0

GKS Bełchatów

2

• To już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Za to spotkanie i całą rundę jesienną dziękuje, Mateusz Kapera. Spotykamy się na wiosnę!

• Po nudnym, spokojnym i kolorowym spotkaniu Puszcza na własnym stadionie kończy porażką rok 2013. Rok jubileuszowy dla tego klubu, który uświetnił to wydarzenie awansem do I ligi. GKS Bełchatów kończy natomiast ten rok zwycięstwem i nadzieją na lepszą grę w rundzie wiosennej i oczywiście awansem do Ekstraklasy.

• KONIEC SPOTKANA! GKS Bełchatów pokonuje Puszczę 2:0

• Michał Mak zakręcił rywalami i oddał strzał prosto w bramakrza.

• Mecz powoli dobiega końca. Bełchatowianie prowadzą spokojnie 2:0 z przetrzebioną Puszczą. Choć, oczywiście, wynik zadowala gości to jednak jak na zespół z trzeciego miejsca jestem rozczarowany postawą GKS-u.

• Ostatnia zmiana w drużynie gości: Sawala wchodzi za Szymańskiego.

• Żółta kartka dla Mateusza Szymorka.

• Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat meczu, jak i na temat klubu MKS Puszcza Niepołomice. Na twitterze mogą Państwo znaleźć mnie pod adresem: @MateuszKapera Zapraszam!

• Dziwnie ogląda sie spotkanie, gdy jedna drużyna gra w ósemkę... no ale rywale nie potrafią tego wykorzystać, choć z drugiej strony nie musza.

• Kolejna zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Wroński, a za niego pojawił się Mateusz Mak.

• Bartosiak opuszcza boisko, wchodzi Michał Mak. To dopiero pierwsza zmiana w drużynie gości.

• Coś niesamowitego! Wallace otrzymuje drugą żółtą i czerwoną kartkę. Puszcza gra w ósemkę!

• pawlak-bartek@... Niestety, tym razem nie dysponuję odpowiednim sprzętem.

• Dobra sytuacja dla gości! Wroński uderzył z dystansu i ledwo wybil przed siebie piłkę Stępniowski.

• Biernat wyrzucony z boiska. Otrzymuje drugi zółty kartonik za nieprzepisowe powstrzymywanie rywala. I po co było wcześniej dyskutować?

• Ważna informacja dla fanów GKS-u Bełchatów: kibiców z Bełchatowa jest około 70-80 a nie jak stwierdziłem na początku meczu, ze 30-40.

• Janik opuszcza boisko. Wchodzi Moskwik. To już ostatnia zmiana gospodarzy.

• Marcin Biernat ukarany żółŧym kartonikiem.

• Wreszcie gospodarze przycisnęli. Szymonik dośrodkował w pole karne, piłka trafiła do Cholewiaka, który uruchomił lewe skrzydło, ale dośrodkowanie nie stworzyło okazji na strzelenie gola.

• Godzina gry za nami i można byłoby skopiować, to co napisałem po pierwszych trzydziestu minutach, tyle, że teraz warto dodać, iż Puszcza gra w dziesięciu.

• Dobra akcja gości. Wacławczyk zagrał na dobieg do Renusza, ten z lewej strony dośrodkował na Szymańskiego, który wolejem uderzył koło bramki. Niechlujny strzał zawdonika z Bełchatowa.

• Wallace brzydko fauluje rywala w środkowej strefie boiska i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Szymorek dośrodkowuje w pole karne, tam z piłką mija się obrońca Puszczy, a zdezorientowany zawodnik z Bełchatowa trafiony zostaje futbolówką... nie najlepiej to wygląda.

• Bezmyślne zachowanie zawodnika Puszczy. Szanse na dobry wynik dla Puszczy zmalały do minimum.

• Uwakwe wylatuje z boiska za drugą żółtą!

• Nowak ukarany żółtym kartonikiem.

• W przerwie dokonano dwóch zmian w drużynie gospodarzy

• Druga zmiana to Mikołajczyk za Szymonika.

• Pierwsza zmiana po pierwszej połowie to: Nowak za Kałata.

• Zaczynamy drugą połowę! Bełchatowianie przy piłce.

• Niepołomiczanie zszokowani fatalnym początkiem nie potrafił stworzyć nawet jednej dobre okazji pod bramką rywali. Fatalna gra w ofensywie podopiecznych Wójtowicza. Natomiast Brunatni wykorzystali błędy rywali i spokojnie utrzymują rywali z dala od bramki. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby goście mieli to spotkanie przegrać.

• Koniec pierwszej połowy. Puszcza - GKS Bełchatów 0:2

• Bartosiak już powrócił na boisko.

• Minuta doliczona do pierwszej połowy.

• Jednak zawodnik gości opuści boisko na noszach.

• Na boisku leży Bartosiak. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.

• Dobra akcja gospodarzy! Janik dostał piłkę w polu karnym i trafił w boczną siatkę!

• hkowal4@... Na początku mecz kibice gości zaprezentowali się bardzo dobrym, głośnym dopingiem. Po drugiej bramce aktywność kibiców była już co raz mniejsza. Jednak, gdy doping zostanie wznowiony na stadionie jest głośno. Na płocie wisi flaga "Torfiorze".

• Po 30 minutach Puszcza przegrywa 0:2 z GKS-em Bełchatów. Początek spotkania to fatalny błąd Wallace'a i dobra gra bełchatowian. Jednak wraz z upływem czasu i po drugiej bramce dla gości tempo meczu spadło. Mało okazji strzeleckich.

• Zadrżały serca kibiców Puszczy, Renus oddał strzał zza pole karnego a piłka po koźle minęła bramkę gospodarzy.

• Nic z tego goście wybijają futbolówkę.

• Janik faulowany na lewym skrzydle na wysokości pola karnego. Będzie dobra okazja dla gospodarzy.

• pawlak-bartek@... Była kołyska po pierwszej bramce, po drugiej już nie.

• Kibice gości, również jak piłkarze, kompletnie zgasili gospodarzy!

• Wallace przed świetną okazją na zrehablitowanie się! Wykorzystał swój wzrost i skoczność, ale jego strzał głową przeniósł nad poprzeczką Malarz.

• Żółtą kartką uakrany również zawodnik gospodarzy, Longinus Uwakwe.

• Zółta kartka dla zawodnika gości, Łukasza Wrońskiego.

• Brunatni świetnie wykorzystali rzut wolny z około 25-30 metrów. Wacławczyk idealnie dośrodkował na głowę wbiegającego na dłuższy słupek Wilusza. Co ciekawe w pierwszym meczu tych drużyn, Wilusz również strzelił... a później wyleciał z boiska.

• 2:0 dla GKS-u BEŁCHATÓW. Maciej WIlusz po dośrodkowaniu Wacławczyka z rzutu wolnego.

• Uaktywniła się około 30-40 osobowa grupa fanów z Bełchatowa. Jak na razie głośny doping gości i flaga "Torfiorze".

• Puszcza niesamowicie utrudniła sobie sytuację. Bełchatowianie mają ostatnio problem ze strzelaniem bramek, ale pomógł im Wallace.

• Coś niebywałego! Groźne uderzenie oddał Wacławczyk, Stępniowski odbił piłkę przed siebie, a tam nożycami (?) piłkę do własnej siatki wpakował Wallace.

• SZOK! WALLACE PAKUJE PIŁKĘ DO WŁASNEJ SIATKI!

• Pierwszy strzał na bramkę oddany przez zespół Puszczy, ale uderzenie oddane bardzo niechlujnie.

• Pierwszy atak na bramkę rywali przeprowadza Puszcza. Cholewiak z lewej strony dośrodkowywał, ale rywale wybili piłkę na rożny.

• Puszcza Niepołomice na niebiesko, GKS Bełchatów na biało. Zaczną gospodarze. GRAMY!

• Obie jedenastki już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.

• Dużo zmian w drużynie gość w kontraście do ostatniego ligowe pojedynku z Sandecją. Zaprezentują się nam dziś od pierwszego gwizdka: Grzegorz Baran, Damian Szymański, Łukasz Wroński i Bartłomiej Bartosiak. Zajęli oni miejsce w składzie piłkarzom, którzy grali tydzień temu z Sandecją, a więc: Szymonowi Sawali, Patrykowi Rachwałowi (pauzuje za kartki), Andrejowi Prokić, Michałowi Makowi.

• W drużynie Puszczy mamy dwie zmiany w porównaniu do ostatniego spotkania z Kolejarzem. Nie zobaczymy dziś od pierwszej minut Damiana Szymonika, którego zastąpi Petar Borovicanin. Natomiast Jarosława Lizaka podmieni powracający Wallace.

• Zapraszam do zapoznania się z obszerną ZAPOWIEDZIĄ tego spotkania.

• Rezerwowi: Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk, Zontek, Kołodziej, Moskwik Lizak, Szymonik, Nowak.

GKS Bełchatów: Podleśny, WItasik Flis, Sawala, Mak, Prokić, Mak.

• Witam ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Już za około 20 minut zostanie rozegrany ostatni już w tym roku mecz I ligi. Choć do wiosny jeszcze daleko, dzisiejsze spotkanie już rundy wiosennej piłkarze obu drużyn rozegrają awansem. Za chwilę składy obu drużyn.