Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• Koniec meczu. Radomiak znów zremisował mecz.

• Z dystansu Wlazło, ale obok. Będzie rożny po rykoszecie.

• Doczekał się Radomiak. Matos zdobywa pierwszą bramkę dla beniaminka! Po wrzutce najpierw trafia w poprzeczkę, ale dobitka okazuje się już celna.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Jest wyrównanie.

• Budziłek jedną ręką broni strzał głową Rossiego! Znakomite zachowanie na linii.

• Końcówka to przede wszystkim wrzutki, auty i rożne dla Radomiaka.

• Sunie akcja za akcją Radomiaka. Termalica ogranicza się do wybijania.

• Leandro uderza celnie, ale do rąk Budziłka. Sędzia doliczył siedem minut.

• Poddenerwowany trener Banasik. Ogląda mecz na stojąco. Kibice skandują: Radomiak gol!

• Angielski próbuje, ale strzela obok. Jęk zawodu na trybunach.

• Ostatnia roszada w meczu. Matos za Radeckiego.

• FANTASTYCZNE INTERWENCJE BUDZIŁKA! Najpierw nogą przed siebie, potem ręką nad poprzeczką

• radomiak

• Leandro ukarany kartką za taktyczny faul na Śpiewaku.

• Już bardzo defensywnie ustawiona Termalica. Ta bramka naprawdę robi różnicę.

• A za Kaputa pojawia się Rhuan. Ofensywnie Radomiak w tej końcówce.

• Sokół za Mauridesa.

• A Putiwcew za Terpiłowskiego.

• Kukułowicz schodzi, za niego Modelski.

• Jeszcze raz na spalonym złapany Maurides. Ewidentnie nie potrafi wyczuć linii.

• Sędzia wzywa medyków do Budziłka. Bramkarz Słoników ucierpiał.

• Zbliżamy się do końca meczu. Czy Radomiak stać na zryw?

• Śpiewak za Mesanovicia.

• Angielski! Jest strzał, ale Budziłek na posterunku.

• Zaś Angielski za Machado.

• No to zmiany. Kozak za Nascimento

• Maurides! Ależ pudłuje. Głową obok słupka. W tej akcji był jednak chyba spalony.

• Szykują się pierwsze zmiany w Radomiaku. Za chwilę wejdą dwaj nowi zawodnicy.

• Strzał Mesanovicia - nad poprzeczką. Termalica ma sporo miejsca w drugiej połowie.

• Radomiak

• Terpiłowski reklamuje sędziemu uderzenie ręką. Karwot będąc ostatnim obrońcą... kiwał się we własnej szesnastce. Duże ryzyko w tej akcji. Karnego w każdym razie nie ma.

• Terpiłowski padł w polu karnym Radomiaka. Ciekawe co na to VAR. Na razie gramy dalej.

• Wlazło dostał kartkę. Z tego powodu nie zagra w 11. kolejce.

• Radecki szuka zejścia i prawej nogi - piłka z niej schodzi i wychodzi... za aut.

• Hubinek szukał okienka. Techniczna próba, ale futbolówka mija lewy słupek. Pomocnik łapie się za głowę. Niewiele zabrakło.

• Budziłek łapie oddech i piłkę. Na jego szczęście w tej akcji Radomiaka był spalony.

• NIE MA RZUTU KARNEGO - I SŁUSZNIE!

• Długo to trwa. Sędziemu świeci słońce w monitor. Na szczęście jest zasłonka.

• Tego karnego chyba anuluje. Dość kuriozalna sytuacja.

• Sędzia Dobrynin pobiegł zobaczyć akcję na ekranie.

• Poczekajmy na analizę VAR, bo sytaucja jest niejasna.

• Przecież to była walka bark w bark! Radwański zdziwiony decyzją o faulu na Abramowiczu. Żółta kartka.

• RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!

• Nie minęła nawet minuta, a Termalica obejmuje prowadzenie! Z wrzutki Hubinka (prawa flanka) użytek robi Radwański! Nowy zawodnik w składzie strzela głową po koźle.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ALEŻ WEJŚCIE RADWAŃSKIEGO!

• No to gramy dalej. Od środka goście.

• A Hlousek za Peka.

• Radwański za Wasielewskiego.

• Szykują się dwie zmiany u gości. Wejdą Hlousek i Radwański.

• radomiak

• Przerwa. Padły dwie bramki, ale zostały odwołane.

• Majchrowicz piąstkuje po dość niewdzięcznej wrzutce z lewej flanki.

• Kocioł w polu karnym Termaliki. Sędzia Dobrynin dopatrzył się faulu Radeckiego. Zatem piłka przy nodze Budziłka.

• Sędzia doliczył aż cztery minuty.

• Maurides celnie, ale w Budziłka. Ładnie dograł Nascimento. Akcję kończy gwizdek sędziego oznaczający ofsajd.

• Radomiak sprawia lepsze wrażenie, ale nie odnajduje to potwierdzenia w wyniku meczu.

• Nieudany rzut rożny Termaliki. Bezpalec uderza z dystansu, lecz wyraźnie obok.

• Siedem strzałów Radomiaka przy trzech Termaliki, przy czym celny był tylko jeden w meczu.

• Machado złapany na ofsajdzie.

• Radecki bezpośrednio z wolnego. Kopnął zdecydowanie nad bramką.

• Wasielewski też dostaje kartkę. Zatrzymał dobrze zapowiadającą się akcję Leandro.

• Terpiłowski ukarany żółtą kartką.

• Brzydkie wejście w Gergela. Ukarany kartką Rossi.

• Trochę trwało to usuwanie serpentyn. Pierwsza połowa na pewno zostanie przedłużona o dwie-trzy minuty.

• Sędzia potwierdza: był spalony, nadal 0:0.

• Trwa też sprzątanie boiska. Czekamy na decyzję arbitra co do gola.

• Trwa analiza VAR. Przed ekranem sytuację ogląda sędzia Raczkowski.

• Swoją drogą niezły timing mieli ultrasi Radomiaka. Zaczęli odliczanie, rzucili serpentyny na murawę, po czym padła ta anulowana bramka.

• ALEŻ CIEKAWIE! Teraz piłka wpadła do siatki Termaliki. Gola nie ma. Ofsajd Mauridesa.

• A może nawet chodziło o zagranie ręką Gergela. W każdym razie gramy dalej. Sytuacja nie została sprawdzona przez VAR.

• Piłka w siatce Radomiaka! Gola jednak nie ma. Sędzia odgwizduje faul. Przewinił strzelec, Gergel.

• Bezpalec dobrze zatrzymuje Machado. Wślizg, piłka wychodzi na aut. Wcześniej w podobny sposób interweniował Tekijaski.

• Nie było spalonego po rożnym Radomiaka. W dobrej sytuacji znalazł się Radecki, ale nie sięgnął piłki głową, a ta trafiła do rąk czekającego Budziłka.

• Po wrzutce uderza Karwot - nad poprzeczką.

• Leandro w ostatniej chwili zatrzymany w polu karnym. Korner

• Główka Terpiłowskiego obok bramki. Podawał Kukułowicz.

• Seria nieudanych strzałów Radomiaka. Kibice próbują wywołać bramkę przyśpiewkami.

• Jeszcze raz Leandro. Tym razem z dalszej odległości i gorzej. Dostał brawa na zachętę.

• LEANDRO! Znów marzył o efektownym golu! Uderza z lewej nogi z okolicy szesnastki. Ładna, soczysta próba, lecz futbolówka o poł metra mija poprzeczkę.

• Nie wszystkie miejsca na widowni są zajęte. Na oko mecz ogląda około 3,5 tys. osób.

• Uderzenie Machado z okolicy czternastego metra. Piłka jakoś zlała się po nodze i minęła wyraźnie prawy słupek.

• Wasielewski sfaulowany pod własną bramką przez Radeckiego. Wcześniej obrońca Termaliki zablokował dośrodkowanie z lewej flanki.

• Piłka po kornerze trafiła do Gergela. Pomocnik ustawiony przed szesnastką oddał strzał, ale bardzo niecelny.

• Tymczasem pierwszy rzut rożny dla Termaliki. Atakował Gergel. Został zablokowany.

• Piłkę zabrał Radomiak. Stara się cierpliwie rozgrywać.

• - Jesteśmy z wami, Radomiak jesteśmy z wami - skanduje widownia.

• Pierwszy gwizdek sędziego. Od środka gospodarze.

• Drużyny przywitało jesienne słońce. Świecą też jupitery - na potrzeby transmisji telewizyjnej.

• Radomiak w jednakowym zielonym komplecie strojów. Na pomarańczowo Termalica. Piłkarze właśnie wyszli z tunelu.

• Pozostał kwadrans do rozpoczęcia. W Radomiu nie pada.

• Ławka rezerwowych Termaliki: Loska, Modelski, Hlousek, Putiwcew, Bonecki, Stefanik, Śpiewak, Radwański, Zeman.

• Radomiak bez pauzującego za kartki Jakubika. Na prawym boku obrony zastępuje go Kaput.

• Ławka rezerwowych Radomiaka: Kochalski, Bodzioch, Świdzikowski, Rhuan, Nowakowski, Matos, Sokół, Kozak, Angielski.

• Termalica jako ostatnia wygrała mecz w lidze. Tydzień temu pokonała u siebie Górnik Zabrze 3:1.

• Radomiak potrafi grać z czołówką (pokonana Legia, remisy z Lechem, Śląskiem, Rakowem, Lechią), ale gubi punkty przeciw drużynom teoretycznie słabszym lub na tym samym poziomie.

• Ligowa sobota zaczyna się w Radomiu. W ramach 10. kolejki obejrzymy mecz beniaminków. Faworytem są gospodarze.

Radomiak - Bruk-Bet Termalica LIVE! Podtrzymają domową passę?

Radomiak - Bruk-Bet Termalica LIVE! Podtrzymają domową passę? ©Echo Dnia

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica ONLINE. Radomianie u siebie są niepokonani i zamierzają podtrzymać domową passę. Goście chcieliby wydostać się ze strefy zagrożenia. Początek meczu w sobotę o godz. 12:30. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza ONLINE

W środę Radomiak odrabiał ligowe zaległości. Z Częstochowy wywiózł cenny punkt po remisie z Rakowem (2:2). Wcześniej przegrał w Mielcu ze Stalą (0:1) i zremisował u siebie ze Śląskiem Wrocław (1:1). Siłą radomian są mecze przed własną publicznością. Do tej pory u siebie zanotowali dwa zwycięstwa i dwa remisy.

W sumie zespół Dariusza Banasika w dziewięciu występach zgromadził 11 punktów. Przedostatnią Termalicę wyprzedza o pięć "oczek". W zeszłej serii gier drużyna z Niecieczy w końcu sięgnęła po zwycięstwo. Na własnym terenie ograła Górnika Zabrze 3:1. W meczu nie brakowało kontrowersji. Sędzia podyktował dla "Słoni" dwa rzuty karne. Oba po komunikacie z VAR-u i obejrzeniu powtórek. Na decyzje sędziego pomstował m.in. Lukas Podolski.

W drużynie Radomiaka sporą zagadką jest obsada prawej strony defensywy. Damian Jakubik musi pauzować za żółte kartki, a Artur Bogusz nie jest w pełni sił. W zespole z Niecieczy zabraknie kontuzjowanego Mateusza Grzybka.

Zawody w Radomiu poprowadzi sędzia Zbigniew Dobrynin z Łodzi. Do jego dyspozycji będzie system VAR obsługiwany przez Pawła Raczkowskiego i Pawła Malca.

Dariusz Banasik, trenera Rakowa: - Graliśmy w środę, nasz przeciwnik pauzował, bo nie miał meczu zaległego. Termalica to znany nam rywal, z którym dosyć długo rywalizowaliśmy na zapleczu ekstraklasy. Jest ten sam trener, charakter tego zespołu wiele się nie zmienił. Chcemy wziąć rewanż, bo dwa razy przegraliśmy z nimi w 1 lidze. Natomiast w tej chwili jesteśmy w ekstraklasie, zajmujemy wyższą pozycję w tabeli, a graliśmy z trudniejszymi rywalami.

Mariusz Lewandowski, trener Bruk-Bet Termaliki: - Czeka nas ciężkie spotkanie. W porównaniu z poprzednim sezonem rywale nie zmienili sposobu gry. Dla mnie teraz to jest silniejszy zespół. Wzmocnił się ciekawymi zawodnikami. Jego jakość jest zdecydowanie większa.

Nie zagrają w meczu Radomiak - Bruk-Bet Termalica:
Radomiak: Jakubik, Bogusz, Rhuan
Bruk-Bet Termalica: Grzybek

Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza TRANSMISJA TV i STREAM LIVE

Mecz Radomiak - Bruk-Bet Termalica w sobotę 2 października. Transmisja na żywo w Canal+ Sport. Spotkanie skomentuje duet: Piotr Glamowski, Tomasz Wieszczycki. W internecie transmisja Player+ i aplikacji Canal+. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 12:30 - zapraszamy!

12:30 Radomiak Radom - Bruk-Bet Termalica Nieciecza na żywo