Puszcza Niepołomice 0 - 3 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Puszcza Niepołomice

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

3

• Koniec meczu. Bruk-Bet Termalica Nieciecza pewnie wygrała na wyjeździe z Puszczą Niepołomice (3:0) i przełamała się po siedmiu meczach bez zwycięstwa. Z kolei podopieczni Tomasza Tułacza jeszcze będą musieli poczekać na odczarowanie własnego obiektu.

• GOOOOOL!! WLAZŁO STAWIA KROPKĘ NAD "I"!! 3:0!!

• 4 minuty doliczone przez sędziego.

• Z ostrego kąta strzelał Roman Gergel, ale obronił tę próbę kolanami golkiper Puszczy.

• Znowu groźny strzał Gutkovskisa, ale nie ma kolejnego gola dla Bruk-Betu.

• Jakub Bąk wchodzi z kolei za Mikołajczyka.

• Żółta kartka dla Wlazły za faul.

• GOOOOOL!!! REZERWOWY GUTKOVSKIS SZYBKO SIĘ POKAZAŁ I PODWYŻSZYŁ PROWADZENIE SŁONI NA 2:0!!

• Fantastyczna interwencja Dybowskiego po strzale Embalo!

• Jakub Serafin zastępuje Sitka.

• Oraz Vladislavs Gutkovskis za Mateja Jelicia.

• Ernest Terpiłowski za Wasielewskiego.

• GOOOOL!!! 1:0 DLA GOŚCI!! NA RATY POKONAŁ BRAMKARZA PIOTR WLAZŁO!!

• Kartonik dla Bartkowa.

• Po błędzie w przyjęciu musiał ratować się Sitek. Żółta kartka.

• I jeszcze jedna świata parada Dybowskiego, tym razem po uderzeniu Longinusa Uwakwe! Dobijał jeszcze Embalo, ale w boczną siatkę.

• Karol Dybowski pewnie broni strzał Mikołajczaka z dalszej odległości.

• Jose Embalo wchodzi w miejsce Konrada Nowaka.

• Szybka akcja Bruk-Betu Termaliki zakończona strzałem Mateusza Grzybka.

• Wlazło wygrał pojedynek z Piotrem Stawarczykiem, ale w sytuacji sam na sam nie dał rady bramkarzowi Puszczy!

• Groźny strzał oddał Bartków, ale bardzo dobrze wybijają piłkę obrońcy Bruk-Bet Termaliki.

• Początek drugiej połowy spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Na razie bez bramek.

• Paweł Oleksy ukarany żółtym kartonikiem.

• Rykoszet po wrzutce Tomalskiego, akcję próbował przeciąć jeszcze Mateusz Bartków, ale nie sięgnął futbolówki.

• Celna próba strzału Michala Bezpalca, ale spokojnie wyłapał to Niemczycki.

• Wasielewski był pierwszym przy wybitej piłce, uderzył, ale skończyło się tylko na rzucie rożnym.

• Żółtą kartkę obejrzał Michał Mikołajczyk.

• Niecieczanie wyszli z kontrą po bardzo źle rozegranym rzucie wolnym przez gospodarzy, ale Piotr Wlazło uderzył bardzo niecelnie.

• Zbyt daleko wypuścił sobie piłkę Wasielewski i od bramki rozpocznie bramkarz Puszczy.

• Głową uderzał Mateusz Żytek po dośrodkowaniu Huberta Tomalskiego, ale nad poprzeczką.

• Napastnik Bruk-Betu Termaliki wyszedł oko w oko z bramkarzem po... wyrzucie piłki z autu, ale górą Karol Niemczycki!

• Maksymilian Sitek walczył do końca o źle zagraną piłkę i akcję zakończył groźnym strzałem w boczną siatkę.

• Zarysowała się przewaga w posiadaniu piłki niecieczan, ale na razie nic z tego nie wynika.

• Dobra interwencja Konrada Stępnia, który wybija piłkę po wrzutce z prawej strony.

• Pierwszy gwizdek sędziego, zaczynamy.

• W tabeli 1. ligi Puszcza ma o 3 punkty więcej od niecieczan, ale piłkarze Tomasza Tułacza nie wygrali jeszcze żadnego meczu u siebie. Ekipa Słoni po mocnym starcie sezonu, teraz jest ogromnym rozczarowaniem. W 7 ostatnich meczach Bruk-Bet Termalica zdobyła tylko 2 "oczka".

• W środku tygodnia oba zespoły solidarnie przegrały swoje mecze w 1/32 finału Pucharu Polski. Puszcza musiała uznać wyższość Legii Warszawa (0:2), a Bruk-Bet Termalica nie dała rady GKS-owi Jastrzębie (0:1).

• Witamy. W niedzielnym meczu 11. kolejki Fortuna 1 Ligi Puszcza Niepołomice zagra na własnym terenie z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza. Zapraszamy na relację na żywo z tego spotkania.