Raków Częstochowa - Radomiak Radom ONLINE. Mistrz powinien...

Raków Częstochowa - Radomiak Radom ONLINE. Mistrz powinien grać znacznie lepiej. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

• Karny dla Rakowa!

• Zwoliński zmarnował sytuację sam na sam!

• Pogramy 10 minut dłużej.

• Nowak schodzi, Cebula wchodzi.

• Yeboah do Zwolińskiego! Niewiele brakowało, żeby napastnik przyjął podanie w polu karnym.

• Wrzutka w pole karne do Niemca. Pomocnik przyjął i mocno uderzył na bramkę!

• GOOOOOOOOOL!!! YEBOAH!

• Raków ma rzut wolny. Będzie wrzutka?

• Rundić cierpi po starciu z napastnikiem Radomiaka.

• Kartka dla Henrique.

• Radomiak poszedł lewą stroną, ale wrzutka była bardzo niecelna.

• Kittel schodzi, Yeboah wchodzi.

• Piasecki schodzi, Zwoliński wchodzi.

• Donis schodzi, Rocha wchodzi.

• Atak Radomiaka prawą stroną. Semedo faulował w ofensywie.

• Kittel perfekcyjnie wrzucił piłkę w pole karne. Rumuński obrońca idealnie uderzył głową.

• GOOOOOOOOL!!! Racovitan ma dublet!!!

• Kaput zarobił żółtą kartkę.

• Castaneda wrzucił z lewej strony, ale został zablokowany. Będzie rożny.

• Machado schodzi, Castaneda wchodzi.

• Wolny dla Rakowa. Będzie wrzutka.

• Berggren zobaczył żółtą kartkę.

• Zamieszanie w polu karnym Radomiaka.

• Piasecki uderzył z dystansu. Bramkarz broni.

• Plavsić schodzi z boiska z kontuzją. Na murawie pojawia się Drachal.

• Adnan Kovacević schodzi, Sorescu wchodzi.

• ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ!

• KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY!

Raków strzela w trzeciej minucie bramkę i kontroluje przebieg całej połowy! Czekamy na drugą odsłonę tego meczu!

• Posiadała może mówić o dużym szczęściu.... rzucił się pod nogi Frana Tudora i zdążył złapać piłkę!

• Raków na połowie Radomiaka stara się o gola do szatni!

• Cztery minuty doliczone!

• Serb jednak zdolny do gry. Plavsić wraca na boisko!

• Plavsić wije się bólu na murawie. Medycy zameldowali się na placu gry. Oby to nic poważnego....

• Kocherhin pechowo poślizgnął się przy oddawaniu strzału i Posiadała z łatwością broni!

• Strata Radomiaka i szybka kontra Rakowa!

• Goście utrzymują się na połowie gospodarzy, leczy brakuje im większego zdecydowania. Już kilkukrotnie mogli oddawać strzał a decydowali się na dalsze rozegranie

• Obrońcy Radomiaka wychodzą z opresji i próbują jakiejś szybkiej kontry, aby zaskoczyć "Medaliki"

• Świetna próba strzału z woleja Nowaka, ale Posiadała broni bliższego słupka i kolejny stały fragment gry!

• Piłka do Piaseckiego, który jeszcze próbował odegrać piłkę do kolegi obok, ale wmieszał się w to jeszcze obrońca Radomiaka i kolejny rzut rożny dla Rakowa!

• Żółta kartka dla Abramowicza!

• Za mocne zagranie Koczerhina i nie doszedł do tej piłki Bartosz Nowak na skrzydle!

• Adnan Kovacević ukarany pierwszą żółtą kartką w tym meczu!

• Strata Rakowa i szybka kontra Radomiaka!

• Na dużym telebimie przy Limanowskiego wyrazy wsparcia dla profesora Janusza Filipiaka, prezesa Cracovii, który znajduje się aktualnie w szpitalu i walczy o życie. Piękny gest Rakowa!

• Szybko pozbyli się piłki goście, którzy niecelnym dośrodkowaniem sprawili, że Kovacević to przejął

• Strata piłki w środkowej części boiska Berggrena, który jeszcze po drodze faulował i od rzutu wolnego Radomiak!

• Od autu Raków po ostrej walce o piłkę!

• Rafał Wolski dośrodkował do Machado, który powinien zachować się lepiej! Za lekkie uderzenie piłki głową i Kovacević łapie piłkę!

• Pedro Henrique fauluje i Brazylijczyk za bardzo daje upust emocjom. Sędzia Musiał od razu podbiegł do niego i go upomniał słownym ostrzeżeniem!

• Niecelny strzał Ediego Semedo, który tym razem z ostrego kąta uderzył Panu Bogu w okno!

• Ostra walka Rundicia z Semedo i Radomiak od piłki!

• NIE MA GOLA!!!!

Fabian Piasecki pilnował żeby nie spalić, ale ostatecznie milimetry zadecydowały, że polski napastnik tylko chwilowo mógł się cieszyć ze zdobycia bramki. Radomiak może odetchnąć z ulgą!

• Kapitalne zagranie prostopadłe pomocnika Rakowa, ale Posiadała dobrze antycypuje grę i pierwszy dopada do piłki!

• Machado odbiera Berggrenowi piłkę w sposób przepisowy. Kontra Radomiaka!

• Albert Posiadała broni taki trochę centrostrzał prawoskrzydłowego Rakowa. "Medaliki" od rzutu rożnego!

• Atak prawą flanką graczy Szwargi, ale pewnie wyjaśnia sytuację Abramowicz

• Strata Rakowa na połowie Radomiaka i już z szybką akcją poleciał Edi Semedo, ale ten nie dał rady Rundicowi!

• Pewnie Kovacević wyszedł po piłkę i wyjaśnił sytuację! Radomiak nie zaskoczył "Medalików" ze stałego fragmentu gry!

• Świetna próba Ediego Semedo, który z ostrego kąta pokusił się o strzał, ale Vladan Kovacević kapitalnie broni i tylko rzut rożny dla gości!

• Raków po strzeleniu bramki nie odpuszcza. "Medaliki" cały czas na połowie Radomiaka

• GOOOOOOOL

Racovitan kapitalnie się odnalazł w polu karnym, dopadł do wycofanej piłki i z takiego półwoleja oddał mocny strzał z którym Posiadała sobie nie poradził!

• Koczehin z pierwszą szansą. Ukrainiec spróbował swojego szczęścia strzałem z dystansu, ale Posiadała czujny i tylko rzut rożny dla gospodarzy!

• Szybka próba ataku i Radomiak już traci piłkę! Raków z futbolówką przy nodze

• Zaczynamy pierwszy niedzielny mecz!

Pierwsi wznowili przyjezdni z Radomia!

• Piłkarze zameldowali się już na murawie. Za chwilę losowanie stron i sędzia Musiał zagwiżdże po raz pierwszy!

• Arbitrem tego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Na liniach pomagać mu będą Tomasz Listkiewicz oraz Marcin Ciepły!

• A taki zestawieniem personalnym wyjdzie Radomiak Radom!

• Radomiak też ma się za co rehabilitować. W tygodniu odpadł z Pucharu Polski, przegrywając z Garbarnią Kraków, czyli trzecioligowcem. Trener zarzucił piłkarzom brak ambicji. W lidze mimo ciekawych transferów zespół nie wygrał od 19 sierpnia. Kiepska seria to cztery mecze - przeplatanka remisów z porażkami. Może akurat na terenie mistrza uda się "zaskoczyć"?

• Dawid Szwarga na takie zestawienie personalne się zdecydował na mecz z Radomiakiem!

• Zaczynamy niedzielne granie w PKO Ekstraklasie. Najpierw przeniesiemy się na stadion mistrza Polski z zeszłego sezonu Rakowa Częstochowa. "Medaliki" w poprzednich tygodniach nie imponowali formą, a zwieńczeniem takiego stanu rzeczy był czwartkowy mecz z Lechem Poznań w ramach zaległego starcia najwyższej klasy rozgrywkowej. Podopieczni Dawida Szwargi ulegli 1:4 i dzisiaj będą chcieli wrócić na właściwe tory!

Raków - Radomiak LIVE! Mistrz powinien grać znacznie lepiej

Raków - Radomiak LIVE! Mistrz powinien grać znacznie lepiej ©Foto: Jakub Ziemianin / Raków Częstochowa

Raków Częstochowa - Radomiak Radom ONLINE. Niedzielę z PKO Ekstraklasą zaczniemy na stadionie mistrza Polski. Zespół Dawida Szwargi spróbuje odrobić dystans do ścisłej czołówki. Ostatnio gra znacznie poniżej, pora więc potwierdzić klasę, choć rywal wydaje się do tego niewdzięczny. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 15:00.

PKO Ekstraklasa. Raków Częstochowa - Radomiak Radom ONLINE

Raków nie przekonuje w ostatnich tygodniach. W środku tygodnia został rozbity przez Lecha Poznań w zaległym meczu. Skończyło się zasłużoną porażką - aż 1:4.

Wcześniej Raków wcale nie pozostawił dobrego wrażenia po spotkaniu z Ruchem Chorzów. Wbił mu wprawdzie pięć bramek, ale sam stracił trzy, a przecież Niebiescy to obok ŁKS Łódź najgorszy zespół w całej stawce.

W kadrze Rakowa brakuje kilku kluczowych zawodników, którzy leczą kontuzje. Nosem kręci Sonny Kittel. Niemiec nie umie pogodzić się z rolą rezerwowego.

Generalnie ostatnio z klubu wypływa więcej złych niż dobrych informacji. Pokonanie Radomiaka pomogłoby odgonić czarne chmury i wprawić szatnię w dobry nastrój przed czwartkowym meczem ze Sturmem Graz w Lidze Europy.

Dawid Szwarga, trener Rakowa: - Największym plusem grania co trzy, cztery dni jest fakt, że można szybko przejść do następnego meczu. Liczę na to, że podsumujemy to spotkanie, skupimy się na meczu z Radomiakiem i pokażemy w nim sportową złość.

Constantin Galca, trener Radomiaka: - Jeśli ktoś uważa, że nie mam kontroli nad drużyną, to zaproszę go, żeby był ze mną codziennie i zobaczył, jak trenuje zespół. Tak naprawdę jesteśmy otwarci, media mogą przychodzić na treningi. A jeśli jakiś dziennikarz uważa, że zespół nie reaguje, to ja tego nie rozumiem.

Nie zagrają w meczu Raków Częstochowa - Radomiak Radom:
Raków: Lederman (kartki), Svarnas, Lopez, Arsenić, Gryszkiewicz, Papanikolaou, Tudor (urazy)
Radomiak: Alves, Rossi, Ramos (urazy)

Ostatnie mecze bezpośrednie:
Radomiak - Raków 0:0 (Ekstraklasa, 10.04.2023)
Raków - Radomiak 3:0 (Ekstraklasa, 17.09.2022)

Raków Częstochowa - Radomiak Radom TRANSMISJA TV

Mecz na kanałach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. W internecie widowisko do śledzenia w aplikacji oraz na stronie Canal+ Online. Komentuje duet Marcin Rosłoń, Michał Trela. Relacja LIVE od godziny 15:00 w GOL24 - zapraszamy!