Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. Kolejne ligowe emocje przy Struga! Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO! [19.08.2023]

3

Warta Poznań

2

• Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego weekendu!

• Za tydzień Radomiak Radom pojedzie do Mielca na mecz ze Stalą, natomiast Warta Poznań w Grodzisku Wielkopolskim zmierzy się z Cracovią.

• Lisandro Semedo - 4
    • Christos Donis - 4, (Michał Kaput - 2)
    • Luizao - 3
    • Rafał Wolski - 3, (Frank Castaneda - bez oceny)
    • Luis Machado - 2, (Edi Semedo - 3)
    • Pedro Henrique - 4, (Leonardo Rocha - 4)

• Jędrzej Grobelny - 3
    • Jakub Bartkowski - 3
    • Dimitris Stavrópoulos - 3, (Wiktor Pleśnierowicz - 3)
    • Mateusz Kupczak - 3
    • Filip Borowski - 2, (Konrad Matuszewski - bez oceny)
    • MIguel Luis - 3, (Michał Kopczyński - bez oceby)
    • Maciej Żurawski - 2, (Dario Vizinger - 3)
    • Jakub Kiełb - 3, (Niilo Maenpaa - 3)
    • Stefan Savić - 3
    • Kajetan Szmyt - 3
    • Adam Zrelak - 2
  • Świetne spotkanie w Radomiu. W drugiej połowie gospodarze mieli mnóstwo szans na zdobycie trzeciej bramki i zrobili to niemal w ostatniej akcji meczu.

• Koniec meczu w Radomiu! Radomiak po świetnym meczu wygrywa z Wartą Poznań 3:2!

• Leonardo Rocha ukarany żółtą kartką za ściągnięcie koszulki.

• Świetna wrzutka w pole karne Warty, tam piłka odbiła się od Adama Zrelaka i sytuacyjnym uderzeniem Leonardo Rocha wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Radomiak zdobywa trzecią bramkę za sprawą trafienia Leonardo Rochy!

• Dawid Abramowicz świetnie dośrodkował na głowę Leonardo Rochy, ale ponownie świetnie interweniował Jędrzej Grobelny!

• Stefan Savić znalazł się przed polem karnym, oddał mocny strzał, ale dobrze interweniował Albert Posiadała.

• Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej siedem minut.

• Edi Semedo popędził prawą stroną, wpadł w pole karne, minął rywala, ale uderzył fatalnie.

• Ostatnia zmiana w Radomiaku Radom. Frank Castaneda zmienił Rafała Wolskiego.

• Edi Semedo znów dobrze zagrał w pole karne, ale tym razem po strzale jednego z graczy gospodarzy świetnie interweniował Jędrzej Grobelny.

• Edi Semedo dośrodkował z prawej strony, ale tam Jędrzej Grobelny pewnie interweniował.

• Mateusz Kupczak ukarany żółtą kartką.

• Trzecia zmiana w Radomiaku Radom. Leonardo Rocha zastąpił Pedro Henrique.

• Natomiast Konrad Matuszewski pojawił się w miejsce Filipa Borowskiego.

• Dwie zmiany w Warcie Poznań. Michał Kopczyński zmienił Miguela Luisa

• Wznawiamy grę.

• Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

• Żółtą kartką za faul w środku pola ukarany Filip Borowski.

• Lisandro Semedo świetnie popędził prawą stroną, dograł w pole karne, ale tam jeden z jego partnerów uderzył niecelnie.

• Dario Vizinger wrzucił w pole karne Radomiaka, ale tam spokojnie interweniował Albert Posiadała.

• Pedro Henrique uderzył obok bramki Warty!

• Dario Vizinger ukarany jeszcze żółtą kartką.

• Rzut karny dla Radomiaka po faulu Dario Vizingera!

• Sędzia sprawdza potencjalny rzut karny dla Radomiaka jeszcze sprzed przerwy!

• Trzecia zmiana w Warcie Poznań. Niilo Maenpaa zmienił Jakuba Kiełba.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Natomiast Edi Semedo pojawił się w miejsce Luisa Machado.

• Dwie zmiany w Radomiaku Radom. Michał Kaput zmienił Christosa Donisa

• Christos Donis ucierpiał po starciu w środku pola.

• Zmiana w Warcie Poznań. Wiktor Pleśnierowicz zmienił Dimitrisa Stavrópoulosa.

• Miguel Luis oddał strzał z wolnego, ale piłka odbita od gracza Warty wyleciała na aut bramkowy.

• Jan Grzesik także z żółtą kartką.

• Stefan Savić faulowany tuż przed polem karnym Radomiaka. Żółtą kartką ukarany Mateusz Cichocki.

• Coraz więcej twardej gry w środku pola. Żaden z zespołów nie chce popełnić kolejnego błędu w defensywie.

• Więcej gry w środku pola. Radomiak stara się uspokoić grę.

• Dario Vizinger świetnie przyjął piłkę w polu karnym Radomiaka, dograł do Kajetana Szmyta, a ten oddał celny, ale niegroźny strzał.

• Dario Vizinger został obdarowany świetnym, prostopadłym podaniem wpadł w pole karne i mocnym strzałem pokonał bramkarza rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dario Vizinger doprowadza do wyrównania!!!

• Zaczynamy drugą połowę!

• Zmiana w Warcie Poznań. Dario Vizinger zmienił Macieja Żurawskiego.

• Piłkarze obu drużyn wracają na murawę stadionu w Radomiu. Za chwilę wznowimy rywalizację.

• Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

• Koniec pierwszej połowy meczu w Radomiu. Do przerwy Radomiak prowadzi z Wartą Poznań 2:1.

• Stefan Savić wrzucił na głowę Dimítrisa Stavrópoulosa, a ten uderzył minimalnie niecelnie!

• Maciej Żurawski ukarany żółtą kartką za faul na połowie rywala.

• Kajetan Szmyt oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała daleko od bramki rywala.

• Rafał Wolski zagrał na głowę Pedro Henrique, ale ten uderzył niecelnie.

• Stefan Savić wpadł w pole karne Radomiaka, ale tam łatwo stracił piłkę.

• Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej dwanaście minut.

• Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia, a chwilę później arbiter odgwizdał spalonego.

• W odpowiedzi Lisandro Semedo także wywalczył rzut rożny.

• Dobra wrzutka z narożnika w pole karne Radomiaka, a ten z problemami, ale skutecznie interweniował Albert Posiadała.

• Wrzutka ze stojącej piłki nie zagroziła bramce gospodarzy.

• Warta wywalczyła rzut wolny na połowie przeciwnika. Będzie szansa na dobre dośrodkowanie.

• Wrzutka na pole karne Warty, ale spokojnie interweniował Jędrzej Grobelny.

• Wracamy do gry.

• Rafał Wolski wpadł w pole karne Warty, ale jego podanie zostało wybite.

• Radomiak nieco uspokoił grę w ostatnich minutach. Gospodarze częściej rozgrywają piłkę w środku pola.

• Lisandro Semedo świetnie zagrał w pole karne Warty do Pedro Henrique, ale ten uderzył niecelnie.

• Kolejna kontuzja. Tym razem Lisandro Semedo cierpi na środku boiska.

• Lisandro Semedo świetnie wpadł w pole karne i wrzucił na głowę Pedro Henrique, który z bliskiej odległości umieścił piłkę w bramce!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ależ odpowiedź Radomiaka! Pedro Henruque daje ponowne prowadzenie swojej drużynie!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kajetan Szmyt doprowadza do wyrównania!!!

• Rzut karny dla Warty Poznań po faulu bramkarza na Adamie Zrelaku!

• Arbiter będzie sprawdzał na VARze sytuację w polu karnym Radomiaka!

• Natomiast Miguel Luis ma rozbitą głowę po tej samej akcji.

• Kolejna przerwa w grze. Adam Zrelak walczy z wybitym lub złamanym palcem u ręki.

• Zakotłowało się pod bramką Radomiaka! Cztery strzały na bramkę Alberta Posiadały, ale on i jego obrońcy świetnie zatrzymali strzały rywali.

• Dobra wrzutka z narożnika boiska, ale spokojnie interweniował bramkarz Radomiaka.

• Wciąż arbitrzy nie wznowili gry. Trwa walka ze sprzętem. Piłkarze podbiegli do ławek, by uzupełnić płyny.

• Przerwa w grze. Arbitrzy mają problemy techniczne ze sprzętem.

• Po akcji prawą stroną boiska Warta wywalczyła rzut rożny.

• Świetny początek meczu w Radomiu. Oba zespoły grają bardzo ofensywnie.

• W odpowiedzi zakotłowało się w polu karnym Radomiaka, ale żaden z graczy Warty nie dopadł do piłki w polu bramkowym gospodarzy.

• Piłka wrzucona w pole karne Warty została wybita na linię "szesnastki", tam dopadł do futbolówki Christos Donis i potężnym strzałem umieścił piłkę w bramce rywali!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Christos Donis zdobywa piękną bramkę!!!

• Zła wrzutka z narożnika boiska, bez zagrożenia.

• Luis Machado popędził lewą stroną boiska i zdołał wywalczyć rzut rożny.

• Pierwsza ofensywna akcja Warty, ale niedokładne podanie w pole karne gospodarzy.

• Zaczynamy spotkanie w Radomiu!

• Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Radomiu! Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

• Natomiast oto zestawienie Radomiaka Radom:

• Tak prezentuje się skład Warty Poznań:

• Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marcin Kochanek z Opola.

• W poprzednim sezonie starcia obu drużyn były bardzo emocjonujące. W Radomiu drużyna Warty prowadziła do przerwy już 2:0, ale w drugiej połowie gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania. Ostatnie słowo należało jednak do Warciarzy, którzy za sprawą Adama Zrelaka osiągnęli zwycięstwo. Na wiosnę w Grodzisku Wielkopolskim również wygrali goście po bramkach Luisa Machado i Lisandro Semedo.

• Dzisiaj do Radomia przyjeżdża Warta Poznań, która w tym sezonie przegrała tylko jedno spotkanie. Na inauguracje sezonu Warciarze ulegli Pogoni Szczecin 0:1, ale potem wygrali pewnie z Górnikiem Zabrze i zremisowali dwa mecze, z Rakowem Częstochowa i Ruchem Chorzów. Dzisiaj w Radomiu zapowiada się naprawdę emocjonujące widowisko.

• Radomiak Radom po czterech meczach ligowych ma na swoim koncie sześć punktów. Dwa tygodnie temu w Radomiu zainaugurowano nowy stadion, który wtedy jednak nie dodał skrzydeł drużynie, bo zwycięska okazała się Cracovia wygrywając 1:0. Przed tygodniem Radomiak wygrał na wyjeździe z rozbitą Pogonią Szczecin 2:0 i dzisiaj chce podtrzymać ten trend. Jednak naprzeciw staje naprawdę ciężki rywal.

• Tak prezentuje się stadion Radomiaka w blasku słońca!

• Witamy serdecznie! W pierwszym sobotnim meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Radomiak Radom na własnym stadionie zmierzy się z Wartą Poznań. Na relację na żywo z tego pojedynku zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb.

©fot. łukasz gdak

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE. "Zieloni" na nowym obiekcie podejmą tym razem drużynę Dawida Szulczka. W inauguracyjnym spotkaniu na własnym stadionie zaliczyli falstart i polegli z Cracovią 0:1. Jak będzie tym razem? Czy podopieczni Constantina Galcy napędzeni po ostatnim zwycięstwie z Pogonią dadzą radę z "Warciarzami"? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Radomiak - Warta w TV i internecie. Pierwszy gwizdek w sobotę o 15:00, relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Mecz Radomiak Radom - Warta Poznań ONLINE

Radomiak Radom po ostatnim ligowym zwycięstwie z Pogonią Szczecin 2:0 będzie przystępować do kolejnego, drugiego już w tym sezonie spotkania na własnym stadionie. Pierwsze na nowym obiekcie przy Struga zakończyło się falstartem - porażka z Cracovią w trzeciej kolejce.

Podopieczni Constantina Galcy będą chcieli odczarować nowy stadion już dzisiaj z Wartą Poznań.

Radomiacy spisują się w kratkę w nowym sezonie. Na cztery pierwsze spotkania wygrali dwa - po 2:0 z Górnikiem Zabrze oraz wspomnianą Pogonią. Klęskami z kolei zakończyły się potyczki z Lechem (1:2) oraz Cracovią (0:1).

Radomiak w letnim okienku transferowym większość transferów przeprowadzał bezgotówkowo. Dla klubu z Radomia niewątpliwie najważniejszym transferem jest pozyskanie Rafała Wolskiego z Wisły Płock, który jednak ostatniego sezonu w ekipie "Nafciarzy" nie może zaliczyć do udanych, ponieważ spadł z nią z najwyższej klasy rozgrywkowej. Poza nim do "Zielonych" dołączył m.in. Jan Grzesik, który ostatnio występował w...Warcie Poznań. Jak poradzi sobie w sobotę w meczu bezpośrednim ze swoimi byłymi kolegami?

Dodatkowo drużynę trenera Constantina Galcy wzmocnili zagraniczni piłkarze w postaci: Edi Semedo (FC Penafiel), Helder Sa (Vitória Guimarães) oraz Pedro Henrique (SC Farense).

Z kolei Warta Poznań sezon zaczęła od porażki z "Portowcami" w Szczecinie. Następnie było zdecydowanie lepiej, Rywalizacje przy własnej publiczności zaczęli od triumfu z Górnikiem Zabrze (2:0), a w trzeciej kolejce byli w stanie urwać punkty w wyjazdowym spotkaniu z mistrzem Polski z poprzedniego sezonu - Rakowem Częstochowa (2:2). W ostatniej kolejce takim samym wynikiem zakończyli rywalizację z Ruchem Chorzów u siebie.

Do drużyny Dawida Szulczka przyszło przede wszystkim pięć nowych twarzy, w tym środkowy napastnik z austriackiego Wolfsberger AC - Dario Vizinger.

W bezpośrednich pojedynkach będzie tymi drużynami jest remis. Na początku zeszłego sezonu w Radomiu lepsza okazała się po szalonym meczu Warta Poznań 3:2. Z kolei w rundzie wiosennej "Warciarze" ulegli Radomiakowi 1:2.

Mecz Radomiaka Radom z Wartą Poznań w piątej kolejce poprowadzi sędzia Marcin Kochenek z Opola. System VAR będą obsługiwać Paweł Pskit oraz Marcin Borkowski. Pomagać sędziemu głównemu mają w niedzielnym spotkaniu asystenci w postaci Dawid Golis i Maciej Kosarzecki.

Constantin Galca, trener Radomiaka: Przed tym meczem wiedziałem, co to Pogoń, bo miałem złe doświadczenie z poprzedniego sezonu, jeśli chodzi o wizytę w Szczecinie. Mam wrażenie, że zagraliśmy bardzo dobrą pierwszą połowę, ale drugą bardzo złą. Byliśmy szybcy w konstrukcji w środku, ale też zamknięci, przez co musieliśmy wielokrotnie piłkę rywalom wykradać

Dawid Szulczek, trener Warty: Radomiak to drużyna, która jest w stanie urwać każdemu punkty w lidze. Już na początku mówiłem, że będzie to silna drużyna. Nowy napastnik, podpisali Rafała Wolskiego, wyciągnęli od nas Janka Grzesika. To ekipa, która sukcesywnie, co okienko dokłada nowych zawodników do wyjściowej jedenastki. Są w gronie ekip, które realnie mogą walczyć o czwarte miejsce. Pierwsza trójka jest poza zasięgiem wszystkich

Nie zagrają w meczu Radomiak - Warta:
Radomiak:Helder Sa (uraz)
Warta:Adrian Lis, Dawid Szymonowicz, Kacper Przybyłko (kontuzje)

Radomiak Radom - Warta Poznań TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Komentuje duet Bartosz Gleń - Wojciech Jagoda. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24 - zapraszamy!