Puchar Polski. KKS Kalisz - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie...

Puchar Polski. KKS Kalisz - Śląsk Wrocław ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO. 2-ligowiec sprawi kolejną sensację?

0

• Dziękujemy za relację LIVE! Do "usłyszenia" niebawem.

• Nie brakuje łez szczęścia w Kaliszu. Piłkarze nie mogą uwierzyć, że dokonali niemal niemożliwego awansując do 1/2 finału Pucharu Polski.

• Trzeba pochwalić grę Kaliszan, bo ten wynik to nie przypadek, a efekt bardzo dobrej gry.

• I koniec! Koszmarny wieczór dla kibiców Śląska. Zarazem gigantyczna sprawa i sukces drugoligowego Kalisza, który zagra dalej.

• Szybka akcja Kaliszan zakończona stratą. Jednak należy docenić grę gospodarzy, którzy bez kompleksów poczynają sobie obok piłkarzy Śląska.

• Wkraczamy w doliczony czas gry. Sędzia przedłużył mecz o 3 minuty.

• Odepchnięty niemalże przy linii końcowej Karol Borys, ale arbiter nie pokazał rzutu wolnego. Gramy dalej.

• Dogranie Adriania Łyszczarza, ale zbyt głębokie. Piłkę broni bramkarz Kalisza.

• Zaogniło się w końcówce. Michał Borecki za brutalny faul na rywalu ogląda żółty kartonik.

• Adrian Bukowski przerwał ciekawie zapowiadającą się kontrę Kalisza. Niestety, zagrał nieprzepisowo i obejrzał za ten faul żółtą kartkę.

• Długa piłka do napastników Śląska, uderzył John Yeboah piłkę na wślizgu, jednak bramkarz bez trudów broni.

• Adrian Bukowski zażegnał atak rywali. Zacznie Kalisz od rzutu z autu.

• W miejsce Nestora Gordillo pojawia się Daniel Kamiński. To trzecia zmiana Kaliszan.

• Dogranie Karola Borysa, ale do nikogo. Zacznie Kalisz od bramki.

• Śląsk na połowie Kalisza. Gospodarze jednak bardzo inteligentnie grają w obronie.

• Zagroził Adrian Łyszczarz. Próba zmiennika jednak nieudana. Należy jednak pochwalić, że dobrą zmianę dał skrzydłowy.

• Druga zmiana w Kaliszu. Zszedł Piotr Giel. W jego miejsce Bartłomiej Putno.

• Próbował zagrozić Śląsk, ale na spalonym złapany Adrian Łyszczarz. Zaczną Kaliszanie od rzutu wolnego.

• Kalisz przy piłce. Gospodarze szukają sposobu na dośrodkowanie.

• Piłkę prowadzą Wrocławianie, jednak póki co nie przekłada się to na tworzenie sytuacji.

• Z odważną próbą Karol Borys. Uderzenie zmiennika jednak obok bramki.

• Pierwsza zmiana w drużynie Kalisza. Zszedł Mateusz Wysokiński, za niego Bartosz Gęsior.

• Zmarnowana szansa z rzutu wolnego. Uderzył Erik Exposito, ale ponad bramką.

• Ostatnia zmiana w Śląsku. Na boisku pojawił się Karol Borys. Wszedł za Konrada Poprawę.

• I drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Mateusz Gawlik. Zatrzymany John Yeboah, a obrońca Kalisza słusznie za to zagranie został wyrzucony z boiska.

• Żółtą kartkę obejrzał John Yeboah. Nieprzepisowe zagranie skrzydłowego Śląska.

• Znów niezła akcja Śląska, ale obronną ręką wyszli Kaliszanie. Piłkę złapał bramkarz.

• Najlepsza akcja Śląska! Świetny rajd Johna Yeboaha, dogranie do Adriana Łyszczarza i strzał tego ostatniego obronił bramkarz Kalisza. Śląsk ma rzut rożny.

• Indywidualny rajd Mateusza Wysokińskiego kończy się na stracie.

• Ze strzałem na bramkę Kalisza Adrian Łyszczarz, rzucił się pod nogi rywala jeden z piłkarzy gospodarzy. Nie ma celnego uderzenia na bramkę drugoligowca.

• I znów John Yeboah. Uderzenie atakującego Śląska, ale zabrakło w nim mocy.

• Piłkarze Śląska zapuścili się na połowę rywala. Indywidualna próba Johna Yeboaha, ale podanie do kolegów niecelne.

• Nieprzepisowa próba zatrzymania rywala i Konrad Poprawa ogląda żółtą kartkę. Słuszna decyzja sędziego.

• ...ostatnim, który zszedł to Patrick Olsen. Za Duńczyka wejdzie Adrian Bukowski.

• ...zszedł także Piotr Samiec-Talar. W jego miejsce Adrian Łyszczarz...

• Potrójna zmiana w ekipie Śląska. Schodzi Nahuel Leiva, a w jego miejsce Michał Rzuchowski...

• Zapowiadało się na ciekawą akcję Śląska, ale Erik Exposito złapany na spalonym.

• Dennis Jastrzembski z uderzeniem. Wreszcie jakiś ofensywny akcent wrocławian.

• Kalisz się nie zatrzymuje. Uderzenie z dystansu Nestora Gordillo. Piłka metro obok bramki.

• Ucierpiał teraz Mateusz Wysokiński, który chcąc zamknąć podanie uderzył nogą w słupek. Pomocnika Kalisza musiało to bardzo boleć.

• Akcja cały czas toczy się w okolicach bramki Śląska. Podobny scenariusz jak w pierwszej odsłonie.

• I sam poszkodowany ciekawie wykonał rzut wolny. Adrian Łuszkiewicz podkręconym strzałem uderzył obok bramki. Zacznie Śląsk od bramki.

• Chwila przerwy w grze. Na murawie leży Adrian Łuszkiewicz, który ucierpiał w starciu z rywalem z Wrocławia.

• Wraz z rozpoczęciem drugiej połowy trener Djurdević wprowadził Dennisa Jastrzębskiego w miejsce Victora Garcii.

• I zaczynamy drugą część meczu!

• Koniec pierwszej części meczu. Sensacja w Kaliszu. KKS Kalisz 3, Śląsk Wrocław 0.

• Coś nie-mo-żli-we-go! Kalisz z trzecią bramką! Piękny gol Mateusza Gawlik! Śląsk na kolanach!

• Konrad Poprawa zażegnał zagrożenie. Obrońca wybił piłkę i zacznie Kalisz od wrzutu z autu na wysokości pola karnego.

• Doszło do starcia. Martin Konczkowski ucierpiał i Śląsk spróbuje zagrozić z rzutu wolnego.

• Erik Exposito z niezłą próbą z rzutu wolnego. Strzał Hiszpana obok bramki.

• Mateusz Gawlik ukarany żółtą kartką. Pierwsza indywidualna kara w meczu.

• Dośrodkowanie w pole karne Kalisza, ale próba Victora Garcii bardzo nieudana. Od bramki zaczną gospodarze.

• I znów spróbował uciec Michał Borecki skrzydłem. Piłkarze Śląska mają problem ze skrzydłowym Kalisza.

• Dogranie w pole karne Śląska, ale bez problemu łapie piłkę Michał Szromnik. Śląsk zacznie budować atak od początku.

• Zakotłowało się pod bramką Śląska. Ofiarnie piłkarze z Wrocławia wybili piłkę.

• Ciekawa akcja gospodarzy. Podanie do Kamila Koczego, ten uderzał, jednak piłka odbita od jednego z piłkarzy Śląska i Kalisz spróbuje zagrozić z rzutu rożnego.

• Próba rozciągnięcia gry, ale podanie do Martina Konczowskiego zbyt mocne i wahadłowy piłki nie opanował.

• Dośrodkowanie w pole karne Śląska, ale zbyt głębokie. Piłkę złapał Michał Szromnik.

• I znów piłkarzom Śląska urwał się Michał Borecki. Czujny jednak Konrad Poprawa i Śląsk przejął piłkę.

• Nie tak to miało wyglądać... Victor Garcia zakończył akcję bardzo niecelnym strzałem.

• Śląsk próbuje skonstruować atak. Gospodarze czekają na własnej połowie.

• Daniel Leo Gretarsson sfaulował rywala i Kalisz zacznie od stałego fragmentu gry.

• Dogranie w pole karne Śląska, ale Erik Exposito nie doskoczył do piłki. Mogło być groźnie, zabrakło kilku centymetrów.

• Piłkarze Śląska próbują stworzyć atak. Póki co wymieniają podania na własnej połowie.

• Ależ dwie minuty dla gospodarzy. Śląsk traci aż dwie bramki. Pytanie - jak zareagują piłkarze z Wrocławia?

• Olbrzymia sensacja! Minutę później Kalisz podwyższa! Co tutaj się dzieje?! Michał Borecki!

• Mamy bramkę! 1:0! To gospodarze wychodzą na prowadzenie! Kasjan Lipkowski!

• Śląsk zbyt łatwo traci piłkę. Kolejna strata gości na własnej połowie. To może się zemścić.

• Znowu było groźnie pod bramką Śląska. Podawał Michał Borecki, ale piłka całym obwodem przekroczyła linię końcową. Przyjezdni mogą odetchnąć.

• Dogranie w pole karne Nikodema Zawistowskiego, ale kompletnie nieudane podanie. Zacznie Śląsk od bramki.

• Ależ zmarnowana kontra Śląska. Zapowiadało się na ciekawy szybki atak, ale przyjezdni popsuli tę akcję.

• Dogranie w pole karne Śląska, ale Michał Szromnik bez najmniejszego kłopotu załapał futbolówkę.

• Chwila przerwy w grze. Diogo Verdasca ucierpiał w starciu i leży na murawie.

• I mamy pierwszy strzał Kalisza. Uderzał Nestor Gordillo, ale piłka obok bramki Śląska.

• Ależ to mogło się dobrze skończyć dla Kalisza. Wypuszczony został Piotr Giel, ale podanie zbyt mocne do napastnika gospodarzy. W rezultacie strata.

• Akcja zakończona strzałem Erika Exposito, ale obok bramki. Zacznie Kalisz od bramki.

• Nahuel Leiva faulowany przez rywala. Śląsk z szansą z rzutu wolnego.

• Niezła akcja Śląska lewą stroną. Podawał Victor Garcia, piłka wybita. Jest korner dla gości.

• Odważna próba Kalisza. W polu karnym chciał przedrzeć się Michał Borecki, ale piłka została mu wybita spod nóg.

• Erik Exposito z próbą strzału, ale uderzenie napastnika Śląska zablokowane.

• KKS Kalisz utrzymuje się przy piłce. Gospodarze bez kompleksów zaczęli mecz.

• I rozpoczęliśmy! Przy piłce gospodarze.

• Kapitanowie losują. Już za kilka chwil rozpocznie się mecz.

• Przed meczem pamiątkową koszulkę otrzymał piłkarz KKS Kalisz Nikodem Zawistowski, który zagra swój 100. mecz w koszulce Kalisza.

• Piłkarze wchodzą na murawę. Już za chwilę zaczynamy mecz!

• Śląsk Wrocław z kolei wyeliminował Ruch Wysokie Mazowieckie (4:0), Lech Poznań (3:1) i Sandecję Nowy Sącz (po walkowerze).

• Jak wyglądały ścieżki obu zespołów? KKS Kalisz w drodze do 1/4 finału wygrał z Wigrami Suwałki (4:0), Widzewem Łódź (3:3, 5:5 p.d., 4:3 p.k.), Olimpią Elbląg (2:0) i Górnikiem Zabrze (3:3, 5:3 p.k.).

• - Nasz cel jest prosty: awans do półfinału tych rozgrywek - podkreślał wielokrotnie z kolei trener przyjezdnych Ivan Djurdević.

• - Czeka nas ciężkie zadanie, ale marzymy o tym, by awansować do półfinału. Jeśli zagramy na takim poziomie, jak w tych poprzednich meczach, to sprawa wyniku jest otwarta - powiedział przed meczem trener KKS Kalisz Bartosz Tarachulski.

• Dziś natomiast drugoligowy KKS Kalisz, który walczy o promocję do Fortuny 1. Ligi (2. lokata) podejmie na własnym stadionie Ekstraklasowicza, a więc Śląsk Wrocław.

• Dzień dobry! Zapraszamy na relację LIVE z trzeciego meczu ćwierćfinałowego o Puchar Polski. Przypomnijmy, wczoraj do najlepszej czwórki awansowała Legia Warszawa po wygranej z Lechią Zielona Góra (3:0), a także Górnik Łęczna, która o jedną bramkę była lepsza od Pogoni Siedlce (1:0).

KKS Kalisz - Śląsk Wrocław LIVE! Drugoligowiec sprawi kolejną sensację?

KKS Kalisz - Śląsk Wrocław LIVE! Drugoligowiec sprawi kolejną sensację? ©Adam Jastrzębowski

KKS Kalisz - Śląsk Wrocław ONLINE. Drugoligowiec wyrzucił już z Pucharu Polski dwie drużyny z najwyższego szczebla. W środę w boju o półfinał zmierzy się ze Śląskiem Wrocław, który do Kalisza udał się opromieniony ligową wygraną nad mistrzem kraju. Początek spotkania 1/4 finału o godzinie 17:30. Gdzie oglądać mecz KKS Kalisz - Śląsk Wrocław na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online w internecie. Relacja LIVE w GOL24!

Puchar Polski. KKS Kalisz - Śląsk Wrocław ONLINE

W obecnej edycji zespół z Kalisza odprawił już Wigry Suwałki, Widzew Łódź, Olimpię Elbląg oraz Górnika Zabrze. To jednak mecze z ekipami Ekstraklasy przeszły do historii.

Z łodzianami KKS prowadził 3:0, Widzew strzelił trzy gole i doprowadził do dogrywki, która zakończyła się remisem 5:5.
W karnych lepsi byli kaliszanie 4:3. Z kolei z zabrzanami KKS zremisował 3:3, ale znów w serii "11" był lepszy (5-3). Teraz wicelider drugiej ligi sprawdzi formę Śląska, który w ostatniej kolejce pokonał Lecha Poznań 2:1.

Trener Bartosz Tarachulski w kilku meczach "na żywo" oglądał najbliższego rywala. Nie ukrywa, że poprzeczka będzie zawieszona wysoko, ale też jego zespół pokazał już, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych.

- Czeka nas ciężkie zadanie, ale marzymy o tym, by awansować do półfinału. Jeśli zagramy na takim poziomie, jak w tych poprzednich meczach, to sprawa wyniku jest otwarta. Przypomnę, że z Widzewem prowadziliśmy 3:0, z Górnikiem 2:0, lecz nie udało nam się utrzymać przewagi. I z tego też trzeba wyciągać wnioski. Chciałbym rozstrzygnąć spotkanie po 90 minutach, a nie po rzutach karnych. Ja wiem, że to są wspaniałe emocje dla kibiców, ale niekoniecznie dla trenerów – przyznał na konferencji prasowej trener kaliszan.

Spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem; sprzedano już ponad pięć tysięcy biletów. W Kaliszu nie pojawi się natomiast zorganizowana grupa kibiców gości, którzy mają zakaz wyjazdowy w związku z ich zachowaniem podczas wcześniejszego meczu z Sandecją Nowy Sącz.

W poprzednim sezonie kaliszanie wyeliminowali m.in. Pogoń Szczecin, by w 1/8 finału odpaść z Rakowem Częstochowa, późniejszym triumfatorem rozgrywek.

Śląsk ma już za sobą rozegranych pięć spotkań ligowych, drugoligowcy dopiero zaczęli rundę rewanżową. KKS w piątek zremisował u siebie z Olimpią Elbląg 0:0 i nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli.

Mecz KKS Kalisz - Śląsk Wrocław TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Transmisja na żywo z meczu KKS Kalisz - Śląsk Wrocław na antenie Polsatu Sport. Komentuje duet Marcin Feddek - Janusz Kudyba. W internecie spotkanie w aplikacji i na stronie Polsat Box. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:30 - zapraszamy!

17:30 KKS Kalisz - Śląsk Wrocław transmisja POLSAT SPORT