Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Skrócić dystans...

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Skrócić dystans do czołówki. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Fortuna 1 Liga, 19. kolejka
2021-03-06 17:00

Radomiak Radom

1

Chrobry Głogów

2

• Koniec spotkania! Radomiak Radom przegrał u siebie z Chrobrym Głogów (1:2) w sobotnim meczu 19. kolejki Fortuna 1 Ligi. Dziękujemy za uwagę.

• Żółta kartka dla Marcela Ziemanna.

• Filipe Nascimento ogląda żółtą kartkę za dyskusje.

• GOOOOOOL!! RADOMIAK ŁAPIE KONTAKT ZA SPRAWĄ ANGIELSKIEGO!!

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Piły! Chrobry w osłabieniu.

• Damian Jakubik obejrzał żółtą kartkę.

• Żółta kartka dla wprowadzonego Piły.

• Dominik Piła w miejsce Dziąbka.

• Amancio Fortes za Damiana Gąskę.

• Rok Sirk debiutuje. Zastąpi Michała Kaputa.

• Chrobry skupi się mocniej na defensywie. Oliver Paznovsky za Damiana Piotrowskiego.

• Raphael Rossi ukarany żółtym kartonikiem.

• Ajajaj! Wpadł w pole karne z prawej strony Karol Angielski i strzelił tuż obok dalszego słupka!

• Dominik Sokół wchodzi w miejsce Kozaka.

• Próba uderzenia Kozaka w ostatniej chwili zablokowana przez obrońcę przyjezdnych.

• Próbował szczęścia z dystansu Leandro, lecz na posterunku Leszczyński.

• Początek drugiej połowy.

• Dziąbek był kapitanem reprezentacji Polski dzieci z domów dziecka. Niesamowita historia piłkarza Chrobrego.

• Koniec pierwszej połowy.

• Piękna prostopadła piłka po przechwycie w środku pola, Dziąbek wyprzedził obrońcę i płaskim uderzeniem pokonał bramkarza.

• GOOOOOL!! 2:0 DLA CHROBREGO!! DOMINIK DZIĄBEK PODWYŻSZA PROWADZENIE GŁOGOWIAN!!

• Jest też zmiana w pierwszej połowie u gości. Jaka Kolenc za Tomasza Cywkę.

• Zbyt wysoko zawieszona piłka wrzucana z rogu i pewnie wyłapał ją debiutujący w bramce głogowian Rafał Leszczyński.

• Ostry faul na lewej stronie na obrońcy Chrobrego, ale sędzia nie decyduje się na wyciągnięcie kartki.

• Uderzenie głową Damiana Gąski, ale prosto w bramkarza Chrobrego!

• Filipe Nascimento wchodzi za Mateusza Radeckiego. Czyżby jakiś uraz pomocnika Radomiaka?

• Z lewej strony dorzucał Dawid Abramowicz, a zamykający akcję Miłosz Kozak uderzył zdecydowanie za wysoko.

• GOOOOOL!!! 1:0 DLA CHROBREGO!! Z LINII POLA KARNEGO HUKNĄŁ W OKIENKO ROBERT MANDRYSZ!!

• Początek spotkania.

• Radomiak nie przegrał w lidze od... 4 października (5 zwycięstw i tyle samo remisów), natomiast Chrobry od 28 listopada (2 zwycięstwa i tyle samo remisów).

• Sporo działo się również w meczu z udziałem Chrobrego. Zespół Ivana Djurdjevicia zremisował 2:2 z Koroną w Kielcach. Przez blisko pół godziny gospodarze prowadzili 2:1, ale w samej końcówce do wyrównania doprowadził Maksymilian Banaszewski, który w polu karnym zwieńczył wznowienie z autu.

• Oba zespoły zaczęły wiosnę od remisów. Radomiak w Łodzi wywalczył punkt przeciw Widzewowi, remisując 1:1. Na pomeczowej konferencji trener Banasik narzekał na stan boiska i fakt, że w przewadze liczebnej nie udało się utrzymać prowadzenia.

• Witamy! Piłka wraca do Radomia po blisko trzech miesiącach przerwy. Zespół Dariusza Banasika zagra o przedłużenie serii z Chrobrym Głogów, który ostatnio też nie przegrywał. Zapraszamy na relację na żywo.

Radomiak - Chrobry LIVE! Skrócić dystans do czołówki

Radomiak - Chrobry LIVE! Skrócić dystans do czołówki ©Krzysztof Kapica

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE. Piłka wraca do Radomia po blisko trzech miesiącach przerwy. Zespół Dariusza Banasika zagra o przedłużenie serii z rywalem, który ostatnio też nie przegrywał. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 17:00.

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów ONLINE

Oba zespoły zaczęły wiosnę od remisów. Radomiak w Łodzi wywalczył punkt przeciw Widzewowi, remisując 1:1. Na pomeczowej konferencji trener Banasik narzekał na stan boiska i fakt, że w przewadze liczebnej nie udało się utrzymać prowadzenia: - Według mnie powinna być pokazana jeszcze druga czerwona kartka, kiedy po faulu na Boguszu zawodnik ten leżał cztery minuty poza boiskiem, a my straciliśmy w tym czasie bramkę po akcji w miejscu, gdzie właśnie jego brakowało - dodał trener Radomiaka.

Sporo działo się również w meczu z udziałem Chrobrego. Zespół Ivana Djurdjevicia zremisował 2:2 z Koroną w Kielcach. Przez blisko pół godziny gospodarze prowadzili 2:1, ale w samej końcówce do wyrównania doprowadził Maksymilian Banaszewski, który w polu karnym zwieńczył wznowienie z autu. - Po czerwonej kartce Mikołaja Lebedyńskiego drużyna nadal wierzyła, wykonaliśmy kilka dobrych zmian. Uważam, że jako sztab daliśmy opcję żeby uwierzyć w dobry wynik. To dla nas bardzo cenny punkt, a ważniejsza od niego jest siła wewnętrzna zespołu. W żadnym momencie nie było zawahań - podkreślił Djurdjević.

Mecz Radomiak Radom - Chrobry Głogów TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo wyłącznie w serwisie IPLA TV. Dostęp jest darmowy, ale bez komentarza i z jednej kamery. Relacja LIVE w GOL24.pl od godziny 17:00 - zapraszamy!