jest 100 fanów gości.