3

• Koniec spotkania. Polonia drugi raz w tym sezonie przegrywa z Pogonią 0:3.

• Stały fragment gry, piłka trafia do Górala i strzał niecelny.

• Żółta kartka dla Pietruszki.

• 3 minuty doliczone.

• Błażej Radler efektownie zawył po starciu z Paulistą, jakby dostał łokciem.

• Ława do Sotirovicia, a ten ponad bramką.

• Strzał Akahoshiego ponad bramką.

• Dobra piłka od Akahoshiego do Kolendowicza, ale trochę zabrakło i Balaż wybiega z bramki by złapać piłkę.

• Robert Mandrysz za Mateusza Szałka.

• Boisko opuszcza Świerczok, a w jego miejsce Wojsyk.

• Teraz chwila dla Polonii, ale Vascak kończy akcję niegroźnym, płaskim i niecelnym strzałem.

• W odpowiedzi na komentarze: Tak, kibiców Pogoni nie ma już na stadionie.

• Djousse zmieniony przez Sotirovicia.

• Mąka zmieniony przez Pietrowskiego. Daniel faktycznie dzisiaj trochę zawodził.

• Kulpaka ukarany kartką.

• Akcja Polonii kończy się strzałem Vascaka. Broni Janukiewicz.

• Zmiana w Pogoni. Akahoshi za Ediego.

• Alancewicz ukarany żółtą kartką.

• Kolejny gol dla Pogoni! Piłka w pole karne z lewej strony, był tam Djousse, był tam Frączczak i to on pakuje głową piłkę do siatki.

• Zmiana w Polonii. Góral za Pokotyluka.

• Kolejna akcja Pogoni i Frączczak obok bramki!

• Oj, musi popracować nad celnością Daniel Mąka! Tym razem dośrodkowywał z prawej strony bardzo niecelnie.

• Frączczak! Indywizdualna akcja i płaski strzał w bliższy róg, obroniony przez Balaża.

• Mąka! Fatalny strzał z rzutu wolnego z ponad 30 metrów... prawie 30 metrów ponad bramką. ;)

• Szałek ukarany kartką za faul na Pauliście.

• GOOOL! Donald Djousse wyskoczył zza linii obrony i po podaniu Ławy zdobywa drugą bramkę dla gości.

• Zaczynamy drugą połowę meczu.

• Koniec I połowy.

• Efektowna "ruleta" Bartosza Ławy, pomocnik Pogoni przedziera się przez obrońców Polonii i zagrywa do Djousse! Kameruńczyk jednak fatalnie marnuje wysiłek kolegi, strzelając obok bramki...

• Długo rozgrywana piłka przez Pogoń, w końcu piłka do Balaża, ale dobiega do niego Frączczak i... zagrywa ręką. Rzut wolny.

• Tym razem Edi strzela z dystansu, ale trochę niepotrzebnie, bo prosto w Balaża.

• A teraz szansa dla Polonii, ale najpierw Paulista, próbując zacentrować, odbija piłkę od Radlera, a potem strzela obok bramki.

• Frączczak zagrał ręką w polu karnym Polonii i piłka dla Balaża.

• No i teraz mamy dopiero zamieszanie! Edi Andradina chyba uderzył Daniela Mąkę... Mimo to, oboje zawodnicy ukarani żółtymi kartkami.

• Wracamy na boisko. Frączczak z rożnego, piąstkuje Balaż.

• Jeszcze jakieś dyskusje i członek sztabu szkoleniowego trenera Sasala wyrzucony na trybuny!

• Leży na boisku Djousse, duże poruszenie na ławce rezerwowych gości, ale w końcu nieporozumienia zażegnane.

• Rozegranie Frączczaka z Ławą, kończy się niecelnym strzałem tego pierwszego.

• Pogoń długo przebywała na połowie Polonii, aż w końcu Kolendowicz wywalczył rzut rożny.

• A teraz była świetna szansa dla Polonii! Paulista z piłką przed Janukiewiczem, ale bramkarz broni ten strzał!

• Próbowali się przebudzić poloniści, ale Pogoń wychodzi z kontrą. Kolendowicz biegnie sam i strzela. Z lekkimi problemami, ale broni Balaż.

• Blażej Vascak, indywidualna akcja, ale strzał niezbyt groźny dla Janukiewicza.

• Killar przegrywa pojedynek z Djosse, ale jego odegranie do Ediego i tak było niecelne, choć minimalnie.

• Djosse w polu karnym, przeszkadzał mu Kulpaka. Odegranie do Ławy i strzał prosto w rękawice Balaża.

• Dobry przerzut Świerczoka na lewą stronę! Tam był Daniel Mąka, dobrze przyjął piłkę na klatkę piersiową, ale oddał niecelny strzał...

• Dużo się dzieje w tych pierwszych minutach! Teraz dobrą piłkę na głowie miał Ława, ale strzelił niecelnie.

• Edi wrzuca piłkę w pole karne, głową strzela Radler! Niegroźnie dla Balaża.

• Kulpaka faulował Ediego, ale odległość do bramki duża...

• I kolejna szansa Pogoni! Kolendowicz z lewej strony, świetna piłka do Djousee, ale jego strzał ponad bramką!

• Fantastyczna wymiana piłek Alancewicza z Paulistą i podanie do Świerczoka. Asystent podniósł jednak chorągiewkę - spalony.

• Indywidualna akcja Bartosza Ławy, próba odegrania do Kolendowicza nie powodzi się, ale obrońcy Polonii wybijają piłkę... wprost pod nogi Ediego! Kolejna świetna sytuacja Brazylijczyka, ale tym razem obok bramki!

• Edi strzela z ok. 20 metrów z rzutu wolnego i... GOOOL! Nie daje rady Balaż i mamy niesamowity początek!

• Od razu ofensywnie rozpoczęli goście i Djousse faulowany przed polem karnym

• Spotkanie rozpoczęli goście!

• Zawodnicy wychodzą na boisko, wyprowadzani przez sędziego Bartosza Frankowskiego.

• Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej nowej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

• Zawodnicy rezerwowi Polonii: Misiewicz, Dziewulski, Góral, Gamla, Pietrowski, Tomczyk, Wojsyk. Pogoń: Fabiniak, Petasz, Kucharski, Rogalski, Sotirović, Mandrysz, Akahoshi.

• Witam serdecznie z Bytomia. Znamy już składy w jakich wystąpią dziś Polonia Bytom i Pogoń Szczecin. Zapraszam do śledzenia relacji na żywo!