Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin ONLINE. Mecz obejrzy...

Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin ONLINE. Mecz obejrzy Michał Probierz. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

PKO Ekstraklasa, 14. kolejka
2023-11-04 15:00

Puszcza Niepołomice

0

Pogoń Szczecin

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłego weekendu.

• Za tydzień Puszcza Niepołomice pojedzie do Grodziska Wielkopolskiego na mecz z Wartą Poznań, natomiast Pogoń Szczecin w bardzo ważnym meczu podejmie u siebie Raków Częstochowa. Dodatkowo "Portowcy" w środku tygodnia zmierzą się na wyjeździe z pierwszoligowym Podbeskidziem Bielsko-Biała w 1/16 FORTUNA Pucharu Polski.

• Oceny piłkarzy po meczu Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin (w skali 1-6):

• Krzysztof Wróblewski - 2
    • Marcel Pięczek - 3, (Adam Kramarz - bez oceny)
    • Artur Craciun - 2
    • Łukasz Sołowiej - 1
    • Roman Jakuba - 2, (Rok Kidrić - 2)
    • Piotr Mroziński - 3
    • Konrad Stępień - 3, (Muris Mesanović - 2)
    • Wojciech Hajda - 3
    • Bartłomiej Poczobut - 2, (Michał Walski - 3)
    • Artur Siemaszko - 3, (Jakub Bartosz - 3)

• Fredrik Ulvestad - 1
    • Wahan Biczachczjan - 3, (Wojciech Lisowski - 3)
    • Kamil Grosicki - 4, (Mariusz Fornalczyk - 3)
    • Efthymis Koulouris - 4, (Kacper Smoliński - bez oceny)
  • Pogoń Szczecin niemal godzinę grała w dziesiątkę, a mimo to była zdecydowanie lepsza. "Portowcy" byli konsekwentni i wykorzystali swoje sytuacje. Puszcza miała jedną szansę, która mogła dać nadzieję na zwycięstwo, ale Michał Walski jej nie wykorzystał.

• Koniec meczu w Krakowie. Pogoń wygrywa z Puszczą 2:0!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Teraz Adam Kramarz znalazł się z piłką w "szesnastce" gości, ale uderzył wprost w rywala.

• Kamil Zapolnik dostał piłkę w polu karnym "Portowców", ale uderzył wprost w bramkarza!

• Dogranie w pole karne Pogoni, ale jeden z graczy gospodarzy był na spalonym.

• Roszada w Pogoni Szczecin. Kacper Smoliński zmienił Efthymisa Koulourisa.

• Świetna, kombinacyjna akcja Pogoni w polu karnym gospodarzy. Joao Gamboa zagrał tuż przed bramkę rywali, tam Linus Wahlqvist wyłożł piłkę do Efthymis aKoulourisa, który wpakował piłkę do pustej bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Efthymis Koulouris podwyższa na 2:0!!!

• Ostatnia zmian w Puszczy Niepołomice. Adam Kramarz zastąpił Marcela Pięczka.

• Dobra wrzutka w pole karne Pogoni, żaden z graczy gospodarzy nie doszedł do piłki, a chwile później Jakub Bartosz bardzo nieudanie uderzył zza pola karnego.

• Po oskrzydlającej akcji Puszcza wywalczyła rzut rożny.

• Natomiast Mariusz Fornalczyk pojawił się w miejsce Kamila Grosickiego.

• Dwie roszady w Pogoni Szczecin. Wojciech Lisowski zmienił Wahana Biczachczjana

• Wyrównany mecz w Krakowie, jednak na razie indywidualny błąd spowodował, że to Pogoń prowadzi. Puszcza walczy o wyrównanie.

• Wojciech Hajda wrzucił w pole karne Pogoni, ale tam skutecznie interweniował bramkarz gości.

• Natomiast Rok Kidrić pojawił się w miejsce Romana Jakuby.

• Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Muris Mesanović zastąpił Konrada Stępnia

• To powinna być bramka dla Puszczy! Michał Walski stanął niemal sam przed bramką Pogoni, ale z bliskiej odległości trafił tylko w słupek!

• Mariusz Malec potrzebuje pomocy medycznej.

• Dobra wrzutka w pole karne Puszczy, ale tym razem bez zagrożenia.

• Fatalny błąd Łukasza Sołowieja, który wyłożył piłkę do pustej bramki Kamilowi Grosickiemu, a ten z łatwością umieścił futbolówkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kamil Grosicki daje prowadzenie Pogoni Szczecin!!!

• Michał Walski wrzucił z głębi pola w pole karne Pogoni, ale spokojnie interweniował Valentin Cojocaru.

• Joao Gamboa znowu faulowany w środku pola. Aktywny jest dzisiaj ten gracz.

• Kamil Grosicki oddał strzał z dystansu, ale Krzysztof Wróblewski pewnie interweniował.

• Pogoń rozgrywa piłkę w środku pola. Obecnie wygląda, jakby to Puszcza grała w osłabieniu.

• Kolejna dobra wrzutka Jakuba Bartosza, ale żaden z jego partnerów nie dopadł do piłki.

• Jakub Bartosz świetnie popędził prawą stroną boiska, wrzucił do Kamila Zapolnika, ale ten w znakomitej sytuacji, nie trafił w piłkę!

• Kamil Grosicki wrzucił z prawej strony boiska, ale Efthymis Koulouris uderzył niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę meczu!

• Natomiast Jakub Bartosz Pojawił się w miejsce Artura Siemaszko.

• Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Michał Walski zastąpił Bartłomieja Poczobuta

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Wyrównana pierwsza połowa mecz, ale Pogoń całą drugą połowę będzie grała w dziesiątkę, więc szanse Puszczy na zwycięstwo wzrastają. Druga odsłona meczu może być niezwykle ciekawa. Do relacji wracamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej części meczu. Do przerwy bezbramkowy remis.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej jedną minutę

• Bartłomiej Poczobut ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Skomplikowała się sytuacja Pogoni, która na razie nie radzi sobie z dobrze usposobioną Puszczą.

• Fredrik Ulvestad ukarany drugą żółtą kartką i opuszcza boisko!

• Dobre dośrodkowanie Artura Siemaszki, ale goście wybili piłkę na rzut rożny.

• Joao Gamboa ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

• Artur Siemaszko faulowany w środku pola.

• Bartłomiej Poczobut chciał przerzucić piłkę pod pole karne Pogoni, ale zagrał fatalnie.

• Wahan Biczachczjan z rzutu wolnego uderzył obok bramki.

• Efthymis Koulouris faulowany blisko pola karnego Puszczy. Będzie szansa dla Pogoni na zdobycie bramki.

• Wahan Biczachczjan teraz uderzył z dystansu, ale znowu spudłował.

• Leonardo Koutris świetnie dośrodkował do Wahana Biczachczjana, ale ten w znakomitej sytuacji, fatalnie spudłował!

• Dobra wrzutka w pole karne Pogoni, ale pewnie interweniował Valentin Cojocaru.

• Fredrik Ulvestad ukarany żółtą kartką za faul pod bramką rywala.

• Dośrodkowanie w pole karne Puszczy, ale zupełnie nieudane.

• Wrzutka nie zagroziła bramce "Portowców".

• Artur Siemaszko ruszył prawą stroną boiska, jednak wywalczył tylko rzut rożny.

• Wahan Biczachczjan oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz.

• Szybki kontratak Pogoni, ale Joao Gamboa wrzucił wprost w ręce Krzysztofa Wróblewskiego.

• Długie zagranie do Artura Siemaszki, ale ten nie przejął piłki pod polem karnym gości.

• Joao Gamboa faulowany w środku pola.

• Spokojny początek meczu. Gra toczy się w środku pola.

• Zaczynamy mecz w Krakowie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Krakowie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Piłkarze Portowców już na przedmeczowej rozgrzewce!

• Rozjemcą dzisiejszego meczu będzie Paweł Malec z Łodzi. W środku tygodnia prowadził on mecz 1/16 FORTUNA Pucharu Polski, w którym to Lech Poznań rozbił na wyjeździe Zawiszę Bydgoszcz 4:0.

• Natomiast oto zestawienie Puszczy Niepołomice:

• Tak prezentuje się skład Pogoni Szczecin na dzisiejsze spotkanie:

• Dzisiaj w drużynie Pogoni Szczecin zabraknie pauzującego za żółte kartki Rafała Kurzawy, a z kontuzjami wciąż zmagają się Danijel Loncar i Marcel Wędrychowski. Natomiast w Puszczy Niepołomice aż pięciu zawodników zagrożonych jest pauzą w kolejnym meczu z powodu nadmiaru żółtych kartek.

• Te drużyny zmierzyły się między sobą tylko raz w historii. W ćwierćfinale FORTUNA Pucharu Polski sezonu 2016/17 Pogoń okazała się lepsza wygrywając w dwumeczu aż 4:1. Od tamtej pory te zespoły nie miały okazji ze sobą zagrać.

• Natomiast Pogoń Szczecin wydaje się, że wraca do wysokiej dyspozycji. Przed tygodniem "Portowcy" wygrali bardzo ważne spotkanie u siebie z Jagiellonią Białystok 2:1, a bramkę i asystę zaliczył niezawodny Kamil Grosicki. To było trzecie zwycięstwo w czterech ostatnich meczach Pogoni w lidze.

• Dodatkowo w środku tygodnia Puszcza Niepołomice odpadła z rozgrywek FORTUNA Pucharu Polski przegrywając na wyjeździe z pierwszoligową Stalą Rzeszów 0:1. Jednak może to i lepiej, bo Puszcza w ten sposób będzie mogła skupić się już wyłącznie na walce o utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

• Puszcza Niepołomice wraz z dwoma pozostałymi beniaminkami plasuje się w strefie spadkowej i niespecjalnie widać szansę na poprawę tej pozycji. Przed tygodniem piłkarze z Niecieczy zostali rozbici w szalonym meczu w Kielcach przez Koronę aż 3:5 notując tym samym siódmą porażkę w tym sezonie PKO Ekstraklasy.

• Piękna pogoda dzisiaj w Krakowie, oby spotkanie także było znakomite!

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 14. kolejki PKO Ekstraklasy Puszcza Niepołomice w Krakowie zmierzy się z Pogonią Szczecin. Na relację z tego spotkania zaprasza Państwa Bartosz Głąb.

Puszcza - Pogoń LIVE! Warto się postarać, bo na trybunach selekcjoner

Puszcza - Pogoń LIVE! Warto się postarać, bo na trybunach selekcjoner ©Andrzej Szkocki

PKO Ekstraklasa. Mecz Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin ONLINE. Sobotę w lidze rozpoczniemy od spotkania w Krakowie. Beniaminek spróbuje przełamać niemoc przeciw drużynie, która notuje zwyżkę formy. Widowisku przyjrzy się z trybun selekcjoner reprezentacji Polski, Michał Probierz. Początek o godzinie 15:00, relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Mecz Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin ONLINE

Puszcza dopiero co wywalczyła historyczny (pierwszy) awans do Ekstraklasy, a już boryka się z poważnym kryzysem. W tygodniu odpadła z Pucharu Polski po porażce 0:1 ze Stalą Rzeszów. Bardziej niepokoi jednak postawa w lidze. Okazuje się bowiem, że drużyna nie wygrała od sierpnia, notując czarną serię siedmiu meczów (cztery porażki, trzy remisy).

Choć sezon jeszcze nie jest na półmetku to widmo spadku coraz poważniej zagląda Puszczy w oczy. Niżej w tabeli są od niej jedynie pozostali beniaminkowie: Ruch Chorzów, który ma dwa punkty mniej i ostatni ŁKS Łódź, ze stratą trzech punktów. Bez względu na wynik z Pogonią Puszcza na pewno nie opuści strefy spadkowej.

Zresztą trudno o optymizm przed sobotą. Pogoń jest wypoczęta, bo z Resovią w Pucharze Polski zagra dopiero w następnym tygodniu. Za drużyną ze Szczecina wygrany mecz z Jagiellonią Białystok (2:1). Błysnął Kamil Grosicki - autor gola i asysty. Przy Kałuży bacznym okiem na jego grę spojrzy selekcjoner Michał Probierz, szukający kandydatów na Czechy w el. Euro 2024.

Tomasz Tułacz, trener Puszczy: - Jesteśmy w trudnym momencie, a problem, który nas dotyczy, określiłbym tak: wszystko odcina. Odcina myślenie, odcina swobodę działań i to, niestety, przekłada się na to, w jaki sposób gramy. Teraz głównym zadaniem dla nas jest wyjście z tego impasu. Mamy orzech do zgryzienia, ale to jest coś normalnego w piłce nożnej, trzeba sobie z takimi sytuacjami radzić. Poradziliśmy sobie w pierwszej lidze czy nawet w drugiej, myślę, że dobrze będziemy sobie radzić z tym tematem i w ekstraklasie.

Jens Gustafsson, trener Pogoni: - Jestem bardzo zadowolony z tego, jak wyglądaliśmy w październiku. Byliśmy w stanie szybko się adoptować i dostosowywać do przeciwników na bardzo wysokim poziomie. Mecz, który przed nami, będzie wymagał od nas czegoś innego niż w poprzednich pojedynkach. Musimy mieć bojowe nastawienie i ducha. To będzie bardzo ciężki mecz, z gatunku tych fizycznych.

Nie zagrają w meczu Puszcza - Pogoń:
Puszcza: Komar, Kidrić, Wojcinowicz
Pogoń: Kurzawa, Loncar, Stipica, Wędrychowski

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Pogoń - Puszcza 2:0 (Puchar Polski, 29.11.2016)
Puszcza - Pogoń 1:2 (Puchar Polski, 26.10.2016)

Mecz Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin TRANSMISJA TV

Transmisja wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz na stronie oraz w aplikacji Canal+ Online. Komentuje duet Robert Skrzyński, Mateusz Rokuszewski. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24 - zapraszamy!