Mecz Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok ONLINE....

Mecz Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok ONLINE. Beniaminek kontra wicelider! Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO [16.12.2023]

3 1 połowa

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Oceny piłkarzy po meczu Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok (w skali 1-6):

• Oliwer Zych - 2
    • Jakub Bartosz - 2, (Jakub Stec - 3)
    • Artur Craciun - 4
    • Roman Jakuba - 2
    • Piotr Mroziński - 2
    • Artur Siemaszko - 4, (Kacper Cichoń - bez oceny)
    • Michał Walski - 3
    • Wojciech Hajda - 3, (Muris Mesanović - 3)
    • Konrad Stępień - 3
    • Hubert Tomalski - 2, (Mateusz Cholewiak - 3)
    • Kamil Zapolnik - 2, Jakub Serafin - 3)

• Zlatan Alomerović - 3
    • Michal Sacek - 2
    • Mateusz Skrzypczak - 4
    • Adrian Dieguez - 3
    • Bartłomiej Wdowik - 4
    • Dominik Marczuk - 2, (Tomasz Kupisz - 2)
    • Taras Romanczuk - 1
    • Jesus Imaz - 4, (Dusan Stojinović - bez oceny)
    • Nene - 3
    • Jose Naranjo - 2, Wojciech Łaski - 2)
    • Afimico Pululu - 3
  • Pierwsza połowa zdecydowanie należała dla Jagiellonii, ale w drugiej odsłonie chyba odpuściła i to się na niej zemściło. Puszcza ambitnie wywalczyła remis, który wydaje się być zasłużonym wynikiem.

• Koniec meczu! Szalone widowisko w Krakowie zakończone remisem.

• Po wrzutce z narożnika boiska piłka trafiła do Mateusza Cholewiaka, a ten trafił w poprzeczkę!!!

• Roman Jakuba wrzucił z lewej strony, ale piłkę przejęli gracze Jagiellonii.

• Ostatnie minuty, dużo chaosu w środku pola. Jagiellonia atakuje, ale robi to bardzo nerwowo.

• Pięć minut doliczonych do drugiej połowy.

• Zakotłowało się w polu karnym Puszczy po wrzutce ze skrzydła, ale Artur Craciun wybronił swój zespół przed stratą bramki.

• Mateusz Cholewiak ukarany żółtą kartką za faul blisko własnego pola karnego.

• Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Kacper Cichoń zastąpił Artura Siemaszko.

• Kolejna dynamiczna akcja gospodarzy, ale tym razem arbiter dopatrzył się spalonego.

• Muris Mesanović ukarany żółtą kartką.

• Pewne uderzenie z jedenastu metrów, uderzył tak samo jak za pierwszym razem i się nie pomylił.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Coś niesamowitego, mamy remis w Krakowie!!! Ponownie Artur Craciun.

• Drugi rzut karny dla Puszczy po faulu Nene!

• Defensywna zmiana w Jagiellonii. Dusan Stojinović zastąpił Jesusa Imaza.

• Taras Romanczuk ukarany drugą żółtą kartką i musi opuścić boisko!

• Prostopadłe zagranie w pole karne Jagiellonii bez zagrożenia.

• Jagiellonia dalej stara się rozgrywać piłkę w środku pola.

• Przy wrzutce w pole karne gości Piotr Mroziński był na pozycji spalonej.

• Piłka trafia do bramki Jagiellonii, ale sędzia przerywa grę!

• Wojciech Łaski pojawił się w miejsce Jose Naranjo.

• Natomiast w Jagiellonii dwie zmiany. Tomasz Kupisz zastąpił Dominika Marczuka

• Roszada w składzie gospodarzy. Muris Mesanović zmienił Wojciecha Hajdę.

• Mimo nerwowej sytuacji Jagiellonia wciąż rozgrywa piłkę od własnej bramki.

• W ostatnich minutach oglądamy bardzo dużo walki w środku pola, zawodnicy jednej i drugiej drużyny zaryglowali dostęp do pola karnego.

• Konrad Stępień także z napomnieniem.

• Taras Romanczuk ukarany żółtą kartką za dyskusję z arbitrem.

• Gospodarze całkowicie odmienieni, Jagiellonia od kilku minut nie potrafi się przedrzeć na połowę przeciwnika.

• Artur Craciun pewnie trafia do siatki rywala i daje kontakt swojej drużynie. Jednak decyzja o rzucie karnym wydaje się kontrowersyjna.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Artur Craciun trafia do bramki i mamy już tylko 2:3!!!

• Rzut karny dla Puszczy po faulu Jose Naranjo!

• Dobra wrzutka na głowę Artura Craciuna, piłka spadła pod nogi Piotra Mrozińskiego, ale ten nie zdołał oddać strzału.

• Nene dostał piłkę w polu karnym Puszczy, zagrał do Dominika Marczuka, ten minął bramkarza i fatalnie spudłował!

• Puszcza w drugiej połowie gra bardziej agresywnie, a Jagiellonia nie gra już tak ofensywnie.

• Artur Siemaszko popędził skrzydłem, ale nie zdołał dośrodkować.

• Mateusz Cholewiak odebrał piłkę w środku pola, zagrał do Artura Siemaszko, a ten wpadł w pole karne Jagiellonii i zdobył bramkę na 1:3.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Artur Siemaszko zdobywa bramkę!!!

• Spokojny początek drugiej połowy. Gra toczy się w środku pola.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Jakub Serafin zastąpił Kamila Zapolnika.

• Mateusz Cholewiak pojawił się w miejsce Huberta Tomalskiego

• W przerwie trzy roszady w Puszczy Niepołomice. Jakub Stec zmienił Jakuba Bartosza

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Świetny mecz podopiecznych Adriana Siemieńca, gospodarze nie wiedzą co się dzieje, biegają za piłką i raz za razem Oliwer Zych musi ratować swój zespół. Trzy bramki to na razie najniższy wymiar kary. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy. Jagiellonia rozbija Puszczę 3:0.

• Kamil Zapolnik ukarany żółtą kartką. Nie zagra w pierwszym przyszłorocznym meczu.

• Jose Naranjo dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale niecelnie uderzył głową.

• Artur Siemaszko ruszył z kontratakiem, jednak był osamotniony i stracił piłkę.

• Wydawało się, że dobra wrzutka w pole karne Puszczy, ale żaden z graczy gości nie doszedł do piłki.

• Prostopadłe podanie do Dominika Marczuka, ale polski zawodnik nie dobiegł do mocno zagranej piłki.

• To powinna być czwarta bramka dla Jagiellonii! Jose Naranjo stanął oko w oko z bramkarzem, ale przegrał pojedynek, a chwilę później niecelnie uderzył Jesus Imaz.

• Kolejna wrzutka w pole karne Jagiellonii, bez zagrożenia.

• Afimico Pupulu zagrał prostopadle do Nene, ten wyłożył do Jesusa Imaza, któremu nie pozostało nic innego niż wpakować piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Jagiellonii wychodzi dzisiaj wszystko. Jesus Imaz na 3:0!!!

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

• Pierwszy raz dłuższej chwili zaatakowała Puszcza i wywalczyła rzut rożny.

• Sytuacja na placu gry nieco nam się uspokoiła. Gra toczy się nieco wolniej.

• Jagiellonia ma całkowitą przewagę nad meczem. Goście spokojnie rozgrywają piłkę w środku pola.

• Mateusz Skrzypczak zagrał cudowne, długie podanie. Piłka trafiła do Nene, ten ją przyjął i precyzyjnie uderzył.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Nene podwyższa na 2:0!!!

• Szybki kontratak Puszczy. Kamil Zapolnik dostał piłkę przed "szesnastką" rywali, ale huknął wysoko w trybuny.

• Mateusz Skrzypczak ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Kolejna szansa dla Jagiellonii. Nene wpadł w pole karne, uderzył mocno, ale piłka odbita od rywala trafiła wprost w ręce Oliwera Zycha.

• Bartłomiej Wdowik świetnie uderzył z rzutu rożnego, piłka odbiła się jeszcze od rywala, czym zupełnie zmyliła Oliwera Zycha.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartłomiej Wdowik otwiera wynik spotkania w Krakowie!!!

• Jagiellonia wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego Puszczy. Będzie szansa dla Bartłomieja Wdowika.

• Wojciech Hajda ucierpiał w starciu w środku pola.

• Puszcza ponownie ruszyła skrzydłem, ale nie zdołała wywalczyć stałego fragmentu gry.

• Pierwszy wrzut z autu w pole karne Jagiellonii, ale bez zagrożenia.

• Rozpoczynamy mecz 19. kolejki PKO Ekstraklasy!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Krakowie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Rozjemcą tego meczu będzie międzynarodowy arbiter Bartosz Frankowski z Torunia. W tym sezonie prowadził dwa zwycięskie mecze Jagiellonii i w obu dyktował rzut karny dla Białostoczan. Jeszcze nie sędziował beniaminkowi z Niepołomic.

• Kristoffer Hansen (kontuzja)
  • Latem w Białymstoku gospodarze rozbili Puszczę aż 4:1. Przed przerwą "Jaga" tylko raz trafiła do bramki przeciwnika. Po zmianie stron kibice zobaczyli cztery bramki, a aż trzy zdobyli białostoczanie.

• Drużyna z Białegostoku przed tygodniem po fenomenalnym meczu rozbiła Raków Częstochowa 4:2. Jedna z rewelacji tego sezonu PKO Ekstraklasy pokazała niezwykle widowiskową grę w ofensywie, ale Puszcza w ostatnich trzech meczach straciła tylko jednego gola.

• Już wiadomo że drużynę Jagiellonii opuści Miłosz Matysik. Młodzieniec podpisał kontrakt z cypryjskim Arisem Limassol. Jednak "Jaga" ma dość szeroką kadrę i nie powinien być to wielki problem dla Adriana Siemieńca.

• Białostoczanie rok zakończą na drugim miejscu w tabeli. Jednak ewentualne zwycięstwo, da im na koniec roku stratę zaledwie jednego punktu do liderującego Śląska Wrocław. "Jaga" lepiej punktuje na własnym stadionie, a dzisiaj trafia na rozpędzoną Puszczę. To nie będzie łatwa przeprawa dla zespołu z Białegostoku.

• Puszcza w poprzedniej kolejce wyszła ze strefy spadkowej po zwycięstwie z Widzewem. Beniaminek w trzech ostatnich meczach zdobył komplet punktów i dzisiaj chce zatrzymać rewelacyjną Jagiellonię.

• Przedostatni mecz na tym stadionie w 2023 roku. Jeszcze w środę Cracovia zagra u siebie z Legią Warszawa w zaległym meczu PKO Ekstraklasy.

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu ostatniej tegorocznej kolejki PKO Ekstraklasy Puszcza Niepołomice w Krakowie zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Puszcza - Jagiellonia LIVE! Beniaminek kontra wicelider

Puszcza - Jagiellonia LIVE! Beniaminek kontra wicelider ©anna kaczmarz / polska press

PKO Ekstraklasa. Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok ONLINE. Beniaminek kontra wicelider. Tak można określić sobotnie spotkanie przedświątecznej 19. kolejki w najwyższej klasie rozgrywkowej. Gospodarze znajdują się punkt nad strefą spadkową, a nie chcą do niej wracać! Gdzie oglądać? Relacja LIVE w GOL24 w sobotę od godziny 15:00.

PKO Ekstraklasa. Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok ONLINE

Beniaminek ten sezon zaczął niemrawo. Przez dłuższy czas był w strefie spadkowej. Obecnie w przeciwieństwie do reszty drużyn, które awansowały z Fortuna 1. Ligi udało się z niej wyjść.
Podopieczni Tomasza Tułacza będą jednak chcieli zrobić wszystko co w ich mocy, aby udanie zamknąć ten rok kalendarzowy. Zadanie wydaje się piekielnie trudne. Do Małopolski przyjeżdża sam wicelider tabeli.

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii potrafił wyciągnąć z drużyny z Podlasia same najlepsze walory. Dzięki świetnej dyspozycji podopiecznych 37-letniego szkoleniowca ekipa z Białegostoku walczy jak równy z równym ze Śląskiem Wrocław o mistrzostwo Polski. Do liderującego WKS-u tracą tylko cztery "oczka" i do samego końca rozgrywek będą walczyli o końcowy triumf.

- Mamy swój styl, swoją tożsamość i chcemy grać swoje niezależnie od klasy i nazwy przeciwnika. N pewno nie zmienimy tego podejścia. Naturalnie zdajemy sobie sprawę ze świetnej serii Puszczy, bo wygrać trzy mecze w lidze to na pewno nie jest dzieło przypadku. Mimo tego jedziemy tam dobrze przygotowani na Puszczę. Oczywiście, dzisiaj możemy mówić tylko o naszych przygotowaniach opierających się o naszą obserwację
- przyznał Adrian Siemieniec na konferencji prasowej przed meczem z Puszczą.

Gracze Tułacza obecnie zajmują 14. miejsce tuż nad strefą spadkową. "Żubry"do tej pory zgromadziły na swoim koncie zaledwie 19 punktów. Nad strefą spadkową mają przewagę jednego "oczka". Czy na przerwę świąteczną do niej wrócą? Na stadionie przy Kałuży w Krakowie nie będą chcieli na to pozwolić!

Ostatnie mecze bezpośrednie:
  • 18.08.2013 Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok (Puchar Polski) 0:3
  • 29.07.2023 Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice (PKO Ekstraklasa) 4:1

Mecz Puszcza - Jagiellonia w 19. kolejce poprowadzi sędzia Bartosz Frankowski z Torunia. Na liniach pomagać mu będą Jakub Winkler oraz Sylwester Rasmus. Za VAR z kolei odpowiadać będą Wojciech Myć i Radosław Siejka.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy: - Wiadomo, że teraz będzie trudniejszy rywal, ale podchodzimy do meczu z optymizmem. Zmierzenie się z drużyną na topie, będącą w bardzo dobrym momencie, też jest sprawdzianem naszych działań. Ja wiem, że wszyscy by chcieli, żebyśmy się otworzyli, a najlepiej zagrali ultraofensywnie, mówili o pięknie piłki, ale wtedy nie mamy zbyt dużych szans. W piłce, w sporcie, i pewnie w ogóle w życiu najważniejsza jest skuteczność. Skuteczność w osiąganiu celów

Adrian Siemieniec, trener Jagiellonii: - Przede wszystkim za nami bardzo dobrych sześć miesięcy. Niemniej nie chcemy dzisiaj jeszcze o tym myśleć, bo pozostał ostatni mecz chcemy skupić się na tym spotkaniu. Zrobimy wszystko, aby zakończyć rok zwycięstwem i dopiero potem nadejdzie czas podsumowań. Wszystko ma swoją porę i podsumowywać będziemy po chwili spokoju, wyciszenia, wtedy wrócimy do pewnych tematów

Nie zagrają w meczu Puszcza - Jagiellonia:

Puszcza: Komar (kontuzja)
Jagiellonia: Kubicki, Nastić (urazy)

Mecz Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok TRANSMISJA TV

Transmisja meczu na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie stream wyłącznie w aplikacji oraz na stronie Canal+ Online. Komentuje duet Piotr Glamowski - Michał Trela. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24 - zapraszamy!