1

Miedź Legnica

4

• To już wszystko ze Stadionu Miejskiego w Niepołomicach. Za uwagę dziękuje, Mateusz Kapera.

• Miedź dzisiejszym wysokim zwycięstwem pokazała, że koszmarny początek sezonu już za nimi. Zapowiada się, że powrócili na dobre tory już na dłuższą chwilę. Z kolei Puszcza zaprezentowała się dziś bardzo blado. W żadnym aspekcie nie pokazali dobrej gry z ostatnich meczów. Ze świetnej strony w drużynie gości pokazał się Zakrzewski wykazując się niemalże chirurgiczną precyzją. Dwie bramki napastnika Miedzi odblokowały drużynę gości. Nie najlepszych zmian dokonał Wójtowicz. Błędem było pozostawienie na boisku Cholewiaka, który zmarnował dwie "setki". Legniczanie wydostają się tym samym ze strafy spadkowej, natomiast Puszcza jeszcze trochę w niej pobędzie.

• Sędzia kończy spotkanie! Puszcza przegrywa z Miedzią Legnica 1:4.

• Madejski był o włos od szczęścia! Fenomenalnie uderzył minimalnie nad spojeniem!

• Strózik zagrywa długą piłkę pod pole karne do Moskwika, który przegrywa walkę bark w bark z obrońcą rywali.

• Cholewiak znowu marnuje! Moskwik zagrywa do Cholewiaka, który z kilku metrów trafia prosto w bramkarza.

• Ostatnie minuty meczu przy Kusocińskiego!

• Cholewiak marnuje wyśmienitą okazję! Otrzymał fenomenalne zagranie z głębi pola, stanął oko w oko z bramkarzem i uderzył w zewnętrzną stronę słupka.

• Madejski wyprowadza kontrę swojego zespołu. Zagrywa do Garucha, ten do środka przed pole karne do Grzegorzewskiego, ale podanie za plecy nie mogło się udać.

• Choć szanse Puszczy na remis są niewielkie to i tak piłkarze Wójtowicza dają z siebie wszystko w ostatnich minutach.

• Kałat pewnie w lewy dolny róg bramki Ptaka! Puszcza 1, Miedź 4.

• Woźniczka fauluje Moskwika! Karny dla Puszczy!

• Ostatnia zmiana w drużynie gości. Garuch za Szczepaniaka.

• GOL Madejski! Puszcza zdemolowana!

• Fatalne, nieprecyzyjne zagrania podopiecznych Wójtowicza doprowadzają kibiców do wściekłości.

• Akcja Puszczy lewym skrzydłem zakończona niecelny podaniem Cholewiaka do Rodina.

• Łobodziński mijał na lewym skrzydle jak tyczki zawodników rywali! W polu karnym zagrał do Grzegorzewskiego jednak ten nie zdołał pokonać bramkarza rywali.

• Borovicanin naciskając rywala wywalczył rzut rożny,

• Boisko opuszcza zdobywca dwóch bramek dla Miedzi - Zbigniew Zakrzewski, a w jego miejsce wchodzi Jakub Grzegorzewski.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Łuszkiewicz, a w jego miejsce pojawia się Piotr Madejski.

• Obrońca Miedzi wykorzystał zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki.

• WOŁCZEK podwyższa na 3:0!

• Łobodziński dośrodkowuje w pole karne, ale piłke wybijają obrońcy gospodarzy.

• Wojciech Łobodziński faulowany na skraju pola karnego. Dobra okazja dla gości.

• Łobodziński dośrodkował z rzutu rożnego wprost na głowę Szczepaniaka, który uderzył głową prosto w bramkarza.

• Pierwszy kartonik w meczu. Zółtą kartką ukarany zawodnik gości Mariusz Zasada za faul na Szymoniku tuż przy linii bocznej boiska.

• Po prawie godzinie gry trener Wójtowicz wykorzystuje komplet zmian. Boisko opuszcza Janik, a w jego miejsce wprowadzony został Dawid Kałat.

• Borovicanin świetnie dośrodkował z lewej strony na Cholewiaka, ale ten fatalnie zachował się w polu karnym, Do piłki dopadł jeszcze Biel, ale uderzył koło bramki.

• Choć to Puszcza przegrywa i nastawiła się ofensywnie na tą drugą połowę, to jednak goście stwarzają niebezpieczne sytuacje od pierwszych minut drugiej połowy.

• Zakrzewski jest piekielnie niebezpieczny! Piłka niespodziewanie trafiła pod jego nogi, a on bez namysłu uderzył między nogami bramkarza. Piłka minimalnie minęła bramkę.

• Zmiana w Puszczy. Moskwik zastąpił Nowaka. Puszcza ofensywnie!

• Zaczynamy drugą połowę.

• Obie drużyny nie porywają swoją grą. W meczu dominują niecelne podania i przypadkowe zagrania. Choć Miedź nie dominuje na boisku, ale za to gra skutecznie, czego dowodem są dwie bramki Zakrzewskiego.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania.

• Puszcza walczy pod polem karnym, jednak szwankuje w ekipie Wójtowicza precyzja podań. Zawodzą także napastnicy, którzy nie potrafił wykorzystać dobrych wrzutek kolegów.

• Rodin agresywnie atakowany przed polem karnym, zdołał się utrzymać przy piłce zagrał do linii bocznej do Szymonika, który dośrodkował celnie na Cholewiaka, jednak ten nieczysto trafił w piłkę.

• W polu karnym Miedzi upada Rodin. Sędzia nie reaguje!

• Wójtowicz decyduje się na szybką zmianę. Boisko opuszcza Wallace Perez, a za niego wchodzi Dmytro Rodin. Nieudant powrót Pereza.

• Fatalny błąd Lewińskiego, który najpierw nie powstrzymał wślizgiem Zakrzewskiego, a później bezczynnie leżał na murawie, kiedy to napastnik Miedzi minął go i umieścił piłkę w siatce. Zbyt pasywnie także zachował się Wallace Perez.

• GOL Zakrzewski po raz drugi!

• Łuszkiewicz dwa razy próbował położyć Szymonika balansem ciała, udało mu się za trzecim razem, ale ostateczni Szymonik wygarną piłkę rywalowi wślizgiem.

• Lizak przetrzymał chwilę piłkę na prawym skrzydle, dośrodkował świetnie w pole karne, ale piłki do siatki nie udało się skierować Mateuszowi Cholewiakowi.

• Wreszcie doczekaliśmy się próby uderzenia sprzed pola karnego. Adrian Łukaszewicz uderzył ponad bramką.

• Niespodziewanie padła ta bramka, bo obie ekipy od początku spotkania grają bardzo zachowawczo.

• Zbigniew Zakrzewski wykorzystał pasywność obrońców i pewnym strzałem skierował piłkę do bramki z kilku metrów.

• GOL Zakrzewski! Puszcza - Miedź 0:1

• Janik dośrodkował z rzutu wolnego piłkę w pole karne, a tam minimalnie minął się z nią Paweł Strózik.

• Lizak trafiony piłką w twarz w srodkowej strefie boiska. Szybko podniósł się z ziemi i piłkarze zaczną od rzutu sędziowskiego.

• Cholewiak rozpoczął kontratak, zagrał do Janika ten jednak niecelnie odgrywał.

• Lizak powsztrzymuje szarżującego Cierpka wybijając piłkę na rzut rożny.

• Piłkarze Puszczy uciekają się do niebezpiecznych zagrań.

• Lewiński stracił głupio piłkę i uciekł się do faulu na Zakrzewskim.

• Miedź zamknęła teraz Puszczę na ich połowie.

• Dwie pewne interwencje Szymonika pod własnym polem karnym powstrzymały ostatecznie akcję rywali.

• Obie ekipy zwolniły tempo gry. Dużo walki w środku pola.

• Dobra sytuacja na objęcia prowadzenia przez gości. Szczepaniak próbował lobować bramkarza, jednak ten w porę zorientował się o zamiarach rywala.

• Świetna akcja Puszcy prawym skrzydłem. Lizak zagrał do lini bocznej, był tam Nowak, który pół wślizgiem zagrał do wychodzącego Biela, a ten niecelnie dosrodkował po ziemi w pole karne.

• Ależ sytuacja! Łobodzinski dośrodkował w pole karne. Fatalnie zachował się obrońca Puszczy, który zagrał piłke klatką do bramkarza. Brak komunikacji między obrońcą a golkiperem mógł doprowadzić do samobójczego trafienia.

• Okazja dla Miedzi. Szczepaniak był z piłką w polu karnym odegrał do lini bocznej, gdzie był Łobodziński jednak ten łatwo stracił piłkę.

• Janik dośrodkował w pole karne, ale golkiper pewnie wypiąstkował piłkę. Do futbolówki dopadli jeszcze piłkarze Puszczy i oddali strzał, ale bez problemów piłkę złapał Ptak.

• Od autu na wysokości pola karnego wznowił grę Szymonik. Piłka natychmiast po wznowieniu wybita przez rywali na rożny.

• Grupka kilku kibiców Puszczy z użyciem bębna zagrzewa gospodarzy do gry.

• Puszcza na niebiesko, Miedź na czerwono.

• Rozpoczną gospodarze. Doping powoli się podnosi Sędzia daje znak i zaczynamy!

• Mecz poprowadzi Rafał Rokosz, a pomagać na liniach mu będą Adam Jakubczyk i Damian Rokosz.

• Już za chwilę dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego wyprowadzą piłkarzy na boisko.

• W porównaniu do ostatniego meczu, w ekipie Puszczy doszło do trzech zmian w podstawowej jedenastce. Najważniejszą informacją jest powrót Wallace'a Benevente Pereza, który zastąpił w składzie Biernata. Z powodu urazu nie zagra Longinus Uwakwe, a w jego miejsce wskoczył Jarosław Lizak. W meczu z GieKSą w ataku zagrał Moskwik, natomiast dziś bramkę rywali będzie atakował Cholewiak.

• Zwolnienie trenera Ulatowskiego okazało się być zbawienne dla piłkarzy z Legnicy. Duet Tworek-Fedoruk nie pozwolił swoim piłkarzom zejść z boiska bez chociaż jednego punktu. Piłkarze Miedzianki od prawie miesiąca są niepokonani, a ich dwa ostatnie mecze zakończyły się zwycięstwami.

• Zapowiada się ciekawe widowisko. Obie ekipy po słabej grze na początku sezony powoli nabierają tempa. Co prawda, coraz lepsza gra Puszczy może być niespodzianką, jednak jeżeli chodzi o drużynę Miedzi to jak na razie są rozczarowaniem rundy.

• Z zapowiedzią tego spotkania mogą Państwo zapoznać się pod tym LINKIEM

• Przed chwilą dostałem informację, że zorganizowana ekipa kibiców Miedzi nie dotrze na stadion Puszczy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że fani Miedzianki mają problem z autokarem. Spodziewanych jest za to kilku fanów Miedziowych, którzy udadzą się na stadion prywatnie.

• Wyjściowe jedenastki już dostępne w panelu meczowym.

Ławka rezerwowych:

Puszcza Niepołomice: Stępniowski, Moskwik, Rodin, Kałat, Zontek, Mikołajczyk, Czychowski

Miedź Legnica: Bledzewski, Garuch, Grzegorzewski, Kasperkiewicz, Madejski, Tanżyna, Fedyna.

• Piłkarze rozgrzewają się już na murawie. Za moment składy obu drużyn.

• Witam serdecznie ze Stadionu Miejskiego przy ulicy Kusocińskiego 2 w Niepołomiach. Za pół godziny rozpocznie się spotkanie Puszczy Niepołomice z Miedzią Legnica w ramach 12. kolejki I ligi.