0

• Koniec spotkania! Portowcy pewnie ogrywają Wisłę Płock i zachowują szansę na awans

• Nadolski ukarany drugą żółtą kartką

• Noll żółta.

• Donald Djousse w końcu zachował zimną krew pod bramką Kamińskiego i podwyższa na 3:0!

• Dobry strzał Pietruszki zza pola karnego. Do dobitki nie zdążył Djousse

• Ława zbierał się do tego strzału dobrych kilkanaście sekund ale w końcu strzelił i to jak! Portowcy prowadzą 2:0!

• Zagurskas za Mosarta.

• Przepraszamy za chwilowe utrudnienia. W międzyczasie Piekielnie zmęczony Kolendowicz zastąpiony przez Pietruszkę

• Dwukrotnie Edi zza pola karnego. W tej drugiej sytajcji miał tyle miejsca, że aż dziwne, że nie trafił w bramkę

• Strzał Ławy zza pola kranego ląduje w rękawicach Kamińskiego

• Portowcy próbują uspokoić grę. Chwila spokojniejszej gry w środku pola

• Przysnęła na chwilę Pogoń. Dwie doskonałe sytuacje dla Wisły. Najpierw gospodarzy ratuje słupek, a następnie napastnik gości z najbliższej odległości nie trafia w bramkę

• W dobrej sytuacji Edi, lecz sędzia odgwizdał spalonego.

• Ława za Budkę

• Za Hiszpańskiego Kamiński

• Doskonała sytuacja Djousse. Kameruńczyk sam na sam z Kamińskim, lecz górą golkiper Wisły

• Djousse za Vuka

• W międzyczasie Joao za Bilińskiego

• Doskonałą sytuacje zmarnował Kolendowicz. W sytuacji dwóch na jednego próbował dogrywać do Vuka, lecz zrobił to zbyt lekko i obrońca przejął piłkę.

• Błąd obrońcy gości i w doskonałej sytuacji Sotirovic, któy zbyt długo zwlekał ze strzałem na bramkę. Po rykoszecie piłka wychodzi poza boisko.

• Pod bramką Kamińskiego dzieje się tak wiele, że ciężko nadążyć z relacją. Doskonałe sytuacje mieli kolejno Budka, Edi oraz Akahoshi. Bramkarz Wisły ma na prawdę bardzo dużo pracy.

• W drugiej połowie bardzo aktywny Adrian Budka. Kolejna jego akcja prawą stroną. Tym razem dogrywał na szesnasty metr do Akahoshiego. Strzał Japończyka ponad bramką.

• Szybki kontratak Budki który wymienił się podaniami w polu karnym z Edim. Dośrodkowanie byłego piłkarza Widzewa nie znalazło jednak odbiorcy

• Sotirovic przepychał się z dwoma obrońcami w polu karnym gości. Strzał Serba ponad bramką

• Sygnalizowany strzał Hiszpańskiego nie stworzył problemów Janukiwieczowi

• Rzut rożny dla piłkarzy gości. Dośrodkowanie Jaronia wybite przez obrońców

• Błyskawiczne przerzucenie piłki do Budki, któy wbiegł w pole karne. Bardzo groźnie pod bramką gości

• Oklaski witają piłkarzy na boisku. Drugą odsłonę meczu rozpoczynają gospodarze.

• Znamy już zwycięzców konkursów organizowanych przez sponsorów Pogoni. Zarówno motor jak i mieszkanie znalazły nowych właścicieli

• Wyraźnie widać, która drużyna walczy o awans, a która o utrzymanie. Wyraźna przewaga Portowców zwieńczona bramką. Na pochwałę zasługuje niezwykle aktywny Kolendowicz, który przez całą pierwszą połowę zadziwiał szybkością i dryblingiem

• Indywidualna akcja Frączczaka zakończona strzałem. Z trudem interweniował Kamiński. Sędzia gwiżdże po raz ostatni w tej połowie

• Groźna akcja prawą stroną Wisły Płock. Dogranie na piąty metr przeciął Williams

• Przebudzili się goście lecz na spalonym Rocardinho

• Groźna kontra gości, lecz na posterunku Mekeil Williams

• Kibice na trybunach skandują: "Robert Kolendowicz!"

• Powtórka z sytuacji bramkowej. Kolendowicz po sprincie lewą stroną dośrodkował do Ediego. Strzał Brazylijczyka instynktownie wybronił Kamiński.

• W niesamowitej formie jest pomocnik Portowców. Ciekawe czy starczy Kolendowiczowi siły by przeprowadzać takie sprinty przez całe spotkanie.

• Ta bramka wisiała w powietrzu! Kolendowicz dośrodkowuje do Ediego a ten głową pakuje piłkę do siatki!

• Słaby strzał Jaronia z szesnastego metra mija bramkę Janukiewicza w bezpiecznej odległości

• Powinno być 1:0! Adrian Budka po olbrzymim zamieszaniu w polu karnym nie trafia na pustą bramkę!

• Do dośrodkowania po rzucie rożnym doszedł Ricardinho, lecz jego strzał głową słaby i ponad bramką.

• Olbrzymie zamieszanie w polu karnym Wisły. Kolendowicz kolejny raz ograł z dziecinną łatwością obrońcę Wisły i wyłożył piłkę Ediemu, który zderzył się z bramkarzem. Przez chwile nie wiadomo było gdzie jest piłka, lecz sytuacje wyjaśnili obrońcy gości.

• Szybka kontra Wisły, lecz Biliński strzela wysoko ponad bramką.

• Kolendowicz po raz kolejny popisał się niesamowitą szybkością na lewym skrzydle. Obrońcy Wisły nie radzą sobie z szybkim pomocnikiem

• Akahoshi po raz trzeci z tego samego miejsca uderzał na bramkę Kamińskiego! Japończyk ma spory apetyt na bramkę. Kamiński z najwyższym trudem na rzut rożny

• W ataku Wisła Płock. Groźne dośrodkowanie pomiędzy bramkarza a obrońców przecięło na wylot pole karne. Poprawka z drugiej strony wybita na rzut rożny przez obrońców Pogoni

• Żółta kartka dla Nadolskiego po faulu na Golli

• Kopia akcji sprzed minuty! Z dziecinną łatwością Kolendowicz ograł prawego obrońcę gości i dośrodkował w pole karne. Ty razem bramkarz Wisły nie poradził już sobie tak łatwo i wypluł piłkę przed siebie gdzie czekał już Vuk. Serbski napastnik jednak minimalnie uprzedzony przez rywala.

• Szybki jak zawsze Kolendowicz wdarł się w pole karne lewą stroną, lecz jego dośrodkowanie wyłapał Kamiński.

• Przebojem w pole karne wdarł się Sotirovic, lecz piłka podskoczyła serbskiemu napastnikowi przez co nie mógł oddać celnego strzału

• Mocny strzał Japończyka z narożnika pola karnego sprawił sporo trudności Kamińskiemu, który wypluł piłkę przed siebie.

• Portowcy w natarciu. Kolejny rożny dla gospodarzy po dośrodkowaniu Akahoshiego

• Dobra akcja Ediego z Kolendowiczem. Kamiński za późno wyszedł z bramki i było bardzo groźnie. Rzut rożny dla Portowców

• Mocny zaskakujący strzał Gueye obok bramki Janukiewicza.

• Mosart wywalczył pierwszy rzut rożny dla Płocczan

• Akcja prawą stroną Wisły. Dobra interwencja Hricko i piłka dla gospodarzy

• Portowcy rozgrywają piłkę na swojej połowie.

• Piłkarze obu drużyn już na boisku. Rozpoczynają goście!

• Piłkarze już czekają w tunelu na hymn Dumy Pomorza

• Trener Tarasiewicz nie byłby sobą gdyby nie pokazał kilku niespodzianek w składzie. Dzisiaj niespodzianką jest wystawienie Petera Hricko na lewej obronie. No i oczywiście zaskoczeniem jest także wystawienie w pierwszym składzie będącego w tragicznej formie Emila Nolla.

• Dużym zaskoczeniem jest obecność na ławce rezerwowych odsuniętego od pierwszego składu w przerwie zimowej Daniela Wólkiewicza.

• Ławka Wisły Płock: Peskovic, Daniel, Zagurskas, Rutkowski, Kamiński, Bieńkowski

• Ławka rezerwowych Portowców: Fabiniak, Djousse, Wólkiewicz, Ława, Kucharski, Hernani

• Witamy wszystkich ze stadionu imienia Floriana Krygiera w Szczecinie. W arcyważnym spotkaniu zmierzą się zespoły walczące o życie. Portowcy grają o ekstraklasę a Nafciarze o pozostanie w gronie pierwszoligowców