• Hubert Tomalski - 3 (Kamil Zapolnik - bez oceny)
    • Mateusz Cholewiak - 2 (Michał Koj - bez oceny)
    • Muris Mesanović - 3
  • KONIEC MECZU!!!

Radomiak remisuje z Puszczą Niepołomice 1:1! Dużo emocji w Radomiu, ale ostatecznie dwie bramki tylko ujrzeliśmy przy Struga. Dziękuję za uwagę!

• Koj za Cholewiaka!

• Oliwier Zych ukarany!

• Zagranie Semedo do Henrique, który nie zdołał zmieścić piłki w siatce. Brazylijczyk obok bramki!

• Pięć minut doliczonych przez arbitra!

• Blisko z rzutu wolnego Zapolnik, ale opanowali sytuację gracze Radomiaka!

• Tomalski schodzi, Zapolnik wchodzi!

• Fauluje obrońca puszczy. Radomiak ma stały fragment gry!

• Edi Semedo spróbował zaskoczyć Zycha, ale młody Polak czujny!

• Ostra gra. Roman Jakuba z żółtą kartką!

• Jordan Majchrzak z żółtkiem!

• Machado schodzi, wchodzi Leonardo Rocha!

• Wielka wrzawa na stadionie bo wchodzi ulubieniec trybun - Leandro. Zastąpi Rafała Wolskiego!

• Semedo zagrał kapitalnie w pole karne, ale Sołowiej na posterunku! Tylko rzut rożny!

• Tomalski do Majchrzaka, ale panowie się nie zrozumieli. Obrońcy Radomiaka wybijają na rzut rożny!

• Dośrodkowanie gości, ale pewnie Posiadała łapie piłkę!

• KAPITALNA SZANSA BENIAMINKA!!!!

Posiadała najpierw obronił strzał napastnika Puszczy, a potem doszedł Bartłomiej Poczobut do obitej piłki przez bramkarza i mając pusta bramkę FATALNIE przestrzelił!

• Żółta kartka dla Mateusza Cichockiego!

• Próba strzału Abramowicza z dystansu, ale strzał zablokowany

• Kapitalna kontra Radomiaka, ale czujny Roman Jakuba, który o mały włos nie stracił piłki. Jednak Ukrainiec dopadł pierwszy do tej piłki i ją wybił!

• Artur Siemaszko wchodzi, schodzi Mesanović!

• Schodzi Jakub Bartosz, wchodzi Jordan Majchrzak

• Zmiana w Radomiaku! Lisandro Semedo schodzi, wchodzi Edi Semedo!

• Pierwsza żółta kartka dla strzelca pierwszego gola w tym meczu! Sołowiej ukarany!

• Semedo cierpi na murawie po starciu z jednym piłkarzem gości. Chyba będzie potrzebował zmiany....

• Tempo jest niesamowite, piłka chodzi z jednej do drugiej bramki. Kapitalny mecz w Radomiu!

• Próba szybkiego wyjścia Rafała Wolskiego, ale szybszy obrońca Puszczy!

• BŁYSKAWICZNA ODPOWIEDZ RADOMIAKA!!!!!!!!!!

Pedro Henrique po zagraniu Semedo wpakował piłkę do pustej bramki Puszczy Niepołomice. Łukasz Sołowiej po zdobyciu gola się zdrzemnął i mamy remis!!!!!

• GOOOOOL DLA PUSZCZY!!!!

Łukasz Sołowiej z najbliższej odległości pakuję piłkę po stałym fragmencie gry!

• ALEŻ SZANSA!!!!

Uderzenie piętą Machado, ale przytomny Zych to obronił!

• Zaczynamy drugą połowę!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Dużo szans Radomia, niewykorzystany karny Rafała Wolskiego, bezradna Puszcza - tak można podsumować to co działo się w pierwszej odsłonie spotkania!

• Kontra Radomiaka, ale Machado traci piłkę!

• Minuta doliczona!

• Za lekkie zagranie Jakuba do Zycha i ten musiał szybko reagować! Ostatecznie wybił piłkę

• Kaput kapitalnie opanował piłkę przed polem karnym, ale strzał niecelny. Sam zamysł bardzo fajny, uderzenie z woleja, ale nad bramką!

• Kontra Puszczy szybko zakończona i akcja w drugą stronę!

• Za wysokie dośrodkowanie w wykonaniu Semedo i na dodatek niecelne. Od bramki Zych!

• Szybka akcja Semedo, ale ten za mocno sobie wypuścił piłkę, którą złapał Zych!

• Atak prawą flanką Radomiaka, ale Puszcza powstrzymuję Grzesika i wznowi od autu!

• Henrique z genialną szansą, ale minimalnie obok bramki!

• Kolejne dośrodkowanie Semedo, ale nikt nie zdołał tej sytuacji wykorzystać i obrońca wybija!

• Przeciągnięte dośrodkowanie nad Zychem, ale nie było nikogo na zamknięcie - nadal 0:0!

• Uderzenie Wolskiego z półwoleja, ale tylko trafił w boczną siatkę. Niesamowita dominacja Radomiaka - tylko gola brakuje do szczęścia!

• Dobry moment dla Radomiaka, nie dopuszczają Puszczy do piłki. Podopieczni Galcy w 100% dominują w ostatnich minutach!

• Ładne rozegranie piłkarzy gospodarzy, ale Abramowicz strzelił Panu Bogu w okno i nie ma gola!

• NIEPRAWDOPODOBNE!!!!

Kapitalne dośrodkowanie Semedo i Cichocki pomylił się o kilka centymetrów. Bramka dla Radomiaka wisi w powietrzu, ale Zych zaczarował chyba swój strzeżony prostokąt!

• NIE MA GOLA!!!!

Zych idealnie wyczuł gdzie uderzy Kozieniczanin i nie ma bramki! Kibice przy Struga zawiedzeni!

• RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!

Tomalski faulował Rafała Wolskiego. Kozieniczanin padł na ziemię i jedenastka dla gospodarzy!

• Mocne wejście w obrońcę Radomiaka i gospodarze od wolnego!

• Henrique teraz po drugiej stronie miał kapitalną okazję. Pokusił się o strzał, ale bardzo niecelny i nadal 0:0. Obok bramki Brazylijczyk!

• Dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu przyjezdnych, ale Posiadała bez problemów łapie piłkę i w posiadaniu gospodarze!

• Akcja zakończona strzałem na bramkę gospodarzy! Jan Grzesik jednak nad bramką!

• Długie podanie gospodarzy, ale łatwiutka piłka dla Zycha. Puszcza od bramki!

• Cestor kapitalne długie podanie do skrzydłowego Radomiaka i będzie tylko rzut rożny po tym jak ten nabił obrońcę!

• Za mocne zagranie Puszczy i Posiadała od bramki!

• Przewinienie na zawodniku gospodarzy. Radomiak od rzutu wolnego pod swoją bramką!

• Seria crossowych podań ze strony Puszczy! Ładne rozegrania podopiecznych Tułacza i mają rzut rożny!

• Radomiak z kapitalnymi szansami na bramkę!

Kilkukrotnie zawodnicy klubu z Radomia w jednej sytuacji mieli parę dogodnych okazji na oddanie strzału. Za każdym razem jednak na linii strzałów stawali obrońcy Puszczy. Trzeba przyznać dobry moment to był dla gospodarzy! Ożywili się kibice

• Przewinienie Bartosza, nieprzepisowo zatrzymywał swojego przeciwnika. Radomiak od stałego fragmentu gry!

• Craciun po stałym fragmencie gry kapitalnie główkował, ale pomylił się o zaledwie parę centymetrów. NIE MA GOLA!

• ALEŻ SZANSA PUSZCZY!!!

Kapitalne podanie Tomalskiego, ale napastnik nie zdołał umieścił piłki w bramce. Obrońca Radomiaka wyjaśnia sytuację! Tylko rzut rożny!

• Teraz Semedo z Radomiaka odczuł trudy tego spotkania i po ostrym zagraniu pomocnika przyjezdnych wył z bólu!

• Craciun ucierpiał w walce o piłkę, ale Radomiak dalej w rozegraniu!

• Za mocne zagranie Rafała Wolskiego i od bramki bramkarz Puszczy!

• Pierwszy rzut wolny dla Puszczy. Nie zdecydowali się jednak na bezpośrednie dośrodkowanie, ale wywalczyli i tak potem rzut rożny po krótkim rozegraniu!

• Cestor tak wyprowadzał piłkę, że Radomiak traci ją i przyjezdni odzyskują jej posiadanie

• Strata piłki i Radomiak z autu

• Puszcza spokojnie rozgrywa piłkę, piłkarze Tułacza starają się wypracować jakąś przewagę

• Pierwsze kopnięcie należało do przyjezdnych! Zaczynamy!

• Piłkarze już na boisku. Czekamy na losowanie stron i będziemy mogli zaczynać, miejmy nadzieję wielki sobotni spektakl w samo południe!

Z tej strony Jakub Jabłoński, kłaniam się nisko!

• Mecz Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice w dziewiątej kolejce poprowadzi sędzia Marcin Szczerbowicz z Olsztyna. System VAR będą obsługiwać Szymon Marciniak oraz Tomasz Marciniak. Pomagać sędziemu głównemu mają w sobotnim spotkaniu asystenci w postaci Marek Arys i Michał Obukowicz.

• Nie zagrają w meczu Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice:

• Radomiak: Raphael Rossi (żółte kartki + kontuzja), Roberto Alves (uraz)
    • Puszcza: Jakub Serafin, Konrad Stępień (żółte kartki), Kewin Komar (kontuzja)
  • Skład Puszczy Niepołomice

• Zespół Tomasza Tułacza z kolei plasuje się w dolnej części tabeli tuż nad strefą spadkową. Beniaminek do tej pory na osiem spotkań wygrał zaledwie dwa razy ze Stalą Mielec (1:0) oraz z ŁKS-em Łódź (2:1). Z kolei aż pięć meczów z udziałem drużyny z Niepołomic padło łupem rywali i beniaminek wcale nie zapunktował. Po drodze jeszcze był wspomniany, sensacyjny remis z Legią Warszawa 1:1.

• Skład Radomiaka Radom

• Sobotni maraton czterech spotkań w ramach 9. kolejki PKO Ekstraklasy zaczynamy w Radomiu gdzie już za 25 minut Radomiak zmierzy się z Puszczą Niepołomice.

Beniaminek prowadzony przez Tomasza Tułacza w sobotnie południe przyjedzie do Radomia rywalizować z tamtejszym Radomiakiem. Jak sobie poradzi w starciu z podopiecznymi Constantina Galcy?

• Drużyna gospodarzy z Radomia w sobotnim spotkaniu z Puszczą Niepołomice będzie szukać pewnego rodzaju przełamania, gdyż ostatni raz podopieczni Constantina Galcy wygrali w 5. kolejce przeciwko Warcie Poznań (3:2) przy wsparciu własnych kibiców w Radomiu. Następne spotkania dla drużyny z mazowieckiego nie były szczególnie udane.

Radomiak - Puszcza LIVE! Kolejne ligowe emocje przy Struga!

Radomiak - Puszcza LIVE! Kolejne ligowe emocje przy Struga! ©adam jastrzebowski

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE. Beniaminek prowadzony przez Tomasa Tułacza w sobotnie południe przyjedzie do Radomia rywalizować z tamtejszym Radomiakiem. Jak sobie poradzi w starciu z podopiecznymi Constantina Galcy? Gdzie oglądać mecz Radomiak - Puszcza? Pierwszy gwizdek w sobotę o godz. 12:30.

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice ONLINE

Drużyna gospodarzy z Radomia w sobotnim spotkaniu z Puszczą Niepołomice będzie szukać pewnego rodzaju przełamania, gdyż ostatni raz podpieczni Constantina Galcy wygrali w 5. kolejce przeciwko Warcie Poznań (3:2) przy wsparciu własnych kibiców w Radomiu. Następne spotkania dla drużyny z mazowieckiego nie były szczególnie udane.

Od tamtego czasu przegrała ze Stalą Mielec (0:2) oraz z Jagiellonią Białystok (2:3). Dodatkowo po drodze jeszcze zanotowała remis z Piastem Gliwice (1:1).

Po ostatnich spotkaniach zespół rumuńskiego trenera plasuje się dokładnie na 10. miejscu z dorobkiem dziesięciu punktów po ośmiu meczach. Dotychczas łącznie zanotował trzy zwycięstwa, jeden remis oraz aż cztery porażki. Jak będzie tym razem w starciu z beniaminkiem, który potrafił urwać punty nawet takiej Legii Warszawa?

- To jest nieprawdopodobne uczucie. Myślę, że dokonaliśmy czegoś niemożliwego dla wielu, wielu obserwatorów. Pracowaliśmy na to wspólnie tyle lat. Bycie w ekstraklasie, dla takiego niewielkiego klubu jak Puszcza, to jest coś niesamowitego. Ale się zdarzyło. To pokazuje, że ci niekoniecznie wielcy, mogą i potrafią oraz są skuteczni w tym, co robią. Słowa uznania dla moich zawodników
- mówił trener Puszczy Niepołomice, Tomasz Tułacz w rozmowie z Polsatem Sport po meczu z Legią.

Constantin Galca, trener Radomiaka: Dużo straciliśmy piłek, jeśli chodzi o przejście z obrony do ataku i z ataku do obrony i przez to byliśmy zamknięci w środku pola. Muszę, jednak przyznać, że moi podopieczni starali się dobrze funkcjonować. Mimo wszystko staraliśmy się wygrać to spotkanie

Tomasz Tułacz, trener Puszczy: To był bardzo ciężki, trudny mecz. Chcę pochwalić graczy za bardzo dobrą pierwszym połowę meczu. Za realizację założeń, ogromną determinację w dążeniu do tego, co mieliśmy zaplanowane. No minus był początek drugiej połowy. Uczulaliśmy się na to, że ŁKS wyjdzie z szatni zdeterminowany. Bramka szybko stracona i potem zastój, ale bardzo mnie cieszy odpowiednia reakcja na na wydarzenia boiskowe przez zespół. Strzelona druga bramka i są punkty. Bardzo ciężko wywalczone, dlatego podwójnie smakują

Nie zagrają w meczu Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice:
Radomiak: Raphael Rossi (żółte kartki + kontuzja), Roberto Alves (uraz)
Puszcza: Jakub Serafin, Konrad Stępień (żółte kartki), Kewin Komar (kontuzja)

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Komentuje duet Filip Surma - Mateusz Rokuszewski. Relacja LIVE od godziny 12:30 w GOL24 - zapraszamy!