Bayern Monachium

1

1 2 połowa

5 karne

• 5:4! Nie ma gola! Sven Ulreich obronił uderzenie Timo Wernera! Bayern awansuje do kolejnej rundy Pucharu Niemiec!

• 5:4! Arjen Robben!

• 4:4! Willi Orban się nie myli!

• 4:3! Sebastian Rudy!

• 3:3! Marcel Halstenberg nie dał szans bramkarzowi Bayernu!

• 3:2! Mats Hummels pewnie wykorzystał jedenastkę!

• 2:2! Kevin Kampl się nie myli!

• 2:1! David Alaba wykorzystał rzut karny!

• 1:1! Bernardo odpowiada trafieniem!

• Robert Lewandowski wykorzystał rzut karny! 1:0 dla Bayernu!

• Rozpoczynamy rzuty karne!

• Koniec dogrywki! Mamy rzuty karne!

• Fatalne zagranie Wriedta, który przeciągnął dośrodkowanie i piłka opuściła boisko..

• Było groźnie pod bramką Bayernu, ale Timo Werner oddał niecelne uderzenie sprzed pola karnego!

• David Alaba ''wstrzelił'' piłkę w pole karne Lipska, ale żaden z jego kolegów nie przeciął tego zagrania.

• Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, ale Alaba nie trafił czysto w piłkę, a w późniejszej fazie akcji obrońcy Lipska wybili piłkę!

• Kwasi Wriedt sfaulował Lukasa Klostermanna, ale z rzutu wolnego dla RB nic groźnego nie wynikło.

• Lukas Klostermann zmienia Emila Forsberga.

• Znowu nie ma bramki! Robert Lewandowski najwyżej wyskoczył do dośrodkowania Robbena i z trzech metrów uderzył nad bramką!

• Rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

• Koniec I połowy dogrywki. RB Lipsk - Bayern Monachium 1:1!

• Jak to nie wpadło?! Fatalny błąd popełnił Gulacsi, który wypuścił piłkę z rąk, ale dobitka Lewandowskiego po rękach bramkarza trafiła w poprzeczkę!

• Poprzeczka! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników Bayernu oddał strzał głową w..poprzeczkę! Dalej mamy remis.

• Konrad Laimer zmienia Marcela Sabitzera.

• Kwasi Wriedt zmienia Thiago Alcantare.

• Fantastyczne interwencje Petera Gulacsiego, który obronił dwa uderzenia z bliskiej odległości i RB Lipsk jest dalej w grze!

• Bayernowi brakuje pomysłu na grę. RB Lipsk dobrze się przesuwa, stara się przeszkadzać gościom i nie popełnia błędów.

• Demme został sfaulowany przez Kimmicha i gospodarze mają rzut wolny na połowie Bayernu.

• Ostre zagranie Thiago Alcantary i zasłużona żółta kartka.

• Bayern zamknął Lipsk na swojej połowie i mozolnie buduje kolejne ataki.

• Robert Lewandowski pogubił się w dryblingu i ostatecznie stracił piłkę na rzecz bramkarza Lipska.

• Rozpoczynamy dogrywkę!

• 90+4. Mamy dogrywkę!

• 90+2. Robert Lewandowski oddał uderzenie głową, ale piłka zatrzymała się w rękach Gulacsiego!

• 90+1. Na uderzenie z 25 metrów zdecydował się Jerome Boateng, ale..lepiej mógł tego nie robić. Fatalne uderzenie.

• Ależ niewiele zabrakło Kimmichowi! Obrońca Bayernu oddał strzał głową, a piłka minimalnie minęła bramkę!

• Faulowany na 35 metrze był Sebastian Rudy i Bayern będzie miał rzut wolny.

• Rafinha zmienił Corentina Tolisso.

• Joshua Kimmich ukarany żółtą kartką.

• Moment uderzenia głową Thiago.

• Faulowany w środkowej strefie boiska był Robert Lewandowski.

• Timo Werner zmienia Yussufa Poulsena.

• RB Lipsk się broni! Najpierw Gulacsi popisał się fantastyczną interwencją po uderzeniu Thiago, a dobitka Roberta Lewandowskiego została zablokowana!

• Faul Davida Alaby na Bernardo i sędzia przerwał grę.

• Bayern osiągnął bardzo dużą przewagę i będzie dążył do zdobycia zwycięskiej bramki. Gospodarze grają w osłabieniu i mają coraz mniej sił.

• GOOOOLLL!!! Ależ odpowiedź Bayernu! Jerome Boateng zagrał kapitalną piłkę za plecy obrońców, a tam wbiegł Thiago Alcantara, który uderzeniem głową doprowadził do wyrównania!

• GOOOLLL!!! Emil Forsberg pewnie wykorzystał rzut karny i RB Lipsk obejmuje prowadzenie grając w osłabieniu! RB Lipsk - Bayern Monachium 1:0!

• Jerome Boateng sfaulował Yussufa Poulsena i sędzia podyktował rzut karny!

• To powinna być bramka dla Bayernu! Wielki błąd popełniła obrona Lipska, piłka trafiła do Lewandowskiego, który wbiegł w pole karne, ale oddał minimalnie niecelne uderzenie!

• Robert Lewandowski opanował trudną piłkę i wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny.

• Fatalne zagranie Boatenga, który chciał dośrodkować piłkę, a zamiast tego kopnął..w trybuny.

• Javi Martinez zmienia Kingsleya Comana.

• Diego Demme zmienia Jeana-Kevina Augustina.

• Arturo Vidal opuszcza murawę. W jego miejsce pojawia się Sebastian Rudy.

• Robert Lewandowski najwyżej wyskoczył do dośrodkowania, ale jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką!

• Koniec meczu dla Naby'ego Keity! Pomocnik Lipska sfaulował Roberta Lewandowskiego, który ruszył z kontratakiem Bayernu i sędzia ukarał go żółtą kartką! RB Lipsk gra w dziesiątkę!

• Bardzo dobra interwencja Boatenga, który powstrzymał rozpędzonego napastnika Lipska.

• Mats Hummels dynamicznie wbiegł z piłką w pole karne Lipska, ale stoper Bayernu został nabity i piłka opuściła boisko.

• Fatalne rozegranie Comana! Francuz ruszył lewą stroną i zamiast dograć do niepilnowanego Lewandowskiego zdecydował się na uderzenie, które poszybowało nad bramką!

• Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

• 45+2. Koniec I połowy! RB Lipsk - Bayern Monachium 0:0.

• 45+1. Strzał sprzed pola karnego oddał Tolisso, ale uderzenie było zbyt lekkie i bramkarz gospodarzy spokojnie złapał piłkę.

• Naby Keita sfaulował Thiago i został ukarany żółtą kartką.

• Na boisku leży Naby Keita i mamy przerwę w grze.

• Na uderzenie z dystansu zdecydował się Arturo Vidal, ale jego próba została zablokowana przez obrońców Lipska.

• Bayern jest zupełnie nieporadny. Tym razem faulował Arjen Robben.. Robert Lewandowski jest odcięty od podań.

• Emil Forsberg uderzył z rzutu wolnego w poprzeczkę!

• Żółtą kartką ukarany został Arturo Vidal, który bezpardonowo potraktował Forsberga. Bardzo dobra okazja dla Lipska!

• Jean-Kevin Augustin w indywidualnej akcji, ale uderzenie napastnika Lipska było zbyt lekkie i nie zaskoczyło goalkeepera Bayernu.

• Słaby mecz rozgrywa Corentin Tolisso, który notuje wiele strat i już dwukrotnie musiał uciec się do faulu.

• Corentin Tolisso ostro potraktował Keite i sędzia musiał przerwać grę.

• Kolejna groźna akcja Lipska! Jean-Kevin Augustin ograł Hummelsa, znalazł się przed Ulreichem i znów górą okazał się bramkarz Bayernu!

• Ależ było groźnie pod bramką Bayernu! Emil Forsberg wbiegł z piłką w pole karne, ograł dwóch graczy Bayernu i uderzył prosto w Ulreicha!

• Jerome Boateng faulem przerwał akcję Lipska i sędzia słusznie ukarał go żółtą kartką.

• Ciężko ogląda się grę Bayernu. Goście są wolni, apatyczni i bardzo niedokładni w swoich poczynaniach.

• Mamy przerwę w grze, bowiem na murawie leży Naby Keita.

• Bardzo dobry powrót Artura Vidala, który w porę zablokował dośrodkowanie Sabitzera.

• Goście z Monachium odnotowują sporo start. Proste błędy, które dziwią - mówimy o gwiazdach największego klubu w Niemczech.

• Naby Keita został sfaulowany przez Arturo Vidala i sędzie słusznie przerwał grę.

• To powinna być bramka dla Bayernu! Świetnie odnalazł się Robert Lewandowski, który mocno zagrał wzdłuż bramki, ale obrońca Lipska wybił piłkę na rzut rożny!

• Gospodarze dobrze weszli w to spotkanie. Od początku grają bez kompleksów i wysoko atakują graczy z Monachium.

• Zakotłowało się pod bramką Bayernu, ale Hummels w porę oddalił zagrożenie. Pierwsze ostrzeżenie gospodarzy!

• Jean-Kevin Augustin został sfaulowany i RB Lipsk będzie miał rzut wolny.

• Faulowany był Kimmich, ale Bayern źle rozegrał rzut wolny i gospodarze oddalili zagrożenie.

• Rozpoczynamy spotkanie!

• Piłkarze znajdują się na murawie, za chwilę rozpoczynamy piłkarskie emocje!

• Czy w trwającym sezonie DFB Pokal mieliśmy jakieś niespodzianki?

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Felix Zwayer.

• W weekend obydwie drużyny wygrały swoje mecze. Bayern pokonał Hamburg 1:0, a RB Lipsk w takim samym stosunku wygrał ze Stuttgartem.

• Skład RB Lipsk:

• Skład Bayernu:

• Dzisiejszy hit to starcie 1/16 Pucharu Niemiec. RB Lipsk znajduje się na trzecim miejscu, a Bayern to wicelider Bundesligi. Hit? Bezapelacyjnie!

• Witamy wszystkich kibiców, którzy będą śledzić relacje LIVE z meczu RB Lipsk - Bayern Monachium!