• Koniec spotkania. Blaugrana zdołała utrzymać prowadzenie do końca meczu.

• Thiago dostał piłkę w polu karnym, ale fatalnie strzela.

• Doliczone 3 minuty, czy Betis stać jeszcze na jedną skuteczną akcję?

• Z rzutu wolnego strzela Xavi, minimalnie nad poprzeczką.

• Wydawało się, że Messi po prostu potknął się o piłkę, ale sędzia odgwizduje faul.

• Strzela Adriano, prosto w bramkarza.

• Messi miał świetną pozycję na strzał w polu karnym, uderzył z woleja, na słupek sparował Adrian,a dobitka Alby trafiła w poprzeczkę.

• .Ostatnia zmiana w Barcelonie.

• Poprzeczka po potężnym strzale Pozuelo. Betis w natarciu.

• Świetna wymiany piłki między Pozuelo,a Molino, ale zabrakło wykończenia.

• Alba świetnie przecina podanie do Moliny.

• Molina dostał piłkę w polu karnym, strzela w trybuny.

• Ostre wejście Pedro nagrodzone żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Betisie.

• Strzela Pedro, czujny Adrian.

• Rzut rożny dla Betisu i mało brakowało ,aby Alba skierował piłkę własnej bramki, ale jego ,,strzał'' głową tylko w słupek.

• Zablokowane dośrodkowanie Alby.

• Na spalonym Pedro.

• Vadillo chciał górą dograć do Castro, niedokładnie.

• Niedokładne dośrodkowanie Adriano.

• Kolejna żółta kartka, tym razem dla Vadillo.

• Taktyczny faul Alby i żółta kartka.

• Zamieszanie w polu karnym Barcelony po rzucie rożnym, ale niebezpieczeństwo już zażegnane.

• Była okazja na strzał dla Betisu, ale Dorado i Molina nie mogli się zdecydować który z nich ma uderzać.

• Skopany Alexis przez Dorado w walce o piłkę.

• Molina strzela z woleja, prosto w Valdesa.

• Błąd Valdesa, wypuścił piłkę z rąk, ale zdołał ją ponownie złapać zanim dopadł do niej Ruben Castro.

• Benat dośrodkowuje,wybija Pique.

• Będzie okazja dla Betisu z rzutu wolnego.

• Zmiana także w Betisie, na II połowę nie wyszedł Campbell, który wydawał się najaktywniejszym graczem zespołu gospodarzy.

• Boisko opuścił Puyol, a na jego miejsce Mascherano.

• Początek II połowy.

• Sędzia kończy I połowę. Gol Rubena Castro daje nam nadzieję, że II połowa może być jeszcze ciekawa.

• Dośrodkowanie Campbella, minimalnie za głęboko i łapie Valdes.

• Betis wychodził z kontrą, tym razem podanie Vadillo przecięte przez Adriano.

• Faulowany był chyba Castro,jednak gwizdek sędziego milczy.

• Trybuny przez cały mecz były aktywne, ale po tym golu jeszcze głośniejszy doping kibiców.

• Vadillo świetnie wypuścił Rubena Castro, a ten znalazł się w sytuacji sam na sam i technicznym strzałem pokonał Valdesa. Na początku wydawało się, że był spalony, ale powtórki pokazały, że Castro był idealnie w linii z obrońcami Blaugrany.

• GOLLLLLL!!!!CASTRO!!!!!!!

• Pedro w sytuacji sam na sam, ale wcześniej odgwizdany spalony.

• Żółta kartka dla Campbella za brzydki faul na Albie.

• Xavi strzela z dystansu i z największym trudem Adrian.

• Dryblował Campbell, ale uciekła mu piłka.

• Nacho do Campbella, ale niedokładnie.

• Kolejna wymuszona zmiana,tym razem w drużynie gospodarzy.

• Xavi dośrodkowuje, ale Alexis na pozycji spalonej.

• Świetne odegranie piętką Iniesty do Messiego, a Argentyńczyk ze spokojem umieszcza piłkę w bramce.

• GOLLLLLLLLL!!!!!!!!!!MESSI!!!!!!!!!

• Wślizg Carlosa w Alexisa, sędzia miał podstawy, aby w tej sytuacji podyktować jedenastkę.

• Tiki taka Barcelony ,,nagrodzona'' gwizdami.

• Sevilla uderza, ale obok bramki.

• Messi chciał wypuścić piłkę do Alby, ale jego intencje odczytali tym razem obrońcy.

• Ograł rywali i swobodnie wbiegł w pole karne, gdzie pewnie pokonał bramkarza. Miało się wrażenie, że obrońcy Betisu wzajemnie sobie przeszkadzali w tej akcji.

• GOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!! MESSII!!

• Juan Carlos ograł Adriano i dośrodkował w pole karne, piłkę łapie Valdes.

• Dogranie Benata do Sevilli, ale ten nie dochodzi do piłki, a byłaby to szansa na gola.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości z powodu kontuzji Fabregasa.

• Dośrodkowuje Messi, piłkę głową z pola karnego wybija Canas.

• Faul ba Busquetsie będzie okazja z rzutu wolnego.

• Iniesta zagubił się w swoim dryblingu i stracił piłkę.

• Iniesta podaje do Adriano, jednak za mocno.

• Campbell oszukał obrońców rywali i zdołał wrzucić miękko piłkę w pole karne na głowę Salvo Sevilli, czujny jednak Valdes obronił ten strzał.

• Tradycyjnie Blaugrana rozpoczęła spokojną tiki takę. Piłkarze gości podchodzą wysokim pressingiem, ale także nie chcą się zbytnio odsłonić.

• Zaczynają piłkarze Barcelony od środka.

• Piłkarze wychodzą na boisko, cały stadion na stojąco śpiewa hymn Betisu.

• Tymczasem w Madrycie popis strzelecki dał Radamel Falcao, Atletico pokonało Deportivo 6-0, a Kolumbijczyk zdobył 5 bramek.

• Ławki rezerwowych: Betis:Casto, Ángel, Rubén Pérez, Pozuelo, Molina, Nosa, Vadillo. Barcelona:Pinto, Alves, Mascherano, Song, Villa, Alexis, Tello.

• Witam na relacji LIVE z mecz Betis Sevilla-FC Barcelona. Swoje mecze jak dotąd wygrały wszystkie zespoły z czołówki, więc chcąc utrzymać dystans nad resztą Blaugrana musi pokonać Betis.