Puszcza Niepołomice 1 - 1 ROW 1964 Rybnik

Puszcza Niepołomice

1

ROW 1964 Rybnik

1

• KONIEC MECZU! Puszcza Niepołomice uratowała remis z Energetykiem i podzieliła się z rybniczanami punktami.

• Mamy zmianę. Tomasz Gródek w miejsce Staniczka.

• Zaremba ukarany żółtą kartką za zdjęcie koszulki po zdobytej bramce.

• Puszcza doprowadza do wyrównania! Piłka po dośrodkowaniu Kotwicy przelatuje tuż nad bramkarzem, a Krzysztof Zaremba tylko dostawił nogę do futbolówki i wpakował ją do bramki rywali.

• GOOOOOL!!!!!!!! ZAREMBA!!!!!!!!!!!

• Muszalika uderza z rzutu wolnego, ale piłka trafia w słupek.

• Żółtą kartką ukarany Marcin Biernat.

• Bardzo dużo niedokładności w grze Puszczy, nawet jeśli niepołomiczanom uda się przedostać pod pole karne rybniczan, zawsze zepsują swoje sytuacje złymi zagraniami.

• Dużo chaotycznej gry po obu stronach, w końcówce spotkania nieco aktywniejsi pod bramką rywali są gospodarze, ale mimo wielu prób nie potrafią w żaden sposób pokonać Antonina Bucka.

• Wrzurka w stronę Cholewiaka, ale w całej tej sytuacji znalazł się Buceki przechwycił futbolówkę.

• Ładnie chciał rozegrać tę akcję ofensywną Tomas Vrto, ale ostatecznie został złapany na spalonym.

• Strzał Zaremby ofiarnym wślizgiem blokuje Muszalik.

• Próba dośrodkowania Uwakwe, ale wcześnie faulu dopuścił się Zaremba.

• Gospodarze nie dają za wygraną i starają się odrobić straty. Przed chwilą uderzenie Zaremby sprzed pola karnego zostało zablokowane.

• Boisko opuszcza Feruga, w jego miejsce pojawia się Tomas Vrto.

• Uwakwe uderzał zza pola karnego, ale broni Bucek.

• Kolejna zmiana, Kiełtykę zmienia Bartosz Biel.

• Gospodarze chcą odpowiedzieć na stratę gola, ale uderzenie Michała Kiełtyki zostało zablokowane.

• Zmiana także w zespole Puszczy, Magdzińskiego zastąpi Cholewiak.

• Pierwszy zmiana w Energetyku, boisko opuszcza Idrissa Cisse, zastąpi go Roland Buchała.

• Szybka kontra Energetyka, Jarosław Wieczorek dostał dobrą piłkę ze skrzydła i płaskim strzałem na krótszy słupek pokonał golkipera Puszczy.

• GOOOOL!!!!!!! WIECZOREK!!!!!!

• Dobra akcja Cisse, który biegł na bramkę Puszczy, już chciał przygotować się do oddania strzału, ale w ostatniej chwili dobrze zatrzymywał go Biernat.

• Żółta kartka dla Idrissy Cisse za faul na Biernacie.

• Magdziński nie zdołał opanować piłki, po celnym dośrodkowaniu w pole karne.

• Mamy pierwszą zmianę w Puszczy, Łukasza Staronia zastąpi Marcel Kotwica.

• Kiełtyka uderzał prosto po ziemi, ale jego strzał pewnie broni Bucek.

• Dośrodkowanie w kierunku Cisse, który złożył się do strzału i ładnie uderzył piłkę. Zabrakło niewiele, by to uderzenie zaskoczyło Stępniowskiego, a futbolówka wpadła do bramki.

• Daniel Feruga ukarany żółtą kartką za faul na Wełnie.

• Zaremba pognał z piłką do linii końcowej i uderzył z ostrego kąta. Bramkarz gości wybił piłkę przed siebie.

• Zaczynamy drugą połowę! Przy piłce zawodnicy Energetyka.

• Piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

• bomb3l@... Jaka jest liczba gości?

Do Niepołomic przyjechało około 60-70 fanów Energetyka (oficjalnie zgłoszonych 66).

• Koniec pierwszej połowy. Puszcza remisuje bezbramkowo z Energetykiem.

• Pod koniec pierwszej połowy dwa rzuty rożne dla przyjezdnych nie przyniosły skutku, bowiem czujni defensorzy Puszczy wybili piłkę.

• Sędzia doliczył jedną minute do regulaminowego czasu gry.

• Strzał Kosteckiego zablokowany przez piłkarzy Puszczy, sędzia dyktuje rzut rożny dla drużyny z Rybnika.

• Dośrodkowanie z głębi pola było skierowane do Uwakwe, ale ostatecznie piłka nie dotarła do adresata.

• Tempo spotkania w ostatnich minutach nie zachwyca, dużo gry w środkowej strefie boiska, mało składnych akcji i zagrożenia pod obiema bramkami.

• Do końca pierwszej połowy pozostało niecałe pięć minut, a w Niepołomicach nie padła jeszcze żadna bramka.

• To mogła być dobra akcja Energetyka, Sławomir Szary próbował wrzucić piłkę w pole karne, ale zupełnie nie udało mu się to zagranie.

• Dośrodkowanie Muszalika w kierunku Ferugi, ale piłka po jego strzale trafiła prosto w Stępniowskiego.

• Kostecki wpadł z piłką w pole karne i uderzył na bramkę, ale jego strzał bez problemów wybronił Stępniowski.

• Kolejna kartka dla gracza gospodarzy, tym razem za faul na Ferudze ukarany Tomasz Wełna.

• Uwakwe padł jak długi w polu karnym rywali, ale gwizdek sędziego milczy, nie ma mowy o żadnej jedenastce.

• Żółta kartka dla Uwakwe.

• Muszalik oddał bardzo niecelny strzał i od bramki rozpocznie Stępniowski.

• Strózik strzelał głową, ale piłka minimalnie obok słupka, a piłkarz był na pozycji spalonej.

• Dośrodkowanie w pole karne Energetyka, Stróżik faulował jednak w ataku.

• Michał Płonka uderza główką, ale piłka wędruje tuż ponad poprzeczką.

• Staroń uderzał zza pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko nad bramką.

• Bucek musiał ratować zespół przed utratą gola wyjściem z pola karnego.

• Pierwszy kwadrans za nami. Na razie bez klarownej sytuacji bramkowej. Jednak zawodnicy obu drużyn próbowali już szczęście uderzając na bramkę. Jak dotąd były to niegroźne strzały.

• Strzał Zaremby sprzed pola karnego, ale piłka wpada prosto do rąk Antonina Bucka.

• Sławomir Szary dośrodkował z lewej strony na głowę Cisse, który trafił prosto w bramkarza gospodarzy.

• Akcja Puszczy lewą stroną, Uwakwe zagrywał w kierunku Mikołajczyka, ten odegrał do Borovicanina, jednak jego strzał był mocno niecelny i w żaden sposób nie zagroził bramce Bucka.

• Borovicanin posłał futbolówkę do Kiełtyki, ale jego podanie nie trafiło do adresata.

• Gospodarze śmielej zaatakowali bramkę Energetyka, ale nieco pogubili się w polu karnym rywali i stracili piłkę.

• Zagranie Staronia mogło zakończyć się kartką, piłkarz Puszczy za wysoko podniósł nogę na połowie przeciwnika. Mamy rzut wolny dla graczy z Rybnika.

• Kostecki zagrał do Cisse, ale ten nie opanował piłki i stracił ja na rzecz rywala.

• Puszcza gra dziś białych strojach, a drużyna z Rybnika w zielono-czarnych trykotach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i rozpoczynamy mecz!

• Ławka rezerwowych Energetyka: Marcin Skrzeszewski, Mateusz Słodowy, Hubert Otręba, Konrad Gilewicz, Tomasz Gródek, Tomas Vrto, Roland Buchała.

• Ławka rezerwowych Puszczy Niepołomice: Andrzej Sobieszczyk, Bartosz Biel, Dawid Kałat, Marcel Kotwica, Damian Szymonik, Jarosław Lizak, Mateusz Cholewiak.

• Witam serdecznie w słoneczne popołudnie z Niepołomic, gdzie miejscowa Puszcza za niespełna pół godziny podejmie Energetyk ROW Rybnik.