Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice ONLINE. Mistrz liczy...

Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice ONLINE. Mistrz liczy na pierwsze zwycięstwo. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Racovitan obejrzał żółtą kartkę.

• Zwoliński zamienił karnego na bramkę! RAKÓW WYGRA!

• KARNY DLA RAKOWA! Duże zamieszanie w polu karnym. Crnac został kopnięty przez rywala.

• Plavsić z żółtą kartką.

• Tomasiewicz schodzi, Szczepański wchodzi.

• Kartka dla Piaseckiego.

• Koczerhin schodzi, Racovitan wchodzi.

• GOOOOOOOL!!! Crnac!! Młody napastnik wykorzystał dobrą wrzutkę Plavsicia.

• Berggren schodzi, Barath wchodzi.

• Kądzior schodzi, Krykun wchodzi.

• Felix schodzi, Chrapek wchodzi.

• Nowak schodzi, Crnac wchodzi.

• Yeboah schodzi, Cebula wchodzi.

• Otieno schodzi, Plavsić wchodzi.

• Kovacević z piękną interwencją! Mocny strzał Kądziora!

• Dobra okazja Rakowa. Silva w polu karnym powinien podać, a nie strzelać.

• GOOOOOOOL!!! Rzut karny wykorzystał Dziczek!

Otieno wyskoczył do piłki i trafił w głowę Huka. Wahadłowy dostał żółtą kartkę.

• KARNY DLA PIASTA!

• Kądzior ukarany kartką.

• Dobre dośrodkowanie w pole karne Piasta. Będzie jeszcze jeden rzut wolny.

• Wilczek schodzi, Piasecki wchodzi.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Na razie duże rozczarowanie mistrzem Polski

• Raków na razie rozczarowuje. Brak konkretów.

• Tudor zobaczył żółtą kartkę.

• Rzut wolny dla Rakowa.

• Huk ukarany kartką.

• Yeboah próbował prawą stroną. Nieudana akcja.

• Faul Wilczka. Żółta kartka.

• Raków prowadzi grę, ale nadal brakuje konkretów.

• Berggren zacentrował, ale bardzo niecelnie.

• Raków Częstochowa w ataku pozycyjnym. Piast wysoko w pressingu.

• Zaczynamy mecz!

• Aleksandar Vuković, trener Piasta: - Chcemy pokazać zupełnie inne oblicze, niż to z ostatniego spotkania. Raków jest w podobnej sytuacji po porażce, też chce zareagować. Musimy od siebie wymagać więcej, zagrać lepiej, bo nas na to stać. Od tego trzeba zacząć, a nie myśleć tylko o wyniku.

• Dawid Szwarga, trener Rakowa: - Nasza inauguracja nie przebiegała tak jak byśmy sobie tego wymarzyli. Abstrahując od porażki, jesteśmy w stanie wskazać rzeczy, które zrobiliśmy dobrze. Rozmowy z zespołem wskazują też to, co jest do poprawy. I to chcemy naprawić już z Piastem. To rywal, który jesienią nie przegrywał często remisując. W swoich szeregach ma wielu doświadczonych graczy. Mamy plan jak uwypuklić swoje atuty i ukryć mankamenty.

• Teraz o punkty może być równie trudno, skoro do Częstochowy przyjechał Piast, który wygrał bezpośredni mecz w sierpniu (skrót najważniejszych akcji poniżej), a w którego szeregach od niedawna jest zmotywowany Fabian Piasecki, czyli napastnik pożegnany przez Raków bez żalu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zagrał w sobotnim rewanżu.

• Raków tydzień temu zaliczył falstart. W Grodzisku nie był w stanie znaleźć sposobu na Wartę Poznań i przegrał z nią 1:2. Ten fakt sprawił, że mistrz spadł na szóste miejsce w tabeli - za Legię Warszawa. A jego strata (przy jednym rozegranym meczu mniej) wzrosła do dziewięciu punktów w przypadku liderującej Jagiellonii Białystok.

• Już niedługo mecz Raków - Piast. Zapraszamy na wstęp do tego spotkania!

Raków - Piast LIVE! Mistrz o pierwsze zwycięstwo w nowym roku

Raków - Piast LIVE! Mistrz o pierwsze zwycięstwo w nowym roku ©PAP/Jakub Kaczmarczyk

Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice ONLINE. Mistrz Polski zaczął rok źle, bo od porażki z niżej notowanym rywalem. Czy dziś zacznie gonić podium tabeli? Relacja LIVE w GOL24 od godziny 20:00.

Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice ONLINE

Piast po derbowej porażce z Górnikiem Zabrze (1:3) zajmuje dziesiąte miejsce. Przegrał dopiero trzeci raz w sezonie, podczas gdy Raków pięciokrotnie.

Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice. Gdzie oglądać? Transmisja, stream online

Nie zagrają w meczu Raków - Piast

Raków: Ivi, Pestka, Papanikolaou, Lederman, Gryszkiewicz, Rundić
Piast: - - - - -

Ostatnie mecze bezpośrednie

Piast - Raków 2:1 (Ekstraklasa, 11.08.2023)
Raków - Piast 1:0 (Ekstraklasa, 04.02.2023)
Piast - Raków 0:1 (Ekstraklasa, 06.10.2022)

Mecz Raków Częstochowa - Piast Gliwice TRANSMISJA TV

Transmisja na trzech kanałach Canal+ Sport, Canal+ 4K Ultra HD oraz Canal+ Sport 3. Komentuje duet Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki. W internecie mecz w aplikacji oraz na stronie Canal+ Online. Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24 - zapraszamy!