Polonia Bytom 3 - 2 Jagiellonia Białystok

3 1 połowa

Jagiellonia Białystok

2

• Koniec meczu! 3:2! Ależ radość w Bytomiu! Niesamowity mecz...

• Gol dla Jagi! Andrius Skerla dobija po strzale Burkhardta! Nerwowo w Bytomiu...

• Kartka dla Burkhardta za niesportowe zachowanie.

• 3 minuty doliczone.

• Kobylik do Podstawka! Ten z kilku metrów strzela prosto w ręce Sandomierskiego!

• Podstawek mógł wyjść sam na sam z Sandomierskim, ale bramkarz Jagi był szybszy.

• Kartka dla Hermesa za faul na Telichowskim.

• Barcik z rzutu wolego, ale łapie piłkę Sandomierski.

• Ostatnia zmiana w Polonii. Wchodzi Podstawek, schodzi Jarecki.

• Jarecki ponad bramką. Miał dużo miejsca na lewej stronie, ale oddał strzał niecelny.

• Strzał Burkhardta z rzutu wolnego obroniony przez Juszczyka.

• Żółta kartka dla Davida Kobylika za faul na Pejoviciu.

• Schodzi z boiska Tomasz Frankowski, żegnany gwizdami. Wchodzi na boisko Maciej Makuszewski.

• Chomiuk za Radzewicza. Radzewicz żegnany brawami za dobry występ!

• Cionek obok bramki! Groźnie było pod bramką Polonii po tym rzucie wolnym Burkhardta!

• Hanek ukarany za faul na Lacie.

• Radzwicz spoza pola karnego, w ręce Sandomierskiego.

• Radzewicz zmarnował znakomitą sytuację! Ponad bramką! Dośrodkowywał do niego Jarecki.

• Zmiana w drużynie gospodarzy. Kobylik za Vascaka.

• Pejović poradził sobie z Hricką, oddał strzał. Broni Juszczyk.

• GOL! Lato do Seratlicia i ten musiał wykorzystać tą okazję! 3:1!

• Jarosław Lato do Burkhardta, jego strzał broni Juszczyk. Jeszcze Kupisz próbował, ale już niecelnie.

• Miroslav Barcik rozciągnął grę na prawą stronę do Radzewicza. Pomocnik gospodarzy strzela... bardzo niecelnie!

• Burkhardt - dośrodkowanie do nikogo...

• Zaczęliśmy drugą połowę.

• Koniec 1. połowy. Mimo, że Jagiellonia z początku prowadziła grę, to Polonia wykorzystała wszystkie swoje okazje i prowadzi aż 3:0!

• 1 minuta doliczona do pierwszej części gry.

• Kupisz do Frankowskiego, ale jego strzał bardzo niecelny.

• Przedzierał się z piłką Radzewicz, odegral do Tymińskiego. Ten oddał strzał z dystansu prosto w ręce Sandomierskiego.

• 3:0!!! Dariusz Jarecki! Bramkę poprzedził znakomity drybling Radzewicza! Co za mecz!

• Rozpaczliwy strzał Frankowskiego zza pola karnego, ponad bramką...

• GOL! Barcik do Radzewicza, ten odgrywa do Vascaka i jest 2:0! Nieprawdopodobne!

• Lato z dystansu! Piłkę ponad bramkę przerzuca Juszczyk.

• Jaga bardzo przycisnęła Polonię w ostatnich minutach.

• Frankowski centruje z wolnego, ale prosto w ręce Juszczyka.

• Bażik z wolnego! Lukas Killar główkuje i... niecelnie!

• Kartka dla Arzumanjana

• Piłka z jednej strony boiska zaraz przechodzi na drugą. Groźne są te kontry Polonistów. Przed chwilą takową mieliśmy, ale tym razem gospodarze przekombinowali.

• Radzewicz! Groźne dośrodkowanie, ale ląduje w rękach Sandomierskiego.

• W pierwszym kwadransie Polonia tylko się broniła, ale po zabójczej kontrze wyszła na prowadzenie!

• GOL! Miroslav Barcik sam na sam z Sandomierskim strzela bramkę na 1:0! Akcja po znakomitej kontrze!

• Faulowany Kascelan w starciu z Telichowskim. Jarosław Lato wykonuje rzut wolny z prawej strony boiska. Nie wynika z tego jednak większe zagrożenie.

• Andrius Skerla strzelał głową po rzucie rożnym, jednak faulował jednego z Polonistów.

• Hanek podał piłkę do... Frankowskiego! Łowca bramek nie wykorzystał jednak tej setki!

• Kartka dla Seratlicia za próbę wymuszenia rzutu karnego w straciu z Juszczykiem.

• Arzumanyan strzela niecelnie, nad bramką.

• Jarosław Lato dośrodkowuje do Tomasza Kupisza. Strzał zablokowany i mamy rzut rożny.

• Skończyło się tylko na zablokowanym strzale Petera Hricko zza pola karnego...

• Faulowany Dariusz Jarecki. Polonia będzie miała rzut wolny z lewej strony boiska.

• Dośrodkowanie Ermina Seratlicia - bez adresata.

• Zaczęli gospodarze.

• Zawodnicy wychodzą na murawę.

• Już za 5 minut początek spotkania! Zapraszam do podawania swoich typów w zakładce "Komentarze" po prawej stronie. ;)

• Rozgrzewka obu drużyn pomału dobiega końca. W Bytomiu mamy w tej chwili całkiem dobrą pogodę do grania, choć czasem zawieje chłodny wietrzyk, a chmury nad stadionem zwiastują nadchodzący deszcz.

• Spotkanie poprowadzi pan sędzia Paweł Raczkowski. Asystować mu będą Michał Pierściński i Michał Obukowicz. Sędzią technicznym na to spotkanie jest Tomasz Kwiatkowski.

• Rezerwowi Jagiellonii: Jakub Słowik, Luka Pejović, Franck Essomba, Maciej Makuszewski, Rafał Grzyb, Marcin Burkhardt, Tadas Kijanskas.

• Na ławce Polonii zasiądą: Seweryn Kiełpin, Marek Bażik, Łukasz Matusiak, Grzegorz Podstawek, David Kobylik, Marcin Dziewulski, Adrian Chomiuk.

• Witam ze stadionu przy ul. Olimpijskiej w Bytomiu. Za 25 minut rozpocznie się spotkanie 24. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Polonią Bytom, a Jagiellonią Białystok. Serdecznie zapraszam na relację LIVE!