Queens Park Rangers 0 - 2 Manchester United

2

• Sędzia kończy spotkanie. United pewnie pokonuje QPR 2:0. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

• 3 minuty dolicza sędzia do regulaminowych 90

• Welbeck za długo w polu karnym bawił się z piłką i został zablokowany choć powinien uderzać od razu po podaniu od Giggsa

• Bardzo łatwo rozgrywają piłkę piłkarze gości. Wydaje się, że w tym meczu bramki jeszcze mogą paść.

• Znów klasą błyszczy Giggs, który pięknie, technicznie uderzył i trafił piłką w poprzeczkę. Dobijać próbował Nani ale strzelił wysoko nad bramką.

• G o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ryan Giggs dostał kapitalną piłkę od Welbecka i pewnym strzałem w długi róg pokonał Julio Cesara

• Welbeck kapitalnym zwodem doszedł do strzału w polu karnym gospodarzy ale w ostatniej chwili jego uderzenie zostało zablokowane

• Ale kapitalną szansą miał Rooney. Po podaniu z lewej strony od Evry Anglik z 7 metrów uderzył za lekko i obrońcy wybili piłkę.

• Hoilett zmienia Towsenda

• i będzie 3 zmiana w zespole gospodarzy...

• Dwadzieścia minut do końca. Czu ambitni gospodarze zdążą strzelić wyrównującą bramkę?

• Komplet zmian w zespole MU - Valencia zmienia Younga

• Loic Remy strzałem z 9 metrów zmusił po raz pierwszy w tym meczu Davida de Gea do interwencji!!

• Rooney zmienia Hernandeza

• Zamora utykając opuszcza boisko

• Wydawało się, że Michael Carrick faulował na linii pola karnego Jamie Mackie ale arbiter był innego zdania

• Spadło tempo rozgrywania akcji w tym spotkaniu.

• W pierwszych 10 minutach duża przewaga po stronie Manchesteru United.

• Nani do Hernandeza jednak uderzenie tego drugiego wprost w ręce bramkarza

• Długie podanie ze środka pola w kierunku Zamory wybija Vidic

• Niepewna interwencja na początku 2 połowy Cesara po strzale Naniego ale po chwili bramkarz QPR naprawia swój błąd

• Jenas zmienia Granero

• Zaczynają 2 połowę gospodarze!!

• Piłkarze wracają na boisko

• Koniec. Po kapitalnym golu Rafaela da Silvy Czerwone Diabły prowadzą 1:0. Zapraszam po przerwie!

• 2 minuty dolicza sędzia

• I mamy pierwszą wymuszoną zmianę - kontuzjowany Robin van Persie opuszcza boisko w jego miejsce Welbeck.

• W ostatnich minutach goście cofnęli się na swoją połowę i tam czekają na kontry zawodników QPR. Jak do tej pory podopieczni Harry'ego Redknappa nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką de Gea

• Po rzucie rożnym Samba doskonale uderza głową ale Rafael kapitalnie wybija piłkę z linii bramkowej. Po kontrze van Persie świetnie uderza po podaniu...Rafaela da Silvy ale jeszcze lepiej broni Cesar!!!

• Towsend w indywidualnej akcji wywalczył korner

• Adel Taarabt po zagraniu głową Zamory jednak źle trafia w piłkę i ta wychodzi na aut bramkowy

• QPR próbuje ale jednak bramka podziałała mobilizująco na zawodników gości i zawodnicy QPR mają spore kłopoty z wyjściem z własnej połowy

• Dośrodkowanie Younga jednak nieudane i od bramki bramkarz QPR

• I kolejny rzut rożny dla MU - akcje lidera są coraz groźniejsze

• Po strzeleniu bramki Czerwone Diabły zdecydowanie przyspieszyły. Zawodnicy gospodarzy coraz częściej popełniają proste błędy.

• G o o o o o o o o o o l l l l l ! ! ! ! ! Ależ bramka Rafaela da Silvy !!! Brazylijczyk dopadł do piłki na 20 metrze i kapitalnym strzałem z powietrza trafił w samo okienko !! Julio Cesar nawet nie drgnął !!