Radomiak Radom - Widzew Łódź ONLINE. Ostatni raz na Broni przed otwarciem stadionu. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Koniec meczu! Dziękujemy bardzo za relację LIVE!

• ...zszedł także Lisandro Semedo. W jego miejsce Krystian Okoniewski.

• Dwie zmiany w Radomiaku. Zszedł Christos Donis. W jego miejsce Thabo Cele...

• Zmiana w Radomiaku. Zszedł Berto Cayarga. Za Hiszpana pojawił się Jakub Nowakowski.

• I mamy 3:1! Bramka autorstwa Lisandro Semedo!

• Ostatnia zmiana u gości. Zszedł Andriejs Ciganiks. W jego miejsce Łukasz Zjawiński.

• Zmiana w Radomiaku. Zszedł Daniel Pik, w jego miejsce Luizao.

• Kolejna zmarnowana okazja Radomiaka. Frank Castaneda zabrał się z kontratakiem, jednak piłka została mu w dziecinny sposób odebrana.

• Fantastyczna sytuacja dla Radomiaka! Uderzał Lisandro Semedo, ale świetnie obronił Henrich Ravas.

• ...zszedł również Mato Milos. Za niego Jakub Sypek.

• Mamy dwie zmiany w drużynie Widzewa. Zszedł Kristoffer Hansen, w jego miejsce Juliusz Letniowski...

• Świetna akcja Widzewa. Dogranie w pole karne, nie zamknął tego Kristoffer Hansen. Takie okazje należy wykorzystywać!

• Stały fragment dla Radomiaka. Będzie szansa na strzał z niezłego miejsca.

• Przed idealną okazją teraz Jean Franco Sarmiento! Jak on tego nie trafił?! Dograł mu Daniel Pik, ale napastnik skiksował w sposób niezrozumiały. To powinna być bramka.

• Nieudany strzał Kristoffera Hansena. Zaczną gospodarze od bramki.

• Mogło być groźnie dla gości. Pomknął skrzydłem Ernest Terpiłowski, później dogrywał Andrejs Ciganiks, ale podanie nie znalazło adresata.

• Piłkarze Widzewa teraz przejęli inicjatywę. Prowadzą wolno swój atak z udziałem wielu podań.

• To mogło się podobać! Ruszył skrzydłem piłkarz Radomiaka Daniel Pik. Zakończył akcję strzałem, piłka na rzucie rożnym.

• Gospodarze przy piłce. Piłkarze Widzewa zamknięci na własnej połowie.

• Niezła akcja Radomiaka. Rajd Franka Castanedy, dogranie w pole karne, ale kulało wykończenie. Od bramki Widzew.

• I od razu mamy zmianę w drużynie gości. Zszedł Fabio Nunes. W jego miejsce Paweł Zieliński.

• I rozpoczynamy drugą połowę.

• W wirtualnej tabeli Radomiak awansował na siódme miejsce.

• - Jeszcze jeden! - skanduje publiczność. Więcej bramek jednak w tej połowie nie zobaczymy. Przerwa!

• Sędzia Musiał doliczył dwie minuty.

• abramowicz

• Abramowicz uderzył z powietrza prawą nogą po dośrodkowaniu. Ależ radość. Była kołyska i piłka schowana pod koszulką.

• GOOOOOOOOL! No i doczekał się Abramowicz. Radomiak odzyskał prowadzenie tuż przed przerwą!

• Radomiak bliski odzyskania prowadzenia! Rossi główkował po wolnym. Celnie, ale Ravas przeniósł piłkę nad poprzeczką. Jęk zawodu na trybunach.

• Shehu ukarany kartką za faul na własnej połowie. Dwaj środkowi pomocnicy Widzewa zostali zatem już napomniani.

• Radomiak stara się grać szeroko. Przy linii czeka Cayarga.

• Zmiana Pawłowskiego była podyktowana urazem mięśniowym.

• Znowu groźnie pod bramką Widzewa. Piłka mija długi słupek po wstrzeleniu Abramowicza!

• Pawłowski musiał opuścić boisko. Za niego Hansen.

• Kun sfaulował Semedo. Dostał żółtą kartkę za spóźnione wejście.

• Mocne, dośrodkowanie Abramowicza. Nabiegający Sarmiento nie trafił w piłkę. To była dobra okazja na gola.

• Kibice prezentują dużą flagę: "Radomiak i Legia".

• Pawłowski uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego! Kobylak wolał nie ryzykować. Odbił piłkę piąstkami rąk.

• Dobrze zapowiadała się kontra Widzewa. Ostatecznie po dośrodkowaniu interweniuje Alves. Ucierpiał.

• Bardzo ofensywnie gra dziś Abramowicz. Chce wręcz wyręczyć napastników.

• radomiak

• - Bóg z nami - głosi hasło sektorówki. Ultrasi odpalili pirotechnikę.

• Terpiłowski znowu trafia do siatki! Gol nie został zaliczony. Powodem ofsajd.

• Po dośrodkowaniu Castanedy niecelnie główkował Sarmiento.

• Ten mecz jest bardzo otwarty. Widać, że drużyny nie czują żadnej presji.

• Niesamowity początek meczu! Po długim podaniu Terpiłowski ucieka ostatniemu obrońcy i po rękach bramkarza futbolówka wpada do siatki. Szybciej nie dało się odpowiedzieć. Brawa dla Widzewa za reakcję!

• GOOOOOOOOOL! Błyskawiczne wyrównanie! TERPIŁOWSKI!!!

• Jak było? Semedo został zablokowany, piłka spadła pod nogi Castanedy, a ten z lewej nogi huknął przy słupku.

• Pierwsza bramka Castanedy dla Radomiaka, ale nie pierwsza w Polsce, bo wcześniej trafiał jako zawodnik Warty.

• GOOOOOOOOOOL! Radomiak na prowadzeniu! CASTANEDA.

• Długie podanie Alvesa do Sarmiento. Piłkarz przyjął, sędzia liniowy odgwizdał spalonego.

• Doping prowadzony jest na dwie trybuny.

• radomiak

• Ultrasi Radomiaka prezentują sektorówkę. To koszulka w pasy. Za chwilę pewnie zostaną odpalone race.

• Druga minuta i mamy pierwszy celny strzał. Główkował w środek Abramowicz. Dobre zachowanie bramkarza.

• Pierwsza akcja Radomiaka. Atakował Castanedy. Źle opanował piłkę, a ta wyszła za linię końcową.

• Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Od środka gospodarze.

• Radomiak na zielono, Widzew na czerwono. Z głośników AC/DC - kawałek Thunderstruck.

• Rozpoczął się głośny doping. Piłkarze wychodzą na murawę.

• radomiak

• Ławka rezerwowych Radomiaka: Posiadała, Justiniano, Cestor, Żurawski, Luizao, Cele, Okoniewski, Nowakowski, Snopczyński.

• Ławka rezerwowych Widzewa: Wrąbel, Czorbadżijski, Letniowski, Sypek, Zieliński, Zjawiński, Hansen, Dawid.

• Z powodu braku sektora gości na trybunach zabraknie kibiców Widzewa.

• W zeszłej kolejce dwunasty Radomiak wygrał w Grodzisku z Wartą 2:1. Widzew ma za sobą domową porażkę z Górnikiem 2:3.

• Wszystko wskazuje na to, że Radomiak rozegra dziś ostatni mecz na stadionie Broni. Kolejne w ramach nowego sezonu zaplanowano wstępnie na powstającym obiekcie przy Struga.

• Jedni i drudzy są już pewni utrzymania. Gra sąsiadów z tabeli będzie toczyć się o jak najwyższe miejsce - potencjalnie nawet siódme na koniec sezonu.

Radomiak - Widzew LIVE! Już trzeci gol. Gospodarze znów na prowadzeniu
1/4
przejdź do galerii

Radomiak - Widzew LIVE! Już trzeci gol. Gospodarze znów na prowadzeniu ©Canal+ Sport

Radomiak Radom - Widzew Łódź ONLINE. W niedzielę zagrają sąsiedzi z tabeli, czyli dwunasty z jedenastym. To potencjalnie ostatni mecz PKO Ekstraklasy na stadionie Broni. Od nowego sezonu zespół Zielonych ma grać już u siebie, na powstającym obiekcie z dwoma trybunami. Relacja LIVE z "pożegnania" Narutowicza od godziny 15:00.

PKO Ekstraklasa. Radomiak Radom - Widzew Łódź ONLINE

Radomiak dopiero co wywalczył utrzymanie. Widzew zresztą też. Jesienią beniaminek grał i punktował rewelacyjnie. Nadeszło jednak załamanie formy (mnóstwo remisów), przez które zespół niemal wplątał się w jak mawiał Franciszek Smuda "walkę o spadek".

Po przełamaniu z Miedzią (1:0) Widzew ponownie przegrał, tym razem u siebie z Górnikiem (2:3). Z klubu dwa dni temu odszedł prezes Mateusz Dróżdż, współautor powrotu do elity. Łodzianie w najlepszym wypadku zajmą siódme miejsce, w najgorszym trzynaste.

W niedzielę Widzew ma za co się zrewanżować Radomiakowi. Jesienią przegrał z nim u siebie aż 1:3. W Radomiu jednak łatwo nie będzie, skoro rywal przegrał tylko jeden z ostatnich czterech meczów; i to różnicą bramki.

Janusz Niedźwiedź, trener Widzewa: - Jesteśmy po zapewnieniu utrzymania, ale mamy kolejne cele i gramy o poważne rzeczy. Dawanie szansy i kombinowanie ze składem może odnieść odwrotny skutek. Tu nie chodzi o rewolucyjne rzeczy i o to, by wszystko pozmieniać. Chcemy przywieźć z Radomia trzy punkty.

Nie zagrają w meczu Radomiak - Widzew:
Radomiak: Jakubik, Leandro, Rocha, Ramos, Nascimento
Widzew: Hanousek, Szota

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Widzew - Radomiak 1:3 (Ekstraklasa, 06.11.2022)
Widzew - Radomiak 1:1 (1 liga, 26.02.2021)
Radomiak - Widzew 4:1 (1 liga, 29.08.2020)

Radomiak Radom - Widzew Łódź TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo w Canal+ Sport oraz Canal+ Sport 3. Komentują Filip Surma i Adam Szała. W internecie mecz w aplikacji Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24 - zapraszamy!