Polonia Warszawa

0

Korona Kielce

0

• Koniec spotkania. Bezbramkowy remis przy Konwiktorskiej, chociaż bliżej zwycięstwa była Korona.

• Kartonik dla Sobolewskiego, który nadepnął Sultesa.

• Lekko "z byka" Cotra potraktował Sobolewskiego. Będzie kartka.

• Najpierw próba Jeża prosto w obrońcę, po chwili zablokowany strzał Sikorskiego. Piłka w rękawicach bramkarza Korony.

• Nieśmiałe próby ataku ze strony gospodarzy. Brakuje jednak strzałów.

• Bardzo pewne dalekie wyjście Małkowskiego. Niezwykle pewnie gra byly golkiper Feyenoordu.

• A także Tomasz Brzyski za Tosika.

• Wchodzi wywołany do tablicy Zieliński. Zastępuje Korzyma.

• Dobra interwencja Małkowskiego po uderzeniu Sultesa.

• Szykuje się do wejścia Michał Zieliński. Wydaje się, że to najwyższa pora, by wpuścić do gry tego szybkiego napastnika.

• W ostatniej chwili Sadlok wyłuskał wślizgiem piłkę spod nóg Korzyma.

• Wygrany pojedynek Hernaniego, który uprzedził Sikorskiego. Bardzo dobrze prezentuje się defensywa Scyzorów.

• Nieudany strzał z główki Korzyma.

• Kielczanie nieustannie w ostatnich kilku minutach przebywają na połowie Czarnych Koszul. Brakuje zdecydowanie akcji w polu karnym Przyrowskiego.

• Kolejna zmiana w Polonii. Schodzi lekko utykający Paweł Wszołek. W jego miejsce Pavel Sultes.

• Faulowany niemal w narożniku pola karnego Paweł Kal. Ukarany kartką Maciej Sadlok.

• Daniel Sikorski wchodzi za Caniego.

• Piotr Malarczyk po wrzutce z rożnego głową znów minimalnie obok słupka

• Zmęczony Kiełb opuszcza boisko

• Zamieszanie w polu karnym Korony. Najpierw uderzenie Bonina zablokowane a po chwili Cani fauluje Małkowskiego w polu 5 metrów.

• Polonia się budzi?? Todorovski wrzuca w pole karne i jeden z obrońców wybija na róg

• Schodzi Kuzera, który był bliski czerwonej kartki. Opaskę kapitana przekazał Lisowskiemu

• Todorovski do Bonina ten próbuje dograć w pole karne ale najszybszy jest Małkowski.

• Kuzera brzydko odepchnął Sadloka. Wydaje się, że arbiter mógł pokazać żółtą kartkę a byłaby to druga dla piłkarza Korony

• Kapitalnie uderza Lisowski a Przyrowskiego ratuje poprzeczka!!

• Tosik fauluje Jovanovica i wolny z 20 metrów od bramki Przyrowskiego

• Dużo walki, agresywnej gry obu zespołów brakuje jednak piłkarskiej jakości.

• Piłkarze wychodzą na murawę. Za moment początek drugiej części

• Do przerwy bez goli. W pierwszej połowie lepsza była Korona jednak nie była skuteczna.

• Tosik faulowany

• Cotra wrzuca w pole karne piłka przelatuje przez całe pole karne i trafia do Bonina, który miał świetną okazję ale nieczysto trafił w piłkę, która przeleciała wysoko nad poprzeczką

• Sadlok podaje do Cotry ale obrona z Kielc sobie poradziła

• Arbiter upomina Jovanovica po brzydkim faulu w środku pola.

• Ładne zagranie do Kuzery, zawodnik z Kielc wpada w pole karne, ale piłkę po rykoszecie łapie Przyrowski. Jak na razie najgroźniejsza sytuacja w tym meczu

• Nieładne zagranie Cotry. Piłkarz Polonii ma szczęście, że arbiter nie pokazał mu kartki

• Zdeterminowana Korony mocno przyciska gospodarzy. Piłkarze Ojrzyńskiego chcą wrócić na czoło ligowej tabeli

• Błąd Cotry piłka trafia do Korzyma ale napastnik Korony nie potrafi wykorzystać okazji

• Zaczęła Korona

• Zawodnicy już wychodzą na boisko

• Już za moment początek tego ciekawego spotkania "na szczycie"

• W barwach Polonii dziś nie zagra pauzujący za kartki Łukasz Trałka. Ponadto zabraknie zawodników zmagających się z kontuzjami - Bruno Coutinho Martinsa, Łukasza Teodorczyka i Marcina Baszczyńskiego

• Mecz na Konwiktorskiej zakończy tą serię spotkań. Jeżeli Korona marzy o utrzymaniu prowadzenia nie może w Warszawie przegrać.