Rayo Vallecano

0

Real Madryt

1

• Koniec. Sędzia kończy ten mecz. Real szczęśliwie wygrał choć nie obyło się bez kontrowersyjnych decyzji arbitra. Za śledzenie relacji dziękuje Szura Bartłomiej

• Jakże wiele zmieniła bramka Ronaldo. Real po zdobyciu prowadzenia spokojnie pozwala prowadzić grę rywalom ale utrzymuje ich bardzo daleko od bramki

• A na trybuny wędruje asystent Murinho!!

• Kolejna kartka dla piłkarza Realu

• Bomba Ronaldo z wolnego ale na raty łapie Joel

• Real po zdobyciu bramki przejął inicjatywę. Królewscy uwierzyli, że nawet w tak ciężkim meczu można zdobyć 3 punkty.

• I zmiana w Realu

• Pierwsza zmiana w zespole Rayo

• Tym razem to Diego Costa fauluje Pepe

• Alonso z wolnego nad poprzeczką

• To jest właśnie cały CR - zupełnie niewidoczny do tej pory Portugalczyk zdobywa niezwykle ważnego gola.

• Ależ majstersztyk!!!! Cristiano Ronaldo otrzymuje piłkę 7 metrów od bramki po rzucie rożnym i piętą kieruje piłkę do siatki!! Ależ gol!! Real prowadzi 1-0!!

• Gonzalo Higuain nie dochodzi do piłki po podaniu Marcelo

• Walka, walka, walka - to słowo najlepiej określa to co dzieje się na boisku ale sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo

• Pepe w ostatniej chwili zatrzymuje Costę!

• Za dyskusje

• Michu, Armenteros i znów bardzo gorąco pod bramką Realu!!! Ależ szanse gospodarzy!!

• Słupek!!!Casillas nawet nie drgnął jak Pitu kopnął z całej siły w stronę jego bramki!!

• Ostra walka w środku pola dominuje w ostatnich minutach jednak w każdej chwili długim podaniem któraś z drużyn może stworzyć zagrożenie pod bramką rywala.

• Pulido w starciu z Khedirą wybija piłkę na rzut rożny. Jednak stałe fragmenty Królewskim dziś także nie wychodzą

• Movilla na środku boiska przerywa bardzo groźną akcję Realu!

• Gonzalo Higuain nie trafia w doskonałej okazji do siatki!! Z 11 metrów piłka po podaniu Ramosa przechodzi obok prawego słupka!!

• Ramos uprzedza Piti i mamy kolejny korner

• Kaka faulowany w środku boiska. Realowi dziś bardzo ciężko się gra.

• Dwukrotnie Ronaldo w przeciągu kilku minut uderza na bramkę Joela ale robi to niecelnie

• Real po raz pierwszy od dobrych kilku minut na połowie gospodarzy. Mamy rzut wolny. Centrę świetnie wybija jednak Joel

• Javi Fuego pięknie zatrzymuje rozpoczynającego kontrę Ronaldo!

• Pepe fauluje Diego Costę. Napastnik gospodarzy jest najaktywniejszym graczem swojego zespołu

• Za protesty i dyskusję z arbitrem

• Szybka kontra Realu ale bramkarz Rayo wybija piłkę rywalowi spod nóg. Po rzucie rożnym zagrożenia nie było.

• Ciekawostka: aż 5 graczy gospodarzy na spalonym :)

• Costa zmusza Marcelo do rozpaczliwego wybicia piłki na rzut rożny.

• Pulido dobrze znalazł się w polu karnym po centrze z wolnego ale po jego uderzeniu głową piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Khedira do Kaki ale szybszy od Brazylijczyka jest bramkarz Joel

• Optyczną przewagę w pierwszych 12 minutach ma z pewnością Real ale w żaden sposób nie przekłada się to na sytuacje jak do tej pory.

• Mesut Ozil dostaje piłkę w polu karnym tuż przed bramkarzem ale zaskoczony tym napastnik Królewskich nie oddaje strzału na bramke. To była na razie najdogodniejsza sytuacja w tym meczu.

• Real po faulu na Ronaldo rozpoczyna od rzutu wolnego

• Marcelo z Xabi Alonso próbują przedrzeć się przez blok defensywny gospodarzy ale bez powodzenia.

• Emiliano Armenteros na raty uderza na bramkę Casillasa ale jest blokowany

• Obrońca gości ostrym wejściem zatrzymuje Costę i ogląda kartkę

• Pierwsza akcja gości. Jednak na razie Rayo spokojnie odpiera ataki Realu.

• Spokojnie jednak łapie piłkę Casilas

• Już w pierwszych sekundach rzut rożny po akcji Costy

• Zaczynają goście!!

• Stan murawy na obiekcie nie jest najlepszy. Czy nie przeszkodzi to technicznie grającym gościom a nie będzie sprzymierzeńcem gospodarzy?

• Arbitrem meczu jest Pan David Fernandez Borbalan

• Witamy na boisku oba zespoły

• Słonecznie, ciepło - idealne warunki do gry

• Już za moment początek meczu

• Rywale jednak w ostatnich meczach odnieśli trzy wygrane i w zapowiedziach przed starciem z Królewskimi zapowiadają, że zostawią zdrowie na boisku ale nie oddadzą łatwo punktów

• Real jest o krok od zdobycie mistrzostwa kraju. Nad Barceloną piłkarze z Madrytu mają 10 punktów przewagi, która utrzymuje się już od dłuższego czasu.

• Na około 45 minut przed rozpoczęciem meczu zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania. Czy Królewscy przerwą dobrą passę gospodarzy a Ronaldo trafi kolejny raz w tym sezonie? Od 16 zapraszam na relację na żywo.