Radomiak Radom - ŁKS Łódź ONLINE. Podopieczni Galcy...

Radomiak Radom - ŁKS Łódź ONLINE. Podopieczni Galcy zrehabilitują się za ostatnią porażkę? Gdzie oglądać? TRANSMISJA TV NA ŻYWO [07.10.2023]

PKO Ekstraklasa, 11. kolejka
2023-10-07 12:30

Radomiak Radom

3

ŁKS Łódź

0

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy miłej soboty!

• Po przerwie reprezentacyjnej Radomiak Radom zagra u siebie z Koroną Kielce, natomiast ŁKS Łódź pojedzie do Poznania na pojedynek z Lechem.

• Christos Donis - 3
    • Michał Kaput - 3, (Jakub Snopczyński - bez oceny)
    • Edi Semedo - 4, (Frank Castaneda - 2)
    • Rafał Wolski - 4, (Lisandro Semedo - bez oceny)
    • Luis Machado - 4, (Leandro - bez oceny)
    • Pedro Henrique - 4, (Leonardo Rocha - bez oceny)

ŁKS Łódź

• Dawid Arndt - 3
    • Levent Gulen - 1, (Kamil Dankowski - 3)
    • Nacho Monsalve - 2
    • Marcin Flis - 1
    • Piotr Głowacki - 3
    • Michał Mokrzycki - 3
    • Adrian Małachowski - 2
    • Piotr Janczukowicz - 2, (Stipe Jurić - bez oceny)
    • Dani Ramirez - 2, (Anton Fase - 2)
    • Bartosz Szeliga - 2, (Adrien Louveau - 2)
    • Kay Tejan - 2, (Pirulo - 3)
  • Radomiak był dzisiaj lepszy pod każdym aspektem. Każdy kolejny mecz utwierdza, że beniaminek z Łodzi będzie miał ogromne problemy, by utrzymać się w PKO Ekstraklasie.

• Koniec meczu w Radomiu. Radomiak rozbija ŁKS Łódź 3:0!

• Christos Donis oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki rywali.

• Stipe Jurić wpadł z piłką w pole karne Radomiaka, ale jego uderzenie świetnie wybronił Albert Posiadała!

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej pięć minut.

• Kamil Dankowski z rzutu wolnego uderzył fatalnie.

• Pirulo faulowany blisko pola karnego Radomiaka. Będzie szansa na bramkę honorową.

• Natomiast Jakub Snopczyński zastąpił Michała Kaputa.

• Dwie ostatnie zmiany także w Radomiaku. Leandro pojawił się w miejsce Luisa Machado

• Ostatnia zmiana w szeregach gości. Stipe Jurić zmienił Piotra Janczukowicza.

• ŁKS wygląda na zespół całkowicie zrezygnowany. Wydaje się, że naprawdę ciężko będzie się utrzymać w lidze beniaminkowi.

• Szybki atak gospodarzy, ale fatalne podanie spowodowało łatwą stratę.

• Michał Mokrzycki znalazł się w polu karnym Radomiaka, ale uderzył niecelnie.

• Obraz gry nie ulega zmianie. Gospodarze utrzymują się przy piłce, a ŁKS czeka na własnej połowie co zrobi przeciwnik.

• Natomiast Lisandro Semedo pojawił się w miejsce Rafała Wolskiego.

• Dwie kolejne zmiany w Radomiaku. Leonardo Rocha zmienił Pedro Henrique

• Radomiak wrócił do rozgrywania piłki w środku pola. Po trzecim golu ŁKS chyba już całkowicie zrezygnował z ataków.

• Zmiana w Radomiaku Radom. Frank Castaneda zmienił Ediego Semedo.

• Luis Machado świetnie dośrodkował na głowę Ediego Semedo, a ten precyzyjnym uderzeniem podwyższył wynik meczu na 3:0!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Edi Semedo w odpowiedzi podwyższa na 3:0!!!

• Dobra wrzutka do Kamila Dankowskiego, który wpakował piłkę do bramki! Jednak arbiter dopatrzył się spalonego!

• Znakomite zagranie w pole karne Radomiaka do Pirulo, ten oddał mocny strzał, ale piłkę z linii bramkowej wybił jeden z obrońców!

• Zmiana w ŁKS-ie Łódź. Anton Fase zmienił Daniego Ramireza.

• Teraz gospodarze oddali rywalom piłkę, ale ci są bezradni i nie mają pomysłu jak zagrozić bramce rywala.

• Radomiak swoją grą w środku pola usypia rywali. Czasami jednak łatwo tracą piłkę w rozegraniu, ale rywale nie potrafią z tego skorzystać.

• Rafał Wolski wpadł w pole karne ŁKS-u, ale tam trójka rywali odebrała mu piłkę.

• Jan Grzesik świetnie dośrodkował na głowę Pedro Henrique, ale strzał gracza Radomiaka cudownie wybronił Dawid Arndt!

• Pedro Henrique faulowany na własnej połowie. Zaiskrzyło między nim, a rywalem, jednak arbiter ostudził zapędy obu graczy.

• Rafał Wolski odebrał piłkę w środku pola, ruszył na bramkę ŁKS-u, ale oddał fatalny strzał.

• Wrzutka z rzutu wolnego nie zagroziła bramce gospodarzy.

• Pirulo faulowany na połowie Radomiaka i będzie szansa dla gości na dobre dośrodkowanie.

• Radomiak wciąż naciska bramkę rywali. Obraz gry na razie się nie zmienia.

• Pedro Henrique oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował Dawid Arndt.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania!

• Natomiast Kamil Dankowski pojawił się w miejsce Leventa Gulena.

• Podwójna zmiana w ŁKS-ie. Adrien Louveau zmienił Bartosza Szeligę

• Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu w Radomiu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Radomiak jest zdecydowanie lepszy od przeciwnika, a z gry ŁKS-u ciężko wyciągnąć pozytywy. W drugiej połowie goście muszą zmienić wiele, by powalczyć o chociażby remis.

• Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy Radomiak prowadzi z ŁKS-em 2:0.

• Teraz Christos Donis oddał strzał z dystansu, ale zrobił to bardzo nieudanie.

• Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

• Radomiak ma całkowitą kontrolę nad spotkaniem. Gospodarze utrzymują się przy piłce i raz za razem niepokoją obronę rywali.

• Rafał Wolski ruszył lewą stroną boiska, ale dośrodkował fatalnie.

• Pedro Henrique ucierpiał po jednym ze starć.

• Jan Grzesik popędził prawą stroną boiska, wpadł w pole karne i przy próbie dośrodkowania trafił w Jana Grzesika, a piłka odbita od niego, wpadła do bramki ŁKS-u.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Radomiak prowadzi już 2:0 po bramce samobójczej Marcina Flisa!!!

• Levent Gulen ukarany drugą żółtą kartą, ale arbiter po konsultacji odwołał tę kartkę.

• Wymuszona zmiana w ŁKS-ie. Pirulo zmienił kontuzjowanego Kaya Tejana.

• Radomiak atakuje raz za razem, ale teraz Rafał Wolski łatwo stracił piłkę.

• Edi Semedo oddał mocny potężny strzał z dystansu, ale świetną paradą popisał się Dawid Arndt!

• Dośrodkowanie Rafała Wolskiego do Michała Kaputa, ten przyjął piłkę i oddał mocny strzał, ale futbolówka powędrowała tuż obok słupka.

• Pedro Henrique wpadł z impetem w pole karne gości, oddał mocny strzał, ale świetną interwencją popisał się Dawid Arndt!

• Levent Gulen ukarany żółtą kartką za faul w środku pola.

• Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego Rafała Wolskiego na głowę Pedro Henrique, a ten wpakował piłkę niemal w samo okienko bramki rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Pedro Henrique daje prowadzenie Radomiakowi!!!

• Dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, do piłki dopadł Pedro Henrique, ale jego uderzenie wybronił bramkarz gości.

• W ostatnich minutach więcej gry w środku pola, ale kibice widzą wiele niedokładności w poczynaniach obu ekip.

• Próba wrzutki z głębi pola w pole karne Radomiaka, ale piłka powędrowała na aut.

• ŁKS spokojnie rozgrywa piłkę na własnej połowie boiska, ale niewiele z tego wynika.

• Kolejna akcja gości lewą stroną boiska, ale nie udało się wywalczyć nawet rzutu rożnego.

• Dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne ŁKS-u zupełnie nieudane.

• Zakotłowało się w polu karnym ŁKS-u, ale gospodarze nie potrafili skorzystać z błędu obrońców i bramkarza.

• Prostopadłe podanie w okolice pola karnego gospodarzy, ale ŁKS łatwo stracił piłkę.

• Michał Mokrzycki świetnie zagrał w pole karne rywala do Piotra Głowackiego, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

• Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego, bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• W odpowiedzi dobra wrzutka w pole karne Radomiaka na głowę Kaya Tejana, ale ten uderzył niecelnie.

• Dobrze rozpoczyna ten mecz Radomiak. Teraz faul rywali na własnej połowie.

• Pierwsze dośrodkowanie w pole karne ŁKS-u, ale świetnie interweniował bramkarz gości!

• Zaczynamy sobotnie granie w PKO Ekstraklasie!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Radomiu. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto skład Radomiaka Radom:

• Tak prezentuje się zestawienie ŁKS-u Łódź:

• Po raz ostatni oba zespoły zmierzyły się ze sobą w Fortuna 1. Lidze w sezonie 2020/21. Na jesień w Radomiu gospodarze wygrali 1:0 po bramce z rzutu karnego Leandro, natomiast w rewanżu w Łodzi padł remis 1:1.

• Na niedomiar złego dla Radomiaka Radom, odpadli oni z rozgrywek Fortuna Pucharu Polski przegrywając z drugoligową Garbarnią Kraków 1:2. ŁKS Łódź swoje spotkanie z pierwszoligowym KKS-em Kalisz wygrał 3:2, ale również miał duże problemy. Wydaje się jednak, że te rozgrywki mogą być jak "kula u nogi" dla łódzkiego zespołu, bo raczej nie ma wielkich szans na sukcesy na tym polu.

• Natomiast ŁKS Łódź jest w jeszcze gorszej sytuacji. Beniaminek zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli i obecnie traci dwa "oczka" do bezpiecznej strefy. ŁKS w pięciu ostatnich meczach zdobył zaledwie jeden punkt remisując u siebie 2:2 z Jagiellonią Białystok. Dzisiaj naprzeciw staje ponownie mocniejszy rywal, ale beniaminek musi zacząć punktować, jeśli myśli o utrzymaniu w PKO Ekstraklasie.

• Oba zespoły nie prezentują najwyższej formy. Radomiak Radom ostatnie swoje spotkanie wygrał w połowie sierpnia z Wartą Poznań. Od tego momentu zaliczył cztery porażki i dwa remisy. Ostatni punkt drużyna z Radomia zdobyła trzy kolejki temu remisując u siebie z Puszczą Niepołomice 1:1. Dzisiaj naprzeciw staje idealny rywal, by wreszcie się przełamać.

• Stadion w Radomiu gotowy. Czas rozpocząć sobotnie granie w PKO Ekstraklasie!

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim spotkaniu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom zmierzy się na własnym obiekcie z ŁKS-em Łódź. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

Radomiak - ŁKS LIVE! Beniaminek przyjeżdża do Radomia

Radomiak - ŁKS LIVE! Beniaminek przyjeżdża do Radomia ©urszula lobaczewska / kurier poranny / polska press

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - ŁKS Łódź ONLINE. Podopieczni rumuńskiego szkoleniowca nie moga ostatniego czasu zaliczyć do udanych. Ostatni raz w najwyższej klasie rozgrywkowej wygrali w 5. kolejce z Wartą Poznań (3:2), a po drodze jeszcze przyszło odpadnięcie z Pucharu Polski z niżej notowaną Garbarnią Kraków. W ostatniej ligowej serii gier ulegli z kolei Rakowowi Częstochowa 0:3. Gdzie oglądać w TV i internecie? Zapraszamy na relację LIVE do GOL24! Pierwszy gwizdek o godz. 12:30.

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - ŁKS Łódź ONLINE

Radomiak Radom w sobotnim meczu przeciwko beniaminkowi ŁKS-owi Łódź będzie chciał w końcu się przełamać i po raz pierwszy od 5. kolejki z Wartą Poznań (3:2) wygrać spotkanie.

Od tego momentu "Radomiacy" zanotowali trzy ligowe porażki, remis z Piastem Gliwice (1:1) oraz klęskę z Garbarnią Kraków (1:2), przez którą odpadli już w I rundzie Pucharu Polski. Nic więc dziwnego, że po kolejnej, ostatniej ligowej porażce zaczęto się zastanawiać w Radomiu czy aby na pewno Constantin Galca powinien dalej trenować ekipę ze Struga.

- Przepraszam fanów, ale mamy krótką kadrę, małe możliwości jeśli chodzi o zawodników. Przychodziłem do Radomiaka w złym okresie. Prosiłem zarząd klubu, i dostałem obietnice, że wszystko się zmieni, że będą gruntowne zmiany. Prosiłem o wsparcie, ale tego nie otrzymałem. Nic się nie zmieniło. Nie nastąpiły te zmiany. Gdybym wiedział, że obietnice nie zostaną dotrzymane, to najprawdopodobniej bym odszedł
- przyznał po meczu z Rakowem trener Galca.

Ostatecznie postanowiono dać jeszcze rumuńskiemu szkoleniowcowi szansę na przepracowanie z zespołem kryzysu. Czy Rumun kredyt zachowania wykorzysta już w sobotę i w końcu pewnie rozgromi drużynę beniaminka?

Z kolei "Rycerze Wiosny" w trwającym sezonie radzi sobie jeszcze gorzej od Radomiaka. Podopieczni Kazimierza Moskala zamykają ligową tabele z dorobkiem zaledwie siedmiu "oczek". W trwającej kampanii zdołali wygrać tylko dwa razy z Koroną Kielce (2:1) oraz Pogonią Szczecin (1:0).

Dodatkowo po drodze zanotowali jeden remis z Jagiellonią Białystok (2:2), a reszta meczów padła łupem rywali.

Mecz Radomiak Radom - ŁKS Łódź w jedenastej kolejce poprowadzi sędzia Karol Arys z Szczecin. System VAR będą obsługiwać Szymon Marciniak oraz Tomasz Marciniak. Pomagać sędziemu głównemu mają w sobotnim spotkaniu asystenci w postaci Marka Arysa i Marcina Janawy.

Trener Radomiaka Radom, Constantin Galca: W przedmeczowym wywiadzie, powiedziałem, że naszym motywem na to spotkanie było wykorzystywanie swoich szans i ich tworzenie. Szybko stracony gol, spowodował że musieliśmy od początku grać nieco inaczej. Drugi gol straciliśmy po faulu i to wymusiło na nas, że zaczęliśmy grać na dwóch napastników i wtedy mecz się otworzył. Cały nasz plan, pokrzyżował początek meczu. Nie zgodzę się z tym, że staliśmy na boisku i nie wiedzieliśmy, co mamy robić. Mieliśmy swoje szanse w 1. połowie i wydaje mi się, że w tym okresie graliśmy na równi, z rywalami

Trener ŁKS-u Łódź, Kazimierz Moskal: W takich sytuacjach wszyscy mówią, że trzeba być razem. To oczywiste. Ale ja myślę, że w takich sytuacjach powinniśmy być sobą. Niezależnie od tego czy wygrywam mecz, czy przegrywam. Działanie w emocjach, pod wpływem negatywnych emocji. Szukamy rozwiązań, pojedziemy po trzy punkty do Radomia. Nasi rywale też liczą na zwycięstwo

Nie zagrają w meczu Radomiak - ŁKS:
Radomiak: Roberto Alves, Raphael Rossi (urazy)
ŁKS: Jakub Letniowski

Radomiak Radom - ŁKS Łódź TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport, na kanale Canal+Sport 3. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Komentuje duet Marcin Rosłoń - Mateusz Rokuszewski. Relacja LIVE od godziny 12:30 w GOL24 - zapraszamy!