• Smolarek zmarnował znakomitą okazję i opuszcza boisko

• 200% okazja Smolarka po podaniu Sobiecha ale świetnie broni strzał Ebiego Kotorowski

• Janusz Gancarczyk zagrywa długą piłkę do Sobiecha ale ten nie dochodzi do piłki

• Świetnie Sadlok przerywa groźną akcję Lecha

• Godzina gry za nami. Polonia nie rezygnuje z walki o wyrównującą bramkę, która dałaby drużynie Bossa awans.

• Po ciekawych 45.minutach to Lech jest w półfinale

• Ogromne zamieszanie pod bramką Kotorowskiego w końcu uderzał Trałka ale Kotorowski świetnie obronił.

• Bardzo brzydkie zachowanie Smolarka

• Końcowe fragmenty pierwszej części meczu. Spotkanie dużo ciekawsze jak w Poznaniu pierwszy mecz

• Krivets fatalnie z rzutu rożnego, piłka dla gospodarzy

• Ale szansa Polonii!!Smolarek podaje do Sobiecha i tylko ofiarna interwencja Arboledy ratuje Lecha

• Głupi faul Sobiecha - musi się zawodnik Polonii pilnować aby nie dostać drugiej żółtej kartki

• Po chwilowej "nawałnicy" Polonii próba kontry Lecha ale Przyrowski dochodzi do pilki

• Kontrowersyjny gol dla gospodarzy. Kotorowski chyba był faulowany chwilę przed golem przez Smolarka.

• Bosacki za kłótnie z arbitrem dostaje kartkę

• W ogromnym zamieszaniu Kokoszka strzela bramkę

• Polonia groźnie w okolicach pola karnego Lecha ale bez strzału

• Rzut rożny dla Polonii

• Prezes Polonii jest obecny na trybunach. Czy odwiedzi piłkarzy w szatni?

• Za opóźnianie gry bramkarz Lecha ogląda żółtą kartkę

• Za faul dostaje zawodnik Lecha

• Brzydki faul Sobiecha kończy się żółtą kartką dla gracza Polonii

• Doping przy Konwiktorskiej nie słabnie, ale Polonia w trudnej sytuacji zwłaszcza, że Lech znów przeważa.

• Główka Smolarka pewnie obroniona przez Kotorowskiego

• Zabójcza kontra Lecha. Kikut podaje do Ślusarskiego i Lech prowadzi już 2:0.

• Co za pech Polonii, kilka sekund wcześniej mogli prowadzić 1:0 a teraz już przegrywają 0:1

• Po faulu na Ślusarskim straty z pierwszego meczu wyrównuje Bartosz Bosacki.

• Świetna akcja Polonii, Bruno świetnie otrzymuje piłkę w polu karnym ale jego strzał dwukrotnie broni Kotorowski

• Rozpoczął Lech

• Sędzią spotkania jest Pan Daniel Stefański

• Piłkarze i sędziowie już na murawie. Za moment zaczynamy!!

• Dziesięć minut do rozpoczęcia spotkania. Czy Lech odrobi jednobramkową stratę?

• Stilić na ławce rezerwowych, Ślusarski i Mikołajczak w pierwszej jedenastce. Trener Bakero znów zmienił skład.

• Wielkie emocje na Konwiktorskiej już dziś wieczorem. Jeżeli Lech nie wyeliminuje Polonii to w przyszłym sezonie może go zabraknąć w europejskich pucharach ale prezes Wojciechowski nie po to ściągał do Warszawy choćby Smolarka, żeby zadowolić się tylko polską ligą.