Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice ONLINE. "Medaliki"...

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice ONLINE. "Medaliki" wracają do gry. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ZYWO [03.09.2023]

PKO Ekstraklasa, 7. kolejka
2023-09-03 20:00

Raków Częstochowa

2

Puszcza Niepołomice

0

• KONIEC MECZU! RAKÓW WYGRAŁ Z PUSZCZĄ 2:0!

• Tomalski ukarany żółtą kartką

• Pogramy 8 minut dłużej!

• John Yeboah chciał uderzyć przewrotką, ale kopnął rywala w twarz

• John Yeboah znowu w sytuacji sam na sam! Tym razem słupek!

• Zwoliński schodzi, Piasecki wchodzi

• Gol Puszczy cofnięty. Faul na piłkarzu Rakowa

• Hajda schodzi, Kramarz wchodzi

• Plavsić schodzi, Drachal wchodzi

• Lederman schodzi, Kocherhin wchodzi

• Zwoliński strzelił gola!!! Ale był spalony!

• Tym razem Lederman mógł strzelić gola. Będzie rzut rożny

• Zwoliński mógł strzelić trzecią bramkę. Mógł oddać strzał wcześniej!

• GOOOOOOOL!!! NOWAK! Idealna kontra Rakowa i jeszcze lepsze wykończenie polskiego pomocnika

• Raków stracił piłkę na własnej połowie. Niedokładne podanie. Piłka dla Puszczy

• Raków błyskawicznie odzyskuje każdą piłkę

• Strzały: Raków - 4, Puszcza - 3

• Niemiecki pomocnik wykończył perfekcyjną wrzutkę. Kittel umie też bardzo dobrze grać głową!

• GOOOOOOOOL!!!! Kittel

• Serafin z kartką

• Puszcza próbuje zaskoczyć defensywę Rakowa długimi piłkami

• Majchrzak chciał pokonać bramkarza z ostrego kąta. Nic z tego

• Zwoliński blisko gola! Wróblewski dobrze interweniował!

• Tempo nieco spadło. Raków gra na własnej połowie

• Siemaszko dostał niezłą piłkę na skrzydle. Zawodnik Puszczy na spalonym

• Swoją szansę miał Kittel. Niemiec przestrzelił z pola karnego

• Puszcza blisko gola! Mesanović niespodziewanie otrzymał piłkę w polu karnym. Zawodnik gości uderzył bez przyjęcia. Obok bramki!

• Rundić dośrodkował prosto w ręce bramkarza

• Bartosz Nowak sprzed pola karnego! Wysoko nad bramką!

• Raków spokojnie w ataku pozycyjnym

• Tudor trafił prosto w mur

• Nowak sfaulowany przed polem karnym

• Puszcza już próbuje prawą stroną. Piłka wyszła jednak za linię boczną

• ZACZYNAMY!

• Piłkarze wychodzą na murawę!

• Z kolei Puszcza Niepołomice po sześciu kolejkach ma na swoim koncie tyle samo punktów co Raków Częstochowa po czterech kolejkach. Niewątpliwą niespodziankę drużyna trenera Tomasza Tułacza sprawiła w 4. kolejce sensacyjnie remisując z wicemistrzem Polski zeszłego sezonu - Legią Warszawa (1:1). Poza remisem na swoim koncie w trwających rozgrywkach Puszcza zanotowała dwa zwycięstwa ze Stalą Mielec (1:0) oraz ŁKS-em Łódź (2:1).

• Przed spotkaniem z beniaminkiem PKO Ekstraklasy - Puszczą Niepołomice podopieczni Dawida Szwargi maja na swoim koncie dokładnie 7 punktów po czterech meczach. Mistrzowie Polski z zeszłego sezonu do tej pory zanotowali dwa zwycięstwa z Jagiellonią Białystok (3:0) oraz wspomnianą Stalą (2:0). Do tego dołożyli po jednym remisie z Wartą Poznań (2:2) oraz porażce z Piastem Gliwice (1:2).

• W ostatniej serii gier "Medaliki" odpoczywały przed rewanżowym starciem z FC Kopenhagą na Parken w IV rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Ostatecznie po walce ulegli w dwumeczu duńskiej drużynie (0:1, 1:1) i zagrają tylko w Lidze Europy.

• Raków Częstochowa wraca po dwóch tygodniach przerwy do rozgrywek ligowych. Ostatni rozegrany mecz przez podopiecznych Dawida Szwargi na krajowym podwórku miał miejsce w 5. kolejce przeciwko Stali Mielec (2:0) u siebie przy Limanowskiego.

• Raków Częstochowa, czyli uczestnik tegorocznej Ligi Europy wraca do rozgrywek ligowych po kolejce przerwy. Ich rywalem beniaminek - Puszcza Niepołomice, która już w tej kampanii pokazała, że potrafi urywać punkty wyżej notowanym rywalom. Jak poradzą się z "Medalikami" w delegacji?

©PAP/Waldemar Deska

PKO Ekstraklasa. Raków Częstochowa, czyli uczestnik tegorocznej Ligi Europy wraca do rozgrywek ligowych po kolejce przerwy. Ich rywalem beniaminek - Puszcza Niepołomice, która już w tej kampanii pokazała, że potrafi urywać punkty wyżej notowanym rywalom. Jak poradzą się z "Medalikami" w delegacji? Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz Raków - Puszcza w TV i internecie. Pierwszy gwizdek w niedzielę o 20:00, relacja LIVE w GOL24.

PKO Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice ONLINE

Do nadrobienia "Medalikom" zostały zatem dwa zaległe mecze z Koroną Kielce oraz Lechem Poznań.

Dodatkowo w niedzielnym spotkaniu na pewno nie wystąpi dotychczasowy podstawowy bramkarz Puszczy Niepołomice - Kewin Komar, który po ostatnich zamieszaniach na festynie wiejskim w Wiśniczu Małym pozostaje kontuzjowany.

Mecz Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice w siódmej kolejce poprowadzi sędzia Krzysztof Jakubik z Siedlce. System VAR będą obsługiwać Paweł Pskit oraz Konrad Sapela. Pomagać sędziemu głównemu mają w niedzielnym spotkaniu asystenci w postaci Tomasz Listkiewicz i Tomasz Niemirowski.

Dawid Szwarga trener Rakowa: Jesteśmy rozczarowani. Nie odbieramy awansu do Ligi Europy jako jakiegoś wielkiego sukcesu. Po prostu chcemy mierzyć się z zespołami w tych rozgrywkach i pokazać dobry Raków w kolejnych spotkaniach, a dopiero po nich zdecydować czy przygoda w Europie była sukcesem, czy tylko dobrymi kwalifikacjami - zakończył szkoleniowiec mistrzów Polski

Tomasz Tułacz, trener Puszczy: Mikrocykl treningowy został przeprowadzony w normalnych warunkach. Nie jest to łatwa sytuacja dla drużyny, bo wypadł jej czołowy zawodnik, na którym opieraliśmy model gry. Tak się zdarza, że czasem z powodu kontuzji czy takich sytuacji wypada piłkarz i trzeba go umiejętnie zastąpić. Takie kroki podjęliśmy

Nie zagrają w meczu Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice:
Raków: Stratos Svarnas, Jean Carlos Silva, Ivi Lopez (urazy)
Puszcza: Artur Craciun, Kewin Komar (kontuzje)

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice TRANSMISJA TV

Transmisja na żywo wyłącznie w Canal+ Sport. W internecie mecz w aplikacji i na stronie Canal+ Online. Komentuje duet Rafał Dębiński - Wojciech Jagoda. Relacja LIVE od godziny 20:00 w GOL24 - zapraszamy!