• Podział punktów w Szczecinie, który nikogo nie zadowala. Za uwagę dziękuje Szura Bartłomiej.

• 180 sekund doliczone

• Kolejną okazję zmarnowali goście. Smektała bardzo źle trafia w futbolówkę.

• Petasz z daleka uderza z wolnego ale dobrze Szmatuła

• Kolejna kartka

• Coraz bliżej do końca meczu-czy któraś z drużyn przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

• Walka, walka, walka - to cechuje ten pojedynek

• Maycon przeskakuje nad Fabiniakiem po podaniu Krzyckiego

• Za faul na Smektale

• W tej chwili spotkanie wygląda tak, że akcje toczą się w odległości około 30,40. metrów od bramek. Środek boiska jest wolny.

• Po szybkim początku drugiej połowy mamy chwilowy przestój w grze.

• Ostatnia zmiana w tym meczu

• Ostatnia zmiana

• Kartka

• Pogoń zamknięta na swojej połowie i liczy na kontry

• Urban dwukrotnie wrzuca piłkę w pole karne ale walkę w powietrzu wygrywa Fabiniak. Piast za grę w drugiej połowie zasłużył na bramkę.

• Kolejny róg po dośrodkowaniu Urbana

• Bardzo bliski szczęścia Iwan po centrze Urbana

• 2 zmiana

• Za odpychanie Iwana

• 2 zmiana

• Hrymowicz ratuje Pogoń !!!! Maycon sam na sam z bramkarzem, mija go ale nie trafia do siatki!!

• Bardzo dobre spotkanie oglądamy w Szczecinie!

• Ale się dzieje! Ogromne zamieszanie na polu karnym Piasta kilka strzałów zablokowanych w końcu obrońcy wybijają piłkę

• Oj błąd Fabiniaka i Biskup bliski trafienia do siatki. Jednak pomocnik z Gliwic miał za mało miejsca.

• Dobre dośrodkowanie Japończyka w barwach Pogoni ale dobrze radzi sobie bramkarz z Gliwic

• Krzycki świetnie poradził sobie z Ławą

• Tym razem Maycon na spalonym

• Po akcji Maycona rzut rożny

• Klatt ograł dwóch piłkarzy ale Sielewskiemu nie dał rady!

• A Marcin Brosz samotnie na trybunach ogląda spotkanie

• Pierwsza kartka w meczu

• Urban pada w polu karnym ale gwizdek sędziego milczy

• Dwie okazje Piasta na samym początku drugiej połowy.

• Robert Mandrysz przed wyborną szansą na gola ale nie trafia w bramkę

• Ostatnie minuty to akcje pod oboma polami karnymi ale bez strzałów.

• Frączczak potężnie z 16. metrów po interwencji bramkarza poza polem karnym ale tak mocno tak samo niecelnie

• Iwan wraca na boisko

• Iwan zwija się z bólu na murawie. Mamy przerwę.

• Znów Frączczak uderza z 16. metrów ale tym razem niecelnie.

• Lewczuk ratuje swoją drużynę wybijając piłkśe spod nóg piłkarza ze Szczecina

• Wymuszona zmiana u gospodarzy

• Dymkowski po zderzeniu z Biskupem poza boiskiem. Prawdopodobnie nie wróci na boisko już.

• Fenomenalnie broni Fabiniak!!!!!!!!!! Sielewski z 3. metrów uderzył głową ale trafił w nogę bramkarza!!

• To Pogoń prowadzi grę natomiast Piast schowany na swojej połowie czyha na kontry. Jedna z nich zakończyła się powodzeniem.

• Zamieszanie po wrzutce z auta w polu karnym Piasta ale bez konsekwencji

• Piast po bramce stara się uspokoić grę. Pogoń jednak nie pozostaje dłużna. Mamy w Szczecinie ciekawe spotkanie!

• Ława uderza z dystansu ale trafia w środek bramki. Szmatuła spokojnie złapał to uderzenie.

• Ława zbyt agresywnie atakowany przez Lewczuka

• Mamy wyrównanie!! Po błędzie obrońców Brazylijczyk ucisza stadion. Asysta Urbana!

• Ależ pięknie strzela Matuszczyk! Niewiele brakowało!!

• Odważę się postawić taką tezę, że jeżeli drużyna do Gliwic nie wróci 3. punkty to powinien to być ostatni mecz duetu Brosz-Dudek w Gliwicach. W tej drużynie coś trzeba zmienić!

• Ależ kapitalnie wykorzystuje piękne dośrodkowanie Majkowskiego Adrian Frączczak.

• Maycon próbuje dostać się pod bramkę Pogoni ale Mandrysz go zatrzymuje

• Znów Frączczak ale znów pewnie Szmatuła

• Niebezpieczne zabawy Buryana we własnym polu karnym

• Bardzo źle wykonują ten rzut wolny gospodarze.Szałek uderza niecelnie.

• Akahoshi faulowany na wysokości pola karnego gości.

• 32. metry od bramki z wolnego strzela Urban ale trafia w gąszcz nóg. Piast ma przewagę.

• Pierwsza groźna akcja Pogoni. Dośrodkowuje celnie Frączczak i piłkę łapie bramkarz w odpowiedzi kontra i pierwszy rzut rożny

• Gramy

• Tradycyjna w tej kolejce minuta ciszy

• Piłkarze na boisku - zaraz zaczynamy

• W Gliwicach zostali Sławomir Szary, Michał Chałbiński i Mariusz Zganiacz. Pierwsza dwójka nie przyjechała do Szczecina decyzją trenerów. „Zgani” pauzuje za kartki.

• Poznaliśmy składy obu zespołów. Wśród gości w pierwszej jedenastce znów Smektała, który w poprzednim meczu wypadł fatalnie. Do składu wraca Lewczuk i Biskup. W pierwszej "11" Maycon i Iwan.

• W ostatnim tygodniu doszło do poważnych rozmów w klubie po których wydano oświadczenie, że sztab trenerski dalej cieszy się zaufaniem prezesów. Pytanie, jak długo taka sytuacja będzie miała miejsce?

• Do podstawowego składu powróci zapewne Jakub Biskup, który najlepiej prezentował się w ostatnich spotkaniach a także był bardzo skuteczny.

• Sezon 2003/04, Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 1:1 Sezon 2003/04, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 5:0 Sezon 2009/10, Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 2:0 (1/16 Pucharu Polski) Sezon 2010/11, Piast Gliwice - Pogoń Szczecin 0:0

Bilans ostatnich spotkań między zainteresowanymi drużynami. Jak widać na własnym stadionie Pogoń wyśmienicie sobie radziła z przeciwnikiem. A w Gliwicach także nie było źle. Jak będzie wieczorem?

• Na pewno jesteśmy podłamani tym, co się ostatnio dzieje w klubie, a nasze wyniki na pewno nie napawają optymizmem. Aczkolwiek udaliśmy się na daleką podróż do Szczecina po to, aby wreszcie przełamać tą niemoc i wygrać mecz-powiedział Bartosz Iwan przed spotkaniem

• Już za 3 godziny początek arcyważnego spotkania dla gości. Jeżeli Piast chce się liczyć jeszcze w walce o awans musi wygrać i liczyć na to, że w szlagierowym meczu w niedzielę nie padnie remis.Pogoń natomiast także nie pewna jeszcze utrzymania łatwo się nie podda.Emocje w Szczecinie gwarantowane!