• Koniec spotkania. Po nerwowej końcówce udaje się Portowcom dowieźć do końca cenne 3 punkty.

• Żółtą kartkę otrzymał siedzący na ławce Aleksander.

• Piłka w bramce Pogoni, lecz sędzia odgwizduje spalonego.

• Strzał wolejem piłkarza Sandecji z linii bramkowej wybija Ława.

• Groźna akcja Sandecji, lecz w ostatniej chwili interweniował Noll wybijając piłkę na rzut rożny.

• Cztery minuty doliczone przez arbitra.

• Idealnie w tempo wyszedł Szałek w wyniku czego został sam na sam z Koziołem. Próbował przelobować bramkarza, lecz jego strzał minimalnie minął słupek bramki.

• Żółta kartka dla Szałka za wślizg wyprostowaną nogą.

• Wiśniewski za Aleksandra

• Techniczna akcja Djousse. Po przedarciu się w pole karne piętką odegrał do Łuszkiewicza, lecz jego strzał/dośrodkowanie broni bramkarz Sandecji.

• W ostatnich minutach przycisnęła Sandecja, lecz nie mogą się przedostać w pole karne Pogoni.

• Zmiana młodzieżowców. Za Mateusza Lewandowskiego Mateusz Szałek.

• Zółta kartka dla Kolendowicza.

• Janic za Woźniaka.

• Zmiana w Pogoni. Boisko opuszcza strzelec bramki Sotirovic, a w jego miejsce Donald Djousse.

• Bardzo nerwowe ostatnie kilka minut. Kolejny brutalny faul na Bartoszu Ławie, lecz sędzia go nie zauważył.

• Bardzo groźne zamieszanie pod bramką Janukiewicza. W kopaninie udało mu się jednak chwycić piłkę.

• Kiepski mecz arbitrów. Wyraźnie nie panują nad sytuacjią. Czterokrotnie zmieniana decyzja o rzucie z autu.

• Dziwna decyzja sędziego. Za uderzenie pięścią Łuszkiewicza jedynie żółtko dla Berlińskiego!

• Żółtą kartką ukarany Łuszkiewicz.

• Bójka na boisku.Jeden z zawodników Sandecji pięścią uderzył Łuszkiewicza.

• Zmiana w zespole Pogoni. Boisko opuszcza żegnany oklaskami Takafumi Akahoshi, a w jego miejsce Łuszkiewicz.

• Bardzo groźny strzał Woźniaka z linii pola karnego. Końcami palców na rzut rożny wybił piłkę Janukiewicz.

• Żółta kartka dla Chmiesta po faulu na Ławie.

• Kombinacyjna Akcja Ediego z Sotirovicem. Strzał tego ostatniego trafia jednak w poprzeczkę.

• Walecznością w spotkaniu wyróżnia się Lewandowski. Za nami godzina gry a on biega jakby dopiero rozpoczął mecz.

• Solowa akcja Lewandowskiego, który przebiegł prawą stroną pół boiska. Zwodem minął obrońcę, lecz jego strzał zbyt słaby by zaskoczyć Marka Kozioła.

• Piłka w bramce Sandecji po strzale Kolendowicza, lecz po raz kolejny odgwizdany został spalony.

• Pierwsza groźna akcja Sandecji. Dośrodkowanie w pole karne Jędrzejowskiego wybiłna rzut rożny Emil Noll. Po stałym fragmencie gry na bramkę głową uderzał Aleksander, lecz Piłka trafiła w stojącego na słupku Rogalskiego.

• Zmiana w zespole z Nowego Sącza. Boisko opuszcza Duric a w jego miejsce Marcin Chmiest.

• W natarciu Pogoń. Dobrą okazję miał Sotirovic lecz pewnie interweniowali obrońcy.

• Tym razem sam na sam z bramkarzem Aka, lecz sędzia znów odgwizdał spalonego.

• Sam na sam Lewandowski lecz sędzia dopatrzył się spalonego.

• W polu karnym z dośrodkowaniem minął się Vuk, lecz obrońcy dosyć niefortunnie wybili piłkę pod nogi niepilnowanego Kolendowicza. Jego strzał trafił jednak w bramkarza.

• Rozpoczęli goście.

• Kibiców Gości w Szczecinie pojawiło się około czterdziestu.

• Po raz kolejny formą nie imponuje Vuk Sotirovic, lecz trzeba mu oddać honor, gdyż strzelił bramkę.

• Słaby mecz w wykonaniu obu zespołów. W miarę upływu czasu przeważać zaczęła Pogoń, która stworzyła sobie kilka naprawdę dobrych sytuacji. Sandecja jak dotąd nie stworzyła żadnej goźniejszej sytuacji pod bramką Radosława Janukiewicza.

• Sędzia kończy pierwszą połowę.

• Rzut wolny tuż przed polem karnym Pogoni, lecz strzał Aleksandra minimalnie nad bramką Portowców

• Cztery minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy.

• Zdobyta bramka motywująco podziałała a Portowców. Kilka groźnich akcji przeprowadzili Edi na spółkę z Lewandowskim.

• Sotirovic dostał ładne podanie w pole karne lecz się poślizgnął. Mimo to zdołał wywalczyć tę piłkę, przepchnąć się przez obrońców gosci i delikatnym strzałem pokonać Kozioła.

• Mimo nienajlepszej postawy w całym meczu Vuk Sotirovic strzela bramkę!

• Na trybunach pojawiło się kilkudziesięciu kibiców Sandecji.

• W środku pola faulowany Aleksander. Między zawodnikami wywiązała się dyskusja, a żółtą kartką ukarany został Przemysław Pietruszka.

• Potężnie z 35 metrów huknął Edi lecz jego strzał odbił się od poprzeczki tuż przed linią bramkową Sandecji.

• Sandecja nadal nie potrafi zagrozić bramce Janukiewicza mimo, że Portowcy grają tylko dwoma obrońcami!

• Rzut karny ożywił nam trochę mecz. Oglądamy kilka szybkich ataków Portowców.

• W polu karnym przewracany Sotirovic. Jedenastka dla Pogoni! Edi strzela jednak w słupek.

• Groźna akcja Pogoni. Lewą stroną biegł niepilnowany Sotirovic, lecz jego dośrodkowanie wybił na rzut rożny dobrze znany w Szczecinie Dymkowski.

• Lewym skrzydłęm atakował Emil Noll lecz z jego dośrodkowaniem minimalnie minął się Sotirovic.

• W narożniku boiska przewracany Edi. Dośrodkowanie wybite przez obrońców Sandecji.

• Oglądaliśmy całą serię dośrodkowań w pole karne Kozioła, lecz wszystkie wyłapane przez bramkarza gości.

• Ładne krosowe przerzucenie piłki de Ediego lecz skutecznie interweniował obrońca.

• Na boisku leży Milan Duric

• Od początku postawą nie zachwyca Vuk Sotirovic. Więcej czasu zajmuje mu dyskusja z sędziami niż bieganie. Za jedną z takich 'rozmów' ukarany został żółtą kartką.

• Kombinacyjna akcja Lewandowskiego i Ławy zakończona wybiciem piłki przez obrońców na rzut rożny.

• Akahoshi wrzucił piłkę za kołnierz obrońcom lecz do podania nie doszedł Sotirovic.

• Groźna akcja Pogoni. Kilku obrońców zwodem minął Edi lecz jego strzał wyłapał Kozioł.

• Kolejny raz skrzydłęm Aleksander. Jednak z jego dośrodkowaniem nie miał problemu Janukiewicz.

• Prawym skrzydłem atakował Aleksander, lecz nie zdołał dobrze dośrodkować. Od bramki Janukiewicz.

• Walką w środku pola wyróżnia się młody Lewandowski. Pełno go przy każdej akcji. Jak narazie jednak bez większych zagrożeń pod jedną czy drugą bramką.

• Kibice skandują nazwisko Mariusza Kurasa. Szkoleniowiec miło przywitany przez kibiców Pogoni.

• Na trybunach około 3500 sympatyków gospodarzy. Jak narazie nie pojawili się jeszcze kibice Sandecji.

• Mecz rozpoczął się szybkim atakiem gospodarzyi. Dobre sytuacje zmarnowali jednak Sotirovic i Lewandowski.

• Dziś Pogoń wystąpi w dosyć eksperymentalnym składzie ze względu na kontuzję dwóch podstawowych stoperów. Na boisku zobaczymy bowiem tylko dwóch nominalnych obrońców.

• Dzisiaj w składzie Sandecji zagra Arkadiusz Aleksander, który nie znalazł się w kadrze meczowej na pucharowy mecz z Gryfem Wejherowo, przegrany przez zespół trenera Kurasa 0:1. Dzisiaj ma być receptą na zwycięstwo gości. Portowcy jednak nie zamierzają ułatwiać Sandecji zadania i również chcą się zrehabilitować za ostatnią porażkę.

• Obie drużyny przegrały ostatnie mecze. Po 4 kolejkach Pogoń ma na koncie 7 oczek, Sandecja zaś uzbierała dopiero 4 punkty.

• Witamy ze stadionu w Szczecinie, gdzie Pogoń podejmie zespół z Nowego Sącza. Szkoleniowcem gości jest Mariusz Kuras, który mocno związany jest ze Szczecinem.