4

CSKA Moskwa

1

• Koniec meczu. Real w ćwierćfinale. Dziękujemy za śledzenie relacji :)

• Real przypieczętował awans ! Pepe zagrał ładną prostopadłą piłkę na prawe skrzydło do Benzemy. Francuz wypatrzył w polu karnym Ronaldo, który bez problemów trafił do pustej bramki.

• Real w końcówce lekko przycisnął.

• Schodzi Ozil, pojawia się Diarra.

• Zbyt głębokie wykonanie rzutu wolnego przez Dzagoeva. Casillas spokojnie łapie.

• Gospodarze cofnięci do obrony pilnują wyniku. CSKA nieco aktywniejsze w ofensywie szuka drugie gola. Jak na razie bezskutecznie, bo Real zachowuje czujność.

• Uderzenie z 20 metrów Necida i Casillas z dużymi problemami piąstkuje przed siebie.

• Necid za Tosicia.

• Honorowy gol dla CSKA i to jakże wielkie urody. Zagojev przepięknie prostopadle do Tosivia, ten ograł Pepe, przełożył piłkę na lewą nogę i precyzyjnie przymierzył w prawy górny róg.

• Granero w miejsce Kaki.

• CSKA próbowało zbudować bramkową okazję, ale Doumbia znowu na ofsajdzie.

• Wrzutka z lewego skrzydła CSKA, Casillas niepewnie interweniuje. Bez konsekwencji...

• Wejście smoka Beznemy !!!! Francuz otrzymał znakomite podanie ze skrzydła od Ozila i miał przed sobą tylko bramkarza. Przy pierwszej próbie został przez niego powstrzymany, ale dobitka przyniosła już pożądany efekt.

• Benzema zmienia Higuaina.

• CSKA blisko kontaktowego gola. Doumbia wyprzedził Ramosa i okiwał źle interweniującego Casillasa. Przed sobą miał tylko pustą bramkę, ale zamiast strzelać postanowił podawać, a zrobił to fatalnie. Ma prawo pluć sobie w brodę.

• Ładnie zapowiadająca się akcja CSKA i piłka w bramce Casillasa. Wcześniej Doumbia był na spalonym, co nie umnknęło uwadze francuskiego arbitra. Gola nie ma.

• Po rzucie rożnym, Ronaldo główkuje nad poprzeczką.

• CSKA już bez wiary. Ogranicza się tylko i wyłącznie do obrony.

• Oliseh w miejsce Musy.

• Higuain trafia do siatki, ale wcześniej odgwizdany spalony.

• 2:0 !!!!!!! Ronaldo przymierzył z 18 metrów. Piłka zmierzała prosto w ręce Chepchugova. Jak się okazało ich ustawienie było niewłaściwe - futbolówka po rękawicach przygotowanego do interwencji bramkarza wpadła do siatki.

• Kontra CSKA. Z prawego skrzydła dośrodkowywał Tosić. Piłkę łapie dobrze ustawiony Casillas.

• Real cały czas naciska. CSKA chaotycznie się broni, póki co oddala niebezpieczeństwo.

• Alonso ukarany i jeśli Real awansuje to będzie musiał radzić sobie bez hiszpańskiego pomocnika.

• Ronaldo wyszedł w narożniku sam na sam z Chepchugovem, ale przegrał ten pojedynek.

• Znów Real w natarciu. Kaka płasko z dystansu minimalnie obok prawego słupka.

• Bardzo złe prostopadłe podanie Ronaldo.

• Pierwsza zmiana w CSKA. Mamayev w miejsce Aldonina.

• Czas na drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy. Real zasłużenie prowadzi 1:0, ale nie gra widowiskowego futbolu.

• Kaka wbiegł w pole karne i zagrał do Higuaina, lecz piłkę zgarnęli obrońcy.

• Real nie ustaje w atakach, ale brakuje mu nieco dokładności.

• Żółta kartka dla Musy za faul na Marcelo.

• Długie krzyżowe podanie Xabiego Alonso do Marcelo. Brazylijczyk nie opanował piłki.

• Doumbia mocne uderzenie z 16 metrów i Iker Casillas z trudami broni przy bliższym słupku.

• Xabi Alonso wyraźnie nad poprzeczką z rzutu wolnego.

• .Ronaldo mógł wyjść sam na sam, gdyby nie faul Berezutskiego. Sędzia po raz drugi w tym meczu wyjmuje żółtą kartkę.

• Rzut wolny dla CSKA. Tosić prosto w mur.

• Po zdobyciu gola Real nieco się otworzył i CSKA nieśmiało próbuje nacierać.

• GOOOOOOOOOOOOL !!! Real prowadzi 1:0. Wszystko zaczęło się od pięknego podania nad obrońców w prawą stronę pola karnego. Stamtąd Sami Khedira odegrał na przeciwny narożnik do Kaki. Brazylijczyk wypatrzył na środku Higuaina, który mimo asysty obrońców trafia do bramki.

• Marcelo zgranie po przekątnej na skrzydło do Kaki. Brazylijczyk natychmiast na środek, ale tam czyhał dobrze ustawiony stoper CSKA.

• Real od kilku minut nie schodzi z połowy CSKA. Wydaje się, że gol wisi w powietrzu.

• Ronaldo płasko podaje do Oezila, ale szybszy był Chepchugov.

• Real bliski szczęścia ! Z lewej strony pola karnego, Ronaldo płasko zagrywa na środek. Obrońca popisuje się jednak dobrą interwencją. Za chwilę do piłki dopada jednak Kaka i uderza minimalnie obok słupka.

• Po zamieszaniu w polu karnym, Xabi Alonso uderza na bramkę. Po drodze rykoszet i futbolówka wędruje nad poprzeczką.

• Ronaldo między obrońców do Oezila. Niemiecki zawodnik symuluje faul w polu karnym. Lannony jest jednak blisko sytuacji i karze zawodnika gospodarzy zasłużonym kartonikiem.

• Kaka próbował coś zdziałać na skrzydle. Nic z tego.

• Dobry atak CSKA. Zagoev zgrywa na skrzydła do Musy, który podaje w pole karne w kierunku Doumbii. Nigeryjczyk w ostatniej chwili został zablokowany przez Pepe.

• Brutalny faul Ramosa. To powinna być kartka !

• Obraz gry pozostaje niezmienne. Gospodarze mają przewagę, a CSKA czeka na błędy oponenta.

• Odpowiedź Realu ! Z narożnika pola karnego na bliższy słupek uderzał Ronaldo. Dobra interwencja Chepchugova.

• Real przeważał, a to CSKA mogło prowadzić ! Składna, kombinacyjna akcja, Dzagoev zagrywa do wbiegającego Doumbię, ten z pola karnego strzela wysoko nad bramką !

• Alonso dalekie prostopadłe zagranie do Higuaina i kolejna udana pułapka ofsajdowa Rosjan.

• Real cały czas gra wysokim pressingiem. Na razie nie przynosi to efektu.

• Marcelo na pamięć, ale skutecznie zagrał do Ronaldo. Portugalczyk był na spalonym.

• Real od pierwszego gwizdka utrzymuje się przy piłce na połowie rywala. Przez trzy minuty nikt nie był w stanie zabrać mu futbolówki. Ostatecznością okazał się faul.

• Stephane Lannoy rozpoczyna spotkanie.

• Trwa powitanie. Za moment pierwszy gwizdek !

• Obie drużyny wychodzą na murawę Santiago Bernabeu.

• Jakieś typy odnośnie wyniku ? :)

• Witam bardzo serdecznie ! Już za kilka minut rozpoczniemy relację live z rewanżowego spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a CSKA Moskwa.