Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE. Ostatni mecz 23....

Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE. Ostatni mecz 23. kolejki Ekstraklasy. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Rafał Wolski - 3 (Jardel - 3)
    • Luis Machado - 3 (Krystian Okoniewski - bez oceny)
    • Leonardo Rocha - 4 (Bruno Jordao - bez oceny)

Stal Mielec

• Mateusz Kochalski - 4
    • Bert Esselink - 3
    • Mateusz Matras - 4
    • Marco Ehmann - 3
    • Krystian Getinger - 3
    • Matthew Guillaumier - 3 (Ion Gheorghe - 3)
    • Piotr Wlazło - 3
    • Alvis Jaunzems - 2 (Łukasz Gerstenstein - 4)
    • Igor Strzałek - 2 (Koki Hinokio - 3)
    • Maciej Domański - 3 (Mateusz Stępień - bez oceny)
    • Kai Meriluoto - 2 (Łukasz Wolsztyński - 3)
  • +4' Koniec meczu! Radomiak Radom zgarnia pierwszy komplet punktów w tym roku, pokonując Stal Mielec (2:1)

Maciej Kędziorek, trener gospodarzy, może w dobrym nastroju jechać jutro na kurs trenerski, gdzie powalczy o UEFA Pro.

• +3' Gospodarze mądrze oddalają grę od własnego pola karnego. Utrzymują się przy piłce blisko narożnika boiska.

• Patent na wygraną znamy, dośrodkowania i głową strzelamy

• +1' Vagner Dias przejmuje piłkę boisko swojego pola karnego i pognał lewym skrzydłem. Został powstrzymany przed linią środkową, ale zyskał aut. Zachęcił też kibiców Radomiaka do wzmożonego dopingu.

• Jarosław Przybył dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

• Krystian Getinger wrzuca na bliższy słupek do Berta Esselinka, który miał za za zadanie "przedłużyć" za siebie. Nie powiodła mu się ta sztuka.

• Łukasz Gerstenstein zablokowany na prawej stronie. Wywalczył rzut rożny.

• Bruno Jordao upomniany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Mateusz Stępień zmienia Macieja Domańskiego.

• Bert Esselink pojawił się na "dziewiątce". Dostaje piłkę na linii 16. metra, ale odrobinę za bardzo mu odskoczyła. Faulował, chcąc ją odzyskać.

• [WIDEO] GOLE MATEUSZA MATRASA (1:1) I LEONARDO ROCHY (1:1

• Kontra Radomiaka. Bruno Jordao dostaje piłkę na prawej stronie i chciał od razu posłać ją do środka. Nie pozwolił na to Mateusz Matras.

• Bruno Jordao zmienia Leonardo Rochę.

• Krystian Getinger wrzuca na środek pola karnego, gdzie górował Leonardo Rocha. Przydał się przed własną bramką

• Mielczanie dążą do remisu. Wywalczyli rzut rożny.

• Jardel był blisko przejęcia piłki ok. 25. metr od bramki rywala. W porę zorientował się Bert Esselink.

• Krystian Okoniewski zmienia Luisa Machado.

• Luis Machado pognał prawą stroną, radząc sobie z Ionem Gheorghe'em. Chciał sam zakończyć akcję strzałem, ale traci piłkę na linii 16. metra. A po lewej stronie stał niepilnowany Vagner Dias, który nie krył złości.

• Christos Donis wybija piłkę szczupakiem z własnego pola karnego. I jeszcze rzut rożny. Dwukrotnie piłkarze Macieja Kędziorka blokują też dośrodkowania Krystiana Getingera.

• 7 070 widzów w Radomiu na meczu Radomiaka ze Stalą wieńczącym 23. kolejkę PKO Ekstraklasy.

• Kolejny korner dla gospodarzy. Z pierwszą próbą poradzili sobie obrońcy Stali, ale okazję do poprawki miał Jan Grzesik. Wrzuca dokładnie na 7. metr, skąd strzał głową Luki Vuskovicia w stronę prawego rogu zbija wyciągnięty jak struna Mateusz Kochalski!

• Łukasz Wolsztyński zmienia Kaia Meriluoto.

• Mocne dośrodkowanie z lewego narożnika. Mateusz Kochalski zdecydowanie piąstkuje.

• Koki blokuje strzał. Radomiak ma rzut rożny.

• Z Bertem Esselinkiem wszystko jest w porządku. Może grać dalej.

• Przerwa w grze. Vagner Dias główkuje z kilku metrów w stronę bramki, ale trafia w Berta Esselinka. Defensor Stali przez moment nie podnosił się z murawy.

• ... a za Rafała Wolskiego melduje się Jardel.

• Vagner Dias zmienia Lisandro Semedo...

• Radomiak Radom - Stal Mielec 2:1

• 18 Strzały 2
    • 7 Strzały celne 1
  • Fenomenalna odpowiedź gospodarzy!!!

Luis Machado urwał się prawą stroną, po czym wrzuca idealnie w pole karne. Tam zdecydowanie wyżej od obrońców Stali wyskoczył Leonardo Rocha, który mocnym uderzeniem głową skierował piłkę do siatki przy prawym słupku!

• GOL DLA RADOMIAKA! GOL LEONARDO ROCHY!!!

• Gospodarze wybijają piłkę przed pole karne po dośrodkowaniu z lewego narożnika. Dopada do niej Łukasz Gerstenstein, który uderza wolejem w stronę bramki, ale po drodze odbiła się od nogi Mateusza Matrasa i zatrzepotała w siatce, mijając złapanego na wykroku Filipa Majchrowicza!

• REMIS W RADOMIU! GOL MATEUSZ MATRASA!!!

• Rzut rożny dla Stali po interwencji obrony.

• Dzisiaj ta broń też wypaliła

• Leonardo Rocha nie opanował (wydawałoby się) prostej piłki ok. 25 metrów od bramki Stali. Jęk zawodu na trybunach.

• Ion Gheorghe chciał mocnym prostopadłym zagraniem uruchomić kolegę lewą stronę. Dobrze ustawił się Jan Grzesik, który "przeciął" podanie

• Krystian Getinger pojawił się niespodziewanie w środku pola. Podcinką zagrywa w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie poszedł za akcją

• Zupełnie nieudany strzał Luisa Machado z linii 16. metra. Sporo brakowało mu do celu.

• Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gospodarzy.

• Po chwili strzał Kokiego Hinokio w stronę bliższego rogu zbija na korner Filip Majchrowicz!

• Łukasz Gerstenstein miał sporo miejsca na prawej stronie. Zbiega w stronę pola karnego, po czym wrzuca na środek "szesnastki". Tam "czyści" Luka Vusković.

• Gospodarze ruszyli do kontry w postaci dalekiego zagrania na wolne pole. Zdecydowanie bliżej do piłki miał Mateusz Kochalski.

• Niezłe dośrodkowanie Macieja Domańskiego na 7. metr. Sytuację zdecydowaną główką wybija Raphael Rossi.

• Przerwa w grze. Rafał Wolski podciął Mateusza Matrasa na lewej stronie. Rzut wolny z ok. 30 metrów od bramki.

• ... Łukasz Gerstenstein wchodzi za Alvisa Jaunzemsa...

• Drugą połowę zaczyna Radomiak! Maciej Kędziorek zostawił tę samą "jedenastkę".

• ... a za Matthew Guillaumiera melduje się Ion Gheorge.

• Potrójna zmiana w przerwie: Koki HInokio wchodzi za Igora Strzałka...

• Wracamy do Radomia, gdzie dobiega końca przerwa w meczu Radomiak - Stal wieńczącym 23. kolejkę PKO Ekstraklasy. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą "tylko" jedną bramką.

Co nas czeka po zmianie stron?

• Niestety wystawiłem się teraz w tym momencie na szyderę ze strony zespołu, że lepiej idzie mi gra rękoma, aniżeli nogami. Bardzo oczekiwaliśmy [przełamania], zwłaszcza w tym nowym roku po paśmie niepowodzeń. Na tę pierwszą bramkę cieszymy się, że udało się strzelić. Nie cieszymy się, że po raz kolejny nie udało się strzelić bramki z rzutu karnego. Mam nadzieję, że w drugiej połowie przechylimy ponownie szalę na swoją korzyść w postaci zdobyczy bramkowych i - co najważniejsze - zachowamy zerowy dorobek z "tyłu".

W drugiej połowie musimy być z takimi cechami, które cechowały nas w pierwszej połowie, a mianowicie determinacja nie może spaść poniżej pewnego poziomu. Wigor, który jest w naszych poczynaniach bardzo widoczny, zapał i poświęcenie. No to są najważniejsze cechy ku temu, żeby cieszyć się ze zwycięstwa po końcowym gwizdku.

- powiedział w przerwie (niezwykle barwnie) Dawid Abramowicz, obrońca Radomiaka Radom

- powiedział barwnie w przerwie Dawid Abramowicz, obrońca Radomiaka Radom.

• +4' Koniec pierwszej polowy. Radomiak Radom prowadzi ze Stalą Mielec po bramce Luki Vuskovicia. Prowadzenie byłoby wyższe, ale Mateusz Kochalski obronił rzut karny egzekwowany przez Leonardo Rochę.

• +4' Strzał Luisa Machado z lewej strony pola karnego w stronę dalszego rogu został zablokowany. Kontra Stali została przerwana w sprytny sposób przez defensywę "Zielonych".

• +3' Lisandro Semedo znalazł się na "dziewiątce" i od razu kierowane było do niego podanie. Uprzedził go wybiegający z bramki Mateusz Kochalski.

• +2' Luizao przerywa atak Stali prawą stroną. Najszybciej dobiegł do piłki i wycofał do obrońców.

• Jarosław Przybył dolicza 4 minuty do pierwszej polowy.

• Nieudany atak Radomiaka. Mateusz Kochalski wznawia grę z "piątki".

• [WIDE] 36' OBRONIONY RZUT KARNY

• Marco Ehmann upomniany żółtą kartką za faul. Po raz 8. w tym sezonie ogląda kartkę i nie zagra w następnej kolejce z Ruchem Chorzów (niedziela, 10 marca godz. 12:30).

• Christos Donis decyduje się na strzał z dystansu z ok. 20 metrów (na wprost bramki). Mateusz Kochalski podbija piłkę w siatkarskim stylu i spokojnie łapie.

• Luka Vusković został w polu karnym gości po stałym fragmencie gry. Ruszył do prostopadłego podania i z ostrego kąta uderza w boczną siatkę!

• Luis Machado zameldował się na lewej stronie. Ograł Marco Ehmnanna, ale nie miał dalszej koncepcji na ciąg dalszy akcji.

• Dośrodkowanie z prawego narożnika w pole karne i POPRZCZKA ratuje gości przed utratą gola!

• Mateusz Kochalski "zostawił" stopę na linii i paruje strzał Leonardo Rochy Mateusz Kochalski broni rzut karny

• MATEUSZ KOCHALSKI PARUJE STRZAŁ LEONARDO ROCHY!!!

Sygnalizowany strzał napastnika Radomiaka w środek bramki! Mateusz Kochalski odbija do boku i dobitka mija dalszy słupek! Jest "tylko" rzut rożny!

• RZUT KARNY DLA RADOMIAKA!!!

• Jarosław Przybył sprintem ruszył do monitora VAR i ogląda tę sytuację!Ręka Krystiana Getingera

• Sędzia Jarosław Przybył czeka na komunikat z wozu VAR. Otoczyli go zawodnicy obu drużyn.

• Mocne zagranie na prawą stronę do Lisandro Semedo. Ten przy linii bocznej został zablokowany przez Krystiana Getingera! Sęk w tym, że piłka trafiła w rękę kapitana Stali!

• Gospodarze wyszli z opresji i chcieli ruszyć z kontrą. Matthew Guillaumier w zapaśniczym stylu powstrzymał rozpędzającego się Rafała Wolskiego. Żółta kartka.

• Jan Grzesik upomniany żółtą kartką za ostre wejście w Igora Strzałka. To czwarte "żółtko" obrońcy Radomiaka w tym sezonie, więc nie zagra na otwarcie 24. kolejki z Piastem Gliwice (piątek 8 marca, godz. 18).

• Przerwa w grze. Christos Donis dostał piłką tam w czułe miejsce. Przez moment jest poza boiskiem.

• [WIDEO] 17' GOL LUKI VUSKOVICIA (1:0)

• ... i wrzuca mocno na Luki Vuskovicia. Ten przedłuża za siebie, skąd główkował Jan Grzesik. Pomylił się dość wyraźnie.

• I jeszcze jeden korner. Mielczanie nerwowo wybijają na aut. Dawid Abramowicz bierze piłkę...

• Mocne dośrodkowanie w okolice lewego narożnika pola bramkowego do Leonardo Rochy! Piłka po jego strzale głową obija bliższy słupek!

• W odpowiedzi atak Radomiaka. Matthew Guillaumier blokuje strzał; rzut rożny.

• Dośrodkowanie z lewej strony w centralną część "szesnastki" do Kaia Meriluoto. Nawet przy wzroście Leonardo Rochy nie sięgnąłby piłki.

• Goście w średnim pressingu. Po przejęciu piłki Alvis Jaunzems odważnie i optymistycznie ruszył na trzech rywali. Ci poradzili sobie z Łotyszem bez problemu.

• Stal dąży do szybkiego wyrównania. Wywalczyli stały fragment gry z lewej strony, ale nie udało się stworzyć zagrożenia pod bramką Filipa Majchrowicza. Dodatkowo był faul w ofensywie.

• To pierwsza bramka Radomiaka w tym roku i zarazem pierwsza Luki Vuskovicia na boiskach PKO Ekstraklasy Luka Vusković

• Do trzech razy sztuka!!!

Daleki wyrzut Dawida Abramowicza w pole karne, gdzie najwyżej wyskoczył Luka Vuskovi. Ten uderzeniem głową posyła piłkę w kozioł i do siatki przy prawym (dalszym) słupku! Mateusz Kochalski był bezradny!

• GOL DLA RADOMIAKA! STRZELCEM LUKA VUSKOVIĆ!!!

• Od kilku minut przewaga piłkarzy Macieja Kędziorka jest niemal miażdżąca. Na razie nie są w stanie tego wykorzystać. Tak i było teraz - nikt nie sięga piłki po wyrzucie Dawida Abramowicza.

• Złe wybicie Mateusza Kochalskiego. Piłkę przejmuje Lisandro Semedo, który wrzuca w "szesnastkę" zbyt wysoko nawet dla Leonardo Rochy.

• Leonardo Rocha zgrywa piłkę do prawej strony, gdzie był Luis Machado. Jego strzał mija bramkę Stali w bezpiecznej odległości.

• Rzut wolny dla Stali z prawej strony. Do dośrodkowania Macieja Domańskiego wyszedł do piąstkowania Filip Majchrowicz, ale uprzedził go... Raphael Rossi, główkując do boku. Sędzia dopatrzył się jeszcze pozycji spalonej.

• Ważny punkt zespołu

• Igor Strzałek próbował przedrzeć się środkiem w pole karne. Bez problemu poradzili sobie z obrońcy Radomiaka.

• Lisandro Semedo jeszcze ucierpiał w starciu z rywalem po oddanym strzale. Gospodarze nie mają jednak rzutu wolnego; przez moment grali w "dziesiątkę".

• Po chwili Lisandro Semedo zdecydował się na indywidualną akcję Zbiega z prawej strony do środka, gubiąc Berta Essenlinka, i uderza płasko w stronę prawego dolnego rogu. Mateusz Kochalski spokojnie broni.

• Lisandro Semedo znalazł trochę miejsca na prawej flance. Wrzuca na bliższy słupek, gdzie najszybszy był jednak Mateusz Kochalski.

• Po dalekim wyrzucie mielczanie wybijają przed pole karne. Strzał z dystansu blokuje Marco Ehmann.

• Nie wyszło prawą, to gospodarze zaatakowali lewą stroną. Wywalczyli aut.

• Podanie nie dociera do Kaia Meriluoto i z kontrą ruszyli piłkarze Radomiaka. Rafał Wolski "skleił" piłkę w środku pola, zgubił rywala i po tym jak zbiegł do prawej strony, zagrał prostopadłe do Lisandro Semedo. Ten był na spalonym.

• Z kontrą prawą stroną wyszli piłkarze Kamila Kieresia. Wywalczyli aut na wysokości "szesnastki" gospodarzy.

• Christos Donis wrzuca na środek pola karnego, skąd główkował niepilnowany Luka Vusković. Stojący przed bramką Krystian Getinger wybija do boku.

• Rzut wolny dla Radomiaka z prawej strony. "Cięte" dośrodkowanie na dalszy słupek do Luki Vuskovicia, który nie sięgnął piłki. Po chwili Krystian Getinger wybija za linię końcową, uprzedzając rywala.

• Mocne, górne zagranie od obrony przed pole karne do Luisa Machado. Wyżej wyskoczył Bert Esselink, który spokojnie zgrywa głową do boku, gdzie był Marco Ehmann.

• Wyskoki doskok Dawida Abramowicza. Przecina podanie do Macieja Domańskiego, ale nie utrzymał piłki w boisku.

• Na gwizdek Jarosława Przybyła ze środka zaczynają piłkarze Stali!

• Kapitanami są Raphael Rossi i Krystian Getinger. Radomiak - Stal

• Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania.

• W rundzie jesiennej Stal wygrała u siebie z Radomiakiem (2:0). Bramki w pierwszej połowie strzelili Bert Esselink i Łukasz Gerstenstein.

Jak będzie dzisiaj?

• Skład Stali Mielec

• Stal Mielec to jedna z największych rewelacji rundy wiosennej w Ekstraklasie. Drużyna trenera Kieresia w 2024 nie przegrała żadnego meczu. Wygrane z Puszczą, Śląskiem i ŁKS-em pozwoliły awansować na 8. miejsce w tabeli. Stal ma tylko sześć "oczek" mniej niż Legia Warszawa, a dodajmy, że po poniedziałkowym meczu strata może się zmniejszyć.

• Skład Radomiaka Radom

• Radomiak Radom rundę wiosenną w Ekstraklasie zaczął bardzo słabo. Na początek porażka 0:6 z Cracovią, a następnie 0:4 z Pogonią Szczecin. Tydzień temu podopieczni trenera Kędziorka zremisowali bezbramkowo z Wartą Poznań. To oznacza, że "Zieloni" w trzech meczach jeszcze nie strzelili gola. Może przyłamanie przyjedzie w starciu ze Stalą Mielec.

• ... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dobry wieczór, kłaniam się nisko!

• 23. kolejkę PKO Ekstraklasy zamykamy w Radomiu, gdzie już za 25 minut Radomiak zmierzy się ze Stalą Mielec. W poprzedniej kolejce gospodarze wreszcie mogli dopisać zdobycz punktową w tym roku kalendarzowym, ale muszą jak najszybciej oddalić się od strefy spadkowej. Obecnie przewaga nad Koroną Kielce i otwierającą "czerwoną strefę" Puszczą Niepołomice wynosi zaledwie 3 "oczka".

Mielczanie zaś są na fali wznoszącej. W 4 ostatnich spotkaniach drużyna prowadzona przez Kamila Kieresia zainkasowała aż 10 punktów, pokonując m.in. na wyjeździe Śląsk Wrocław. W przypadku wygranej w Radomiu mielczanie mogą zamienić się miejscami z 8. Górnikiem Zabrze. Jest zatem o co grać.

Spotkanie Radomiak - Stal poprowadzi Jarosław Przybył...

©Pawel Relikowski / Polska Press

Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE. To ostatni mecz 23. kolejki Ekstraklasy. Czy ekipa "Zielonych" w końcu strzeli pierwszą bramkę na wiosnę? Gdzie oglądać spotkanie Radomiak Radom - Stal Mielec na żywo w telewizji? Sprawdź, gdzie stream online. Pierwszy gwizdek w poniedziałek o godz. 19:00. Zapraszamy do relacji LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Stal Mielec ONLINE

Maciej Kędziorek, trener Radomiaka: - Pracowaliśmy wreszcie na boiskach trochę lepszych, niż to miało miejsce dotychczas, co również nie jest bez znaczenia. Wszyscy są zdrowi, mamy dodatkowo do dyspozycji jeszcze jednego napastnika, bo wraca Leonardo Rocha. Podczas ostatniego tygodnia próbowaliśmy zmniejszyć nałożoną na Michała Kaputa karę, ale niestety się nie udało. Poza nim nie będzie jeszcze Gabriela Kobylaka. Pozostali wszyscy są gotowi, żeby w poniedziałek walczyć z zespołem z Mielca.

Kamil Kiereś, trener Stali Mielec: - Czasem drużyny mają słabsze momenty, ale nie mają słabych kadr. Może Radomiak nie jest w dobrej formy, ale ma potencjał. My musimy pokazać się jako drużyna, która dobrze rozegrała pierwszą połowę spotkania z ŁKS-em, musimy unikać tego, co działo się w II połowie środowego meczu.

Radomiak Radom - Stal Mielec w telewizji

Transmisja z meczu Radomiak Radom - Stal Mielec na kanałach Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3.

Radomiak Radom - Stal Mielec. Stream online, live

Transmisja z meczu Radomiak Radom - Stal Mielec tylko w Canal+ Online. Dostęp do strony lub aplikacji kosztuje. Opłata miesięczna wynosi co najmniej 39 złotych miesięcznie w przypadku rocznej umowy, albo 54 zł w przypadku pojedynczego, miesięcznego pakietu.

Relacja tekstowa z tego meczu na GOL24 - zapraszamy!