Puszcza Niepołomice 1 - 0 Olimpia Grudziądz

Puszcza Niepołomice

1

Olimpia Grudziądz

0

• Puszcza wygrywa drugie spotkanie z rzędu! Dziś 1:0 z Olimpią po bramce Krzysztofa Zaremby w 24. minucie. Za uwagę dziękuje, Mateusz Kapera. Zapraszam do dzielenia się opiniami na twitterze.

• Koniec meczu!

• Żółta kartka dla Borovicanina. Ostania okazja dla Olimpii. Rzut wolny z prawego skrzydła... Piłka jednak ląduje wysoko nad poprzeczką.

• Żółtą kartkę za grę na czas otrzymał Tomasz Wełna.

• Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

• Ostanie minuty meczu! Wszyscy piłkarze Olimpii na połowie Puszczy!

• Longinus Uwakwe otrzymuje żółtą kartkę.

• Łukasz Nowak opuszcza boisko, a w jego miejsce pojawia się Michał Kiełtyka.

• Michał Łabędzki ratuje się faulem na Nowaku! Żółta kartka. Sędzia podjął dobra decyzję, gdyby nie faul Nowak mógłby stanąć oko w oko z bramkarzem.

• Staniek trafia w słupek, po czym kolejne uderzenie sprzed pola karnego oddaje Gawęcki i tylko robinsonada Sobieszczyka ratuje Puszczę przed utratą bramki.

• Boisko opuszcza Marcel Kotwica, a pojawia się na nim Jarosław Lizak.

• Woźniak otrzymuje żółtą kartkę.

• Boisko opuścił Adam Banasiak, a pojawił się na nim Marcin Woźniak.

• Łukasz Nowak poszukał szczęścia po uderzeniu przewrotką, ale piłkę złapał golkiper gości.

• Paweł Strózik otrzymuje żółtą kartkę za faul na Kłusie.

• Rogalski opuszcza boisko w jego miejsce melduje się Kaczmarek.

• Bardzo groźne uderzenie sprzed pola karnego Puszczy broni Sobieszczyk.

• Zaremba sprytnie zastawił się ciałem i wywalczył rzut wolny z lewej strony boiska na wysokości pola karnego.

• Przed zmianą doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Po szarży Szczota piłka trafiła w jednego z zawodników Puszczy. Zawodnicy Olimpii domagali się rzutu karnego za ich zdaniem zagranie piłki ręką.

• Boisko opuszcza Szczot, za niego pojawia się Łukasz Suchocki.

• Rozpadało się w Niepołomicach. Komu pogoda utrudni grę?

• Szczot bardzo głęboko dośrodkowuje z rzutu wolnego, ale wprost w bramkarza.

• Cholewiak dostał piłkę na prawym skrzydle zagrał przed pole karne do Zaremby, który uderzył bardzo mocna, ale wprost w bramkarza.

• Adam Cieśliński ma dużą ochotę dopisanie Puszczy do listy swoich małopolskich "ofiar". Po długim rajdzie za piłką był bliski pokonania Sobieszczyka.

• W przerwie zmiana w drużynie Puszczy. Na boisko już nie wyszedł Paweł Moskwik. Zastąpił go Longinus Uwakwe.

• Rozpoczynam drugą połowę! Olimpia przy piłce.

• Koniec pierwszej połowy. Puszcza prowadzi 1:0 z Olimpią po bramce Zaremby w 24. minucie spotkania.

• Długo przygotowywali strzał z rzutu wolnego piłkarze gości. Skończyło się jedynie precyzyjnym, ale słabym uderzeniem, które wyłapał Sobieszczyk.

• Sobieszczyk wypuszcza piłkę z rąk po dośrodkowaniu i ratuje się ofiarnym strąceniem piłki. Do piłki doszedł jeszcze Szczot i ze skraju pola karnego uderzył w słupek bramki gospodarzy.

• Nad stadionem w Niepołomicach pojawił się słońce. Czyżby zwiastowało gole?

• Nowak przyjął piłkę w polu karnym tyłem do bramki, błyskawicznie się obrócił i uderzył na bramkę. Boczna siatka.

• Bardzo aktywny na skrzydle Zaremba dośrodkował w pole karne, tam był Moskwik, ale pogubił się z piłką przy nodze. Strata.

• Cholewiak uderza zza pola karnego, ale strzał nie sprawił żadnych problemów golkiperowi gości.

• Szybki kontratak Puszczy zatrzymany przez piłkarzy Kubickiego dopiero w polu karnym!

• Puszcza często popełnia straty, które kończą się groźnymi akcjami gości.

• Żółtą kartką ukarany za symulowanie w polu karnym Piotr Ruszkul.

• Moskwik otrzymał piłkę w polu karnym, ładnie się zastawił i uderzył wysoko nad poprzeczką bramki Fabiniaka.

• Zaremba pomylił się rozgrywając piłkę i zagrał do zawodnika Olimpii. Piłkarze z Grudziądza nie zdołali zdobyć bramki, ale oddali groźne uderzenie na bramkę.

• Szarża Nowaka na lewym skrzydle zatrzymana przez zawodnika gości.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego Nowaka, najwyżej wyskoczył Zaremba i strzałem głową wpakował piłkę do siatki. Gol w debiucie nowo pozyskanego piłkarza.

• ZAREEEEMBAAA!!! GOOOOL!!! PUSZCZA!

• Kolejny rzut rożny dla Puszczy.

• Dobrze zaczęła Puszcza i równie dobrze odpowiedziała Olimpia. Po kwadransie gry jednak bramek nie ma.

• Cieśliński ściął z lewego skrzydła do środka i uderzył po ziemi na bramkę Puszczy. Bez problemów piłkę złapał młody Sobieszczyk.

• Pisarczuk ukarany żółtą kartką za faul na kontrującym Zarembie.

• Marcin Biernat został ukarany żółtym kartonikiem.

• Dobra akcja gości. Adam Banasik został sfaulowany przed polem karnym, ale sędzia puścił grę i Ruszkul uderzył na bramkę. Interweniował Sobieszczyk.

• W pierwszych 5 minutach, to Puszcza próbuje przejąć inicjatywę.

• Moskwik ustawiony tyłem do bramki rywali zagrał na prawe skrzydło do wbiegającego Zaremby, który dośrodkował w pole karne, ale czujni byli defensorzy Olimpii wybijając piłkę z dala od bramki.

• Wraz z pierwszym gwizdkiem sędziego wzniósł się doping miejscowych.

• Pierwszy mecz rundy wiosennej przy Kusocińskiego 2 rozpoczynają niepołomiczanie! Zaczynamy!

• Puszcza Niepołomice w niebieskich koszulkach i białych spodenkach. Olimpia w zielono-białym komplecie.

• Dziecięca eskorta wyprowadza piłkarzy obu drużyn na murawę.

• Arbitrem głównym spotkania jest Krzysztof Jakubik. Na liniach pomagać mu będą: Tomasz Niemirowski i Marcin Protasiewicz.

• Zapraszam do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania.

• Trybuna gości świeci dziś pustkami. Kibice Olimpii zawiesili działalność, efektem tego będzie dziś jedynie doping miejscowych fanów.

• "Żubry" przezimowały w strefie spadkowej zajmując 16. miejsce. Na koncie niepołomiczan widniało 19 punktów. Ostatnia ligowa wygrana spowodowała, że Puszcza opuściła strefę zagrożoną spadkiem i aktualnie zajmuje 14 pozycję.

Olimpia Grudziądz lokuje się na wysokim 5 miejscu z dorobkiem 29 punktów. Do miejsca premiowanego awansem traci jedynie sześć punktów.

Zapowiada się bardzo ciekawe spotkania. Obie ekipy walczą o, co prawda inne cele, ale równie ważne dla ich sytuacji.

• Za nami już pierwsza kolejka rundy rewanżowej. Gospodarz tego meczu - Puszcza - rozpoczęła od zwycięstwa w Chojnicach z Chojniczanką 2:0. Natomiast dzisiejszy rywal niepołomiczan - Olimpia - skromnie wygrała u siebie z Kolejarzem 1:0.

• Runda wiosenna po raz pierwszy gości dziś w Niepołomicach. Niestety pod Krakowem pogoda nie dopisuje. Kilka godzin przed meczem obficie padało. Teraz warunki atmosferyczne ustabilizowały się. Niebo jest zachmurzone, ale tylko czasami kropi.

• Zapraszam do zapoznania się obszernym artykułem na temat Puszczy Niepołomice. W materiale przedstawiona droga Puszczy do I ligi, podsumowanie rundy jesiennej i przerwy zimowej, kulisy zamieszania z Sebastianem Janikiem oraz komentarze, opinie i wypowiedzi ludzi związanych z Puszczą Niepołomice.

• Ławka rezerwowych Olimpii Grudziądz: Michał Wróbel, Marcin Woźniak, Michał Piter Bucko, Bartosz Śmietanko, Łukasz Suchocki, Konrad Kaczmarek, Maciej Kowalczyk.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Krystian Stępniowski, Bartosz Biel, Michał Mikołajczyk, Longinus Uwakwe, Damian Szymonik, Michał Kiełtyka, Jarosław Lizak.

• Witam serdecznie w relacji LIVE z meczu 20. kolejki I ligi: Puszcza Niepołomice - Olimpia Grudziądz. Za moment składy obu drużyn.