• Puszcza żegna się z pierwszą ligą nie zdobywając chociaż jednego punktu na własnym stadionie. Zapraszam na relacje LIVE z występów Puszczy w drugiej lidze już od nowego sezonu! Za cały sezon dziękuje, Mateusz Kapera.

• GOOOOOL! Piękne uderzenie Zaremby z rzutu wolnego!

• Odpowiedź Puszczy! Cholewiak uderza zza pola karnego tuż koło słupka!

• Trochim marnuje "setkę"! Powinno być 3:0 dla gości.

• Stefanik za Wilka. Ostatnia zmiana w Kolejarzu.

• Długa piłka za plecy obrońców Puszczy, piłkę przejął Trochim wpadł w pole karne i pewnym strzałem pokonał Stępniowskiego.

• GOOOOL! Wojciech Trochim podwyższa na 2:0.

• Magdziński strzela, ale takim uderzeniem nie zdobywa się bramek na tym poziomie...

• Zawodnik Kolejarza próbował wybić piłkę daleko od własnego pola karnego, ale zamiast tego... zagrał futbolówkę we własne pole karne, z czego skorzystał Strózik potężnie uderzając na bramkę, ale znowu na posterunku był Błażejewski.

• Mateusz Wilk otrzymuje żółtą kartkę.

• Smuczyński próbował przelobować Stępniowskiego! Brakowało niewiele...

• Magdziński zmienia Moskwika. To już ostatnia zmiana w Puszczy.

• Mikołajczyk napomniany żółtym kartonikiem.

• Zmiana w drużynie Kolejarza. Boisko opuszcza Szufryn. W jego miejsce melduje się Gryźlak.

• Druga zmiana w drużynie gospodarzy. Nowak opuszcza boisko, za niego pojawia się Cholewiak.

• Stępniowski ratuje Puszczę przed stratą kolejnej bramki. Smuczyński pędził prawą stroną, wpadł w pole karne, ale tam powstrzymał go Stępniowski broniąc uderzenie rywala.

• Wreszcie uderzenie na bramkę. Próbował Jarosław Lizak, ale niecelnie.

• Dużo niedokładnych podań charakteryzuje piłkarzy Puszczy w ostatnich minutach. Na sytuacje bramkowe jak na razie nie ma mowy.

• Staroń ładnie przedarł się środkiem boiska, ale zepsuł akcję zbyt mocnym podaniem do Kiełtyki.

• Spalony uratował piłkarzy Puszczy. Smuczyński już wychodził na spotkanie ze Stępniowskim.

• Zmiana w przerwie. Boisko opuścił Tomasz Chałas. Za niego pojawił się Sebastian Leszczak.

• Zaczynamy drugą połowę! Tym razem przy piłce Kolejarz.

• Koniec pierwszej połowy! Kolejarz prowadzi z Puszczą 1:0 po bramce Tomasza Chałasa w 2. minucie.

• Strzał Nowaka zablokowany przez obrońców Kolejarza. Jak na razie Puszcza nie może rozbić obrony rywali.

• Łukasz Staroń za taktyczny faul na Trochimie otrzymuje żółty kartonik.

• W ostatnich minutach tempo spotkania wyraźnie opadło. Puszcza nie wykorzystała wcześniejszych sytuacji, a nowe jak na razie się nie zapowiada. Kolejarz nie licząc pierwszych minut spotkania, nie zachwyca.

• Kiełtyka wpadł w pole karne, dobrze przyjął piłkę, ale tuż przed strzałem przegrał pojedynek siłowy z rywalem.

• Strózik, który wszedł przed kilkoma minutami na boisko zostaje ukarany żółtą kartką za faul na Wojciechu Trochimie.

• Wełna usiadł na murawie... Wreszcie zmiana... Strózik zmienia kontuzjowanego Wełnę.

• Dziwna sytuacja. Wełna, który ewidentnie utyka nie zostaje zmieniony. Sam chciał opuścić murawę, ale trener Wójtowicz... zachęcił go do gry oklaskami.

• Wełna powraca na boisko. Jednak utyka i być może zostanie zmieniony.

• Wełna faulowany po odważnym rajdzie na bramkę rywali. Były piłkarz Cracovii nie podnosi się z murawy.

• Uwakwe fatalnie przymierzył i dobrze zapowiadająca się akcja Puszczy zakończyła się klęską.

• Kiełtyka znowu marnuje świetną okazję! Świetne dośrodkowanie z prawego skrzydła na głowę Kiełtyki, który przestrzela z kilku metrów...

• Łukasz Nowak zbyt długo zwlekał z podaniem zaprzepaszczając kontratak.

• Błażejewski ratuje Kolejarza przed utratą gola! Kiełtyka stanął oko w oko z bramkarzem rywali, ale nie potrafił pokonać golkipera ze Stróży.

• Pierwszy kwadrans zdecydowanie dla gości, którzy bardzo szybko objęli prowadzenie. Puszcza wraz z upływem czasu co raz śmielej poczyna sobie na boisku.

• Bardzo aktywny od pierwszych minut Mikołajczyk uderzył zza pola karnego, ale piłka nie znalazła drogi do bramki.

• Wełna zażegnuje niebezpieczeństwo przed własnym polem karnym.

• Świetna akcja Puszczy! Mikołajczyk zagrał w pole karne do wbiegającego Moskwika, który uderzył tuż koło słupka.

• Dużo lepiej to spotkanie rozpoczęli goście. Wysoki pressing i agresywna gra dają pozytywny efekt drużynie Cecherza.

• Tomasz Chałaś wykorzystał brak reakcji obrońców Puszczy i płaskim uderzeniem pokonał Stępniowskiego. Źle zaczęło się to spotkanie dla gospodarzy.

• GOOOOOL! Tomasz Chałas zdobywa bramkę!

• Zaczynamy spotkanie! Przy piłce Puszcza.

• Puszcza w białych strojach, natomiast goście w niebieskich.

• Obie jedenastki wychodzą na murawę.

• Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania.

• Ławka rezerwowych Kolejarza Stróże: Radliński, Stefaniak, Leszczak, Gryźlak, Walęciak, Niane, Adamek.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Sobieszczyk, Strózik, Kałat, Cholewiak, Wierzba, Kołodziej, Magdziński.

• Witam serdecznie ze stadionu w Niepołomicach. Przed nami już ostatnia kolejka pierwszej ligi. Za ponad 20 minut Puszcza Niepołomice na zakończenie przygody z pierwszą ligą podejmie Kolejarza Stróże.