• Kolejne dwa rożne dla Polonii bez strzału, koniec spotkania.

• Kulpaka dośrodkowuje, raz jeszcze Ptak.

• Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

• Ptak wyłapuje kolejne dośrodkowanie.

• Ostatnia zmiana w szeregach gości.

• Rzut wolny dla Polonii, dośrodkowanie Szkatuły, tym razem było uderzenie, jednak niecelne.

• Kolejny rożny dla Polonii, tradycyjnie bez strzału...

• Białkowski wysoko nad bramką, gwizdy z trybun...

• Poloniści częściej na połowie gości bez efektu.

• Seria niecelnych dośrodkowań Polonii.

• Polonia Bytom - Stomil OlsztynPolonia Bytom - Stomil Olsztyn

• Zmiana w szeregach gości.

• Trzy rzuty rożne egzekwowali Poloniści, w efekcie Stomil wyszedł z kontrą, bez zagrożenia bramkowego.

• Ładnie uderzył Cempa, nad poprzeczką piłkę przeniósł Ptak. Rzut rożny.

• Rzut wolny dla Polonii, szansa na uderzenie.

• Gospodarze starają się atakować, brakuje ostatniego podania.

• Na spalonym Strzelec.

• Kolejny faul w środku pola tym razem Stomil.

• Kolejna kartka po stronie Polonii.

• Prostopadła piłka do Suchockiego, przytomnie Mika.

• Ostatnią zmianę wykorzystuje trener Pierścionek.

• W odpowiedzi Polonia, nie warto jednak się rozwodzić nad akcją gospodarzy...

• Suchocki dośrodkowuje na głowę Kopruckiego, ten nieznacznie się myli.

• Strzelec faulowany na wysokości pola karnego Polonii.

• Dzisiejsze spotkanie ogląda 1150 widzów.

• Gwizdy w Bytomiu, wygląda to tak jakby Stomil grał w przewadze !

• Wystarczyło zagrać bez przyjęcia i pogubili się Poloniści, żółta kartka dla Górkiewicza.

• Po drugiej stronie również korner, wyłapuje dośrodkowanie Ptak.

• Dwa rzuty rożne egzekwowali przed chwilą goście, za drugim razem w Mikę trafił uderzając głową Baranowski.

• Suchocki raz jeszcze ruszył do kontry, jego uderzenie wybite na róg.

• Suchocki w sytuacji sam na sam !!! Spalony...

• Za faul w środku pola żółtą kartką ukarany Pietrycha, który na boisku pojawił się minutę wcześniej.

• Druga zmiana w szeregach Polonii.

• Mika bohaterem Polonii !!! Kontra Stomilu mogła być zabójcza, jednak tylko w sobie znany sposób uderzenie Strzelca z bliska obronił kapitan gospodarzy !!!

• Atakuje prawą stroną Polonia, nieskutecznie.

• Zmiana również w ekipie gości.

• Tymczasem zmiana w Polonii.

• Czy Polonia wykorzysta grę w przewadze ?

• Faul taktyczny i czerwona kartka dla gości !!!

• Powtórka z rozgrywki, jednak dośrodkowania Stomilu niecelne.

• Strata Kulpaki i uderzenie Świderskiego, rzut rożny dla gości.

• Drugą połowę rozpoczęli gospodarze !

• Zawodnicy wracają na murawę.

• Koniec pierwszej połowy, po jednej bramce zdobyły oba zespoły.

• Raz jeszcze Szkatuła, w podobnym stylu...

• Szkatuła tym razem decyduje się na uderzenie, bardzo niecelnie.

• Kontratak gospodarzy marnuje nieudanym dośrodkowaniem Szkatuła.

• Dwa razy Poloniści groźnie ruszyli w pole karne gości, dwukrotnie nieskutecznie.

• ...raz jeszcze bez zagrożenia.

• Zablokowany strzał z dystansu Kaczora, kolejny korner...

• Niepotrzebny wślizg Alancewicza i żółta kartka dla pochodzącego z Olsztyna zawodnika Polonii.

• Wyrównanie !!! Poślizgnął się Cempa, wykorzystali do goście, prostopadłe podanie wykorzystał świetnie Kaźmierowski, który przelobował wychodzącego Mike !!!

• Cempa mógł podwyższyć wynik, świetnie interweniuje Ptak.

• Cempa powalczył do końca z obrońcą, wywalczył korner. Również tym razem nie udane dośrodkowanie.

• Atak Stomilu lewą stroną, dobrze w obronie Poloniści.

• Chwilowa przegra w grze spowodowana urazem Miki.

• Przy bramce z trzeciej minuty nie dopatrzyłem się faulu, a tym bardziej spalonego.

• Jegliński głową z piątego metra, Polonie ratuje Mika do spółki z poprzeczką !!!

• Rzut wolny dla gości, dośrodkowuje Suchocki a sędzia odgwizduje faul w ataku olsztynian.

• Kolejna akcja Białkowskiego, jego dośrodkowanie wyłapuje Ptak.

• Kolejny raz lewą stroną Białkowski, domaga się rożnego, nic z tego pokazuje sędzia.

• Faulowany na osiemnastym metrze Kolonas. Dośrodkowanie Suchockiego wprowadziło sporo chaosu, ostatecznie bramkę ze spalonego zdobył Kaźmierowski.

• Odważna próba Glanowskiego. Uderzenie wyłapuje Mika.

• Uspokoili grę poloniści, częściej przy piłce Stomil.

• Sektor gości z naszego stanowiska słabo widoczny, ale zasiada w nim kilkudziesięciu kibiców.

• Kaźmierowski wywalczył korner dla gości, zbyt mocno dośrodkował Suchocki.

• Tym razem spróbowali prawą stroną goście, dośrodkowanie Bucholca niecelne.

• Aktywnie Poloniści, Cempa głową i jest korner. Bez efektu.

• Jeszcze raz lewą stroną Białkowski, tym razem wyłożył piłkę Cempie, a ten pokonuje z bliska Ptaka !!! Szybki początek !

• Naprawdę ładna akcja Polonii !!! Poklepali na lewej stronie gospodarze, z piłką ruszył Białkowski, wyłożył ją Szkatule, a ten uderzył nad bramką !

• Rozpoczęli goście.

• Piłkarze już na murawie, Polonia na czerwono-niebiesko, goście w błękitno-białych strojach.

• Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania TUTAJ, oraz całej kolejki TUTAJ

• Rezerwowi Stomil: Piort Skiba, Rafał Remisz, Arkadiusz Mroczkowski, Tomasz Strzelec, Robert Tunkiewicz, Dominik Kun, Karol Żwir.

• Rezerwowi Polonia: Juraj Balaż, Michał Płókarz, Kamil Walesa, Kamil Banaś, Martin Baran, Paweł Gamla, Daniel Pietrycha,

• Autokar z Olsztyna przyjechał do Bytomia już wczoraj, a piłkarze Stomilu zapowiadają, że przyjechali na wojnę, na spotkanie, do którego na pewno nie podejdą minimalistycznie. Stomil dosyć szczęśliwie zatrzymał w ostatniej kolejce lidera z Świnoujścia, jednak remis z Flotą pozwolił dopisać do ligowego konta zaledwie punkt, tym razem trzeba zdobyć komplet, aby myśleć o wydostaniu się z strefy spadkowej.

• Beniaminek z Olsztyna nie może uznać startu sezonu za udany, tylko sześć zdobytych punktów i zaledwie jedno zwycięstwo to wynik, który nie gwarantuje olsztynianom miejsca poza strefą spadkową. Co zatem mają powiedzieć w Bytomiu? Brak zwycięstw, ostatnia lokata w tabeli i komplet porażek na własnym stadionie, to bilans drużyny z Górnego Śląska.

• Witamy w relacji na żywo z Bytomia, gdzie miejscowa Polonia podejmuje Stomil Olsztyn.