Mecz Raków Częstochowa - Suduva Mariampol ONLINE. Liczy się...

Mecz Raków Częstochowa - Suduva Mariampol ONLINE. Liczy się tylko awans. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA TV NA ŻYWO

3 karne

• KONIEC MECZU! Ostatecznie Raków zagra w III rundzie, ale zaufanie kibiców zmalało do minimum. Na dalszym etapie rozgrywek podopiecznych Marka Papszuna czeka już Rubin Kazań, który nie będzie łatwą przeszkodą.

• KOVACEVIĆ BRONI STRZAŁ GARGALATZIDISA! Świetna interwencja golkipera Rakowa!

• POLETANOVIĆ PŁASKO! Raków o krok od awansu!

• Taravel nie strzela! Kovacević broni to uderzenie! Wyczuł intencje strzelającego, który wybrał prawy róg!

• Fran Tudor na ogromnym spokoju! Uderzenie w lewy róg bramkarza.

• Auzmendi! Wyczuł intencje Kovacević, ale nie był w stanie sięgnąć piłki.

• Jakub Arak tam, gdzie przed chwilą rywal. Nie do obrony!

• Makas delikatnie w prawy słupek bramkarza. Jest trafienie.

• Lopez wytrzymał presję! Uderzenie w okienko!

• Pewne uderzenie w prawą stronę Gorobsova.

• Zaczynamy konkurs rzutów karnych.

• Koniec drugiej połowy dogrywki. Czas na rzuty karne.

• 30 sekund do końca. Tu już nic się nie wydarzy. Czas na karne...

• Ivi Lopez z rzutu wolnego i tylko słupek! Bramkarz Suduvy nawet nie spodziewał się tak precyzyjnego strzału i nie rzucił się w tę stronę. Zabrakło niewiele.

• Gargalatzidis dopiero wszedł, ale już pokazał się z dobrej strony. Raz ograł obrońcę Rakowa, a teraz nabił go i Litwini mają rzut rożny.

• Gargalattzidis za Casesa.

• Na ławce Rakowa nie ma już nikogo poza bramkarzem. Wilusz w miejsce Niewulisa, który odniósł jakiś uraz.

• Atakuje Raków! Miękkie dośrodkowanie Iviego Lopeza na głowę Sebastiana Musiolika. Niecelne uderzenie, ale piłka przeleciała tuż obok bramki gości.

• Zaczynamy ostatni kwadrans tego dwumeczu.

• Koniec pierwszej połowy dogrywki.

• Żółta kartka dla Auzmendiego.

• Dużo fauli z obu stron. Piłkarze kompletnie zabili to spotkanie.

• A jednak, to była chyba tylko gra na czas.

• Makis Giannikoglou leży na murawie i możliwe, że kończy swój występ na dziś.

• Papanikolaou za Cebulę.

• Ofensywne zmiany w zespole Rakowa. Arak za Wdowiaka.

• Intuicyjny strzał Cebuli zza pola karnego. Wysoko nad bramką, a i pomocnik był na spalonym.

• Miękkie zagranie Lopeza w pole karne, nikt nie zdołał przeciąć tej piłki.

• Znowu upadł w polu karnym zawodnik Rakowa! Znów sędzia nie dał się nabrać na próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Znakomita akcja Rakowa! Otwierajace podanie górą na prawe skrzydło, niskie dośrodkowanie na Musiolika, który uderzył na bliższy słupek prosto w golkipera.

• Zaczynamy dogrywkę. Czas na gole, drogi Rakowie!

• Koniec drugiej połowy. Po 180 minutach wciąż mamy 0:0. Czas na dogrywkę...

• Jeszcze rzut rożny dla gospodarzy...

• Tudor faulowany blisko pola karnego. Na zegarze minęły już cztery doliczone minuty. Czy sędzia pozwoli na rozegranie tego stałego fragmentu? Czy Raków uniknie dogrywki?

• Taravel za Benetę.

• Makas za Habrana.

• 4 minuty doliczone. Jeśli do tej pory Raków nie strzeli gola, będziemy mieli dogrywkę.

• Gorobsov doznał urazu przy próbie odbioru piłki.

• Poletanović sfrustrowany prostą stratą i ostro sfaulował przeciwnika.

• Cebula ograł już rywala prostym dryblingiem, ale jego dośrodkowanie było zablokowane.

• Długosz upomniany żółtą kartką za faul na Nacho.

• N'Kololo zakończył kontrę Suduvy niecelnym strzałem z dystansu.

• Żółta kartka dla Tudora.

• Udovicić za Kuna.

• Jefremow za Slavickasa.

• Z boiska schodzi Nyuiadzi, na boisku pojawia się Auzmendi.

• Ivi Lopez trafia w rękę rywala i to w polu karnym! Gwizdek arbitra milczy...

• Długie podanie w pole karne do Długosza, szybciej przy piłce jednak znalazł się Giannikoglou.

• Matulevicius w miejsce mającego żółtą kartkę Rommensa.

• Za mocne długie podanie Lopeza w stronę Musiolika.

• Rommens ukarany kartką za faul na zawodniku Rakowa.

• Giannikoglou wyłapał miękką wrzutkę Kuna po stałym fragmencie gry.

• Uderzenie w mur i mamy rzut rożny.

• Faul na Ivim Lopezie. Około 28 metrów do bramki. Czy to będzie gol?

• Świetnie to zrobił Cebula! Krótkim dryblingiem zgubił w polu karnym dwóch rywali i zagrał wzdłuż linii bramkowej. W ostatniej chwili litewski obrońca przewidział podanie do Musiolika i przerwał znakomitą akcję Rakowa.

• Długosz w miejsce Szelągowskiego.

• Żivanović chciał pozwolić piłce opuścić plac, ale wybiegł mu zza pleców Musiolik. Napastnik faulował jednak rywala i od własnej bramki rozpoczną goście.

• Habran próbował wymusić korner. Niewulis oddał piłkę Kovaceviciowi i już Raków jest w natarciu.

• To powinien być gol dla gości! Szybka akcja gości prawym skrzydłem, cięte dośrodkowanie w pole karne i uderzenie z pierwszej piłki N'Kololo. Cudem wybronił to Kovacević. Dosłownie zatrzymał uderzenie na rękawicy.

• Fragment gry, kiedy to Suduva utrzymuje się przy piłce, choć oddala się od bramki Rakowa.

• Sebastian Musiolik zastąpił w przerwie Gutkovskisa.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kun źle zagrał w pole karne - ani do Lopeza, ani do Gutkovskisa.

• Niedokładne podanie Gutkovskisa przed polem karnym rywali.

• Cebula chciał dryblingiem przedrzeć się w pole karne, ale po wypuszczeniu sobie piłki został powstrzymany przez stopera.

• Świetna akcja Patryka Kuna! Skrzydłowy przyjął sobie górną piłkę, minął zwodem dwóch rywali i już w polu karnym uderzył na bramkę. Świetnie obronił to golkiper gości.

• Kun powstrzymany na skrzydle przez Benetę.

• Cebula po raz kolejny złapany na spalonym.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarz minął się z piłką, ale i tak trafił prosto w niego Gutkovskis!

• Gra wznowiona. Przy piłce Raków.

• Habran niecelnie dośrodkował w pole karne. Piłka uderzyła w boczną siatkę i przeleciała obok Kovacevicia. Mamy więc dziurawą siatkę przy jednej z bramek w Bielsku.

• Z pola karnego Suduvy ciężar gry przeniósł się do środka pola.

• Raków ma teraz dużo szczęścia. Strata Poletanovicia i Suduva wyszła z akcją dwóch na jednego. Niecelne jednak podanie w pole karne do N'Kololo.

• Nieudane przejęcie prostopadłej piłki do Gutkovskisa, napastnik Rakowa wybiegł na skrzydle niemal sam na sam z golkiperem, skrócił kąt i zmniejszył odległość do bramki, ale doskoczył już do niego obrońca, więc Łotysz uderzył prosto w niego.

• Suduba traci często piłkę na 30 metrów przed własną bramką, ale Raków kompletnie nie potrafi tego wykorzystać.

• Mocna wrzutka wybita przez Casesa.

• Szansa z rzutu wolnego. Tym razem lewa strona boiska i nie Ivi Lopez, a Marcin Cebula przy piłce.

• Prostopadłe zagranie górą do Cebuli, ale po raz kolejny zawodnik Rakowa był na spalonym.

• Cebula padł w polu karnym, ale wyraźnie było widać, że szuka faulu. Arbiter nie dał się nabrać.

• Piłka w siatce gości, ale po podaniu Szelągowskiego do Gutkovskisa i strzale tego drugiego sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

• "Spadający liść" w wykonaniu Iviego. Ponad bramką.

• Beneta brutalnie powalił na ziemię Kuna. To wyglądało jak zderzenie pociągu z osobówką. Zawodnik Rakowa wstał, ale jeszcze przez chwilę będzie czuł to starcie.

• Wrzutka na lewą stronę pola karnego do Kuna, ten zgrał piłkę do Iviego, ale uprzedził go Żivanović.

• Ale ruszyli piłkarze Rakowa na swoich rywali. Nie pozwalają im opuścić z piłką własnej połowy. Wysoki pressing i co chwila odbiór, dobrze się to na razie ogląda.

• Za mocno wstrzelił piłkę w pole karne Ivi. Od bramki Suduva.

• Cebula faulowany wślizgiem na wysokości pola karnego z prawej strony.

• Błąd Giannikoglou - bramkarz gości wybił piłkę nie przed siebie, a na aut, lecz Raków nie wykorzystał tego i niecelnie podał Wdowiak do Iviego.

• Zaczynamy spotkanie!

• Zawodnicy wychodzą na murawę.

• Zwycięzca pary Raków - Suduva w III rundzie zagra z rosyjskim Rubinem Kazań. Pierwszy mecz zaplanowano na 5 sierpnia, do rewanżu dojdzie tydzień później. W przypadku awansu Raków również zagra domowe spotkanie w Bielsku-Białej.

• W weekend Raków rozegrał kolejny mecz na wyjeździe. Na inaugurację sezonu ligowego pokonał w derbach Piasta Gliwice 3:2. Wykazał mogło się kilku zmienników, jak Mateusz Wdowiak, Daniel Szelągowski czy ostatnio Vladislavs Gutkovskis. Suduva w tym czasie odpoczywała.

• Raków wrócił z Litwy bez zaliczki. Na fatalnie przygotowanej murawie i przy defensywnie nastawionym rywalu nie stworzył zbyt wiele okazji. Na niewiele pozwolił też Suduvie. Widowisko było dość nudne. Dziś powinno wyjść znacznie lepiej. Ostrożny trener Marek Papszun zaapelował do piłkarzy o koncentrację i dyscyplinę, żeby "nie narobić sobie kłopotów".

• Na stadionie w Bielsku-Białej odbędzie się rewanż II rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wicemistrz Polski jest jego faworytem. Musi jednak strzelić gola, żeby awansować, bo pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

• Witamy na relacji LIVE ze spotkania Raków Częstochowa - Suduva Mariampol!

Raków - Suduva LIVE! Liczy się tylko awans

Raków - Suduva LIVE! Liczy się tylko awans ©Marzena Bugala Polska Press

Mecz Raków Częstochowa - Suduva Mariampol ONLINE. Na stadionie w Bielsku-Białej odbędzie się rewanż II rundy eliminacji Ligi Konferencji. Wicemistrz Polski jest jego faworytem. Musi jednak strzelić gola, żeby awansować, bo pierwsze spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Relacja LIVE w GOL24 od godziny 19:00.

Mecz Raków Częstochowa - Suduva Mariampol ONLINE

Marek Papszun, trener Rakowa: - Gramy mecz rewanżowy na wyjeździe, na gościnie w Bielsku, ale cieszymy się, że w Polsce, na pięknym stadionie i dobrym boisku. Liczę na wsparcie naszych kibiców i tutejszych, a także postronnych. Awans do III rundy to cel. Jesteśmy zdeterminowani, by go osiągnąć w historycznym roku. Skład będzie się różnić choćby ze względu na kontuzję Ledermana. Nasza inicjacja w pucharach zaczęła się bezboleśnie. Nie przypominam sobie sytuacji Suduvy. Wierzę, że zobaczymy w czwartek dobre spotkanie, przede wszystkim zwycięskie.

Przewidywany skład Rakowa na mecz z Suduvą:
Kovacević - Arsenić, Niewulis, Rundić - Tudor, Poletanović, Papanikolaou, Kun - Lopez, Cebula, Gutkovskis (Musiolik?)

Nie zagrają w meczu z Suduvą:
Lederman (kontuzja), Bartl

Mecz Raków Częstochowa - Suduva Mariampol TRANSMISJA TV
Transmisja na żywo w TVP Sport, a w internecie na stronie i w aplikacji TVP Sport. Komentuje duet Hubert Bugaj, Mariusz Rumak. Studio od godz. 18:30. Poprowadzi je Mariusz Jankowski. Gośćmi będą Robert Podolinski i Maciej Szczęsny. Początek meczu o godz. 19:00, relacja LIVE w GOL24.pl - zapraszamy!