5

Naprzód Skórzec

0

• Relację NA ŻYWO z Konwiktorskiej prowadził dla Państwa Tomasz Górski i, kto wie, może będą kolejne. Do następnego.

• Jednostronny mecz na Konwiktorskiej. Polonia niesiona dopingiem bez trudu uporała się z Naprzodem Skórzec. Teraz piłkarzy Piotra Dziewickiego czeka wyjazd do Ciechanowa.

• KONIEC. Polonia gromi Naprzód Skórzec 5:0. Po dwie bramki strzelili Aleksander Fogler i Daniel Grala, a strzelanie rozpoczął Michał Strzałkowski.

• Kibice widzieli szóstego gola! Piłka trafiła w stojącego przed linią bramkową obrońcę gości!

• Jedna z ostatnich akcji Polonii przynosi rzut rożny.

• 90. minuta i niemal wszyscy kibice stoją i klaszczą. A arbiter dolicza trzy minuty.

• I drugi celny strzał gości. Piłka ledwie doturlała się do Michała Dudka.

• Pogrom. Podanie na piąty metr i w zamieszeniu piłkę przejmuje kapitan Polonii, który płaskim strzałem strzela swoją drugą bramkę w tym meczu..

• GOL, ALEKSANDER FOGLER

• Karol Chojecki wchodzi za Mateusz Padysza, który... nie nagrał się dzisiaj. Przypomnę, że wszedł na boisko w 17. minucie.

• Jacek Kosmalski wchodzi za Marcina Kruczyka.

• Indywidualna akcja prawą stroną Gerry'ego Maddena, który ściął do środka i strzelił w środek bramki.

• Jeżeli dobrze liczę, to przed momentem był pierwszy celny strzał na bramkę Michała Dudka. W sam środek, więc goalkeeper Polonii bez problemu łapie piłkę.

• Powtórki z finału LM AC Milan - Liverpool nie należy się spodziewać. Polonia prowadzi zasłużenie.

• Stałe fragmenty gry to klucz to zwycięstwa. Dobra centra i na piąty metr i Daniel Grala popisuje się pewną główką.

• GOL, DANIEL GRALA PO RAZ DRUGI!!

• Rzut wolny dla Polonii w pobliżu prawego narożnika pola karnego. Może być groźnie.

• Kilka ostatnich minut to walka w środku pola.

• Patryk Strus za Michała Jagodzińskiego.

• Piłkarzom Naprzodu brakuje argumentów. Może przechodzą w pobliże pola karnego Polonii, ale na tym koniec. Brakiem strzałów na bramkę meczu nie wygrasz. ..

• I roszada w Polonii: strzelca pierwszej bramki, Michała Strzałkowskiego, zmienia Edgar Ghazaryan.

• Jakub Szymczyk melduje się na boisku. Wchodzi w miejsce Mariusza Olszewskiego.

• Zmiana w zespole gości. Żegnanego brawami przez kibiców Polonii(!) schodzącego Tomasza Weredę zastępuje Piotr Skóra.

• Powinno być 4-0 dla Polonii! Danilo Radenović po rajdzie prawą stroną podaje w pole do Marcina Kruczyka, a ten po wymanewrowaniu dwóch obrońców strzelił na siłę nad poprzeczką!

• Kibice śpiewają "100 lat" Jackowi Kosmalskiemu i Danilowi Radenoviciowi.

• I szybko po wejściu Danilo Radenović dostaje żółtą kartkę.

• Obchodzący dziś 19. urodziny Danilo Radenović pojawia się na boisku. Zmienia Nazara Lituna.

• Naprzód przeważa w żółtych kartkach. Na "prowadzenie" wyprowadza swój zespół Dorian Zając.

• Niezła centra z rzutu wolnego i najwyżej wyskoczyli w polu karnym piłkarze Polonii, którzy zamiast strzelać na bramkę posłali piłkę w przeciwnym kierunku.

• Nazar Litun ostro potraktowany na prawej stronie przez Łukasza Pucyka. Powinna być kartka.

• Kolejna kontuzja w ekipie gości w wyniku gości. Zmiana w tym przypadku nie jest konieczna.

• Kapitan Polonii wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego i "Na tablicy 3-0 się świeci. Co za szał, co za szał. Co za radość" śpiewają kibice.

• I po chwili korner.

• Łukasz Pucyk pognał co sił lewą stroną i został zastopowany przez Damiana Maleszyka. Na tyle skutecznie, że Polonia ma aut.

• Naprzód zaczyna drugą część spotkania. Obie drużyny przystępują do niej bez zmian.

• Polonia - Naprzód

• I przy brawach na murawę wbiegają Poloniści.

• I wracamy na drugą odsłonę. Jako pierwsi wyszli zawodnicy gości.

• * Uściślając informację o meczu rugby: Polska zagra ze Szwecją. Bilety po 10 i 20 zł.

• A jak wyglądał mecz? Początek to badanie sił, a potem dwa szybkie ciosy gospodarzy. Przewaga Polonii nie podlegała dyskusji. Piłkarze ze Skórzec nie oddali ani jednego celnego strzału w światło bramki Michała Dudka. Końcówka to mecz walki. Dużo chaosu i starć, co uzasadniają dwie żółte kartki. Wracamy za kilkanaście minut!

• Polonia Warszawa - Start

• I jak wspomniałem na wstępie: trzech rugbystów reprezentacji Polski kopnęło piłki w trybuny. W sobotę, o godz. 15 Biało-czerwoni grają na stadionie Polonii.

• Koniec pierwszej połowy. Kibice Polonii dziękują brawami na stojąco swoim ulubieńcom.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Michał Dudek wyjściem na 14. metr uprzedza biegnącego do prostopadłego napastnika gości.

• I Mariusz Olszewski również ogląda żółty kartonik.

• Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Damian Maleszyk za faul.

• Nazar Litun szarpie lewą stroną. Przeciwnicy mają z nim największy problem. Jest jednym z aktywniejszych zawodników Polonii.

• Świetna centra z narożnika na trzeci metr. Piłka mija wszystkich zawodników, w tym Polonii, który mogli skierować piłkę do pustej bramki! Jęk zawodu na trybunach!

• Zrobiło się gorąco na 5. metrze przed bramką Pawła Krawczyka. Goście wyszli obronną ręką (nie dosłownie) i trzeci korner.

• I jeszcze jeden korner. Z drugiego narożnika.

• Prostopadłe podanie w pole karne do aktywnego na lewej flance Jacka Karbowniaka. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane, ale zyskał rzut rożny.

• Michał Strzałkowski w ostatniej chwili zatrzymany w polu karnym i czysto odbiera mu piłkę Radosław Całka.

• Poniosła wyobraźnia zawodnika gości. Strzelił z 30 metrów nad siatką za bramką. A to ok. 6 metrów....

• Piotr Tyburski faulowany w kole środkowym. Gospodarze spokojnie kontrolują przebieg spotkania. Dwie szybko strzelone bramki dają spory komfort.

• Piłkarzom ze Skórzec udało się przedostać pod pole karne Polonii, ale bez zagrożenia.

• Gerry Madden dostał piłkę w polu karnym. Minął na zamach Doriana Zająca i strzela zbyt anemicznie by pokonać bramkarza.

• Wysoki pressing gospodarzy skutecznie uniemożliwia piłkarzom wyjść poza 30 metr. O linii środkowej nie mówiąc.

• Nie milknie doping kibiców gospodarzy. Pierwszy raz otwarto sektor gości. Stoi tam grupka ok. 20 osób.

• Paweł Krawczyk tym razem pewnie broni strzał Gerry'ego Maddena z 18 metrów.

• Piotr Tyburski faulowany w środku pola. Chciał szybko zacząć grę, ale uniemożliwił mu źle ustawiony przeciwnik.

• Solowa akcja Michała Strzałkowskiego po przechwycie i strzał zza pola karnego! Bramkarz gości z problemami broni.

• Wymuszona zmiana w zespole Naprzód Skórzec. Za kontuzjowanego Strupiechowskiego wchodzi Mateusz Padysz.

• Marcin Kruczyk na spalonym.

• Krótka przerwa w grze. W polu karnym gości leżał zawodnik przyjezdnych. Gra jest wznowiona po krótkiej pauzie.

• Idealna centra z rzutu wolnego Jacka Karbowniaka w pole karne i najwyżej wyskoczył Daniel Grala, który strzałem głową z pięciu metrów podwyższa prowadzenie Polonii

• GOL, DANIEL GRALA

• Szybki początek gospodarzy! Paweł Krawczyk "wypluł" piłkę po strzale z dystansu i Strzałkowski jak lis pola karnego uprzedził go i skierował piłkę do siatki.

• GOL, MICHAŁ STRZAŁKOWSKI

• Jestem pierwszy raz na "nowej" Polonii i przyznam szczerze, że doping robi wrażenie. Jak nie ogłuchnę, to będzie cud!

• Tomasz Lipiński przedzierał się prawą stroną i został faulowany kilka metrów od narożnika pola karnego. Centra i górą obrona Polonii.

• Piłka po strzale głową przelatuje nad poprzeczką. Paweł Krawczyk wznawia grę z piątki.

• Akcja prawą stroną Gerry'ego Maddena przerwana. Aut na wysokości pola karnego gości. Po chwili Polonia ma korner.

• Strzał Tomasza Jagodzińskiego z ponad 20 metrów zablokowany.

• Początek to badanie sił. I multum niedokładnych podań.

• Gospodarze zaczęli pierwszą połowę! Grają w strojach Juventusu, goście w jednolitych niebieskich strojach.

• Spotkanie poprzedził wykop jednego z zawodników rugby. W przerwie meczu 3 piłki zostaną kopnięte w trybuny.

• Wypada napisać kilka słów o kibicach. Trybuna Kamienna jest w całości pusta. Na przeciwległej jest ponad 3000 kibiców!

• Obecnie mamy problemy techniczne wynikające ze składem gości. W "ręcznej" rozpisce jest podanych dziesięciu zawodników ;) Trwa ustalanie brakującego zawodnika. Niebawem brak powinien zostać uzupełniony.

• Z głośników rozbrzmiewa prawdziwy misz-masz dźwięków. M.in. Adele i teraz polski hit utrzymany w tureckich rytmach...

• Po 5 meczach Naprzód jest na 6. miejscu z dorobkiem 8 punktów. Polonia, która rozegrała jedno spotkanie mniej, jest na dziesiątej pozycji. Zanotowała po dwa zwycięstwa i dwie porażki.

• Na premierową relację NA ŻYWO w Ekstraklasa.net z Konwiktorskiej 6, gdzie niedługo rozpocznie się spotkanie 6. kolejki IV ligi między Polonią a Naprzód Skórzec, zaprasza Państwa Tomasz Górski!

• A oto garść informacji o samym zespole, jakim jest Naprzód Skórzec? Rok założenia: 1976, barwy: niebiesko-żółte, sukcesy: dwukrotne zdobycie Pucharu Polski na szczeblu okręgowym (OZPN Siedlce) - w sezonach 2010/11 i 2012/13 oraz dwukrotny awans do IV ligi w latach 2010 i 2013.

• Skórzec – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie siedleckim, w gminie Skórzec, na trasie Siedlce – Stoczek Łukowski. Miejscowość jest siedzibą gminy Skórzec. Rozwija się tu głównie rolnictwo i przemysł budowlany.
    W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie znajdowała się w województwie siedleckim
    . Tyle ciotka Wikipedia przybliża nam miejsce, z którego pochodzi dzisiejszy rywal MKS Polonia.