1 dogrywka 1 połowap.

1 dogrywka 2 połowap.

3 karne

• GOOOOOOOOOOOL !!!! Schweinsteigeeer !!!! Bayern w finale !!!!

• Niebywałe !! Real miał szanse wrócić do gry. Wystarczyło, żeby Ramos trafił do bramki. Tymczaem huknął nad poprzeczką. Co on zrobił !!

• Karnego nie wykorzysał Lahm.

• Coś niesamowitego !!!!! Real odrabia straty !!!! Casillas odbije dobre uderzenie.

• Alonso wreszcie zmylił Neuera.

• Kroos strzela w lewy róg. Fatalnie i do przewidzenia. Świetnie interweniuje Casillas !

• Kaka z tym samym skutkiem, co Ronaldo. Także w dolny róg i także świetnie interweniuje Neuer. Bayern blisko finału !!

• W odpowiedzi nie myli się Gomez. !!!!!

• Coś niesamowitego !!! Wczoraj Messi, dzisiaj Ronaldo !! Portugalczyk uderzył przy prawym słupku. Za lekko i broni Neuer !!!

• GOOOL !!! Alaba wyczuł intencje Casillasa i pewnie strzelił w lewy róg bramki Casillasa.

• Zacznie Bayern.

• Czas na loterię ! Kto będzie szczęśliwym zwycięzcą ?

• Piłkarze są zmęczeni. Łapią ich skurcze. Tymczasem przed nimi seria jedenastek ! Zaraz wszystko się rozstrzygnie. Zostańcie z nami !

• Wszystko wskazuje na dogrywkę. Obie ekipy starają się coś zdziałać poprzez dalekie podania. Dużo w nich niedokładności.

• Kaka znowu szarżował w pole karne, odegrał do pozostawionego bez opieki Granero. Miał dużo miejsca, dlatego z bramki wyszedł Neuer i przewrócił przeciwnika. Kassai był innego zdania. Odgwizdał symulację Hiszpana i dał mu żółty kartonik.

• Tak w pierwszej połowie strzelali z karnych Ronaldo i Robben. Szykuje nam się powtórka. Czeka nas jeszcze mnóstwo emocji w Madrycie!

Real Madryt - Bayern MonachiumReal Madryt - Bayern Monachium

• Świetną piłkę w polu karnym otrzymał Kaka. Zbiegł do boku, chciał dośrodkować i trafił w Boatenga. To mogła być świetna szansa !

• Kaka wszedł w pole karne i... od bramki Neuer.

• Granero za Oezila.

• Samotnie dobrą akcję zamierał wypróbować Kaka. Zachował się samolubnie i stracił piłkę. A miał do kogo podać...

• Druga zmiana w ekipie Realu. Higuain wchodzi za Benzemę.

• Startujemy z drugą częścią dogrywki.

• Pierwsza połowa dogrywki dobiegła końca. Wynik ciągle bez zmian.

• Na boisku leżą Gustavo i Benzema. Badstuber ogląda żółtą kartkę i także nie zagra w finale, o ile jego zespół się w nim znajdzie.

• Żółty kartonik dla Gustavo. Jeśli Bayern awansuje, to podobnie jak Alaba nie zagra 19 maja w finałowym spotkaniu na Allianz Arena.

• To mogło się źle skończyć ! Po wrzuce Gomeza, Ramos i Casillas nie porozumieli się ze sobą i w konsekwencji nikt z nich nie przejął futbolówki.

• Wrzutkę Benzemy pewnie wyłapuje Neuer.

• Ronaldo miał niebywałą okazję na oddanie kapitalnego uderzenia w światło bramki. Zawahał się jednak i odnotował stratę.

• Real ogólnie przeważa, lecz nic z tego nie wynika. Bayern nie bardzo chce atakować. Czyżby wszystko rozstrzygnęło się w jedenastkach ?

• Mueller za Ribery'ego.

• Real chce jak najszybciej rozwiać wszelkie wątpliwości.

• Marcelo chciał zdziałać coś sam. Skończyło się na stracie.

• Po wrzutce z rzutu rożnego, w polu karnym Bayernu zawrzało. Sytuację wyjaśnił Badstuber.

• Zaczynamy dogrywkę !

• Koniec regulaminowego czasu gry!

• Ronaldo rozpaczliwie z dystansu i ponownie mu nie wyszło.

• Marcelo zaatakował nogi Robbena i pokazał żółtą kartkę... Robbenowi za dyskusje.

• Kolejne bardzo brzydkie zachowanie Alaby. Kassai nadal pobłażliwe wobec gracza Bayernu, który ma już na koncie żółty kartonik.

• Bayern miał piłkę meczową !! Robben zagrał w pole karne do Gomeza. Ten powinien od razu uderzać, bo przed sobą nie miał nikogo prócz Casilasa. Długo jednak zwlekał i skutecznie zachowała się para stoperów Realu.

• Teraz to Bayern jest na połowie rywala.

• Real usiłuje coś zdziałać Nic mu nie wychodzi za sprawą skoncentrowanej linii obrony przyjezdnych. Zapach dogrywki coraz wyraźniejszy.

• Benzema ograł na prawym skrzydle Badstubera i wbiegł w pole karne. Próbował zagrywać na środek do wchodzącego Ronaldo, ale wszystko zakończyło się na interwencji defensora.

• Zaczął się ostatni kwadrans. W tym okresie Real lubi zdobywać bramki. Czy tym razem się uda ?

• Mourinho dokonuje zmiany. Schodzi z boiska Di Maria. Za niego wchodzi Kaka.

• Nie wychodzą Ronaldo rzuty wolne. Tym razem postawił na siłę i trafić mógł tylko Panu Bogu w okno.

• Znów Real. Zagranie na skrzydło, Ronaldo wycofuje do Benzemy. Bezpośrednie uderzenie Francuza wędruje prosto w... trybuny.

• Ronaldo egzekwował rzut wolny z 40.metrów. Piłkę adresowaną w sam środek bramki, bez problemów łapie monachijski bramkarz.

• Ależ akcja Robbena. Holender zdecydował się na samotny rajd, wyprzedził Pepe i w polu karnym został powstrzymany przez szarżującego Casillasa.

• Kroos dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale Gomez główkował bardzo bardzo nieczysto.

• Xabi Alonso zaadresował piękne, prostopadłe zagranie do Marcelo. Kassai odgwizdał spalonego, którego... nie było.

• Akcja Bayernu. Robben próbował oddać dobre podanie z prawej strony pola karnego. Tymczasem nabił futbolówkę w Marcelo.

• Arbeloa bezpardonowo potraktował Ribery'ego. Żółta kartka !

• Odpowiedź gości. Gomez przymierzył zza szesnastki. Piłka po rykoszecie trafiła do Casillasa.

• Strzał Benzemy z ostrego kąta świetnie broni Neuer.

• Na boisku piłkarskie szachy. Żadna z drużyn nie kwapi się do ataku. Czyżby czekano na dogrywkę ?

• Robben rozpędzał się i próbował zagrać do Gomeza. Cały plan przerwał dobrą interwencją jeden z defensorów Kastylijczyków.

• Teraz Kastylijczycy mają piłkę. Dalekie zagranie do Benzemy. Francuz był na spalonym.

• Goście cały czas dłużej pozostają przy piłce i wymieniają podania.

• Real od początku ruszył do ataku, ale wrzutka w pole karne nie znalazła adresata.

• Rozpoczyna drugą część spotkania.

• Powtórki pokazały, że przy drugiej bramce Ronaldo nie ma mowy o spalonym. Co do ręki Alaby - można się przyczepić. Z pewnością nie było to umyślne zagranie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Kapitalny strzał Robbena z rzutu wolnego w prawy róg. Jeszcze lepiej zachował się Casillas.

• Real opanował sytuacje i póki co zabiera monachijczykom możliwość przeprowadzenia akcji.

• Ronaldo błyskawicznie rozprawił się z Bayernem, ale monachijczycy nie złożyli broni. Zobacz zdjęcia na żywo z Madrytu! Cristiano Ronaldo i Philipp Lahm podczas meczu Real - Bayern

• Moment nieciekawej gry. Piłka przechodzi od jednych do drugich.

• Fatalnie chybione uderzenie Robbena poszybowało wysoko nad bramką.

• Ronaldo szukał szansy z rzutu wolnego. Na posterunku był Neuer.

• Boateng powstrzymał Ronaldo na granicy ryzyka. Skończyło się na kornerze.

• Zamieszanie w polu karnym Casillasa. Hiszpański golkiper w ostatniej chwili powstrzymał napastnika Bayernu.

• Gomez miał doskonałą szansę na wyrównanie. Uderzył prosto w Casillasa, który jednak nie interweniował zbyt pewnie.

• Podopieczni Jose Mourinho próbują wyjść z inicjatywą.

• Przepiękne uderzenie Benzemy z ostrego kąta na dalszy słupek. Minimalnie niecelny. Co by to była za bramka !

• Krótko rozegrany rzut wolny. Strzał Ronaldo z ponad 30 metrów, skozłował w polu karnym i przeleciał obok słupka.

• Trzeba przyznać, że bramki dla Realu były dziełem kontrowersji. Ręka w wykonaniu Alaby była dość przypadkowa, z kolei trafienie Ronaldo padło z ewidentnego spalonego. Co o tym sądzicie ?

• Pepe ukarany.

• GOOOOOOOOOOOL !!! Robben celnie uderza w tuż przy słupku. Casillas był jednak bliski udanej interwencji. Minimalnie się spóźnił. W tym momencie mamy dogrywkę !

• Karny dla Bayernu ! Pepe przewrócił. wbiegającego Kroosa.

• Odpowiedź Realu. Akcja lewą stroną Ronaldo. Zagranie prosto w Neuera, który nie interweniuje zbyt pewnie.

• Bayern przeważa cały czas. Od dłuższego czasu wymienia między sobą serie podań.

• Kolejna próba z dystansu Bawarczyków. Z dystansu płasko po ziemi strzelał Gustavo. Do światła bramki zabrakło kilku centymetrów.

• Gomez przymierzył z dystansu i znów z mizernym skutkiem.

• Zakotłowało w polu karnym gospodarzy, ale nic z tego nie wyszło.

• Bayern nie poddaje się. Częściej utrzymuje się przy piłce i szuka okazji. Ciężko jednak rozegrać składną akcję.

• Dobre podanie leciało w kierunku Gomeza. Przytomnie zachował się Pepe.

• Paraboliczny strzał Robbena powędrował w ręce Casillasa.

• GOL GOL GOL GOL GOL GOOOOOOOOOOL !!!!! Niewykorzystane okazje się mszczą. Oezil zagrywa na bok do Ronaldo, który zupełnie niepilnowany przed bramkarzem pewnie strzela z 10 metrów obok Neuera.

• Bayern gra wysoko pressingiem i stara się nie opuszczać połowy przeciwnika. Nie zawsze mu się to udaje.

• Znów Bayern miał okazję ! Gomez uderzył z 18 metrów. Casillas wypluł futbolówkę przed siebie, do której natychmiast zaczął dobiegać Ribery. Wspaniałą interwencją w ostatniej chwili powstrzymał się Khedira wybijając na rzut rożny.

• Alaba z dystansu potężnie nad poprzeczką.

• Bayern coraz częściej przebywa z piłką na połowie Realu. Defensywa miejscowych póki co działa bezbłędnie.

• Bayern blisko wyrównania. Alaba chciał się zrehabilitować. Na lewej stronie zdecydował się na rajd, wyprzedził Pepe i dograła na środek pola karnego do Robbena. Holendrowi nie udało się wpakować piłki między słupki. Fatalnie przestrzelił.

• GOOOOOOOOOOOL !!!! Cristiano Ronaldo pewnie egzekwuje jedenastkę. Wyczuł intencje bramkarza i pewnie uderzył po ziemi w lewy róg.

• Rzut karny dla Realu !! Po dośrodkowaniu z lewej strony Marcelo, uderzał Di Maria. Strzał zablokował ręką Alaba.

• Bezmyślny i brutalny faul Arbeloi na Riberym. Sędzia Kassai pozostaje na razie łaskawy.

• Szansa gospodarzy ! Z prawego skrzydła w pole karne wbiegł Di Maria, odegrał do Oezila, który przymierzył prosto w ręce Neuera.

• "Królewscy" od samego początku starają się jak najdłużej utrzymać przy piłce.

• Sędzia gwiżdże po raz pierwszy ! Przed nami 90 minut arcy ciekawego widowiska.

• Aż sześciu zawodników Bayernu zagrożonych wykluczeniami kartkowymi.

• Wrzawa na Santiago Bernabeu. 70 tys. widzów macha białymi chorągiewkami.

• Na twarzach zawodników olbrzymie skupienie. Trudno się dziwić, bo wkrótce czeka ich niezwykle zażarty bój.

• Kibice Realu wierzą w awans. Na trybunach unoszony jest w górę transparent: " Hasta el final, Vamos Real "

• Jose Mourinho wreszcie uległ namowom kibiców i posadził na ławce Fabio Coentrao. Na jego pozycji po murawie będzie biegał Marcelo.

• Tak się bawili kibice Bayernu przed meczem w Madrycie.

Kibice przed meczem Realu z Bayernem

• - Prawda. Bernabeu może zaprowadzić nas do finału - jestem tego pewien! - odpowiedział mu Cristiano Ronaldo.

• - Chcemy poczuć 80 tysięcy kibiców na stadionie tak szybko jak tylko zaczniemy się rozgrzewać przed meczem - napisał przed spotkaniem na swoim Twitterze Sergio Ramos.

• W Madrycie panuje totalne szaleństwo! Zobaczcie, jak kibice przywitali jadących na stadion piłkarzy Realu! Jakby ci już byli mistrzami!

• Ławka rezerwowych Bayernu: Butt, Olic, Rafinha, Pranjic, Müller, Contento, Tymoszczuk.

• Ławka rezerwowych Realu: Adán, Kaká, Granero, Coentrao, Albiol, Higuaín, Callejón.

• Witamy w relacji live z drugiego półfinałowego meczu Ligi Mistrzów! W finale czego już Chelsea, sensacyjny pogromca FC Barcelony. Czy w Monachium, na własnym stadionie zagra drużyna Bayernu?