2

GKS Katowice

2

• To już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Za uwagę dziękuje Mateusz Kapera.

• Puszcze zremisowała po emocjonującym meczu z GKS-em Katowice 2:2. Bramki dla gospodarzy zdobywali dziś Łukasz Staroń i Krzysztof Zaremba. Dla gości samobójcze trafienie zaliczył Paweł Strózik, a drugą bramkę zdobył Przemysław Pitry.

• Koniec meczu!

• Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Cholewiak opuszcza boisko. Melduje się na nim Magdziński.

• Uwakwe leży na murawie. Zawodnikowi Puszczy brakuje już sił, ale nie ma co się dziwić, gdyż rozgrywa świetne, bardzo intensywne spotkanie. Otrzymał oklaski od kibiców.

• Co najmniej trzy minuty pograją jeszcze zawodnicy obu drużyn.

• Lizak wraca do gry.

• Jarosław Lizak został trafiony piłką. Opatrywany jest przez klubowych lekarzy.

• Pierwsza żółta kartka w meczu. Za faul taktyczny Sławomir Duda obejrzał żółty kartonik.

• Druga zmiana w Puszczy. Boisko opuścił Paweł Strózik, a na placu gry pojawił się Jarosław Lizak.

• Po trzech zmianach GKS-u Katowice, czas na zmiany w Puszczy. Boisko opuścił zdobywca pierwszego gola w meczu Łukasz Staroń, a pojawił się na nim Bartosz Biel.

• Trzecia zmiana w ekipie GieKSy. Boisko opuszcza Grzegorz Goncerz. Za niego pojawia się Sławomir Duda.

• Uwakwe potężnie uderza z dystansu, ale wysoko nad bramką.

• Druga zmiana w drużynie gości. Boisko opuścił Tomasz Wróbel, a pojawił się na nim Rafał Figiel.

• Staroń zagrał piłkę ręką, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia piłkarza Puszczy. Na szczęście Puszcza nie przeprowadziła bramkowej akcji.

• Pierwsza zmiana w drużynie GieKSy. Schodzi Ciku. Wchodzi Krzysztof Wołkowicz.

• Puszcza w gazie niesiona oklaskami kibiców.

• Nowak świetnie dośrodkował na wchodzącego Zarembę, ale ten minął się z piłką.

• Staroń przedostał się prawym skrzydłem zagrał płasko w pole karne do Cholewiaka, który przygotował sobie uderzenie, ale nic to nie dało, bo trafił prosto w bramkarza.

• Piłka wybita przez zawodnika Puszczy poza boisko. Rzut rożny... Piłkę wybijają zawodnicy Puszczy, ale zaprzepaścili szansę na kontrę.

• Strózik fauluje rywala w niebezpiecznej odległości od bramki. Będzie dobra okazja dla zawodników z Katowic.

• Co ciekawe wciąż bez kartek w meczu Puszczy Niepołomice...

• Szanse Pitrego, który popisał się dobrą wrzutką, ale Zieliński ostatecznie przegrał pojedynek główkowy z jednym z obrońców.

• Pitry został sfaulowany blisko własnego pola karnego.

• Rzut wolny dla katowiczan, piłkę z narożnika boiska wybijał Pietrzak, ale jego wrzutka została zablokowana przez obrońców Puszczy.

• Po godzinie gry można powiedzieć, że nie jest to typowy mecz w Niepołomicach. Mamy już cztery bramki i nie są to gole tylko jednej drużyny. Kibice mogą być zadowoleni z widowiska... troszkę mniej z wyniku.

• Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Czy w tym spotkaniu padną jeszcze jakieś gole?

• Strzał z dystansu Krzysztofa Zaremby, ale bardzo niecelny, piłka nawet nie trafia w światło bramki.

• Rozstrzelali się dziś piłkarze obu drużyn. Wrzutka w pole karne Ciku, do której dobiegł Pitry strzałem na długi słupek pokonał Sobieszczyka.

• GOOOOL!! PRZEMYSŁAW PITRY!!

• Goncerz zbyt mocno podawał w kierunku Pietrzaka, grę od własnej bramki wznowił Sobieszczyk.

• Fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki przez GieKSę i Zaremba bez problemów strzałem zza pola karnego wyprowadza Puszczę na prowadzenie.

• GOOOOL!! KRZYSZTOF ZAREMBA!!

• Biegł środkiem pola Pitry, ale został sfaulowany przez jednego z piłkarzy Puszczy. Mamy rzut wolny dla katowiczan.

• Akcja Puszczy, Łukasz Nowak próbował zaatakować bramkę Budziłka, ale został złapany na spalonym.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy!

• Bardzo dobry przerzut ze środka boiska na prawe skrzydło zaliczył Nowak, piłkę przyjął Zaremba i precyzyjnie dośrodkował na krótki słupek, na głowę Cholewiaka. Napastnik Puszczy nie zdołał pokonać interweniującego na raty Budziłka.

• Piłkarze Puszczy domagają się odgwizdania zagrania piłki ręką przez piłkarza z Katowic. Sędzia jednak nie użył gwizdek w tej sytuacji.

• Dośrodkowanie Pietrzaka z rzutu rożnego i Paweł Strózik popełnia fatalny błąd w pojedynku powietrznym kierując głową piłkę do własnej siatki.

• GOOOL! SAMOBÓJCZA BRAMKA PAWŁA STRÓZIKA!

• Okazja dla GieKSy, wrzutka w pole karne niepołomiczan, Pitry trącił ją głową i trafia do siatki, ale sędzia od razu odgwizduje spalonego.

• Świetna akcja Puszczy, Nowak podawał do Staronia, a ten wpadł z piłka w pole karne i uderzał tuż przy słupku.

• GOOOOL! ŁUKASZ STAROŃ!!

• Fantastyczne rozegranie rzutu rożnego przez niepołomiczan. Dwóch piłkarzy Puszczy przepuściło płasko zagraną piłkę z narożnika boiska. Futbolówka dotarła do Wełny, ale ten trafił prosto w bramkarza!

• Za nami kwadrans gry w Niepołomicach, Lekką przewagę ma Puszcza. Katowiczanie oczekują na kontrataki, ale nie mieli zbyt wielu okazji na przeprowadzenie ich. Puszcza stworzyła sobie dwie realne szanse na zdobycie gola. Po pierwszej piłka wpadła do siatki, ale wcześniej sędzia dopatrzył się faulu Staronia na bramkarzu.

• Nowak świetnie wprowadził do akcji z prawej strony Zarembę, ten wpadł w pole karne i płasko uderzył, ale poprawną interwencję zaliczył Budziłek.

• Cholewiak powalczył przed polem karnym rywali, odebrał zawodnikowi z Katowic futbolówkę, ale nie zagrał precyzyjnie do kolegi z drużyny.

• Uwakwe stanął przed doskonałą szansą na zdobycie gola! Nie zdecydował się jednak na uderzenie i stracił piłkę.

• Zapowiadał się dobra kontra Puszczy. Cholewiak jednak nie opanował dobrze piłki i akcja straciła na szybkości. Borovicanin powstrzymany przez zawodnika rywali.

• Nowak trafia do siatki! Wcześniej faulował bramkarza GKS-u Łukasz Staroń.

• Puszcza próbuje dłużej utrzymać się przy piłce w pierwszych minutach spotkania.

• Puszcza w białych strojach. GKS w żółtych koszulkach i czarnych spodenkach.

• Zaczynamy!

• Spotkanie poprowadzi Adam Lyczmański z Bydgoszczy.

• Obie jedenastki już na murawie.

• Puszcza w ostatnich pięciu spotkaniach odniosła tylko jedno zwycięstwo i aż trzy porażki. Ostatnie spotkanie zakończyło się remisem 1:1 z Okocimskim Brzesko.

• xdalanxd@ Panie redaktorze ile kibiców gości?

Brak kibiców gości.

• Słonecznie w Niepołomicach. Bardzo dobre warunki do gry.

• Pierwsze spotkanie obu drużyn w tym sezonie zakończyło się remisem 1:1. Prowadzenie niepołomiczanom zapewnił Sebastian Janik, który po zamieszaniu ostatecznie trafił do Ruchu Chorzów.

• Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania.

• Witam serdecznie ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Za ponad 20 minut początek spotkania Puszcza Niepołomice - GKS Katowice. Za moment składy obu drużyn.