Pogoń Szczecin

2

Warta Poznań

1

• Koniec Meczu. Dużo brutalnej gry i niepotrzebnych fauli. Cenne 3 punkty zostają w Szczecinie.

• Strzałem z woleja popisał się Edi. Piłka minęła jednak w znacznej odległości bramkę Warty.

• Za wulgarne pyskowanie do sędziego czerwoną kartką ukarany Ujek.

• Żółtą kartką ukarany Gajtkowski.

• 5 minut doliczył arbiter.

• Kibice Pogoni wyraźnie poirytowani niemocą Klatta. Kolejna idealna okazja zmarnowana.

• Marcin Klatt jednak nie potrafi udowodnić swojej przydatności dla drużyny. Kolejne zmarnowane 'sam na sam' Szczecińskiego napastnika.

• Piłkarze Warty jakby się przebudzili. Strzał z dystansu Ujka obok bramki.

• Na spalonym Ujek.

• Wyraźna przewaga Pogoni. Jedna z nielicznych kontr Warty skończyła się bardzo niecelnym dośrodkowaniem.

• Klatt zmarnował doskonałą okazję. Sam na sam z Sobańskim, górą jednak ten drugi.

• Wrzutka Kolendowicza. Wydawało się, że nikt nie dojdzie do piłki, lecz długim szczupakiem popisał się Wólkiewicz. Jego strzał minimalnie obok bramki.

• Sasin za Magdziarza.

• Strzał Ławy z dystansu trafia w spojenie bramki Sobańskiego.

• Oklaskami żegnany Mateusz Lewandowski. W jego miejsce inny młodzieżowiec - Daniel Wólkiewicz.

• Minimalnie za wysokie dośrodkowanie Ediego.

• Dośrodkowanie Kosznika próbował wykorzystać Ujek. Jego strzał głową z kilku metrów wysoko ponad bramką.

• Na boisku sporo fauli i brutalnej gry.

• W pole karne wbiegał Aka. Jego strzał końcami palców wybronił Sobański.

• Indywidualna akcja Lewandowskiego. Jego strzał zablokowany przez obrońcę Warty.

• Iwanicki za Scherfena

• Nieporozumienie w ataku Portowców. Ładną akcję niecelną wrzutką zepsuł Robert Kolendowicz.

• Portowcy wykorzystują osłabienie Warty. Napór Pogoni wzrasta. Po rzucie rożnym w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybił Sobański. Dobitka Kolendowicza zablokowana przez obrońcę gości.

• Klatt za Sotirovica.

• Ładna trójkowa akcja na jeden kontakt. Ława pociągnął skrzydłem, wyłożył piłkę Ediemu a ten z pierwszej piłki podał do wychodzącego na pozycję Sotirovica. W ostatniej chwili przed stratą bramki uratował Wartę Rafał Kosznik.

• Po paru emocjonujących minutach chwila nudy na stadionie imienia Floriana Krygiera.

• Żółta kartka dla Jasińskiego po faulu na Edim.

• Zemściła się na Gościach czerwona kartka Radlińskiego. Sam ukarany dobrych kilka minut opuszczał boisko rozrzucając po drodze bidony z napojami. Sędzia zapewne doliczy kilka minut do meczu.

• Gooool! Po dłuższej przerwie z rzutu wolnego uderzył Akahoshi. Rezerwowy bramkarz Warty nawet nie drgnął.

• Sobański za Reissa

• Vuk Sotirovic sam na sam z Radlińskim. Ten ratuje się brutalnym faulem. Sędzia nie miał wątpliwości i wyrzucił bramkarza gości z boiska.

• Próba wymuszenia faulu w polu karnym Warty przez Sotirovica, lecz sędzia nie dał się nabrać

• Żółtą Kartką ukarany Edi.

• Żółtą kartką ukarany Łukasz Matuszczyk za zagranie ręką.

• Rozpoczęli piłkarze Warty. Obie ekipy bez zmian.

• W pierwszym kwadransie gry wyraźną przewagę miała Pogoń. Po zdobytej bramce gra się jednak wyrównała. Kilka niewykorzystanych sytuacji zemściło się na Portowcach bramką Gajtkowskiego. Ostatni kwadrans rozgrywany był w wolnym 'wakacyjnym' tempie. Obie ekipy czeka trudna rozmowa 'motywacyjna' w szatni.

• Bardzo niecelny strzał Matuszczyka z rzutu wolnego.

• Rzut wolny tuż przed polem karnym po faulu na Akahoshim.

• Groźną kotrę Warty przerwał udanym wślizgiem Mateusz Lewandowski.

• Ręką w okolicach pola karnego zagrał Ngamayama. Rzut wolny dla Pogoni.

• Kąśliwy strzał z rzutu wolnego Reissa wybity przez Janukiewicza na rzut rożny.

• Kontrowersyjna decyzja sędziego o faulu na Krzysztofie Gajtkowskim. Rzut wolny w okolicach pola karnego Pogoni.

• Płaski strzał zza pola karnego Ediego trafia w boczną siatkę bramki Warty.

• Faul Aki na Marciniaku na prawym skrzydle. Dośrodkowanie Reissa po rzucie wolnym na bramkę zamienił Krzysztof Gajtkowski.

• Na boisku leży Piotr Reiss, który ucierpiał w starciu z Dawidem Kucharskim.

• Niecelny strzał z dystansu Sotirovica.

• Kombinacyjna akcja Portowców zakończona niecelnym dośrodkowaniem Kolendowicza.

• Dwa rzuty rożne dla Warty pod rząd. Oba wybite przez obrońców Pogoni.

• Przymusowa zmiana w Pogoni. Kolendowicz za kontuzjowanego Radlera.

• Mariusz Ujek minimalnie nad bramką Pogoni po dośrodkowaniu Piotra Reissa.

• Kontra lewym skrzydłem piłkarzy Warty. W okolicach pola karnego faulowany Piotr Reiss.

• Chwila wolniejszej gry obu zespołów w okolicach środka boiska.

• Dośrodkowanie Akahoshiego pewnie wybite przez obrońców Warty, lecz w starciu z nimi ucierpiał Błażej Radler.

• Na lewym skrzydle faulowany Łukasz Matuszczyk.

• Zamieszanie pod bramką Pogoni, lecz wszystko wyjaśnił Mateusz Lewandowski.

• Kibice głośno skandują nazwisko swojego ulubieńca.

• Uderzeniem zza pola karnego popisał się Edi. Jego mocno podkręcony strzał wpadł w okolicach prawego okienka bramki Łukasza Radlińskiego.

• Kontrataki Warty zatrzymują się w okolicy środka boiska.

• Wspaniałe podanie do Vuka Sotirovica 'na uwolnienie'. Zwodem minął bramkarza, lecz w oddaniu czystego strzału przeszkodzili mu obrońcy.

• Po ładnym dryblingu na skrzydle Mateusz Lewandowski wpadł w pole karne, lecz jego strzał niecelny

• Pogoń w natarciu. Podwójnym kryciem obłożony nowy nabytek Portowców Vuk Sotirovic.

• Faul w ataku Sotirovica na Jasińskim

• Po rzucie rożnym minimalnie niecelnie Vuk Sotirovic.

• Groźna akcja Pogoni. Po szybkiej wymianie piłek sam na sam z bramkarzem Edi lecz górą Radliński.

• Pierwszy strzał na bramkę Pogoni. Rzut rożny dla Warty.

• Rozpoczynają piłkarze Warty.

• Witamy w relacji z najciekawszego chyba meczu 3. kolejki 1 ligi, pomiędzy Pogonią Szczecin a Wartą Poznań.