Mecz Portugalia U-21 - Serbia U-21 ONLINE. Gdzie oglądać?...

Mecz Portugalia U-21 - Serbia U-21 ONLINE. Gdzie oglądać? Transmisja TV NA ŻYWO

• Koniec meczu! Portugalia pokonuje Serbię 2:0.

• Bruno Varela łapie piłkę po zbyt głębokim dośrodkowaniu Mijata Gacinovicia.

• Dwie minuty doliczone do drugiej odsłony.

• Serbowie dążą do strzelania gola kontaktowego. Atak jednak spalił na panewce.

• Renato Sanches dostaje piłkę na 25. metrze i miękką podcinką zagrywa w tempo do Bruno Fernandesa. Ten po przejęciu piłki uderza obok bezradnego serbskiego bramkarza!

• BRUNO FERNANDES TRAFIA DO SIATKI!!!

• Mogło być po meczu! Iuri Medeiros ograł bez problemu Nemanję Antonova w stylu Arjena Robbena, ale jego strzał po dalszym rogu minął w znacznej odległości bramkę Vanji Milinkovicia-Savicia.

• Burno Varela gasi "świecę" Milana Gajicia.

Po trybunach niesie się doping kibiców Serbii.

• Andrija Zivković nie zdołał opanować piłki w boisku po crossowym zagraniu Nemanji Antonova. Portugalczycy z autu na wysokości własnej "szesnastki".

• I kartka dla Bruno Fernandesa za faul taktyczny, którym przerwał groźnie zapowiadająca się kontrę rywala.

• Milan Gajić w roli prawoskrzydłowego. Zagrywa w pole karne do nikogo.

• Żółta kartka dla Brumy za faul na Srdanie Plavsiciu.

• Andrija Zivkocić w roli prawoskrzydłowego. Ten uderza z ostrego kąta wzdłuż linii bramkowej, Nikt z jego kolegów nie zamknął akcji.

• Nemanja Radonjic mógł doprowadzić do remisu. Po rzucie rożnym dopada do odbitej piłki i huknął z woleja ile fabryka dała. Gdyby trafił do bramki, rozerwałby siatkę, a tak minimalnie chybił!

• I ostatnia zmiana w ekipie Serbii. Za bezbarwnego w drugiej połowie Urosa Djurdjevicia wchodzi Ongjen Ożegović.

• Nemanja Radonjić "łamie" akcję do prawej nogi i strzela zza pola karnego metr nad poprzeczką.

• Dawno nie było karki w tym meczu. Upomniany "żółtkiem" został Milan Gajić.

• Nemanja Radonjić zastępuje Aleksandara Cavricia.

• Iuri Medeiros zastępuje Daniela Podence.

• Bruno Fernandes chciał górnym podaniem uruchomić Daniela Podence. Ten przegrywa pojedynek główkowy z Milosem Velijkoviciem.

• Ruben Neves widział wysunięteo Vanję Milinkovicia-Savicia. Zdecydował się na lob z połowy boiska, ale były bramkarz Lechii Gdańsk zdołał wrócić między słupki i złapać futbolówkę.

• Mijat Gacinović dopada do dośrodkowania Milana Gajicia. Strzał z powietrza pierwszego z wymienionych chwyta Bruno Varela.

• Solową akcją Andrija Zivković wywalczył rzut rożny. Piłkę po jego wrzutce z lewego narożnika wybija poza pole karne Ruben Neves.

• Owacja na trybunach stadionu w Bydgoszczy, bowiem na murawie pojawia się Renato Sanches. W stronę ławki udaje się Joao Carvalho.

• To powinien być remis! Marko Grujić wyskakuje najwyżej na 5. metrze do wrzutki z prawej stronie. W sobie tylko znany sposób uderza głową obok bramki!

• Coraz odważniejsze ataki Serbów. Akcja prawą flanką Milana Gajicia przynosi rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Bruno Vareli.

• Niepotrzebnie zaostrza się nam to spotkanie. Nemanja Antonov skosił na lewej stronie rozpędzonego Edgara Ie. Żółta kartka.

• W odpowiedzi uderzenie z dystansu Marko Grujicia nie mogło zaskoczyć Bruno Vareli. Piłka leciała w sam środek bramki.

• Było groźnie. Jednak Joao Carvalho nie zdołał "zamknąć" akcji po wrzutce z głębi pola.

• Żółta kartka dla Mijata Gacinovicia za faul w środku pola na Goncalo Guedesie.

• Uros Djurdjević kieruje piłkę do siatki Portugalczyków, ale w momencie podanie i strzału był na pozycji spalonej!

• Druga połowa rozpoczęta!

• ... a u Serbów Aleksandara Cavricia zmienia Srdan Plavsić.

• Zmiany w obu ekipach. Bruma będzie grać za Diogo Jotę...

• Wracamy do Bydgoszczy na drugie trzy kwadranse meczu Portugalia - Serbia. Do przerwy prowadzą gospodarze po golu Goncalo Guedesa.

• Koniec pierwszej połowy. Lekko senna Portugalia prowadzi z Serbią po golu Goncalo Guedesa

• A Portugalczycy próbują podwyższyć prowadzenie. Jednak atak prawą stroną Joao Cancelo został zastopowany.

• Serbowie próbują szybko odpowiedzieć. Uderzenie Urosa Djurdjevicia blokuje Edgar Ie.

• Diogo Jota zagrywa na wolne pole do Daniela Podence, który niemal z linii końcowej zagrywa na bliższy słupek. Tam niepewnie interweniuje Vanja Milinković-Savić, który w siatkarski sposób podbija piłkę idealnie na głowę rywala. Ten z kilku metrów kieruje ją do siatki!

• GOL DLA PORTUGALII! GONCALO GUEDES!!!

• Diogo Jota znowu w roli głównej. Dopada do piłki wrzuconej z rzutu wolnego, ale nie miał z "czego" uderzyć. Vanja Milinković-Savić z "piątki".

• Diogo Jota strzela z 4-5 metrów obok bramki rywala. Nawet gdyby skierował piłkę do siatki, to gol nie zostałby uznany - dopadł do podania Joao Cancelo zza linii końcowej.

• Atak pozycyjny Serbów. Podanie na wolne pole do Andriji Zivkovicia byłoby za mocne nawet dla Usaina Bolta. Bruno Varela z "piątki".

• Przerwa w grze. Na murawie leżą Joao Carvalho i Mijat Gacinović, którzy zderzyli się w ferworze walki o piłkę. Nie minęło kilkanaście sekund, jak obaj zawodnicy są gotowi do gry.

• To powinien być gol! Uros Djurdjević wbiegł idealnie między środkowych obrońców Portugalii do prostopadłego podania, ale w sytuacji sam na sam z Bruno Varelą strzela tuż obok prawego słupka!

• Teraz ciekawie zapowiadała się akcja ofensywna Serbów. Podanie kierowane do Urosa Djurdjevicia okazało się za lekkie, co wykorzystał Ruben Semedo.

• Bruno Fernandes spodziewał się podanie do nogi od Daniela Prodence, który zagrał na obieg. Serbowie od bramki.

• Strzał Aleksandara Cavricia nie sprawił problemu Bruno Vareli. Ten spokojnie chwyta piłkę.

• Daniel Podence w roli prawoskrzydłowego. Jego dośrodkowanie zostało zablokowane i gospodarze mają rzut rożny. Bez zagrożenia pod bramką Vanji Milinkovicia-Savicia.

• Andrija Zivković dwukrotnie trafia w mur.

• "Żółtko" dla Rubena Semedo za spóźniony wślizg ok. 25 metrów od własnej bramki. Może być groźnie

• Dośrodkowanie Milana Gajicia z prawej strony było bardzo niedokładne.

• Zdaniem sędziego Ruben Semedo faulował w ofensywie Urosa Djudjevicia. Portugalczyk nie zgadza się z tą interpretacją. Składny atak Portugalczyków spalił na panewce.

• W odpowiedzi Milan Gajić ruszył prawą flanką, by zagrać płasko w pole karne w stylu Łukasza Piszczka. Tam do piłki dopada Aleksandar Cavrić, lecz ten został zablokowany.

• Joao Cancelo postanowić przeprowadzić solową akcję... środkiem boiska. Za mocno wypuścił sobie piłkę w pole karne, co wykorzystał Vanja Milinković-Savić.

• Ta strata Edgara Ie mogła sporo kosztować. Andrija Zivković przejmuje bezpańską piłkę na 30. metrze i podaje od razu do Aleksandara Cavricia. Ten został uprzedzony przez wracającego Rubena Nevesa.

• Zdaniem Portugalczyków Joao Carvalho był faulowany na prawej stronie przez Nemanję Antonova. Nie ma rzutu wolnego, a z "piątki" wznawia grę serbski bramkarz.

• NIE MA GOLA! Miękka wrzutka na bliższy słupek do Edgara Ie, który zgrywa piłkę na dalszy do niepilnowanego Rubena Nevesa. Ten uderza od razu "tam, skąd przyszła", ale z pomocą Vanji MIlinkoviciowi-Saviciowi "przybył" słupek!

• Sędzia bez wahania sięga po żółtą kartkę dla Marko Grujicia, który skosił Goncalo Guedesa w środku pola. Portugalczyk popisał się efektowną ruletą tuż przed faulem Serba.

• Po dalekim wykopie Vanji Milinkovicia-Savicia piłka znalazła się na 25. metrze od bramki gości. Uderzenie Diogo Joty zostało zblokowane.

• Na "0" kibiców i gwizdek sędziego Portugalczycy zaczynają spotkanie!

• Po hymnach. Jeszcze parę pamiątkowych fotek i losowanie stron.

• Obie "jedenastki" wychodzą na murawę! Za moment hymny obu państw i losowanie stron. Kapitanami są Bruno Fernandes i Uros Djurdjević.

• Sporo kibiców przyjechało z Serbii i Portugalczyków, choć optycznie więcej jest tych pierwszych. Także są też polscy fani piłki nożnej. Dokładną frekwencję postaramy się podać w czasie relacji.

• O 20.45 rozpocznie się drugi mecz grupy B, w którym dojdzie do starcia Dawida z Goliatem, czyli Macedonia zmierzy się z Hiszpanią.

• Rezerwowi reprezentacji Portugalii: Pereira, Silva - Fonseca, Figueiredo, Geraldes Chico, Horta, Medeiros, Paciencia, Ramos, Rebocho, Bruma.

Poza kadrą jest Renato Sanches z powodu zapalenia ucha.

• Rezerwowi reprezentacji Serbii: Manoljović, Nikolić - Bogosavac, Filipović, Lukić, Meleg, Milenković, Ozegović, Pankov, Plavsić, Radonjić, Ristić.

• Relację NA ŻYWO z tego meczu poprowadzi Tomasz Górski. Dzień dobry i kłaniam się nisko!

• Emocje (negatywne) po wczorajszym występie Biało-czerwonych ze Słowakami już opadły, a jeśli nie, to warto zająć głowę innym meczem. Za 25 minut w Bydgoszczy Portugalia zmierzy się z Serbią, której bramki strzeże Vanja Milinković-Savić, do niedawna bramkarz Lechii Gdańsk!

red, Dariusz Knopik/Gazeta Pomorska

Portugalia U-21 - Serbia U-21 LIVE! Sanches zaczaruje w Bydgoszczy?

Portugalia U-21 - Serbia U-21 LIVE! Sanches zaczaruje w Bydgoszczy? ©Tomasz Czachorowski

Euro U-21 2017. Dzisiaj pierwsze mecze w grupie B. W Bydgoszczy Portugalia zmierzy się z Serbią. Czy to Renato Sanches okaże się bohaterem spotkania? Początek o godzinie 18:00. Relacja LIVE w GOL24

Mecz Portugalia U-21 - Serbia U-21 ONLINE

Największą gwiazdą ekipy Portugalii jest właśnie Renato Sanches, który w zeszłym roku czarował podczas seniorskiego Euro. Przypomnijmy, że to on wbił gola na 1:1 w meczu przeciwko Polsce w meczu 1/4 finału Euro 2016.
Świetna gra zaowocowała transferem do Bayernu Monachium, ale tam młody Portugalczyk grał poniżej swoich możliwości i dogrywał mało piłek do Roberta Lewandowskiego. Teraz ma poprowadzić do sukcesów portugalską młodzieżówkę.

- To bardzo ważne spotkanie - stwierdził Rui Jorge, trener reprezentacji Portugalii. - Spotykamy się z bardzo silnym zespołem, który ma w składzie wielu bardzo dobrze wyszkolonych piłkarzy. Jednak my też mamy grupę fantastycznych piłkarzy. To będzie ciekawy mecz, bo obie drużyny chcą atakować. Mieliśmy trochę problemów zdrowotnych, ale teraz wszyscy są już ok, w tym Renato Sanches - dodał szkoleniowiec.

- Nadszedł moment, na który długo czekaliśmy. Jesteśmy naturalnie trochę niespokojni, ale będziemy gotowi i postaramy się wygrać z Serbią - zapowiedział Ruben Neves, pomocnik Portugalczyków.

Przypomnijmy, że przed dwoma laty Portugalia została wicemistrzem Europy do lat 21. W finale uległa po rzutach karnych Szwecji. - Widzieliśmy kilka meczów Portugalii na wideo, znamy ich piłkarzy i zobaczymy co się wydarzy - mówił Uros Djurdjević, napastnil Serbów. - Wiemy jakie jest ciśnienie związane z grą na Euro U-21, ale chcemy dobrze zacząć i wygrać z Portugalią, która jest bardzo dobrą drużyną - dodał.

- Szanujemy wszystkich naszych rywali, ale znamy także swoją wartość i chcemy w Polsce osiągnąć jak najlepszy wynik - stwierdził Nenad Lalatović, trener Serbów. - Portugalia to bardzo dobry zespół, groźny w ataku z niebezpiecznymi skrzydłami - dodał szkoleniowiec.

Przypomnijmy, że przed dwoma laty Serbowie zostali mistrzami świata do lat 20. Czy w Polsce też będą rewelacją turnieju jak wtedy w Nowej Zelandii. O tym jak poważnie obie drużyny traktują polski turniej niech świadczy fakt, że przebywają w naszym kraju już od zeszłego czwartku. Portugalczycy trenowali w Inowrocławiu, a Serbowie w Gniewinie.

Mecz Portugalia U-21 - Serbia U-21 TRANSMISJA TV

Transmisję na żywo przeprowadzi Polsat Sport Extra (w wersji mobilnej mecz w IPLA TV). Komentują Szymon Rojek i Waldemar Prusik. Reporterem z murawy będzie Paweł Ślęzak. Relacja tekstowa w GOL24.pl