Raków Częstochowa - Arka Gdynia online. Sprawdź, gdzie transmisja na żywo Raków - Arka w telewizji. Gdynianie przełamią wyjazdową niemoc?

Raków Częstochowa

2

Arka Gdynia

0

• Koniec meczu. Raków Częstochowa pokonał Arkę Gdynia 2:0 i niemal przez całe spotkanie miał wyraźną przewagę nad rywalami. Arkowcy spadli na 14. miejsce w tabeli, ale jeśli ŁKS i Korona zapunktują, spadną na samo dno.

• Szymonowicz również z kartką.

• Kolejny faul Maghomy w tym spotkaniu i słuszna żółta kartka.

• Z dużym szczęściem opuszcza boisko Brown Forbes. Zmiana została zgłoszona zanim napastnik strzelił gola dobijającego gości. W jego miejsce pojawił się Rusłan Babenko.

• Był to 3. gol w sezonie napastnika Rakowa.

• Przejęcie piłki w środku pola, Skóraś poprowadził kawałek piłkę i znalazł kompletnie niepilnowanego Brown Forbesa. Ten lekką podcinką pokonał Steinborsa! Arka bezradna w starciu z beniaminkiem.

• GOOOOOOOOL! FELICIO BROWN FORBES!

• Bezbarwny Schirtladze zostanie zmieniony przez Serrarensa.

• Brown Forbes wybiegł do prostopadłej piłki, ale został wyprzedzony w polu karnym przez Steinborsa.

• 2 511 widzów na meczu w Bełchatowie

• Szymonowicz w miejsce Bartla.

• Jach wyjaśnił interwencją okazję dla Arki. Po wrzutce w szesnastkę minął się z piłką Schirtladze.

• Pokazał się na lewej stronie Stępień, ale podania zaadresowane do niego, niestety dla Arki, nie dochodzą.

• I Stępień w miejsce Łosia.

• Marcin Budziński w miejsce Adama Deji

• Aj, jak to nie wpadło?! Dośrodkowanie w pole karne pada łupem Schirtladze, który z pierwszej piłki uderzył na bramkę Gliwy. Bramkarz świetnie wybronił.

• Schwarz potężnie z dystansu i z trudem broni Steinbors!

• Skóraś w miejsce Szczepańskiego.

• Zawodnicy Rakowa cofnęli się na swoją połowę i czekają na to, co wytworzą Arkowcy. Póki co jest to jednostajne wymienianie piłki między obrońcami.

• Zbozień zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale nieznacznie obok słupka.

• Bartl zaatakował od tyłu Nalepę i mamy drugą kartkę dla Rakowa.

• Brown Forbes miał szansę na przejęcie piłki przy polu karnym rywali, lecz faulował Maghomę.

• Rozpoczęła się II połowa.

• Koniec pierwszej połowy.

• Petrasek mocno wybił do przodu, dopadł do niej Szczepański, który oddał do Brown Forbesa. Ten znalazł na lewej stronie pola karnego Sapałę, ale jego uderzenie było za lekkie, by sprawić problem Steinborsowi.

• Schirtladze uderzył głową na bramkę, ale Gliwa wypiąstkował piłkę przed siebie.

• Gospodarze nie zmieniają swojego stylu - wysoki pressing, szybki odbiór piłki i gra skrzydłami. Arka nawet nie ma czym odpowiedzieć.

• Aut wykonany z prawej strony, zagranie do Schwarza, który tak dośrodkował piłkę, że ta poszybowała nad głowami wszystkich obrońców i wpadła na głowę Jacha. Obrońca z ostrego kąta, strzałem na bliższy słupek, pokonał Steinborsa!

• GOOOOOOOL! JAROSŁAW JACH!

• Łoś zmarnował świetną kontrę Arki. Skrzydłowy źle przyjął piłkę i po prostu wbiegł z piłką w Jacha.

• Adam Deja mocno uderzył z dystansu. Tym razem obok bramki, choć wiemy, że zawodnik ten potrafi strzelić z ponad 20 metrów.

• Ostre wejście Jacha w nogi rywala. Żółta kartka

• Arka wymieniła kilka podań na połowie rywali, lecz przerzut na prawą stronę zupełnie niecelny.

• Schwarz nisko zagrał w pole karne, więc piłka odbiła się od nóg któregoś z graczy Arki.

• Maghoma spanikował pod swoją bramką i bez pardonu wybił na aut.

• Indywidualna akcja Brown Forbesa. Sciągnął uwagę dwóch obrońców, ale nie było komu dośrodkować, więc akcja nieco straciła na tempie.

• Cierpliwy atak gości prawą stroną. Trudno im jest przebić się akurat w tym sektorze boiska.

• Pierwsza składna akcja Arki! Niskie dośrodkowanie, w polu karnym jeden z zawodników Arki zagrał piętą, a piłka spadła pod nogi Łosia, który wolejem próbował pokonać Gliwę. Obok bramki.

• Świetna okazja dla Rakowa. Miękka wrzutka w pole karne i Daniel Bartl zamiast mocno uderzyć na bramkę, tylko podał futbolówkę Steinborsowi.

• Petrasek przepchnął dwóch(!) rywali i wygrał pojedynek o główkę w środku pola.

• Korner dla gospodarzy, Jach próbował sięgnąć wysokiej piłki, ale faulował w powietrzu rywala.

• Mocne uderzenie Rakowa na sam początek, wysoki pressing i Arka ma problem wyjść z własnej połowy.

• Niecelne dośrodkowanie Szczepańskiego na głowę Musiolika.

• Zaczynamy spotkanie! Od środka gospodarze

• Forma w ostatnich spotkaniach:

Raków Częstochowa: Legia Warszawa - Raków Częstochowa 3:1 Raków Częstochowa - Lech Poznań 2:3 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2:1

Arka Gdynia: Arka Gdynia - Górnik Zabrze 1:0 Cracovia - Arka Gdynia 3:1 Arka Gdynia - Lech Poznań 0:0

• W zespole Rakowa być może wystąpi także Aleksandyr Kolew, który jeszcze w tej rundzie PKO Ekstraklasy grał w podstawowym składzie Arki. Bułgar nie sprawdził się w Gdyni.

• Sobotni mecz będzie z pewnością ciekawy także ze względu na obecność w składzie Rakowa dwóch byłych piłkarzy Arki. Patryk Kun, który zapowiadał się w Gdyni na czołową postać zespołu, a w sparingach strzelał bramki jak na zawołanie, został ostatecznie negatywnie zweryfikowany przez sztab trenerski klubu przed rozpoczęciem rozgrywek w 2018 roku.

• Arka przed przerwą na mecze reprezentacji przełamała fatalną serię i odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie (1:0 u siebie z Górnikiem Zabrze). Żółto-niebiescy z pięcioma oczkami wciąż są jednak pod kreską. Sytuacja Rakowa także jest daleka od komfortowej. Beniaminek do tej pory zgromadził ledwie punkt więcej od gdynian.

• Piłkarze Arki Gdynia z delegacji nie przywieźli do tej pory ani jednego punktu. Kolejną próbę podejmą w Bełchatowie, gdzie zmierzą się z beniaminkiem Rakowem Częstochowa.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Raków Częstochowa - Arka Gdynia!

red

Raków Częstochowa - Arka Gdynia ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO ©Karolina Misztal

Raków Częstochowa - Arka Gdynia ONLINE. Piłkarze Arki Gdynia z delegacji nie przywieźli do tej pory ani jednego punktu. Kolejną próbę podejmą w sobotę w Bełchatowie, gdzie zmierzą się z beniaminkiem Rakowem Częstochowa. Początek meczu o godzinie 15. Relacja LIVE w GOL24!

PKO Ekstraklasa: Raków Częstochowa - Arka Gdynia ONLINE

Oglądaj mecz Raków Częstochowa - Arka Gdynia na żywo online w Player.pl >>>

Szkoleniowiec Arki Jacek Zieliński w Bełchatowie wciąż będzie musiał sobie radzić bez Marcusa da Silvy i Santiego Samanesa. Obaj trenują indywidualnie. Jest to mało komfortowa sytuacja dla trenera gdynian, gdyż piłkarze, występujący w tym sezonie na skrzydłach Arki spisuje się fatalnie. Do dyspozycji Jacka Zielińskiego będą za to pozyskani pod koniec okienka lewy obrońca Samuel „Samu” Araujo Fernandez oraz Fernando Garcia Puchades „Nando”, mogący występować na obu skrzydłach.

Sobotni mecz będzie z pewnością ciekawy także ze względu na obecność w składzie Rakowa dwóch byłych piłkarzy Arki. Patryk Kun, który zapowiadał się w Gdyni na czołową postać zespołu, a w sparingach strzelał bramki jak na zawołanie, został ostatecznie negatywnie zweryfikowany przez sztab trenerski klubu przed rozpoczęciem rozgrywek w 2018 roku. Zawodnik ten przeniósł się do pierwszoligowego wówczas Rakowa, z którym wywalczył awans do ekstraklasy, będąc jednym z pewniaków w składzie.

W zespole Rakowa być może wystąpi także Aleksandyr Kolew, który jeszcze w tej rundzie PKO Ekstraklasy grał w podstawowym składzie Arki. Bułgar nie sprawdził się w Gdyni. Wykupiony za 100 tysięcy euro, rosły napastnik, był bohaterem pierwszego od lat transferu gotówkowego gdyńskiego klubu. Miał być skutecznym snajperem, jednak w żółto-niebieskich barwach nie potrafił się odnaleźć.

Marek Papszun nie będzie mógł skorzystać z usług kontuzjowanych obrońców Andrzeja Niewulisa i Arkadiusza Kasperkiewicza. Do gry gotowy jest za to Jarosław Jach, którego Raków wypożyczył z Crystal Palace ostatniego dnia sierpnia.

Nie zagrają:

Raków Częstochowa: Andrzej Niewulis, Arkadiusz Kasperkiewicz (urazy).

Arka Gdynia: Michał Kopczyński (uraz), Santi Samanes, Marcus da Silva (trenują indywidualnie)

Raków Częstochowa - Arka Gdynia TRANSMISJA TV i STREAM ONLINE

Spotkanie Rakowa z Lechem pokaże nSport+ i Canal+ Sport 3. Wstęp do meczu od godziny 14:40. Początek transmisji na żywo o 14:55. Komentuje duet: Cezary Olbrycht - Wojciech Jagoda W internecie spotkanie będzie dostępne dla abonentów nc+ na canalplusport.pl. Płatny dostęp na player.pl.