1 2 połowa

• Dośrodkowanie Rogalskiego wprost na głowę Hrymowicza, ten minimalnie pudłuje. Pogoń-Sandecja nadal 1:1

• Sędzia do końca dzisiejszego spotkania dolicza cztery minuty.

• Dziuba zastępuje Klatta.

• Ależ niepotrzebny teraz drybling Majkowskiego, a wcześniej faulowany Ława w polu karnym \, lecz gwizdek sędziego milknie.

• Schodzi strzelec b ramki Frączczak zastępuje go Majkowski.

• Gawęcki dostaje drugą żółtą kartkę i musi zejść z boiska!

• Goooooooooolllllllllll piłkę odbija Fabiniak na słupek przechodzi ona w stronę bramki, tam klatt ją wybija lecz piłka już przekroczyła linię bramkową.

• Frączczak z lewej nogi uderza obok bramki.

• Gawęcki ukarany żółtą kartką.

• Lebedyński zastępuje Wólkiewicza.

• Na trybunach w Szczecinie transparent w Łęcznej tylko Górnik, dotyczący zmiany nazwy klubu z Łęcznej na Bogdanka Łęczna.

• Uderzenie Aleksandra wyłapuje spokojnie Fabiniak.

• Woźniak nie upilnował Frączczaka, ten precyzyjnym strzłem pokonuje Kozioła!

• Gooooooooooooooooooooolllll Frączczak strzela pierwszą bramkę w tym meczu!!!!

• Wólkiewicz bez namysłu strzela z pierwszej piłki, bardzo niecelnie od autu zacznie Sandecja.

• Borovicanin zgrywa do Chmiesta ten pudłuje minimalnie.

• Uderzenie Frąszczaka w ostatniej chwili zablokowane przez obrońców.

• Zaczynamy

• Nuda, nuda i jeszcze raz nuda. Sędzia kończy nieciekawą pierwszą część spotkania. Na drugie 45 minut zapraszam Państwa po przerwie.

• Gawęcki uderza z rzutu wolnego wprost w Fabiniaka.

• Sędzia dolicza minutę do końca pierwszej części spotkania.

• "Żółtko" dla Zawadzkiego

• Chmiest sam na sam z Fabiniakiem górą bramkarz!

• Ależ fatalne uderzenie z rzutu wolnego Rogalskiego.

• Uderzenie Frohlicha było pierwszym uderzeniem na bramkę Fabiniaka, dominuje głównie Pogoń.

• Frohlich do dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderza, lecz piłka przechodzi obok słupka.

• Zbozień fauluje przed polem karnym zawodnika Pogoni, rzut wolny dla "Portowców" uderza Zawacki, lecz prosto w mur.

• Żółta kartka dla Zbozienia

• Zbyt mocne zagranie na skrzydło do Aleksandra na dobieg, od autu zacznie Pogoń

• Dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Sandecji Hrymowicz ściera się z Koziołem i rzut rożny dla Pogoni.

• Dośrodkowanie wprost na głowę Frąszczaka, ten walczy o nią w górze, lecz zagrywa zbyt słabo, piłka w rękach bramkarza.

• Wólkiewicz wychodzi sam na przeciwko dwóm obrońcom, gupi się i zagrywa do Petasza, ten oddaje zbyt słaby strzał. Piłka ląduje w rękach Kozła.

• Makuch zagrywa w pole karne z rzutu rożnego, lecz tam dobrze interweniują obrońcy Pogoni.