5

APOEL Nikozja

2

• Za uwagę dziękuje Paweł Wróbel.

• Koniec spotkania. Real Madryt wygrywa zasłużenie 5-2. Byliśmy świadkami wspaniałego widowiska. Piłkarze Apoelu Nikozja mogą być zadowoleni z dzisiejszego spotkania, ponieważ strzelili aż dwa gole.

• Uderzenie Ronaldo i piłkę spokojnie łapie Urko Pardo. Dobra próba jednak taki strzał nie mógł zaskoczyć bramkarza Realu Madryt.

• Sędzia dolicza do spotkania trzy minuty

• Real ma znów przewagę w posiadaniu piłki. Królewscy chcą zdobyć kolejnego gola.

• Uderzenie Di Marii i tylko jęk zawodu trybun na Santiago Bernabeu. Dobrze uderzenie Argentyńczyka mija nie znacznie bramkę.

• Apoel Nikozja strzela bramkę jednak sędzia odgwizduje spalonego. Po raz kolejny z dobrej strony popisuje się Charalambidis

• Ależ bramka. Di Maria lobuje Urko Pardo.Kolejna wspaniała bramka. Mógł zagrać do Cristiano Ronaldo i Callejona jednak Argentyńczyk sam wpakował piłkę do bramki. Ten strzał to piłkarska perfekcja.

• Rzut karny dla drużyny Apoelu. Esteban Solari pewnie wykonuje rzut karny.

• Jose Maria Callejon i mamy 4-1. Dobre przyjęcie piłki i z zawodnikiem na ciele strzela gola Hiszpan. Zawodnik Realu Madryt pokazał w tej akcji, że gra dobrze tyłem do bramki.

• Z boiska schodzi Helio Pinto a w jego miejsce Marinos Satsias.

• Rzut rożny dla Królewskich. Piłkę dośrodkowuje Kaka jednak nic z tego nie wynika. Piłkę przejmują goście.

• Rzut wolny dla Realu Madryt. Ronaldo fantastycznie uderza i mamy gola. Przepiękne uderzenie i jest to ładniejsze trafienie od wspaniałego gola Kaki. Piłka dobrze „siadła „ na nodze Portugalczyka i mamy 3-1.

• Kaka faulowany przez Poursaitidis i mamy pierwszą żółtą kartkę.

• Zamieszanie w polu karnym po rzucie wolnym wykonywanym przez Charalambidisa. Goście mogli być przed szansą do zdobycia gola.

• Ależ nie wiele zabrakło i mielibyśmy remis. Wspaniały rajd Charalambidis po którym uderza zawodnik Apoelu Nikozja i mamy rzut rożny po którym, niestety nic nie wynika.

• Jeszcze 20 minut tego meczu. Apoel Nikozja powinienm być zadowolony po strzeleniu gola. Ustawienie Realu Madryt jest eksperymentalne.

• I gol Gustavo Manduca!!! Przepiękna akcja Apoelu Nikozja. Manduca strzelił spokojnie obok Ikera Casillasa. Pierwszy strzał w światło bramki i mamy 2-1.

• Z boiska schodzi strzelec gola Gustavo Manduca a w jego miejsce Athos Solomou

• Ailton do Marcinho a ten uderza z pierwszej piłki, niestety piłka mija bramkę Casillasa. Dobra próba jednak gorzej z wykonaniem. Jest to jednak pierwszy strzał na bramkę Realu Madryt

• Boisko opuszcza Esteban Granero a w jego miejsce Raul Albiol

• Rzut rożny dla Apoelu. Niezłe dośrodkowanie jednego z zawodników gości jednak piłkę do Casillasa zagrywa Pepe.

• Ronaldo przełożył sobie piłkę na lewą nogę i piłkę wybija na aut obrońca Apoelu Nikozja. Przy tej akcji faulował Portugalczyk Paulo Gomesa.

• Uderzenie Altintopa mija bramkę Cypryjczyków w znacznej odległości.

• Tak jak w pierwszej części spotkania Real utrzymuje się przy piłce. Apoel NIkozja broni się całą drużyną. Nie są wstanie oddać nawet strzału.

• Boisko opuszcza Gonzalo Higuain a w jego miejsce Angel Di Maria

• Boaventura dośrodkowuje jednak w polu karnym nikogo nie ma i piłkę łapie pewnie Iker Casillas.

• Real Madryt dalej spokojnie rozgrywa piłkę. Apoel Nikozja jak w pierwszej połowie rozpaczliwie się broni. Goście nie potrafią zagroźić bramce Urko Pardo.

• Granero uderza z dystansu i piłkę łapie Urko Pardo. To mogło zaskoczyć bramkarza gości, ponieważ w Madrycie pada deszcz przez co murawa jest śliska.

• Rzut wolny na wysokości pola karnego Ikera Casillasa. Do piłki podchodzi Charalambidis Casillas piąstkuje piłkę i z kontrą wychodzi Real Madryt. Na szczęście dla gości piłkę przejmuje Hello Pinto i odzyskuje piłkę.

• Od środka Apoel Nikozja i rozpoczynamy drugą połowę meczu. Miejmy nadzieję, że padną kolejne bramki i będziemy świadkami wspaniałych akcji.

• Z boiska schodzi Marcelo a w jego miejsce Callejon.

• Koniec pierwszej części spotkania. Jak na razie Real Madryt miażdzy drużynę Apoelu NIkozja w posiadaniu piłki. Po dwóch golach podpieczni Jose Mourinho wygrywają z drużyną Ivana Jovanovicia 2-0.

• Dośrodkowanie w pole karne i Marcelo nie ryzykuje i wybija piłkę na rzut rożny. Doskonała akcja na skrzydle Manduci. Pierwszy korner dla gości i poślizgnął się CharalambidisCharalambidis

• Sędzia dolicza do pierwszej części spotkania minutę

• Ładny rajd Charalambidis, który dobrze zagrał do Ailtona, który nie podłączył się do akcji.

• Kaka i nie wiele zabrakło do strzelenia drugiego gola. Dobre zagranie Ronaldo do Kaki, który uderza ładnie technicznie, niestety piłka mija bramkę Urko Pardo. Powinno być już 3-0 dla Realu Madryt.

• Pomimo rozpaczliwej obrony druzyny Apoelu NIkozja stracili już dwa gole. Cypryjczycy mają problemy z wyjściem z własnej połowy. Goście jak na razie nie oddali żadnego spotkania. Real gra na stoprocent.

• Ależ fenomenalna bramka Kaki.. Ciężko opisać tą bramkę słowami. Kaka uderza zza pola karnegoi trafia do bramki gości.. Cudowne uderzenie Kaki i bramkarz Apoelu Nikozja musi wyjmować piłkę z siatki.

• Real Madryt jak na razie miaźdzy Apoel NIkozja w posiadaniu piłki. 71% dla Realu Madryt do 29% Apoelu NIkozja. Podpieczni Jose Mourinho nie schodzą z połowy Apoelu NIkozja,.

• Higuain do Altintopa a ten uderza źle. Argentyńczyk zagrał za lekko do Turka przez co zawodnik Realu Madryt nie pokonał golkipera Apoelu NIkozja. Dobra akcja Królewskich .

• Pełen skład już drużyny Królewskich po wejściu opatrywanego Sergio Ramosa . Kontuzja Hiszpana na szczęście okazała się nie groźna.

• Helio Pinto podaje długą piłką w kierunku Ailtona by ten próbował się zmierzyć z obrońcami Realu Madryt. Jak na razie Brazylijczyk nie może nic zrobić przy Sergio Ramosie i Varanie.

• Kontuzja Sergio Ramosa. Zawodnik opuszcza boisko z "maserami" Królewskich. Miejmy nadzieję, że to nie jest jakaś poważna kontuzja.

• Ailton na prawą stronę do Marcinho i uderzenie Helio Pinto blokuje jeden z obrońców Realu Madryt. Pierwsza dogodna sytuacja do strzelenia gola Apoelu NIkozja.

• Uderzenie Ganero. Był to jednak nie najlepszy strzał i od bramki wznowi grę bramkarz Apoelu NIkozja.

• Esteban Ganero do Marcelo, który dośrodkowuje do Cristiano Ronaldo i mamy gola. Mądrze zagrany atak pozycyjny i Real zdobywa gola. Bardzo ładna bramka jest to siódmy gol w Lidze MIstrzów Portugalczyka. Asyste przy tej bramce zapisujemy Marcelo.

• Przepraszam za przerwę, ale miałem problem z relacją.

• Rzut wolny dla drużyny Realu Madryt. Nurin Sahim dośrodkowuje w pole karne i Cristiano Ronaldo uderza głową jednak ponad bramką.

• Cypryjczycy prezentują się nadspodziewanie dobrze. Real Madryt nie potrafi stworzyć sobie klarownej sytuacji do strzelenia gola. Mimo tego, że Apoel nie może wyjść z własnej połowy można ich pochwalić za dobrą grę w obronie.

• Apoel Nikozja nie potrafi się utrzymać przy piłce. Spotkanie dzisiejsze jak na razie rozgrywa się głównie na połowie gości. Gesto jest przed polem karnym podopiecznych Jovanovicia. Apoel Nikozja postawił "autobus" na polu karnym

• Kaka dośrodkowuje w pole karne i będzie kolejny korner dla gospodarzy. Nurin Sahim w pole karne i Kaka po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą gola. Na spalonym Sergio Ramos i piłkę odzyskuje Apoel NIkozja po rzucie z autu zawodników " Królewskich"

• Rzut z autu Apoelu NIkozja na wysokości pola karnego. Niestety dla gości nic z niego nie wynika i piłkę odzyskują zawodnicy Realu Madryt.

• Jak na razie Apoel ma problemy z utrzymaniem się przy piłce. Drużyna gości jest zepchnięta na własną połowę. Trudno oczekiwać od zawodników Apoelu, aby strzelili choćby gola.

• Faul Higuaina na Kace. Argentyńczyk nie może się zgodzić z decyzją arbitra. Z pola karnego piłkę wznowią goście.

• Cristiano Ronaldo ładnie obraca się z piłką i strzela mocno ponad bramką. Dobra decyzja jednak gorzej z wykonaniem.

• Urko Pardo po raz kolejny popełnia błąd. Po rzucie rożnym w którym minął się z piłką teraz pomylił się po dośrodkowaniu jednego z zawodników Realu Madryt, To dośrodkowanie mogło przypominać tą akcje po której Wisła Kraków straciła gola właśnie z Apoelem Nikozja.

• Przerwa w grze po uderzeniu w twarz Marcelo przez Poursaitidis. Brazylijczykowi nic się nie stało i może spokojnie uczestniczyć w grze.

• Drugi rzut rożny dla Realu Madryt. W polu karnym jest Sergio Ramos i Varane,którzy dobrze grają w powietrzu.Dośrodkowanie nie pewnie wybija bramkarz Apoelu NIkozja jednak jest faulowany. Grę rozpoczną goście

• Real Madryt spokojnie rozgrywa piłkę. Widać, że podopieczni Jose Mourinho grają bez presji. Apoel NIkozja jak na razie tylko się broni. Kwestią czasu powinny być gole "Królewskich.

• Kaka płasko podaje na szósty metr i przed szansą znalazł się Cristiano Ronaldo i w bramce dobrze pokazał się Uko Pardo. Po chwili był rzut rożny jednak nic z niego nie wynikneło.

• Jak na razie Real Madryt wolno rozgrywa piłkę. Apoel Nikozja jak na razie tylko się broni. Zawodnicy z Cypru grają dobrze pressingiem.

• Gonzalo Higuain powinien wpisać się na liste strzelców po uderzeniu głową. Dobrym dryblingiem popisał się Cristiano Ronaldo, który dogrywał do Argentyńczyka.

• Real na biało. Apoel Nikozja na żółto- niebiesko

• Następuje rozpoczęcie meczu. Niech wygra lepszy

• Mecz rozpoczyna się minutą ciszy z powodu śmierci Jose Marii Zaradze. Był to legendarny pomocnik Realu Madryt, który pięciokrotnie wygrywał z "Królewskimi" Puchar Mistrzów

• Witam serdecznie i zapraszam na spotkanie pomiędzy Realem Madryt a Apoelem Nikozja. Zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy, która w pierwszym meczu pokonała drużynę z cypru 3-0. Podopieczni Ivana Jovanovicia są rewelacją tegorocznej Ligi Mistrzów jednak pokonanie Realu Madryt było ponad ich siły. Jakim wynikiem zakończy się spotkanie? Przekonamy się o tym wszystkim w trakcie meczu.