• KONIEC SPOTKANIA!

• Tomasz Rzepka na sam koniec spotkania strzela bramkę.

• Pawłowski zza pola karnego prosto w ręce Balaża.

• Skurcze łapią Jakuba Swierczoka.

• 3 minuty doliczone.

• Marcin Ściański za Górala.

• Alancewicz zmienia Dziewulskiego.

• Dokładnie 3380 widzów mamy dziś na stadionie.

• Ładna akcja Polonii, ale koledzy trochę wyrzucili Jeana Paulistę. Ten próbował z lewej strony oddać strzał, ale nie udało mu się zaskoczyć Sabeli.

• Cóż za zbiego okoliczności. Spotkanie prowadzi sędzia Krasny, który sędziował również mecz z Olmipią Grudziądz. Wtedy Polonia też wygrała 4:1, a Świerczok zaliczył hattricka!

• Jakub Świerczok pokonuje Sabelę i zalicza hattricka! Polonia prowadzi 4:1!

• Autorem faulu był Kowalczyk.

• Rzut karny dla Polonii! Mąka był faulowany w polu karnym!

• Rakels na spalonym.

• Goool! Polonia prowadzi już 3:1, a bramkę zdobył tym razem Jean Paulista. Strzał zza pola karnego.

• Jean Paulista! Obrócił się i oddał strzał. Piłka trafiła w słupek i wyszła poza boisko.

• Niecelna próba Dariusza Górala zza pola karnego.

• Zmiana w Polonii. Schodzi Matusiak, a za niego Sinclair.

• Pitry do Goncerza, ten oddaje groźny strzał, ale broni Balaż!

• Świerczok strzela bramkę, ale sędzia nie uznaje jej!

• Mateusz Kamiński zwijał się z bólu na murawie. Teraz pomagają mu lekarze.

• Gol kontaktowy dla GKS-u! Przemysław Pitry strzela na bramką, Juraj Balaż przepuszcza piłkę.

• Mocny strzał Jakuba Świerczoka z rzutu wolnego. Mocny, ale niecelny.

• Gospodarze rozpoczęli 2. połowę.

• Koniec 1. połowy. Po dwóch bramkach Świerczoka Polonia Bytom prowadzi.

• Dariusz Góral ukarany żółtą kartką.

• Minuta doliczona do 1. połowy.

• Góral z prawej strony do Paulisty, ale ten nie opanował piłki.

• GOOOL! Znowu Jakub Świerczok, ale tym razem głową po rzucie rożnym Michalaka!

• Jakub Świerczok zza pola karnego! Tylko niewiele ponad bramką!

• Do piłki dopadł Chmiel! Z pierwszej piłki uderzył poza bramką.

• Taką oprawę prezentują dziś kibice Polonii.

• Strzał Beliancina z rzutu wolnego ląduje w murze.

• Tomasz Hołota oddawał strzał z dystansu, ale piłkę dotknął jeszcze jeden z obrońców. Będzie rzut rożny. Piłkę wybili obrońcy, ale przejął ją Chmiel i oddał strzał niecelny zza pola karnego.

• Goncerz ukarany kartką za nieprzepisowe powstrzymanie wychodzącego z kontrą Dariusza Górala.

• Dośrodkowanie Michalaka minęło wszystkich adresatów.

• Mieliśmy kilkanaście sekund prawdziwej dominacji Polonii Bytom w polu karnym GKS-u. Daniel Mąka wywalczył rzut rożny.

• Jakub Świerczok próbował z dystansu. Próba, choć niecelna, nagrodzona brawami.

• Niebezpiecznie pod bramką Polonii! Tuż sprzed linii piłkę wybijał Gamla.

• Killar faulował bez piłki Rakelsa i ujrzał żółtą kartkę.

• Tym razem rzut wolny wykonywał Pitry, ale piłka ugrzęzła w murze. Później wybitą piłkę uderzał na bramkę z daleka Kamiński, ale bardzo niecelnie.

• Dziewulski ukarany żółtą kartką.

• Chmiel pędził na bramkę. Dziewulski powstrzymał go faulem. Rzut wolny dla gości.

• Balaż szybszy od Rakelsa w wyścigu do bezpańskiej piłki.

• Świetna centra w stronę Goncerza. Ten oddaje strzał głową. Broni Balaż, ale Goncerz i tak był na spalonym.

• Beliancin strzela z wolnego obok bramki.

• Goncerz faulowany przez Killara, będzie rzut wolny dla GKS-u.

• Ależ sytuację miał Pitry! Strzelił ponad bramką. Podawał mu Kowalczyk.

• Świetną sytuację miał Goncerz, ale oddał strzał niecelny.

• Gooool dla Polonii Bytom! Strzelcem Jakub Świerczok, po podaniu głową Paulisty! Wcześniej zagrywał Góral.

• Agresywnie próbowali rozpocząć mecz zawodnicy GKS-u, ale sędzia odgwizdał faul w ofensywie.

• Spotkanie 13. kolejki zaczęli goście.

• Tak prezentowały się trybuny na kilka minut przed meczem.

• Sędzia wyprowadza obie jedenastki na murawę.

• Spotkanie sędziował będzie Sebastian Krasny z Krakowa. Sędzia ten prowadził również mecz z Olimpią Elbląg, wygrany przez Polonię 4:1. Czy i tym razem przyniesie gospodarzom szczęście?

• Ławki rezerwowych. Polonia: Misiewicz, Alancewicz, Pietrowski, Ściański, Tomczyk, Wojsyk, Sinclair. GKS: Kozik, Pawłowski, Kruczek, Kaciczak, Jarka, Chwalibogowski, Farkas.

• Witam ze stadionu Polonii. Już za kilkanaście minut początek derbowego spotkania Polonia Bytom - GKS Katowice! Znamy już składy, w których wystąpią obie jedenastki.