• Zmiana młodzieżowców w ekipie Polonii. Za Świerczoka wszedł Zaczyński

• Po ładnej grze Pogoń pokonała Polonię Bytom. Ładnie wprowadzili się do zespołu Peter Hricko i Donald Djousse. Ku uciesze Szczecińskich kibiców Pogoń nie dała szans eksperymentalnemu składowi Polonii. Z kolei Polonię Bytom czeka ciężka runda jesienna.

• Koniec spotkania

• Wrzutka w pole karne pogoni lecz podanie przejęte przez Radlera który klatką piersiową podał do golkipera Portowców.

• 3 Minuty dolicza sędzia prowadzący te spotkanie.

• Lewą stroną szarżował świeżo wprowadzony Kolendowicz lecz nie opanował piłki i wyszła ona za linie bramkową.

• Rzut wolny w okolicach pola karnego Pogoni po faulu Łukasza Matuszczyka. Strzał Killara trafia jednak w mur.

• Akcja Polonii środkiem pola zakończona niecelnym strzałem nad poprzeczką Adriana Pietrowskiego.

• Przed polem karnym Polonii faulowany Marcin Klatt. Jego strzał z rzutu wolnego trafił jednak w mur.

• Chwila chaotycznej gry w środku pola obu drużyn.

• Głośnymi oklaskami żegnany strzelec bramki Donald Djousse. Za niego wchodzi Marcin Klatt.

• Ciekawa oprawa Szczecińskich kibiców. Wystawili transparent 'Let us Hear your scream' i założyli maski z filmu 'Krzyk'

• Kontratak Polonii przerwany przez Błażeja Radlera. Odezwali się kibice gości.

• Bardzo niecelny strzal Łuszkiewicza z rzutu wolnego.

• Na 'Młynie' Odpalono race i stroboskopy. Głośny doping Szczecińskich kibiców.

• Głośnym dopingiem żegnany Edi Andradina. Na boisku pojawia się defensywny pomocnik, Adrian Łuszkiewicz.

• Kolejna akcja Portowców zakończona w polu karnym. Tym razem skuteczną interwencją popisał się Lukas Killar.

• Flaga sektorowa pojawiła się na szczecińskim 'młynie'

• Długa wymiana podań pomiędzy piłkarzami Pogoni. Piłkarze z Bytomia mają problem z dojściem do piłki.

• Wzmaga się doping na stadionie.

• Pierwsza zmiana w Polonii.

• Koronkowa akcja portowcow zakończona strzałem z ostrego kąta Djousse. Piłkę do bramki próbował wepchnąć Kucharski lecz minimalnie minął się z piłką.

• Kolejny Faul na Donaldzie Djousse. Niedokładna wrzutka Ediego po rzucie wolnym.

• Na dwumetrowym spalonym Donald Djousse.

• Długa wymiana piłek pomiędzy zawodnikami Polonii zakończona przed polem karnym Pogoni przez Dawida Kucharskiego.

• Brzydki faul po spóźnionym wślizgu Roberta Mandrysza. Wrzutka w pole karne Pogoni pewnie wychwycona przez Janukiewicza.

• Ładna współpraca pomiędzy Edim, Akahoshim i Ławą. Polonia co chwila ratuje się długimi wykopami piłki na połowę Szczecinian.

• Hricko pociągnął lewą stroną i wyłożył piłkę przed pole karne Akahoshiemu. Jego strzał zablokowany jednak wślizgiem przez Daniela Tanżyne.

• Głośny doping kibiców Pogoni wyraźnie dodaje portowcom skrzydeł.

• Desperacki strzał Alancewicza wysoko nad bramką Pogoni.

• Goooooooool. Podanie z prawej strony wykorzystał Djousse. Obrócił się w polu karnym z obrońcą na plecach i strzelił obok bezradnego Misiewicza.

• Kombinacyjna akcja klepką pomiędzy Edim a Donaldem Djousse. Donald zagrał piętką do Ediego lecz jego strzał zablokowany przez obrońców.

• Polonia bez pomysłu na grę. Bramkarz wykopał piłkę na aut.

• Podobnie jak w pierwszej części meczu od początku dominują piłkarze Pogoni. Ładną indywidualną akcją lewą stroną popisał się Donald Djousse, lecz piłka wyszła na rzut rożny.

• Zawodnicy obu drużyn wybiegli na boisko bez zmian.

• Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Polonii.

• Pierwsi po przerwie na płytę stadionu wybiegli Portowcy. Zaraz za nimi pojawili się piłkarze z Bytomia.

• Widać wyraźną różnice pomiędzy zespołami. Polonia grała bardzo niedokładnie, przez co miała dużo strat w środku pola. Ułatwiło to bardzo zadnie Ekipie Portowców. Wydaję się, że szybko strzelone bramki ustawiły mecz. Portowcy jak do tej pory prezentują dokładny, dobry futbol, więc tylko cud mógłby uratować choć punkt ekipie z Bytomia. Wśród zawodników Pogoni wyraźnie wyróżnia się Donald Djousse, który przez całą pierwszą połowę pokazał kilka ciekawych akcji i zagrań.

• Koniec pierwszej połowy

• Sędzia doliczył 1 minutę

• Faulowany Bartosz Ława

• Ładna akcja Portowców. Piłkę na dobieg dostał Mandrysz lecz obrońcy udało się wybić piłkę na rzut rożny.

• Strzał zza pola karnego Akahoshiego wyłapany przez Misiewicza.

• Ładna kombinacyjna akcja Portowców. Wymiana piłek między Ławą a Donaldem skończyła się faulem w polu karnym Kameruńskiego zawodnika.

• Pierwszy strzał Bytomian. Dokładne podanie od Alancewicza na strzał zamienił Jakub Świerczok. Piłka minęła jednak bramkę Radosława Janukiewicza.

• Chwila wolniejszej gry w środku boiska obu zespołów.

• Jedna z pierwszych akcji Polonii prawą stroną, lecz w ataku faulował Pietrowski.

• Lewą stroną atakował Pietruszka. Z dośrodkowaniem minął się Donald Djousse. Do piłki doszedł jednak Mandrysz którego strzał został zablokowany przez obrońcę Polonii.

• Wyraźna przewaga Pogoni. Polonia praktycznie bez żadnej składnej akcji.

• Strzał z Wolnego Bartosza Ławy trafił w obrońcę.

• Kolejny faul na Donaldzie Djouse w okolicach pola karnego

• Kolejna przewrotka Donalda Djousse. Kameruński napastnik imponuje Szybkością i wyszkoleniem technicznym.

• Kombinacyjna akcja Pogoni zakończona strzałem z dystansu Ediego. Mocny strzał trafił jednak w obrońce.

• Z prawej strony dośrodkowywał Robert Mandrysz, a minimalnie obok bramki z woleja uderzył Takafumi Akahoshi. Tymczsem na boisku leży Donald Djousse.

• Pierwszy kwadrans należy do Portowców. Wśród zawodników Polonii widać natomiast wyraźny brak zgrania.

• Prawą stroną uciekał Edi lecz faulował w polu karnym Karola Tomczyka.

• Żółt kartką ukarany Lukas Killar

• Lewą stroną boiska szarżował Djousse, jego dokładnego podania nie wykorzystał Łukasz Matuszczyk trafiając w bramkarza. Chwilę Później efektowną przewrotką popisał się Donald Djousse.

• Akcja Bytomian prawą stroną boiska, lecz dokładnym wślizgiem popisał się Łukasz Matuszczyk.

• Gooooooooool! Djousse faulowny przez Killara w okolicach narożnika boiska. Dokładną wrzutką popisał się Edi, a Bramkę głową zdobyl Dawid Kucharski

• Wygląda na to, że Portowcy chcą pójsć za ciosem. Kopia sytuacji sprzed minuty. Tym razem strzelał Takafumi Akahoshi lecz Michał Misiewicz na posterunku.

• Goooooolll! Pierwsza akcja portowców zakończona bramką. Strzałęm z za pola kranego popisał się Bartosz Ława.

• Rozpoczęli Portowcy

• Kibice cały czas napływają na stadion. Warta odnotownia jest licząca około 100 osób grupa kibiców z Bytomia.

• Po kilku deszczowych dniach w Szczecinie, pogoda nieco się poprawiła. Zza chmur wyszło słońce i nie ma opadów deszczu. Wpłynie to na pewno na frekwencje na stadionie im. Floriana Krygiera. Od pierwszego meczu miały obowiązować karty kibica, lecz ze względu na przeniesienie meczu z Bytomia wyjątkowo kibice są wpuszczani bez tej karty.

• Niecałę pół godziny do meczu. Do rywalizacji stanie kandytat do awansu - Pogoń Szczecin oraz spadkowicz z ekstraklasy - Polonia Bytom. Te zespoły są w skrajnie odmiennej sytuacji. Pogoń z najwyższym budżetem w lidze i ustabilizowaną kadrą wydaje się być faworytem w tym spotkaniu. Jednak nie może ona zlekceważyć Polonii. Ciężko określić jakim przeciwnikiem będzie zespół z Bytomia. Gruntownie przebudowany skład może pomieszać szyki zawodnikom ze Szczecina.