Real Madryt

1

CD Leganes

2

• Potężne gwizdy żegnają podopiecznych Zinedine'a Zidane'a. Zasłużenie - Leganes było dzisiaj drużyną zdecydowanie lepszą i zapracowało na historyczny awans do najlepszej czwórki rozgrywek! Za uwagę dziękuje Bartłomiej Krawczyk.

• KONIEC MECZU! LEGANES W PÓŁFINALE, A REAL MADRYT ODPADA Z PUCHARU KRÓLA!

• Kontratakował Naranjo, ale dobrze interweniuje Nacho. Ostatnia szansa dla Realu..

• Ramos walczył o piłkę w powietrzu, ale nie zdołał sięgnąć futbolówki.

• Mantovani kolejny raz dobrze interweniuje, głową wybija dośrodkowanie z lewego skrzydła Realu.

• Sensacja na Estadio Santiago Bernabeu coraz bliżej... Sędzia doliczył 3 minuty.

• Carvajal posłał nieprzyjemne dla obrońców dośrodkowanie w pole karne, ale Mantovani nie popełnił błędu i wysłał piłkę poza boisko.

• Naranjo próbował przelobować Kiko Casillę ze sporej odległości, ale posłał piłkę również nad bramką.

• Dobry strzał głową oddał Ramos i Champagne popisuje się dobrą interwencją, przenosi piłkę nad bramkę!

• Leganes broni się teraz prawie całym zespołem we własnym polu karnym.

• Z pierwszej piłki próbował strzelać Modrić, ale skiksował i wyszło z tego podanie. Real nadal przy piłce.

• Świetna szansa Benzemy! Francuz miał dużo miejsca w polu karnym, ale trafił prosto w bramkarza! Po chwili niezły strzał głową oddał Mayoral, ale piłka minęła bramkę.

• Ostatnia zmiana w tym meczu. Jose Naranjo zastępuje El Zhara.

• Żółta kartka dla Sergio Ramosa za faul taktyczny.

• Casilla wychodzi przed pole karne i dobiega do piłki przed El Zharem.

• Ostatnia zmiana w Realu. Z boiska zszedł Isco, a zmienił go Borja Mayoral.

• Bramkarz Leganes źle wyszedł do dośrodkowania Isco z rzutu rożnego, ale obyło się bez konsekwencji dla drużyny gości.

• Nero Champagne ukarany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry.

• Kovacić szykował się do strzału zza pola karnego, ale nie widział tego Vazquez, który przechwycił podanie Modricia.

• Marco Asensio najpierw wywalczył rzut rożny, a następnie fatalnie dośrodkował stojącą piłkę.

• Świetny kontratak Leganes! Beauvue zauważył w polu karnym Eraso i gdyby nie ofiarny wślizg obrońcy Realu, mogło być już 1:3!

• Druga zmiana w Leganes. Boisko opuszcza Amrabat, a zastępuje go Raul Garcia.

• Ramos przejął piłkę na połowie Leganes i strzelał z dystansu... bardzo, bardzo nieudany strzał.

• Schodzi też Marcos Llorente, którego zastępuje Luka Modrić.

• Podwójna zmiana w Realu. Schodzi Achraf, w jego miejsce Carvajal...

• Rozgrzewa się Luka Modrić... Real musi strzelić przynajmniej gola, żeby nie odpaść z Pucharu Króla.

• Miękkie dośrodkowanie Vazqueza nie dociera do Benzemy.

• Isco chciał podać piętą w pole karne, ale był osaczony przez obrońców, którzy odebrali mu piłkę.

• Rzut wolny z odległości 27 metrów wykonywał Marco Asensio, ale trafił tylko w mur.

• Lucas Vazquez próbował ograć dwójkę obrońców i oddać piłkę Ramosowi, ale został zatrzymany.

• Pierwsza zmiana w meczu. Schodzi Siovas, a wchodzi Mantovani.

• GOL DLA LEGANES! Po rzucie rożnym Gabriel Pires wygrał pojedynek powietrzny z Theo Hernandezem i mocnym strzałem głową umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Casilli!

• Ależ szansa dla Leganes! Po mocnym dośrodkowaniu gracz Leganes miał przed sobą praktycznie pustą bramkę, ale nie zdołał skontrować piłki!

• REMIS! Karim Benzema dostał w polu karnym świetne podanie za plecy obrońców i strzałem nad rzucającym się pod nogi bramkarzem umieścił piłkę w bramce!

• Leganes rozpoczęło drugą połowę!

• Piłkarze wracają na murawę. Królewscy wyglądają na mocno zdeprymowanych.

• Real bardzo rozczarował w pierwszej połowie. Królewscy grają wolno, bez pomysłu i pozwalają aby to Leganes było odpowiedzialne za kreowanie gry. Goście prowadzą zasłużenie po fantastycznym trafieniu Eraso, a w samej końcówce pierwszej połowy byli blisko podwyższenia prowadzenia w jeszcze bardziej efektowny sposób. Po pierwszych 45 minutach pachnie niespodzianką! Na Estadio Santiago Bernabeu wrócimy po przerwie.

• Koniec pierwszej połowy.

• Beauvue! Gracz Leganes strzelał nożycami po złej interwencji Achrafa w polu karnym Realu! Było blisko fenomenalnej bramki!

• Królewscy przy piłce, ale tylko na własnej połowie. Ciężko przychodzi im dzisiaj kreowanie sytuacji.

• Po lewym skrzydle pędził Theo i płasko dośrodkował w pole karne. Asensio przepuścił podanie, ale to nie dotarło do żadnego z jego kolegów, obrońcy wybili piłkę na rzut rożny.

• Ramos przejmuje podanie Amrabata do Eraso.

• Z prawej strony dobrze dośrodkowywał Isco, ale Karim Benzema nie zdołał sięgnąć piłki głową.

• Leganes nie cofnęło się do rozpaczliwej defensywy, tylko konstruuje kolejny atak pozycyjny...

• GOL DLA LEGANES! Po błędzie Achrafa w piłkę na własnej połowie nie trafił Nacho, przez co Eraso miał bardzo dużo miejsca do oddania strzału. Gracz Leganes strzelił z dystansu w samo okienko bramki Casilli!

• Vazquez próbował podania w pole karne do Benzemy, ale trafił w obrońcę.

• Teraz w ataku pozycyjnym gospodarze, ale robią to wolno...

• Z rzutu wolnego strzelał Isco, ale piłka poleciała wysoko nad bramką.

• Isco szarżował na lewym skrzydle i był faulowany przez Tito tuż przed polem karnym.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w samym środku pola karnego kompletnie niepilnowany był Gabriel, który oddał strzał głową, jednak zbyt słaby żeby pokonać Casillę.

• Amrabat przeciągnął dośrodkowanie z lewego skrzydła, ale Leganes nadal utrzymuje się przy piłce.

• Królewscy pozwalają długo rozgrywać piłkę drużynie Leganes.

• Ładną, szybką akcję prawym skrzydłem przeprowadzili Vazquez i Kovacić. Podanie piętą od Chorwata do Hiszpana zostało zablokowane i Real ma aut na wysokości pola karnego.

• Brasanac strzelał z dystansu, ale Casilla nie miał problemów z obroną tego płaskiego strzału, bo piłka leciała prosto w niego.

• Zablokowane dośrodkowanie Achrafa, korner dla Realu.

• Beauvue doszedł do piłki wrzucanej za plecy obrońców, ale nie przyjął jej najlepiej przez co zabrał mu ją Sergio Ramos.

• Achraf traci piłkę na własnej połowie, goście rozpoczynają atak pozycyjny.

• Kovacić podawał krzyżowo na prawe skrzydło do Vazqueza, ale trochę za mocno - Hiszpan dośrodkowywał w pole karne już zza linii końcowej.

• Nieudany drybling Isco w środku pola, Hiszpan traci piłkę.

• Beauvue oddał techniczny strzał z rzutu wolnego, tuż nad murem i piłka musnęła słupek bramki Casilli!

• W dużym tłoku w polu karnym techniczną sztuczką próbował popisać się Isco, ale tym razem zadziałała przewaga liczebna obrońców Leganes i piłkę złapał bramkarz.

• Za słabo z prawej strony dośrodkowywał Achraf i piłka ląduje w rękach Champagne.

• Dźwięk pierwszy gwizdka przedarł się przez wrzawę na Bernabeu - rozpoczął się mecz!

• Piłkarze wychodzą z tunelu, z głośników rozlega się "Hala Madrid y nada mas!", a to oznacza tylko jedno - początek meczu już za kilka chwil!

• Oto zawodnicy rezerwowi obu zespołów:

Real: Navas, Varane, Carvajal, Tejero, Modrić, Casemiro, Mayoral.

Leganes: Cuéllar, Mantovani, Raúl García, Naranjo, Zaldua, Guerrero, Sierra

• W składzie Realu, co można było przewidzieć, brakuje kilku podstawowych zawodników. Cristiano Ronaldo i Gareth Bale nie zasiądą nawet na ławce rezerwowych. Oczywiście to gospodarze pozostają murowanym faworytem do awansu.

• Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Realu Madryt. Jedynego gola strzelił Marco Asensio w 89 minucie.

• Dobry wieczór! Zapraszamy na relację z rewanżowego meczu ćwierćfinału hiszpańskiego Pucharu Króla pomiędzy Realem Madryt i CD Leganes! Początek spotkania o godzinie 21.30. Relację NA ŻYWO poprowadzi Bartłomiej Krawczyk.