• Piech otrzymał podanie z boku boiska, ale zbyt zażarcie walczył o utrzymanie się przy piłce i faulował w ofensywie.

• Dośrodkowanie Kleca wybili goście.

• Knap i Klisiewicz zastąpili Skrzypczaka i Rakoczego.

• Czarny w miejsce Spławskiego.

• Gancarczyk za Trojaka.

• Za mocno zagrał Janus z rzutu wolnego. Puszcza spokojnie rozpoczyna grę od bramki.

• Bartków w miejsce Bartosza.

• Taktyczny faul Skrzypczaka, za którą zawodnik dostał kartkę.

• Szrek w miejsce Boneckiego.

• Niziołek w miejsce Korta.

• Jakub Bartosz zagrał z prawej strony w pole karne. Tam odpowiednio w tempo wszedł Jakub Serafin i uderzeniem z pierwszej piłki otworzył wynik spotkania.

• GOOOOOOOOL! JAKUB SERAFIN!

• Jakim cudem nie padł tu gol? Dośrodkowanie Matuszewskiego na Boneckiego, a ten z czterech metrów uderzył prosto w bramkarza! Odra powinna wyjść na prowadzenie.

• Klec w miejsce Tomalskiego.

• Janus za Mikinicia.

• Rakoczy zagrał w pole karne, niepewnie tam interweniował Konrad Kostrzycki, ale naprawił jego pomyłkę Rosa. Nie łapał jednak futbolówki, a wybił ją daleko przed siebie.

• Spławski dał się złapać w pułapkę ofsajdową.

• Bonecki po indywidualnej akcji próbował wejść w pole karne, ale źle przyjał sobie piłkę i akcja została szybko zakończona.

• Mikołajczyk po kontrze dośrodkował z lewej strony w szesnastkę. Kostrzycki odnalazł się najlepiej w tym zamieszaniu i oddalił zagrożenie.

• Głębokie dośrodkowanie z prawej strony Kacpra Tabisia w szesnastkę pewnie złapał Gabriel Kobylak.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Żytek na spalonym po dośrodkowaniu Serafina.

• Kolejna akcja Odry, znów dośrodkował Matuszewki i Piech uderzył głową. Nad bramką.

• Kilka fauli w środkowej strefie.

• Trojak posłał prostopadłą piłkę w pole karne, ale obrońcy dobrze zareagowali.

• Kolejna akcja Puszczy lewą stroną boiska. Tym razem wrzutka Tomalskiego wyłapana przez Rosę.

• Miłosz Trojak zdecydował się na strzał z ponad 20 metrów, ale piłka minęła poprzeczkę w znacznej odległości.

• Spławski głową! Świetne dogranie Tomalskiego, ale napastnik Puszczy nie może dziś wstrzelić się w to spotkanie.

• Znów Piech uderzał na bramkę - tym razem po dośrodkowaniu Matuszewskiego. Kolejna próba niecelna.

• Kort podał do Piecha, ten uderzył z linii pola karnego, ale minimalnie się pomylił.

• Hubert Tomalski wbiegł w pole karne i wystawił piłkę Rakoczemu, ale w ostatniej chwili wmieszał się w to wszystko obrońca Odry.

• Dośrodkowanie Boneckiego z rzutu rożnego i Stępień dobrze znalazł się tam, gdzie spadała piłka i wybił ją poza pole karne.

• Tomáš Mikinić efektownie wszedł z piłką w pole karne, zagrał wzdłuż linii bramkowej, ale nikt nie zdołał przeciąć jego dogrania!

• Na murawie leży Łukasz Spławski, który ucierpiał przy jednym ze starć.

• Za mocne dośrodkowanie Serafina z rzutu wolnego i rozpoczną od bramki goście.

• Kobylak dobrze się zachował, wychodząc do prostopadłego zagrania w stronę Korta.

• Jedna z pierwszy akcji meczu, Rosa dobrze interweniował po dośrodkowaniu piłki w pole karnego i uderzeniu Spławskiego.

• Zaczynamy spotkanie!

• Puszcza Niepołomice może i nie jest wysoko w tabeli, bo zajmuje dopiero 11. miejsce, ale przed nami 12. kolejka Fortuna 1 Liga, a niepołomiczanie mają na koncie dopiero dziewięć spotkań. Oznacza to, że przy dobrym bilansie mogą jeszcze namieszać w stawce.

• Odra Opole jest obecnie dość niespodziewanie wysoko w tabeli. Jeszcze w poprzednim sezonie opolanie do ostatniej kolejki grali o utrzymanie. Teraz może nie grają dość efektownie, ale w ich grze widać efekty. Są na czwartym miejscu w tabeli i nad niżej rozstawionymi zespołami mają o jeden mecz więcej do rozegrania.

• W najbliższą sobotę opolski zespół wybierze się do Niepołomic, gdzie będzie chciał podtrzymać dobrą passę i wskoczyć na ligowe podium. Niepołomiczanie mają za sobą trzy mecze bez wygranej, więc to dla nich czas na przełamanie.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Puszcza Niepołomice - Odra Opole!

DW

puszcza odra stream

Puszcza Niepołomice - Odra Opole ONLINE. Gdzie relacja LIVE? TRANSMISJA I STREAM NA ŻYWO ©Oliwer Kubus

Puszcza Niepołomice - Odra Opole ONLINE. W najbliższą sobotę opolski zespół wybierze się do Niepołomic, gdzie będzie chciał podtrzymać dobrą passę i wskoczyć na ligowe podium. Niepołomiczanie mają za sobą trzy mecze bez wygranej, więc to dla nich czas na przełamanie.

Puszcza Niepołomice - Odra Opole ONLINE

Odra Opole jest obecnie dość niespodziewanie wysoko w tabeli. Jeszcze w poprzednim sezonie opolanie do ostatniej kolejki grali o utrzymanie. Teraz może nie grają dość efektownie, ale w ich grze widać efekty.
Są na czwartym miejscu w tabeli i nad niżej rozstawionymi zespołami mają o jeden mecz więcej do rozegrania. Puszcza Niepołomice może i nie jest wysoko w tabeli, bo zajmuje dopiero 11. miejsce, ale przed nami 12. kolejka Fortuna 1 Liga, a niepołomiczanie mają na koncie dopiero dziewięć spotkań. Oznacza to, że przy dobrym bilansie mogą jeszcze namieszać w stawce.

Co wiemy o obu zespołach? W ich meczach nie pada wiele goli. W momencie, gdy najskuteczniejsi w lidze mają po 20 zdobytych goli, Odra i Puszcza mają ich tylko dziewięć.

W ostatnich sezonach dość regularnie oglądamy bezpośrednie zmagania piłkarzy Puszczy i Odry. W sezonie 2018/19 padły remisy 0:0 i 1:1, natomiast w poprzednim było to wyjazdowe zwycięstwo Puszczy 1:0 i wygrana Odry w Niepołomicach 2:1.

Puszcza Niepołomice - Odra Opole TRANSMISJA I STREAM

Spotkanie Puszcza - Odra odbędzie się w sobotę 14 listopada 2020 roku o godz. 12:30. Stacja Polsat nie zaplanowała telewizyjnej transmisji z tego meczu. Internetowy stream online dostępny jest pod adresem Ipla.tv (transmisja bezpłatna, mecz bez komentarza).

Tekstowa relacja LIVE w GOL24.PL! Startujemy 20 minut przed pierwszym gwizdkiem arbitra.